Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Joasiu filmiki super Ala ze mna ogladala hehe patrzyla sie tak w ekran i cieszyla sie do Blanki, a jak ona w pewnym momencie tak zaczela marudzic to Ala tez tak samo hehe 😁 smieszne to wygladalo !
Mania biedaku wspolczuje calej tej sytuacji. DObrze, ze pojechaliscie na pogotowie i dobrze, ze nic sie nie stalo. No i te przeswietlenie glowki to juz mialas wyniki czy dostaniesz dopiero ?? Dziwie sie rowniez co do zachowania lekarza, mysla ze jak juz maja tytul to moga jezdzic po ludziach, pewnie mu sie nie jeden dal tak i z tad takie zachowanie. Dobrze, ze twoj tak zaragowal. 3mam kciuki zeby bylo wsio ok!
Zuza biedna jestes ciagle te nocki nie tak jak powinny byc, ale pociesze ci kochana ja tez wciaz nie moge sie ciagiem normalnie wyspac ehhhh taki juz nasz los. A wogle Zuza ma juz jakies zabki >??? bo sie pogubilam. Wogle czy sa jeszcze jakies bezzebne maluszki czy tylko my zostalismy ?????
Monic gratuluje paru kroczkow dla Filipka heheh musialo to slodko wygladac u nas tez juz niedlugo sie zacznie bo mala probuje puszczac sie kanapy i patrzy co sie dzieje.
Sobolinku to fakt ja tez kupilam ten plyn z J&j ten foletowy i powiem ci ze nawet do nie uzylam. Jakos zbyt intensywny zapach dla takiego malucha mnie przerazil. Takze Evek mozesz sobie to zanotowac heheh Teraz uzywam z nivei podobnie jak ty i jestem bardzo zadowolona. Mama mi wyslala z Pl dwie butle takze mamy w zapasie 😁
Evek kochana jak tam zdjecia jesienne ??? Udalo sie cos popstrykac ? 🙂
Wogle dziewczyny dzis jak jechalam do pracy po tym wypadku to myslalam, ze bedzie wsio ok ale normalnie tak sie balam kazdego zamochodu, zrobilo mi sie podczas jazdy goraco i zaschlo w ustach 😞 i jakos tak mi bylo przykro ze sie poplakalam 😞 nie wiem co to sie ze mna dzialo- jakis szok powypadkowy czy co ?? 🤨 o i dzis probowalam Ali dac znowy sloiczkowe spagetti z kawaleczkami makaronu to bylo dokladnie tak jak ktoras pisala juz, ze jadla ale po chwili jej sie znudzilo 🤢 i bylo koniec jedzenia.
hmmm tak sobie mysle ciekawe co z Alwo ???? Muwila tez ze nie ma okresu i teraz juz chwile jej nie bylo hmmmm ciekawa jestem co tam u niej.
CO do zakupow Joasiu zycze ci udanych. Mi juz w koncu wrocila ochota kupowania sobie czegos tylko tak kasy brak niestety 🤔 🤔 zawsze cos! Tak czy siak i ja musze kupic sobie zimowe buty. Wiesz Evek pamietasz jak bylysmy razem w Burlingtonie w ciazy jeszcze i byly tam takie czarne kozaczki co juz mialam je kupowac i nie kupilam?? Do dzis dnia pluje sobie w brode, ze ich nie kupilam 😉 heheh ja to dziwak jestem. No nic mamusie uciekam co porobic bo mam chwile dla siebie buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna oglądałam wczoraj filmiki Blanusi z Zuzą na kolanach i ona tak patrzyła na Blankę że nawet okiem nie mrugnęła,całe filmy w bezruchu siedziała,uśmialiśmy się z A
a dzisiaj oglądałyśmy film z Alą i znowu to samo,
Nanusia,Zuza ma 2 dolne jedynki już prawie 2 miesiące,i też robi brum,brum ,od jakiegoś tygodnia,i wczoraj zauważyliśmy z A że robi tak jak jest złai cos jej nie pasuje,tak jak wczesniej pisalam dzieci teraz szybko sie ucza,a my mamy z tego ogromna radosc,tylko ze wczoraj Zuza stała w łózeczku a Michał chował sie pod i robił jej akuku pokazujac przy tym jezyk i ..mała załapała w kilka minut ,i potem jak tylko Michał powiedział akuku to ona wyciągała język
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
filmu nie komentuję, 🤨
idę spać ,dobrej i spokojnej nocki 🙂

zaciekawiłaś mnie 🙂
Ja też zmykam do wyrka. Dobranoc.


