Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

oglądałyście teraz Lisa?ciekawa konfrontaccja Rutkowskiego z rzecznikiem policji,na koniec Rutkowski zapytał rzecznika(chyba Sokołowski)co powie policja jutro jak przekaze im kolejna osobę związaną ze śmiercią Madzi? 😲ciekawe czy tylko blefował czy znowu z czyms wystrzeli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
dziewczyny my wogóle wybyliśmy z domu na pół dnia i zabrałam ze sobą rowerek Zuzi,nie wiem czy bede kupować "parasolkę"wózek 😁bo jak nie cierpi jezdzic w wozku to w tym rowerku siedziała całą godzine w galeri,a ludzie jak zaglądali,bo jak zwykle ich zaczepiała 😉
W Smyku sa fajne promocje ,cała kolekcja -50%,to dla zainteresowanych,kupiłam leginsy za 10 zł,nie wiem czy to drogo czy nie bo zwykle kupowałam w ciucholandzie,no i kupiłam śliczną sukienkę z czerwonego aksamitu,nie wiem gdzie ja w tym wystroję ,ale nie mogłam sie powstrzymac juz kiedys mi sie podobala ale kosztowała 70 zł a teraz 30to, tyle chwalenia sie 😁

zuzka byłaś w Silesii? 😞
Gdzie kupiłaś tą kieckę aksamitną? Bo jeszcze nie mam sukienki na Anki roczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze Sobolinku ze tez wczesniej na to nie wpadłam ,mogłam Ci podrzucić ten jedzdzik ,bo u nas teraz znowu bedzie stał w kącie,ale i na Anią przyjdzie czas ,Zuza 3 tyg temu nawet nie zapowiadała ze bedzie chodzic,a tu wczoraj zaczela po łóżku a dzisiaj rano siedziałam i czytałam co tam u Was ,patrzę a ona sobie idzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
oglądałyście teraz Lisa?ciekawa konfrontaccja Rutkowskiego z rzecznikiem policji,na koniec Rutkowski zapytał rzecznika(chyba Sokołowski)co powie policja jutro jak przekaze im kolejna osobę związaną ze śmiercią Madzi? 😲ciekawe czy tylko blefował czy znowu z czyms wystrzeli?

Nie wiem, szczerze, to już mnie to powoli przestaje obchodzić bo Madzi to życia nie uratuje, a teraz będą przepychanki na linii Rutkowski-Policja. I znowu będzie się promował nasz polski Spiderman Rutkowski.
A Mariuszka Sokołowskiego uwielbiam 🙂 Za jego niesamowity zapał z jakim zawsze się wypowiada. Mam do niego słabość i już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
dziewczyny my wogóle wybyliśmy z domu na pół dnia i zabrałam ze sobą rowerek Zuzi,nie wiem czy bede kupować "parasolkę"wózek 😁bo jak nie cierpi jezdzic w wozku to w tym rowerku siedziała całą godzine w galeri,a ludzie jak zaglądali,bo jak zwykle ich zaczepiała 😉
W Smyku sa fajne promocje ,cała kolekcja -50%,to dla zainteresowanych,kupiłam leginsy za 10 zł,nie wiem czy to drogo czy nie bo zwykle kupowałam w ciucholandzie,no i kupiłam śliczną sukienkę z czerwonego aksamitu,nie wiem gdzie ja w tym wystroję ,ale nie mogłam sie powstrzymac juz kiedys mi sie podobala ale kosztowała 70 zł a teraz 30to, tyle chwalenia sie 😁

zuzka byłaś w Silesii? 😞
Gdzie kupiłaś tą kieckę aksamitną? Bo jeszcze nie mam sukienki na Anki roczek.


Nie byłam w Silesi tylko w Rybniku,ale u Was może też są,ona jest bez rękawów,i tak lekko kloszowana a pod szyją ma małą kokardkę ,są jeszcze inne takie eleganckie ,ale ta była najmniej elegancka wiec bedzie mogła czesciej w niej chodzic i kolor baaardzo mi sie podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
oglądałyście teraz Lisa?ciekawa konfrontaccja Rutkowskiego z rzecznikiem policji,na koniec Rutkowski zapytał rzecznika(chyba Sokołowski)co powie policja jutro jak przekaze im kolejna osobę związaną ze śmiercią Madzi? 😲ciekawe czy tylko blefował czy znowu z czyms wystrzeli?

