Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
czesc kochane!
Blanusia dziękuje reszcie mamuś za życzenia i całuje gorąco:*

Dziewczyny ja nie nie wiem w co już wierzyć, ja z kolei słyszałam, ze Madzia upadła tej matce i uderzyła główką w podłogę i nie przeżyła, matka w szoku wrzuciła ciało do rzeki....nie wiedziała co ma robić to wymyśliła porwanie, bo się bała... to jest straszna historia, jak ta matka musiała być słaba, nie mogła sobie poradzić z tym co zrobiła, podobno pod naciskiem rutkowskiego przyznała się do wszystkiego!
Nie wiem, która wersja jest prawidziwa, jedno wiem, szkoda małej Madzi 😞 😞 😞 taka kruszynka straciła swoją szansę na życie, to nie do pomyślenia 😞 człowiekowi aż same łzy lecą jak o tym słucha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ejjjj,gdzie jesteście???

Zuza dzisiaj stwierzdiła ze nie bedzie spać po południu ,więc padła o 18.45,mam nadzieję że nie obudzi sie za 2 godz.wyspana, 😉
Sobolinku ,ja oglądam Housa ,ale już nie tak chętnie jak kiedyś,bo zauważyłam że ostatnio więcej zajmują się relacjami między sobą niż przypadkami chorych,te chyba zeszły na drugi plan,co do prasy ,to ZWIERCIADŁA jeszcze nie czytałam ,ale kupię i zobaczę ,wolę właśnie psychologię niz głupie wywiady,w TWOIM STYLU moim ulubionym działem jest RAPORT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ZUzka Blanka codziennie o tej godzinie już śpi, wstaje o 6h 🙂
Co do kanapy to chodzi ci o te skórzane boki w kolorze jasnym? Jak do tej pory nei musiałam czyscic, są czyste, tylko z kurzu wycieram, a Blanka rzadko bywa przy narożniku, częsciej się bawi w swoim pokoju albo w zlobku 🙂 ale ponoć płynem do naczyń najlepiej je czyścić! tak pani w sklepie mówiłam, spróbuj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna dzięki za info ,właśnie o te boki mi chodzi , u nas raczj nie ma mowy zeby Zuza siedziala w swoim pokoju ,u nas życie toczy sie w salonie,a kanapa stala sie jej ulubionym meblem ,włazi na nią i kula sie 😁
Dziewczyny obejrzałam UWAGĘ i jestem tym wszystkim wstrząśnięta,aż się boję czego się jeszcze dowiemy 🤨
Kochane ja uciekam na seriallik
Może potem wpadnę ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie
widze dziś smutny temat dnia 😞 ale zuzka od początku miałaś dobre przeczucia niestety 😞
a co do Housa to mój Krzyś stwierdził że chyba trzeba brać vicodin żeby go oglądać, zszedł na psy, za to na dobre i na złe z każdym odcinkiem lepsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co ,ja jednak nie wytrzymałam tego tygodniowego siedzenia w domu i musiałam wyjść ,bo inaczej bym zwariowała,poszłam na godzinny spacer z Bertą,tak sobie myślę ze jakby mnie zamknęli to chyba bym zwariowała po miesiącualbo wcześniej 🙃a i pochwalę się ,w przyszłym tygodniu jadę na ukochane narty,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
Hej
gabb trzymam kciuki, żeby było do przodu 🙂!!!
zuzka dałam dziś Ani spróbować Danio waniliowe i zjadła całe nawet ze smakiem 🙂


Zuza też je uwielbia,a najbarzdiej mi sie chce śmiać ,jak po połowie juz niby nie chce ,idziemy schować do lodówki ,ja zamykam drzwi z lodówki a ta wryk ,ze chce amm i pokazuje na drzwi lodówki,wtedy zjada do końca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
wiecie co ,ja jednak nie wytrzymałam tego tygodniowego siedzenia w domu i musiałam wyjść ,bo inaczej bym zwariowała,poszłam na godzinny spacer z Bertą,tak sobie myślę ze jakby mnie zamknęli to chyba bym zwariowała po miesiącualbo wcześniej 🙃a i pochwalę się ,w przyszłym tygodniu jadę na ukochane narty,

Ja też dziś wyszłam na moment do tesco, bo też bym zwariowała. T pracował dziś w domu więc został z Anią.
Super, że jedziecie na nartki, a gdzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
Kurczę cały dzień tak mi smutno, nie mogę sobie miejsca znaleźć, nawet pisać mi się nie chce.


obok Tego tematu chyba nie da się przejśc obojętnie ,ja dzisiaj o niczym innym nie myślę,pojechałam do siostry i tam tez tylko o tym gadałyśmy,i o tym jak powiedziałam wczesniej mojej siostrze o moich podejrzeniach a ta wtedy na mnie wyskoczyła ze ja to zawsze tak pochopnie oceniam ludzi,(tak juz mam ,ze mam nosa do ludzi i potrafię ich ocenić po pierwszym spotkaniu,zazwyczaj nie myląc się)a jednak teraz okazało ise ze mialam rację ,i ta moja siostra to takie rzeczy mi opowiada ze nawet ja nie zwracałm na nie uwagi ,sledzila np wpisy na FB ojca małej i powiedziała ze o 17.55(niby jak to sie stało)był jego ostatni wpis i dodana piosenka o śmierci,no i niby powiedziała ze była u matki a potem okazało sie ze jednak nie byla.ach szkoda słów ,lepiej by było zeby ktoś naprawdę porwał ta małą, 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
wiecie co ,ja jednak nie wytrzymałam tego tygodniowego siedzenia w domu i musiałam wyjść ,bo inaczej bym zwariowała,poszłam na godzinny spacer z Bertą,tak sobie myślę ze jakby mnie zamknęli to chyba bym zwariowała po miesiącualbo wcześniej 🙃a i pochwalę się ,w przyszłym tygodniu jadę na ukochane narty,