Kobieta miała 6 dziec-,4 pojedynczych ,2 bliźniakówi,wszystkie z in vitro ,,była samotna ,mieszkała z matką i żyli z emerytury tej matki,a ona zdecydowała się na kolejne zapłodnienie i wtedy okazało się ze będzie osiem,twierdziła,że była jedynaczką a ona chce mieć dużo dzieci,bo to jej cel w życiu a ona uwielbia być matką,jej matka twierdziła ze nie wiedziała ze ona chodzi na te zapłodnienia,i dowiadywała się ze córka jest w ciąży jak już miala brzuch,odniosłam wrażenie ze ta ósemka to był pretekst do wyciągnięcia kasy ,bo kamery towarzyszyly jej przez jakiś czas od narodzin,dostała nowy dom i nianki,które zresztą po jakimś czasie wyrzuciła,bo jej nie pasowały,jak wracała z dziećmi do domu ze szpitala,to było pełno fotoreporterów li ona niby mówiła że dlaaczego oni robią jej zdjęcia,a zaraz potem sięgala po lusterko zeby się umalować i pozowala do aparatów,nie powinnam jej oceniac bo sama zrobilam cos dla kasy ,ale nie kosztem dzieciaczkow,rany ona wychowywala sama 14 dzieci i pewnie innej matki byłoby mi szkoda w takiej sytuacji,ale do niej poczułam niecheć bo ewidentnie zalezalo jej na pokazaniu sie światu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
doberek...no tylko co do kroczkow to teraz juz nie bedzie tak latwo - oczy naokolo glowy i nie tylko 😜 😜

ogladalam dzis fajny program na tlc - lowcy promocji...super ja tez tak chce - za zakupu warte 188o dolarow dala 20 dolarow....czemu w polsce tak nie mozna - tylko wszedzie pisza - promocje nie lacza sie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny
Moja Anka niedawno zasnęła. Coraz gorzej znowu mamy z tym zasypianiem w dzień 😞
Jak wstanie to jedziemy tradycyjnie do Chorzowa do babć Ani 🙂 I tatuś nas po pracy odbierze. Później zakupki i cały dzień zleci.
zuzka z tego co piszesz, to baba ewidentnie na kasę leci, szkoda tylko tych biednych dzieci. Dziwi mnie tylko, że tak bez problemu robili jej te in vitro. Dla mnie było by to podejrzane, bez partnera, bez pracy, bez własnego domu. A u nas pary latami starają się o dzieci czy to na drodze adopcji czy przez in vitro, które jest strasznie drogie i nie dla każdego niestety ;(

WSZYSTKIEGO NAJ DLA NASZYCH KOCHANYCH MICHAŁKÓW 🙂 ROŚNIJCIE ZDROWI CHŁOPAKI !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochaneWszystkiego naj naj dla Ani i Michałków :*:*:*,rośnijcie zdrowo maluszki !!!!


