Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu Twoich pierwszych urodzin,MICHAŁKU
Oprócz życzeń,
Jakie zwykle składają ludzie:
Zdrowia, szczęścia, pomyślności, misiów,
Zabawek, całusów, przyjaciół,
Życzę
Abyś miał jak najwięcej dni w życiu,
W których powiesz, że jesteś
Szczęśliwy.

Michałku całuski od Zuzki i cioci Kasi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziewczynki ale Ania zrobiła mi dziś prezent na swoje urodzinki 🙂
Zrobiła swoją pierwszą kupkę do nocniczka 😁 😁 😁 Jestem z niej taaaaka dumna hehe. Oczywiście wysadziłam ją jak widziałam, że zaczyna pchać, i w minucie była wielka kupa w nocniku 🙂 Nagrodziliśmy ją gromkimi brawami na zachętę i czekamy na jeszcze hehe

zuzka widzę, że komp jednak działa 🙂 Super
I Ania baaaardzo dziękuje cioci i Zuzi za życzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sorki dziewczyny ja tylko na chwile, chcialam sie przywitac! blanusia dalej chioruje 😞 nie chce jesc, malo spi, mniej wymiotuje, jest bardziej marudna i do tego pojawila sie ropa w uszku 😞 nie wiem co to moze byc, mam nadzieje ze nie zapalenie ucha! zawsze z tefgo jednego wiecej wyciekalo a teraz maz dzownil i mowil ze jest wiecej 😞 kurcze czy zawsze wszystko na raz musi sie dziac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu, Michasiu, najlepsze życzenia ode mnie i Boryska. Badzcie zdrowi i szczesliwi 🙂

A jutro urodziny Borysa, biszkopt sie piecze 😁
Wczoraj zmarnowałam 11 jajek 😁DDDDDDD
Pierwszy raz robie biszkopt i przepisu mojej mamy nie ogarnełam.
Znalazłam wczoraj fajny, prosty przepis na biszkopt i dzisiaj pieke jeszcze raz 😁
Jak sie ładne upiecze, to wrzuce Wam przepis.
Kluczowe jest rzucenie formą z ciastem o podłogę hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieczynki,ja tylko na chwilke,nie mam sil pisac ani czasu.bedziemy sie wyprowadzac z mojego domu.Niestety rozpentalo sie nie mal ze pieklo. ech..... 😞 a moglam jakis czas temu podjac dycyzje w 100% dobrowolna i wlasna 😞

Joasiu,niech Blanusia zdrowieje :* 😞 bidulka nasza kochana.Trzymaj sie tez kochana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu w tym dzisiejszym dniu radości,
życzę sto lat pomyślności.
Niech Ci życie w szczęściu płynie,
niech Cię radość nie ominie: 😘 😘 😘.

Michałku dziś chcę złożyć Ci życzenia,
szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci,
i w radości dzień przeleci 😘 😘 😘

Niech odejdą smutki troski,
by nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka,
płynął niby wielka rzeka.
I choć skromnie ułożone,
są dla Was kochane dzieciaczki przeznaczone.

Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin Ani i Michałkowi życzy julik z Julą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dopiero na wieczór blanka odzyskała humor, zjadła biszkopcika, kilka łyzeczek deserku i 100 ml mleczka, to już coś, teraz śpi aniołek... mam nadzieje ze przejdzie, chociaz zrobila ciemno zieloną kupkę po poludniu 😞 no i nie wiem co z tym uszkiem 😞 troszkę miala tej woskowiny, jak cos jutro jedziemy na pogotowie, a poniedzialek do lekarza!