Ja też dziś wyszłam na moment do tesco, bo też bym zwariowała. T pracował dziś w domu więc został z Anią.
Super, że jedziecie na nartki, a gdzie?


no właśnie nie wiem ,musze znaleźć miejsce w którym bedzie schronisko bo chce zabrać Zuzie ,i wtedy jedno z nas bedzie zajmowało sie małą o drugie jezdziło z Michałem,no chyba ze moja siostra z nią zostanie i Michał a my sami pojedziemy ,ale się rozmarzyłam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
wiecie co ,ja jednak nie wytrzymałam tego tygodniowego siedzenia w domu i musiałam wyjść ,bo inaczej bym zwariowała,poszłam na godzinny spacer z Bertą,tak sobie myślę ze jakby mnie zamknęli to chyba bym zwariowała po miesiącualbo wcześniej 🙃a i pochwalę się ,w przyszłym tygodniu jadę na ukochane narty,

Ja też dziś wyszłam na moment do tesco, bo też bym zwariowała. T pracował dziś w domu więc został z Anią.
Super, że jedziecie na nartki, a gdzie?


no właśnie nie wiem ,musze znaleźć miejsce w którym bedzie schronisko bo chce zabrać Zuzie ,i wtedy jedno z nas bedzie zajmowało sie małą o drugie jezdziło z Michałem,no chyba ze moja siostra z nią zostanie i Michał a my sami pojedziemy ,ale się rozmarzyłam 🙃

Ale Wam fajnie, a Zuzia będzie na pewno zachwycona ilością śniegu, słoneczkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehehe 🙂)

A co do sprawy Madzi- zaginiętej dziewczynki. To mysle, ze wyjdzie jeszcze cos innego. Myśle, że dziewczynka może żyć. Po za tym która matka, po upadku, nagłaśnia to w mediach, wymyślając historyjkę.... Bez sensu. Rutkowski, to szalony facet. Sami mogą podawać specjalnie inną wersję w mediach, żeby łatwiej im było pracować czy coś. Ta cała akcja jest nieprawdopodobna. Szkoda mi tego dziecka bardzo. Matki nie rozumiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
Dziewczyny w tesco jest promocja deserków (dużych i małych) z Bobovity. Drugi za 1/2 ceny. Wychodzi taniej niż pewniaki no i smaków bez liku 🙂 😁 😁 Ja kupiłam ok 30 🙂
Danio też były w promocji 3+1 gratis.


ooo,to jutro jadę do Tesco,oni tam maja chyba najlepsze promocje jeśli chodzi o jedzonko dla maluchów
Sobolinku przypomnij mi jak to jest z ta szczepionka przeciw ospie ,bo ja napewno zaszczepie Zuze ,nawet nie z powodu samej ospy ,tylko jej wirusa ,nie chce zeby Zuza miała opryszczkę ,bo ja z moja siostra mamy ,a kiedys widziałam dziecko które zaraziło ise od mamy opryszczka własnie w wieku 3 lat ,potem dostało opryszczkowego zapalenia opon muzgowych,i ...ach szkoda słów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
sobolinek napisał(a):
Dziewczyny w tesco jest promocja deserków (dużych i małych) z Bobovity. Drugi za 1/2 ceny. Wychodzi taniej niż pewniaki no i smaków bez liku 🙂 😁 😁 Ja kupiłam ok 30 🙂
Danio też były w promocji 3+1 gratis.


ooo,to jutro jadę do Tesco,oni tam maja chyba najlepsze promocje jeśli chodzi o jedzonko dla maluchów
Sobolinku przypomnij mi jak to jest z ta szczepionka przeciw ospie ,bo ja napewno zaszczepie Zuze ,nawet nie z powodu samej ospy ,tylko jej wirusa ,nie chce zeby Zuza miała opryszczkę ,bo ja z moja siostra mamy ,a kiedys widziałam dziecko które zaraziło ise od mamy opryszczka własnie w wieku 3 lat ,potem dostało opryszczkowego zapalenia opon muzgowych,i ...ach szkoda słów

Szczepionkę na ospę trzeba wziąć w 2 dawkach. Ta druga musi być podana min. po 6 tygodniach od pierwszej dawki, a może być po 3 miesiącach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gabb napisał(a):
hehehe 🙂)

A co do sprawy Madzi- zaginiętej dziewczynki. To mysle, ze wyjdzie jeszcze cos innego. Myśle, że dziewczynka może żyć. Po za tym która matka, po upadku, nagłaśnia to w mediach, wymyślając historyjkę.... Bez sensu. Rutkowski, to szalony facet. Sami mogą podawać specjalnie inną wersję w mediach, żeby łatwiej im było pracować czy coś. Ta cała akcja jest nieprawdopodobna. Szkoda mi tego dziecka bardzo. Matki nie rozumiem.


Gabb,Rutkowski raczej nie podawałby fałszywej wersji,nie pozwoliłaby mu na to jego reputacja najskuteczniejszego detektywa,a poza tym poszedłby za to siedzieć za utrudniane śledztwa,ma juz kilka wyroków,ja osobiście podejrzewam ze za całą tą sprawą stoi ktoś z rodziny tej dziewczyny ,może jej brat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...