Jejjjj !! Dzis znowu piekna pogoda i jest cieplej niz wczoraj 🙂

Nanusiu
Zdjecia robie jutro 🙂 Ponoc ma byc jeszcze cieplej.Pewnie ze pamietam te kozaczki,tez zaluje ze ich nie kupilam 😞,patrzylas juz w Burlington??,moze w tym roku tez beda.Wogole to,przypomnialo mi sie ze chyba mniej wiecej w tym czasie bylysmy na pierwszych zakupach dla maluszkow -to byl naprawde wspanialy czas.
Coz za nowe alusiowe dzwieki 😉 i tak samo pokaszluje na niby jak Szymcio hehe-slodkosci,chcialabym moc ja przytulic,wycalowac ojjj w maju sobie zrekompensuje !!
Kochana,rozumiem doskonale Twoje obawy na drodze.Ja po moich,Naszych stluczkach-mialam dlugo taki strach.A lzy ?? to wszystko jest bardzo swieze,i nadal podswiadomie masz zakodowane,ze w samochodzie byla Alusia a moglo byc roznie,jak sama pisalas.Zobaczysz ze to minie :*

Zuzka
To cos w stylu octomam??(to ta ktra upodobnila sie do Angeliny Jolie),dla mnie to choroba jest,w pewnym sesie uzaleznienie,pytanie tylko od czego?? kasy czy dzeci ??

monic
Gratki dla Filipka 🙂

Kurcze tak obserwuje wasze maluszki,Zuzka-jak ladnie juz raczkuje,sama siada,Alusia i inne
a Szymcio jeszcze siedzac gibnie sie na bok badz w tyl...no nic daje mu czas,tylko ze ja np juz chodzilam na 9 miesiecy,a z kolei moj T do 18 mies nie chodzil hah tylko siedzial.I co chlop jak dab heheh :P
AAAAAA mam nowine,mamy gorne jedynki !!!! 😮

Wiecie gadalm wczoraj z T na skype,wysalam kilka nowych zdjec,jak Szymcio wcina biszkopcika i pije z niekapka.Wiecie co ?? strasznie jest mi zal meza 😞 nawet nie wiecie jak on to przezywa...przeraza go fakt ze za dwa miesiace to bedzie juz taki duzy chlopczyk,nie mial sieci dwa tyg i po tak krotkim czasie byl w szoku jak maly sie zmienil.
Wiem jedno,nigdy wiecej takiej rozlaki-NIGDY!!!!

zmykam na spacerek do pozniej

A propo J&J
Nie dostalam probek z seri bead time(tych fioletowych) mam samwe zolte "No more tears"
Ja od poczatku uzywam NIVEA baby,juz mi sie konczy powoli,wiec przetestujemy ta zolta serie.
Nanusiu,wiesz ze J&J bardzo rozni sie tu w Polsce,np oliwka jest gesciejsza(tez uczulila Szymcia,ta w zelu),tak samo plyn do kapieli.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Naaaajlepszego dla kochanych dzieciaczków!!!

Ja sie witam z mamuśkami tak wpadłam na chwilke zajrzałam poczytałam ale nie bardzo popisze bo chora jestem jak nie wiem co 😞 mały mi kaszle ja z gorączkom i mega katarem masakra jakaś 😞
Gratulacje dla maluszków za nowe umiejętności są wspaniałe i takie kochaniutkie :*

Dominik ma 4 ząbki i 5 w drodze 🙂 ogólnie jest cały czas nie spokojny hehe czasem wymiękam i ostatnio w niedziele miałam małe załamanie troszke ciężki dzień ale jakoś dochodze psychicznie do siebie gorzej fizycznie.
ogólnie to wszystko dobrze mały rośnie coraz to nowych rzeczy sie uczy jest kochany ale nie grzeczny niestety hehe 😉 buziaki dla wszystkich :*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evek,nie martw sie,ze Szymcio nie robi niektórych rzeczy jeszcze na wszystko przyjdzie pora,pozatym podobno chlopcy sa do tyłu za dziewczynami jesli chodzi o postepy,a i miedzy nim a Zuza jest 2 tyg roznicy,2 tyg trmu Zuzza nawet nie myslała o raczkowaniu i siadaniu,to przyszlo z dnia na dzien jak kupilismy puzle,teraz sa nie potrzebne bo z nich zlazi,dzisiaj jak pisalam rano to patrze a ona juz obok mnie jest,teraz to sie zacznie pilnowanie,a co do tego progeamu to wlasnie była ta kobieta o której pisałas,
Sobolinek ,opowiadałam wlasnie mojemu A o tym programie i tez mial takie watpliwosci jak Ty ,czyli u nas tyle sie czeka ,placi ,sprawdza do in vitro,a w Stanach jest inaczej?
Ewcia kurujcie się biedactwa,i zaglądaj do nas czesciej
Ja własnie odebrałam Michala ze szkoly bo dzwonił ze sie zle czuje,weszłam do klasy zeby go zwolnic i kolega z ławki powiedział,fajnie masz nie bedziesz na sprawdzianie,ha i teraz nie wiem czy rzeczywiscie cos go bierze czy cos kombinuje,zmierzyłam mu temp. i ma 36 stopni,czyli obnizoną,dziwne 🤨
a gdzie się podziała nasz Kasia W?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA NASZEJ CUDOWNEJ ANULKI I WSPANIAŁYCH MICHAŁKÓW!!!! 🙂 :* ROŚNIJCIE ZDROWO I WESOŁO!!!