Nie wiem, szczerze, to już mnie to powoli przestaje obchodzić bo Madzi to życia nie uratuje, a teraz będą przepychanki na linii Rutkowski-Policja. I znowu będzie się promował nasz polski Spiderman Rutkowski.
A Mariuszka Sokołowskiego uwielbiam 🙂 Za jego niesamowity zapał z jakim zawsze się wypowiada. Mam do niego słabość i już 🙂


Ja też go lubię nie dość ze nawet przystojny to potrafi gadac z sensem i na temat a jak trzeba to nie broni policjantów ktorzy gdzies tam zawinili ,

a teraz jest moj były ginekolog który przyjmował mi Michała na świat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki 🙂 Gdybyście były tu kiedyś to zadzwoń 🙂 Jutro rano przejdę się do Silesii, bo Ania od tygodnia już kibluje w domu i prócz wyjazdów samochodem nie chodziła po dworze. Teściowa kupiła Ani jakąś czerwoną sukienkę i dresik więc jutro jak będziemy u niej na obiedzie to zobaczę czy się nadaje na roczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uciekam bo wykończył mnie dzisiejszy dzień,jestem padnięta,ja bym tez chyba nigdzie nie poszła ale Zuza stał pod drzwiami i mówiła papa ,wiec wyszłam ,a Katowice to jak zwykle z nienacka jak byłam w Rybniku to wymyslilam ze jedziemy ,wiec nie chciałam robic kłopotu i nie dzwonilam ,Sobolinku wysłałam Ci wiadomość
Dobranoc,spokojnej i przespanej nocki papa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Już wszystkim odpisuję. Od pewnego czasu boli mnie nadgarstek od podnoszenia Michałka ale od paru dni to taki ból, że ledwo się mogę uczesać a o pisaniu długopisem mogę tylko pomarzyć. Dziś w końcu zrobiłam prześwietlenie, ale wyniki dopiero popołudniu. No i teraz muszę umówić się do ortopedy. Ciekawe jakie terminy z NFZu.
Zuzka - filmiki cudne. Zuzia cudowna, a najbardziej mi się podobało jak pod koniec zaczęła się chwiać. My zawsze mówimy Michasiowi jak tak robi (chodząc za rękę) żeby nam powiedział ile butelek dziś wypił. Hihihi.
Sobolinku kciuki trzymam, choć ten z prawej ręki tak lekko, bo boli, ale najmocniej jak potrafię bez bólu.
Zuzka - my też co chwilę pobudkę mielismy. No i mój Paweł chrapał okropnie. Ledwo dziś patrzę na oczy.
Dzięki za wiadomości o Smyku, może tam podjedziemy popołudniu. A wiecie może coś o sklepie KaphAll? Kupiliśmy tam kiedyś super body, świetny materiał, taka grubsza bawełna. Już prałam pełno razy i nic się z tym nie dzieje. Chętnie znów bym pokupowała, ale nie wiem czy są jeszcze jakieś promocje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małamyszko co do sklepu to Ci nie odpowiem bo u nas takiego nie ma,a z ta wizyta u ortopedy to ciekawe jak u was ale u nas czeka sie 3 miesiace akutart wczoraj gadalam z sasiadka ktora ma wybity chyba palec i musi tyle czekac ,powiedzialam jej zeby pojechala wieczorem na pogotowie i powiedziala ze stalo sie jej to po poludniu ,wiem ze to naciagane ale przeciez nie mozna tyle czekac z takim urazem,zle mi sie pisze bo trzymam kciuka 🙃.Mnie sie strasznie chce smiac ja Zuzia tak sie zatacza przy chodzeniu,wyglada jakby wracala z imprezy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WItajcie kochane, wczoraj udało mi się skończyć wcześniej pracę bo o 1h a nie o 2h 🙂 Blanka ładnie spała całą noc bez budzenia się do 6:40 zuch dziewczyna, to oznacza, ze już jej znacznie lepiej 🙂 katarek jeszcze ma, zakaszle bardzo rzadko, apetyt ma i dzisiaj humor, i żadnej gorączki 🙂 a jutro przyjeżdza do nas moja siostra z 2 letnią córeczkę więc będe miała mniej czasu dla Was 😞 no i jutro jeszcze idę do pracy na 13 - 21 😞 a od czwartku wielkie szykowanie i gotowanie na roczek 🙂
Evek podaje jej cały czas te omega med, powiem, Ci że przez miesiąc miała tylko katar więc chyba działa 🙂 dopiero teraz się rozchorowala ale ogolnie to myślę, ze pozostane przy tym omega, jeszcze raz wielkie dzięki, ze nam to poleciłaś :*
Malamyszko ja czekałam do ortopedy z kręgosłupem u Nas 5 miesięcy 😞 mam nadzieję, ze u Was będzie szybciej!!! Trzymam kciuki! A z tym chrapaniem to cię rozumiem, ja mam sposoby jak Artur chrapie to go odrazu pcham zeby obrócił się na bok, bo na boku rzadko chrapie a jak tylko połozy się na plecach to taki koncert daje ze boje się,ze Blankę obudzi! No bo mnie to na pewno budzi! Moja siostra swojemu facetowi to nawet kupiła taki spray przeciw chrapaniu, psika się go do buzi osobie chrapiącej, ale mówi ze jest tylko troszkę ciszej a chrapie dalej :/ takze nie wiem co jeszcze trzeba zrobic:/