Evek tak mi przykro, ze aż taka kłótnia wybuchła, ze musicie się wyprowadzic 😞 trzymam kciuki kochana, zebyscie się odnalezli szybko w nowej sytuacji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W dniu Twoich pierwszych urodzinek życzę Ci Aniu i Michalku
aby wszystkie dziecięce dni w żółwim tempie upływały,
by co dzień uśmiechał się do Ciebie Świat cały.
By nigdy nie było już porannej pobudki i zawsze wiał wiatr specjalny,
co rozwiewa wszystkie smutki!
Niech na ten roczek zniesie Ci kilka sroczek moc prezentów,
dużo zdrowia, no i serca Twoich bliskich....
Mnóstwo wielkich buziaczków przesyła: Natalia i Alicja 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blanusiu wracaj do zdrowka kochana perelko 😘 😘 😘
dziewczynki i ja dzis na chwilke zlozyc zyczonka solenizantce i solenizatom 🙂 i uciekam bo obiad robie za 2 godziny zaczynamy impreze urodzinowa. Dom ozdobiony tylko jeszcze Luska spi hehehe 😁 puzniej skrobne wiecej buziaczki 😘
Evek kochana bedzie dobrze !!! Zobaczysz nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór 🙂
Joanna ,ucałuj Blanusie odemnie i Zuzi ,biedna ,ciekawe czy złapała tego wirusa od Was?ale to dobrze ze juz ma mały apetyt,to chyba oznaka tego ze wraca powolutku do zdrowia
Evek,współczuje nieciekawej sytuacji,doskonale Cie rozumiem ,jak Twoja mama jest taka jak moja to naprawde wiem co przezywasz,ja mieszkałam z moja 2 lata po slubie ale miałam wtedy 22 lata,i jakoś wytrzymałam ,a teraz jak ide do niej w odiedziny raz na miesiac to wytrzymuje godzine i uciekam ,tylko ze teraz moge jej powiedziec co mysle bo mam gdzie uciec,dzisiaj tez na urodzinach szwagra sie z nią ściełam ,bo było strasznie ciepło w mieszkaniu ,i zaczelyśmy rozbierac dzieci,wszystkie były bez rajstop,bo wczesniej były spocone ,a mojha mama siedziała i marudziła najpierw ze jej zimno w nogi , a jak zobaczyła maluchy bez rajtek,to sie zaczelo ze one beda chore,ze jak tak mozna ,ze dziecko musi byc ubrane i probowała mi wmówic ze Lenka ma zimne nogi ,mówie jej ze nie zimne tylko mokre bo spocone i tak od słowa do słowa i znowu kłótnia gotowa ,tylko ze A widzac co sie swieci zawołal mnie do innego pokoju,moja siostra zaciska zeba i siedzi cicho ale ja tak nie potrafie,mam nadzieje ze u Was wszystko sie ułoży,i chyba lepirj mieszkac samemu po swojemu ,tym bardziej ze Wy juz tak mieszkaliscie,będzie dobrze,zobaczysz 😎
Małamyszko ,Sobolinku jak impreza się udała?Ja jestem wykończona ,Zuza na początku ladnie bawiła sie z Lenka i Blanką,ale o swojej godz. spania czyli o 19 zaczęła marudzic ,niby nie powinna bo poprzestawiałam jej dzisiaj troszke spanie popołudniu spała od 15.30 do 17 ale to nic nie dało,o 20 pojecchalismy do domu i myslałam ze nawet jej nie dam rady okąpac ,bo nie chciał wejsc do wanny,ale jakos po namowach weszła szybciutko ja umyłam i poszła spac.Lenka ma chyba jakis skok bo caly czas prawie płakała,za to Blanka która ma 8 miesęcy jest jak dla mnie jakims dziwnym dzieckiem ,ona poprostu nie płacze ,jej mama powiedziała ze tak raz na tydzien jej sie zdarzy 😲ale to troche i przestaje,ogólnie strasznie spokojne dziecko jak siedziała z Zuzia na dywanie i sie bawiły ,a Zuzia zabierała Blance kazda zabawke to ta nie reagowała tylko siegała po nastepna,tak sie zastanawialiśmy przed chwila z A ze chyba sami nie wiemy czy chcielibysmy miec takie dziecko ,ja bym myślała ze ona chora jest,przez 2 godz to dziecko nie wydało zadnego glosu 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuzka widzę, że komp jednak działa 🙂 Super
I Ania baaaardzo dziękuje cioci i Zuzi za życzenia 🙂


działa ale gora przez 2 godz.później sie przegrzewa,chyab nie obejdzie sie bez serwisu,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Michaś serdecznie dziękuje za życzenia !!!

My już przygotowani do imprezy. Balony powieszone, stół nakryty i jutro od rana czekamy na gości. O 10 msza i potem imprezka. No i po imprezie Paweł jedzie. Właśnie się pakuje. Mnie chyba mój Tata przyjedzie pomóc w sprzątaniu. Paweł nic sobie z tego nie robi. po prostu jedzie z kumplem na narty do swoich rodziców. A mnie krew zalewa. A jak słyszę - a co to za zmywanie, wsadzisz rzeczy do zmywarki i ją puścisz, to po prostu wymiękam.