Dziewczyny jak ja puszczam filmiki Waszych dzieciaczków Blance to też wpatrzona i słucha z zaciekawieniem!! To jest dowód na to, że jak się spotkają to będą miały dużooo do pogadania 🙂 Oj będzie się działo :p
Nanusiu na pewno troszkę czasu musi minąć zanim nie będziesz myślała o tym wypadku, zwłaszcza podczas jazdy, stres, zwłaszcza o Alę zrobił swoje. Na pewno sobie z tym poradzisz bo jestem mega silną mamą!!!!! Trzymam za to kciukasy!!! A Ala jest po prostu cudna, co tu dużo mówić 🙂 fajnie próbuje pić z niekapka, niemalże już opanowała tą czynność, jeszcze bardziej przechyli i będzie git! 😁
Zuzka ja włączyłam na chwilę ten film i po stwierdziłam, że lepiej będzie jak pójdę spać bo to nic przyjemnego oglądać takie historie :/ mam takie zdanie jak Ty na temat tej kobiety :/
Sobolinku Ania pewnie jest coraz bardziej ciekawa świata i dlatego mniej śpi w dzień, a ile zazwyczaj ma drzemek w ciągu dnia?? U Nas jest tak, że czasem jej dwie w zupełności wystarczą a czasem aż 4! Ale z wiekiem są to coraz krótsze drzemki i jak tylko mi sie uda to będzie je miała o stałych porach. Na razie to nie wchodzi w grę bo wstaje różnie :/

dzisiaj np. spała ze mną od 2h w nocy na materacu, zawsze kładę obok na dywanie poduchę w razie gdyby się sturlała, i słuchajcie ja się budzę o 3h bo słyszę gadanie Blanusi a ona siedzi na podłodze i się cieszy!!! Zaczęłam się śmiać jak nie wiem 🙂 🙂 no i oczywiście zasnęła dopiero o 4h :/ wstała o 6:30 a zazwyczaj spała dłużej po nocnych pogaduszkach. No i zawiozłam ją do żłobka, wróciłam i w końcu się wyspałam!!! Pospałam do 12h! 😁 Nie pamiętam kiedy tak długo spałam! 🙂

Evek wow górne jedynki, dwie na raz szły??? No to teraz będzie Szymcio szorował ząbki :p każde dziecko ma swoje tempo rozwoju, jedne chodzą, inne siedzą, inne mówią, a jeszze inne mają 4 ząbki 🙂 uściski dla Szymcia!

Ewcia miło Cię "widzieć" 🙂 :* Dominik pewnie przez te ząbki taki nieznośny! Jeszcze troszkę wytrzymaj! (pewnie słyszysz to na codzień:/ ) Każde dziecko inaczej znosi ząbkowanie, moja kuzynka np. ma już 1,5 roku i za każdym razem jak wychodzi ząb ma ogromną gorączkę! Ostatnio u mojej mamy była, to mama mówi, że tak sie wystraszyła, ze 40 stopni gorączki miała i przez ręce się przelewała!!!! Masakra, ja się cieszę, że Blanka to tylko marudna, ma katar i luźne kupki przy ząbkowaniu. Nie chciałabym przezywać takiego stresu gorączkowego!!