Zuzka ta Twoja ZUzia już fajnie sobie pomyka! A z tym wózkiem to dobre!! ! 🙂 🙂 🙂 Prawdziwa zakupoholiczka 😁 Ja uważam, ze jak woła am to trzeba dać! Może chce tylko poskubać....sama Zuzia wie najlepiej ile potrzebuje 🙂 Ja zawsze staram się robić wszystko zgodnie z naturą, czyli karmię i kłądę spać pod potrzeby Blanki, obserwuje i działam wg intuicji bo ta dla mnie jest bardzo ważna, mój Artur jej nie ma i jak coś się dzieje niedobrego to on wpada w panikę, ostatnio mi to wyznał, ze jak mnie nie ma to ma stresa bo ja zawsze wiem co robić, jestem spokojna i nie panikuje bo zawsze ta intuicja mówi mi, co trzeba zrobić w danej sytuacji 🙂 Ale wiadomo, każda mama wie co najlepsze jest dla jej dziecka 🙂
Kurcze tez bym chętnie skorzystała z tych promocji ale niestety roczek pochłonie wszystkie oszczednosci, wczoraj za same balony, obrus, gwizdki, czapeczki i serpentyny zapłaciłam 65 zł:/ pozniej w tesco 200 zł a jeszcze sporo muszę kupić! No ale przynajmniej będzie miała Blanusia extra roczek 🙂

Nanka zapomniałam napisać, zę super fotka w avatarku - Alusi wygibasy 🙂

Sobolinku Blanka też ląduje zawsze na pupe także nie ma co się martwić 🙂 U Nas też zaczynało sie od pchania krzesła 🙂 Albo Stoliczka tego grającego, ćwiczył i ćwiczyła a teraz sama już chodzi 🙂 Będę trzymała kciuki za kogoś ważnego dla Ciebie!!! I czy musisz nam tu takie zagadki dawać!? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki 🙂
Dziękuję za kciuki, niestety nie udało się 😞 😞 😞 😞 😞 😞 przepraszam, że nie pisałam wcześniej. Moja Przyjaciółka (Siostra z wyboru 🙂 26 stycznia miała transfer (in vitro) i dziś mogła zrobić badanie hcg. I niestety okazało się, że próba nieudana 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Tak im współczuję. Przed chwilą u nas byli a ja po raz enty miałam wyrzuty sumienia że mam Anię, a ona jeszcze cały czas jest taka kochana (uwielbia moją D) i głupio mi, bo oni też zasługują na takiego szkraba, a naturalną metodą nie mogą mieć. Ehh jakie to życie jest okrutne.

Mój szkrab wymęczony przez ciocię i wujka właśnie padł na cycu i śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie mamusie
Serdecznie dziękujemy wszystkim za życzenia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Joasiu dobrze że już lepiej z Blanusi zdrówkiem no i że ty z mężem się wykurowaliście, szkoda tylko że impreza wam przepadła 😞. Z tymi potrzebami u nas jest podobnie jak chce jeść to daje, nie czekam 4h, ale przerwy i tak wychodzą średnio co 3 godziny, je mało więc je częściej, może dlatego też w nocy częściej się budzi.

Zuzka super filmiki, Zuzia świetnie tupta.
Jula coś się wystraszyła, w dzień dziadka wieczorem poszła sama a na drugi dzień już zapomniała jak to się robi 🙃 przy pchaczu to zasuwa po całym domu jak spychacz wszystko taranuje ale sama sie boi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sobolinku tak jak Julik napisala nie miej wyrzutow sumienia, na pewno im sie uda, nie mozna tracic nadziei...mam znajomych,ktorzy 2 lata sie starali o dziecko, njezdzili po klinikach i nie udawalo sie, pecherzyki byly zbyt male, az w koncu sie poddali i jak sie poddali i juz nie jezdzili po lekarzach to udalo sie zajsc w ciaze 🙂 teraz są szczesliwymi rodzicami 1,5 rocznego synka!

