Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Kochane, właśnie sobie uświadomiłam, że mój Paweł jedzie na tydzień na szkolenie i już zapowiedział, że bierze laptopa. Nie przejęłam się, bo myślałam, żę będę chodzić do pracy i tu będę do Was codzienie zaglądać. A teraz, skoro Michaś będzie jeszcze tydzień w domu (zalecenie lekarza, niby jest dobrze, ale lepiej nie dawać go do żłobka jeszcze) a ja na L4 to nie będę miała dostępu do internetu !!!! Jak ja bez Was wytrzymm tydzień? Komu się wyżale, że nie ma męża? 🤔 Komu się pochwalę, że Michaś coś nowego zrobił? 🤔

Ojjj kochana a nie masz internetu w tel??? Może sobie na tydzień uruchom? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
alwo napisał(a):
hejka mamusie 🙂
pozdrawiam i uciekam nie mam teraz za dużo czasu jak nie mały to roboty w koło ale myślę o Was i Waszych pociechach 🙂miłego dnia i do zobaczenia pewnie po poniedziałku bo dzisiaj to na wieś jedziemy do taty tęsknimy za nim i zobaczymy co zrobił 😉 kontrole strzelimy 😉 😘 😘 😘


Alwo my tez o Was myślimy 🙂 trzymaj się i zekamy na jakieś wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Nie dziala m i przez chwile stronka mamus 😮 a tu tyle do nadrobienia 😮
A wspomnialyscie o placakach z gulaszem -wczoraj mialam na obiad,pycha
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA SLOENIZANTOW: BLANUSI,GABRYSIA

Witaj Karolla 🙂,po Twojej ostaniej aktywnosci na FB,pomyslalam ze w koncu zajrzysz na forum 🙂,nie mylilam sie
Librus?? pierwszy raz slysze 😮 hoho to pelna kontrola,co bedzie jak nasze maluszki dorosna ??

Puzzle?? kiedys lubialam ukladac... teraz nawet mi sie o tym nie sni,jestem mega zajeta.Zreszta puzzle,to byl taki spontan,na chwile-ulozylam i na polce przez kolejny rok do kolejnego natchnienia 😜
Co do mleczka,tez starcza mi go na styk,daje juz dwa razy dziennie po okolo 250 ml,gdybym teraz odstawila,kwestia kilku dni i mleko zanika.A wogole, wy macie jakis okreslony czas,do ktorego chcialybyscie karmic ?? Ja myslalam do roku,wiem ze nanusia tez Sobolinku,Zuzia,Karolla??

malamyszko powodzenia w sobote-trzymam kciuki

Joasiu
Szybkiego zabkowania dla Blanusi i jak najmniej bolesnego-super ze dzisiejsza nocka przespana !! yeeee 🙂

Nanusia
Wiem ze bardzo dobre jest plukanie dziasel szalwia , a jesli chodzi o karmienie to nie ma powodu ze musialabys przerwac.Pediatra Szymonka,powiedziala ze,nawet jakbym miala grype,przeziebienie,zapalenie jak najbardziej mam karmic.W organizmie maluszka tworza sie przeciwciala wirusa,dzieki czemu w jakims stopniu uodparnia sie 🙂

sobolinku
ja rowniez jestem tego zdania co dziewczyny,powinnas sprobowac a noz wszytsko tak sie zgra ze bedziesz juz na maxa spelniona kobieta 🙂 -praca to wazna rzecz w zyciu kazdej z nas.

A propo pracy
Wiecie,wpadlam na taki pomysl... narazie jestem w trakcie nauki-fakt,ale mysle nad korepetycjami z J angielskiego tzn ja mialabym byc korepetytorka.Jestem juz na dobre w temacie, plus moje 6 letnie doswiadczenie z jezykiem no i mam kase na "bzdety"
Ciesze sie ze utrzymuje kontakt z moimi pracodwcami z Chicago,nie ma to jak trening po przez konwersacje,a tu jeszcze w gre wchodzi psiownia-super.Balam sie ze jak wroce do Polski,brak obcowania z jezykiem,szybko strace plynnosc.