Zuzka no właśnie ja też ostatnio się zastanawiałam gdzie Kasia W, ona tez pracuje a Pawełek do żłobka chodzi, więc może nas czyta a nie ma czasu napisać 😞 Kasiu odezwij się!
Zuzka a Michał przyzna Ci się, że nie przygotował się na sprawdzian? Albo może po prostu się bał? Spytaj spokojnie może faktycznie ściemniał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki w imieniu Michałka za życzenia. I też wszystkiego naj dla Michałka oraz dla kochanej Synowej !!!!!!!
Kurcze, tak bardzo chciałabym wyjść z małym na spacer a tu chory w domu siedzi. W piątek kontrola u lekarza.
A dziś idę do mojej gin, bo ciągłe plamienia to chyba coś jest nie tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Od razu na wejściu nabawiłam się kompleksów 😞 chudzinki z Was.
Niedawno dotarliśmy do domku. W międzyczasie zaliczyliśmy spacerek z babcią i pochodziłyśmy w 3 baby po sklepach 🙂
Jeśli Was interesuje to w Rossmannie są 2 paki chusteczek Nivea Fresh&Pure w cenie jednej praktycznie, bo za 9,99 a jedna kosztuje 9,49. Więc chyba warto spróbować.

Bardzo dziękujemy za życzenia 🙂 Powiem Wam, że Ania ma szczęście mając taką obstawę dwóch Michałów, w tym jeszcze narzeczonego 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna jeśli chodzi o drzemki to kiedyś bywałay dwie, jedna ok 10, druga ok 16. Teraz jak dobrze pójdzie to Ania śpi (niestety w naszej sypialni i muszę ją przytulić lub uraczyć cycusiem) między 10 a 12 i to różnie ale tak średnio 2 h. I później już nie śpi, od 16-17 jest z niej już taka maruda, że ciężko nam ją przetrzymać do 19,30. Dziś wyjątkowo usnęła na spacerku o 18 i spała aż do wyjścia od teściowej czyli półtorej godziny. Przed zaśnięciem trochę pogadała i teraz śpi.
Także na 4 drzemki to nie mam co liczyć 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Sobolinku Ania obstawę ma niezłą 😁
DObrze, że na spacerku pospała! Jeszcze trochę i jak już będzie raczkować na całego to będzie tak umęczona, że będzie ładnie spała i w dzień 🙂

Ja wczoraj i dzisiaj po żłobku jak w domu Blanka usnęła to musiałam ja budzić na kąpiel, oczywiście nie mogłam jej dobudzić! Na szczęście po kąpieli i butli ładnie zasnęła i mam nadzieję, ze dzisiaj już nie będzie w nocy łazić po dywanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna1984 napisał(a):
No Sobolinku Ania obstawę ma niezłą 😁
DObrze, że na spacerku pospała! Jeszcze trochę i jak już będzie raczkować na całego to będzie tak umęczona, że będzie ładnie spała i w dzień 🙂

Ja wczoraj i dzisiaj po żłobku jak w domu usnęła to musiałam ja budzić na kąpiel, oczywiście nie mogłam jej dobudzić! Na szczęście po kąpieli i butki ładnie zasnęła i mam nadzieję, ze dzisiaj już nie będzie w nocy łazić po dywanie 🙂

Asiu z Twojej Blanusi to faktycznie nocny wędrowniczek się zrobił (oby to było jednorazowe). Ja teraz mam czasami problem z upilnowaniem Ani, bo na chwilkę się odwrócę a ona już na drugiej stronie salonu. Ostatnio nagle słyszę a tu cisza (zazwyczaj Anka non stop gada) po czym patrzę a po stole "wędrują" słuchawki mojego T podłączone do jego lapka. Ania schowała się pod stołem i z uśmiechem na twarzy ciągnęła za kabelek. Firanie też nie przepuści. Dlatego zastanawiam się co to będzie jak będzie chodziła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...