Julik Blanka tez przez chwile bala sie isc sama, az zaczela robic po jednym dwa kroczku a teraz idzie przez cale mieszkanie 🙂 wszystko kwesita kilku dni lub kilku tygodni, nigdy nie wiadomo czym nasze dzieci nas zaskoczą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie 🙂
ale teraz jestem zaganiana jakaś 😞 w sobotę wymieniali nam drzwi wejściowe tak je wymienili że w poniedziałek jeszcze raz je osadzali razem z futryną tacy fachowcy 😠 jednym słowem dopiero dzisiaj wszystko posprzątałam mąż zajął się małym będzie gdzieś za godzinę a jak tak sama od rana sprzątam sobie wiecie kurze bo to wszystko osiadło na meblach ten pył że ścian podłogi to jedna wielka piaskownica z betonu była niby się przemywało podłogi mokre ścierki porozkładane po mieszkaniu były ale to i tak mało no ale najważniejsze że już jest ok 🙂
zuzka ale ona śmiga kurczę 🤪 jakby już z parę ładnych miesięcy chodziłą tak pewnie śmiga BRAWO 🙃
Joanno dużo zdrówka dla Blanki
malamyszko a jak tam Michałek lepiej już? a co do zakupowego szaleństwa to zgadza się niby wszystko mają a jak coś się zobaczy to trudno się oprzeć 😉
Julik dużo zdrówka dla Julii i samych radosnych dni 😘
kochane a co do Madzi to mój mąż już mi parę dni temu to powiedział że tak z drugiej strony patrząc to jak mało potrzeba żeby do takiego nieszczęścia doszło zauważyłam nawet u siebie że czasami Gabrysia sama cofam tzn. on chce coś zrobić a ja się boję i mu zabraniam żeby sobie czegoś nie zrobił 😮 i jeszcze wczoraj jak do sklepu jechaliśmy to mówię do niego że ciężko jej teraz będzie bo wyszło na to że nieszczęśliwy wypadek straciła swoją kruszynkę rodzina będzie psioczyć sąsiedzi to ją zniszczą i nawet przez myśl mi przeszło że jak taka niedojrzała psychicznie to w ogromie tych wszystkich zdarzeń może chcieć się zabić a tu rano wiadomości słucham i co słyszę że coś piła jakiś płyn do naczyń 😞 szkoda mi jej teraz bo kochała córkę tylko w takiej strasznej sytuacji nie wiedziała co ma zrobić a po programie uwaga widać że nie miała za dobrych relacji rodzinnych 😞
aaaa i jeszcze jedno małe chwalonko Gabryś dzisiaj siedział na podłodze postękał i podszedł do pieluch wyjął jedną poraczkował z nią do mnie na łóżku siedziałam wstał i mi ją daję z takim yyyy yyyy wzięłam go do siebie patrze w pieluchę na pupie a on kupkę zrobił 🤪 nie lubi niepotrzebnie kopki dzwigać 😜 no dobra uciekam pranie powiesić póżniej jeszcze zajrzę no chyba że padnę bo jak przyjadą to jeszcze do sklepu jedziemy no i wiadomo kąpanie karmienie usypianie a to nie lekka sprawa 🙃
buziaczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chorobę. Mam opuchlizne. Na poczatku myslalam ze to angina, ale to chyba jednak swinka. Boje sie ze Borys bedzie chory ://// Mam opuchlizne pod lewym uchem w dół. Pod prawym tez mam lekko spuchniete i boli :/ Goraczki nie mam, czyli nie angina ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny
gabb współczuję tej świnki, naprawdę. No i fatalny moment na taką chorobę, bo szczepienie przeciw śwince dopiero przed Boryskiem 😞 Popytaj jak możesz go ochronić. Dużo zdrówka Ci życzę!!!
joanna w przypadku mojej przyjaciółki to nie pomoże odstresowanie bo "wina" nie leży po jej stronie. I bez dokładnej selekcji plemników poprzedzonej terapią hormonalną to on w ogóle nie ma szans na dziecko. A i po tych wszystkich zabiegach okazuje się, że uszkodzenia są zbyt duże 😞
alwo to ci się fachowcy trafili 🙂 Dobrze, że już zrobili a mąż zabrał Gabrysia żebyś mogla w spokoju posprzątać. No i BRAWO dla Gabrysia za przyniesienie czystej pieluszki 🙂 Cwaniak z niego, co będzie chodził z kupą 😁 😁
malamyszko znam ten szał zakupów dla Ani. Dla niej bym kupiła wszystko a ja chodzę w starych ciuchach, butach. A z tym nadgarstkiem to nieciekawa sprawa 😞 Radzę Ci iść prywatnie do dobrego specjalisty od ręki, bo jak się doczekasz z NFZetu to może się okazać, że jest za późno. Z własnego doświadczenia wiem, że ortopedia z NFZ w tym kraju mocno kuleje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...