Zmykam do galeri,postanowilam zaczac robic juz prezenty gwiazdkowe,bo jak co roku przed samymi swietami,jest szal zakupowy,a ja dostaje bialej goraczki bo nie dosc ze tlumy, to jeszcze wszytsko wykupione 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki
Ania od 19 już grzecznie śpi.
Cały dzień myślałam o tej ofercie pracy i postanowiłam, że dokończę to czego się podjęłam czyli odchowam trochę Anię i jak pójdzie do przedszkola (a mam na drugiej stronie ulicy i miejsce już na nią czeka) to wtedy wezmę się za siebie. Teraz chcę się cała jej poświęcić. Byłam nianią i wiem ile mama traci mając mały kontakt z dzieckiem. Ale z drugiej strony wiem, że są mamy, które nie mają wyjścia i muszą pracować i wielki szacunek dla Was. Ja nie muszę na razie pracować i wykorzystam ten komfort i zajmę się Anią 🙂
Joanna niestety nie mogę Ci pomóc, my cały czas się cycujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny u mnie snieg pada 😲 😲 😲 😲 o nie ja nie chce !!!!!
No i ja tak na momencik bo obiad robie a Luska spi-przeczytalam co pisalyscie, ale odpisze puzniej. Wogle dzis mam jakis nerw i oslabia mnie wszystko juz dzis 3 razy plakalam !! 😞 dopadl mnie dol jakis dzis ehhh- jak ja nie lubie tego !!! nic uciekam puzniej zajze to poodpisuje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sorki że sie wtrącam na waszym forum, ale dziewczyny mam pytanko bo pewnie juz ktos u was używa kubeczków niekapków. kupiłam małemu tomme teppe czy jak to sie tam pisze, taki kubek od 4 miesiaca bo butli nie chce, z kubka chetnie pije ale z tego kubka sie leje ciurkiem i co jakis czas sie krztusi. wiec nie bardzo chce mu dawac. kolezanka ma ten sam i ta sama historia, wiec nie to ze mam feralny. czy ma ktos kubek niekapek który nie kapie? myslałam o avencie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej beti
my używamy aventu ale dopiero od niedawna bo wcześniej nakręcałam smoczek najpierw z 2 a potem z 3 dziurkami a niekapka nakręcam od jakiegoś miesiąca, mam niby ten od 6 miesiąca z miękkim ustnikiem ale Jula nie dawała rady ciągnąć, może jej się po prostu nie chciało ale teraz jest ok. I nie kapie, więc się nie krztusi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczor
Sobolinku ,jeszcze sie napracujesz ,wiem ze to praca o jakiej marzylas,ale nie wiem czy dawalaby Ci satysfakcje jesli myslałaby caly czas o Ani,
Beti ,u nas tez tylko cycus,smoczka nie tolerujemy,no i byl problem z niekapkami,ale za to z piciem ze szklanki nie bylo i kupilam niekapek z LOVI 360 to nowosc ,a polega na tym ze pije sie tak jak ze szklanki,ale nie kapie no i dzisiaj byla pierwsza proba i...na poczatku Zuza myslala ze to kolejna zabawka,fajnie pluskala przy potrzasaniu,ale po kilku razach zalapala o co chodzi i wkoncu moje dziecko pije z niekapka ,hurra 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałam wlasnie artykul w naszej lokalnej gazecie o tym ze w naszym zlobku jest 14 wolnych miejsc bo,rodzicow nie stac na czesne ,ktore lacznie z posilkami wynosi od 600 zl w zwyz,w zaleznosci od dochodu,szok myslałam ze tyle to w prywatnych biora,jakbym chciala poslac Zuze,to wyszloby mnie z 800 zl,bo musialabym ja tam zawozic i dojezdzac do pracy do innego miasta,a biorac pod uwage to jak dzieci choruja to jeszcze na leki wydatki,a ja zarabiałam 1500 zl,to to sie kompletnie mi nie oplaca 🤨UWas tez tyle placicie za żłobek -Joanna,Małamyszko
Evek,chyba Ty pytalas jak dlugo bede karmić cycusiem?na poczatku chciałam poł roku ,teraz mam w planie do roku,ale bedzie ciezko,oj i to bardzo,bo to tylko 2 i pol miesiaca ,a my to taka"pepowina cyckowa"jestesmy polaczone i w sumie to musialabym pomalu ja odzwyczajac ,ale ona nawet o tym nie chce '"słyszeć"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
julik napisał(a):
Joanna1984 napisał(a):
Moge prosić o wypełnienie akiety? http://www.streetcom.pl/AnkietakoncowaGerberdlaznajomych/ 🙂


Joasiu to ja wypełnię twoją a ty moją 🤪 myślisz że tak wolno czy raczej nie????

http://www.streetcom.pl/AnkietakoncowaGerberdlaznajomych/


wypełnijmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
czytałam wlasnie artykul w naszej lokalnej gazecie o tym ze w naszym zlobku jest 14 wolnych miejsc bo,rodzicow nie stac na czesne ,ktore lacznie z posilkami wynosi od 600 zl w zwyz,w zaleznosci od dochodu,szok myslałam ze tyle to w prywatnych biora,jakbym chciala poslac Zuze,to wyszloby mnie z 800 zl,bo musialabym ja tam zawozic i dojezdzac do pracy do innego miasta,a biorac pod uwage to jak dzieci choruja to jeszcze na leki wydatki,a ja zarabiałam 1500 zl,to to sie kompletnie mi nie oplaca 🤨UWas tez tyle placicie za żłobek -Joanna,Małamyszko
Evek,chyba Ty pytalas jak dlugo bede karmić cycusiem?na poczatku chciałam poł roku ,teraz mam w planie do roku,ale bedzie ciezko,oj i to bardzo,bo to tylko 2 i pol miesiaca ,a my to taka"pepowina cyckowa"jestesmy polaczone i w sumie to musialabym pomalu ja odzwyczajac ,ale ona nawet o tym nie chce '"słyszeć"


No coś Ty! :O ja płacę jakoś 240 zł z wyżywieniem. To niemożliwe żeby aż tyle sie u Was płaciło za publiczny żłobek :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My płacimy ok 330 zł z wyżywieniem. Oczywiście wszystko zależy od dochodu rodziców. No i jeśli dziecko nie chodzi do żłobka i jest to zgłoszone - bo np jest chore, to nie liczą za jedzenie i w kolejnym miesiącu odliczają tą kasę z czesnego.
Ale Zabrze dopłaca do żłobka, więc może dlatego "tylko" tyle płacimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć kochane
Wczoraj zasnęłam na Housie i to był koniec dnia. Za dużo emocji no i od rana byłam niewyspana. Dziś też jestem a w dodatku zostałyśmy same z Anią do jutrzejszego popołudni/wieczoru.

Ooo moja córka powiedziała NIE (strach się bać)

T pojechał do teściów a później do Częstochowy na przegląd autka i jutro powinien go odebrać. Więc jesteśmy słomiane wdowy 🙂
Pogoda pod psem, zimno strasznie a my same. Nawet biletów nie kupiłam żeby jechać do mojej mamy. D... ze mnie.

Dziewczynki, któraś pytała jak długo zamierzam karmić Anię. Powiem tak, na początku było byle do pół roku, później myślałam że do roku, ale teraz wiem, że bardzo niekorzystanie dla dziecka jest odstawiać maluszka pod piersi w sezonie grypowym (wzmożone ryzyko zachorowania, bo nagle przestaje dostawać nasze przeciwciała), a urodzinki naszych pociech w samym środku sezonu, więc do póki mleczko będzie to będę karmić. Oczywiście bez przesady, bo jak widzę 2-3 letnie dzieci odpinające bluzkę mamy i wyciągające cyca to mi się niedobrze robi i to już jest wg mnie przesada, żeby nie powiedzieć patologia. Uważam, że na wszystko jest czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sobolinku, ja słomianą wdową będę od niedzieli i to przez cały tydzień. Szkoda, że nie mieszkamy bliżej siebie lub że nie mam samochodu (ani prawa jazdy) to mogłybyśmy się spotkać.

Wiecie, moi mężczyźni jeszcze śpią - a jest 7.30. wow !!!! Michaś się obudził o 6.15 ale dostał smoka i śpi dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka mam do Ciebie pytanko: wiesz który numer na Romerze to nr seryjny. Nie ten z hologramu tylko z samego fotelika. Tam jest tyle numerów że głowa boli, a teraz jest taka promocja że można zgłosić swój fotelik na stronie Romera-Britaxa i za darmo dają dodatkowe 6 miesięcy gwarancji. Głupotą byłoby nie skorzystać. Tylko warunek jest taki, że trzeba go było kupić od dnia 13.10.2011. A Zuzia jeździ w nim chyba dłużej. Tu masz szczegóły.

AKCJA HOLOGRAM!

Każdy klient, który począwszy od dnia 13.10.2011 r zakupi w naszym sklepie fotelik marki Romer, zyska prawo do bezpłatnego przedłużenia okresu gwarancji o dodatkowe 6 miesięcy (łącznie będzie to więc aż 30!).

Klient może także zdecydować się na przedłużenie gwarancji do 36 miesięcy, jednak taka usługa podlega już dodatkowej opłacie (50 zł brutto).

W celu przedłużenia gwarancji należy udać się na stronę internetową www.britax-roemer.com.pl i wypełnić formularz.

Od klientów wymagane jest aby podali następujące dane:

imię i nazwisko
e-mail
wybór rodzaju przedłużenia gwarancji (bezpłatna o 6, lub płatna o 12)
numer seryjny fotelika
numer seryjny hologramu


Warunkiem uzyskania dodatkowego okresu gwarancji jest rejestracja fotela w okresie 90 dni od daty zakupu (wiążąca jest data paragonu/faktury).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Michas juz zdrowy i krtan juz oki i przeszedl jeszcze w tym samym czasie ta cala trzydniowke i dlatego tak goraczkowal mi i faktycznie trwalo to bite 3 dni a 4 dostal przykladowej wysypki.
Jutro idziemy na chrzciny do maluszka szwagierki wiec cieszy mnie to ze juz malutki po chorobie bo inaczej musielibysmy kombinowac.
Nie nadrabiam tego co pisalyscie bo to chyba z 40 stron ale skladam spoznione ale szczere 100 latek dla solenizantow i zdrowka duzo a duzo 😉
Pisalyscie o fotelikach - my mamy coneco side armor i jest rewelacyjny ale cena tez rozna od 250 do 320 sie waha. Michas juz od miesiaca go ma bo niestety jak juz pisalam dostalismy mandat ze jest za duzy do nosidelkowego i trzeba bylo szybciej zmienic. A powod taki ze malutki zaczyna miec rozm 86 za maly i mimo ze wazy 8 i pol kg to w nosidlaku wyglada az smiesznie bo jest taki dlugi 😁 i nogi i glowa wystaja 🙂
Mamusie a myslalyscie o urodzinkach naszych szkrabow 🙂? Macie jakies propozycje na udany roczek bo patrzac na moich znajomych to roczek prawie jak wesele jakies odprawiaja 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...