Sobolinku - my też mieliśmy problem ze świeczką. Uparłam się, że musi być z Kubusiem Puchatkiem, bo taki motyw jest na serwetkach i dopiero w 3 hipermarkecie taką znalazłam. Były wszystkie cyfry oprócz 1 właśnie.

Blanusi - bidulko, trzymamy kciuki, żeby Ci się poprawiło i żebyś szybko wróciła do zdrówka.u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niech Ci gwiazdka okiem mruga,
Księżyc bajki opowiada,
A nad ranem, pod poduszkę,
Słonko niech promyki wkłada,
Jeszcze chmurki niech rozgoni,
I rozgłosi wszystkim, wszędzie,
Że dziś Twoje urodziny
Więc kto żyw niech tu przybędzie !!!


Anusiu Kochana - Sto Latek Życzy Twój Narzeczony z Rodzicami !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie Dziewczyny :*

Na początku najlepsze i najgorętsze życzenia dla małych rocznych jubilatów, Ali, Ani i Michałka. Mnóstwa zabawy, radości i miłości, zdrówka, ciekawości świata i słoneczka 😘 😘 😘 Mam nadzieję, że imprezki udane 🙂

Joanna tak mi przykro, że Blanka zachorowała 😞 Dobrze że już lepiej. Niech jak najszybciej wraca do pełni sił i zdrowia 😘

Evek, to już postanowione i nie ma odwrotu, że się wyprowadzacie? Nie ma wyjścia, czy Ty nie widzisz wyjścia? Szkoda, że tak się sprawy poukładały 😞

Sobolinku ja też jak chciałam kupić świeczkę "jedynkę" to nie było żadnej, a każda pozostała cyferka w wielu egzemplarzach 😎 A tak "bajdełej" to stajesz się moim guru w kwestii oszczędzania i wyszukiwania promocji 😎

Nie byliśmy u lekarza z Ulą, bo rano nie było śladu po plamach... Obserwowałam ją pilnie cały czwartek i nic się nie pojawiło. Porozmawiam o tym z lekarzem przed szczepieniem. No i pozostaje dla mnie zagadką co się stało.
Ulcia przeprosiła się z jedzonkiem 🙂 Zęby musiały się przebić i już jej dziąsła tak nie bolą i lepiej je. Może nie oszałamiająco, ale ona nigdy nie przypominała Aneczki pod względem jedzenia 😉

Ostatnio mój małż mnie denerwuje... 🤢 Wkurzam się na niego, ale tylko wewnętrznie, bo gdybym mu powiedziała o co mi chodzi to by nie zrozumiał, już to przerabiałam... Także humor u mnie kiepski od kilku dni. Dobrze, że Uleczka potrafi mnie oderwać od tego trochę, jej minki czy wygłupy zawsze wywołują uśmiech 🙂 Chociaż we czwartek dała mi trochę do wiwatu. Płakała z byle powodu, a jak się raz uderzyła delikatnie to chyba z pół godziny ją uspokajałam, już dawno zapomniała, że ją coś bolało, ale dalej lamenty urządzała 🥴 I tak ją kocham nad życie 😜

Dobrej nocy wszystkim. Do następnego razu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie, jak imprezki urodzinowe???? Udane, były chyba ze cztery 🙂
Blanka ma się lepiej,jednak dalej mało je, przespała cąłą nockę, ze dwa razy tylko wstała w łózeczku ale nie reagowalismy i po chwili kładła się z powrotem 🙂 spała do 7h ale to pewnie dlatego ze poszla pozno spac ok 21h, bo nie chciala wczesniej...mąż mówiln ze w dzien duzo spala to pewnie dlatego. mimo wszystko jutro z nią pojde na kontrolę i pokazac te uszko, no i zaczęla kaszleć, taki mokry kaszel 😞 achh juz mam dosc! jeszcze w srode jadę do tego sądu i się stresuję tym wyjazdem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kochane mamusie 🙂
Ale się stęskniłam za Wami 🙂
Dziękujemy bardzo ślicznie i gorąco 🙂 za przepiękne życzenia urodzinkowe.

Piszę dopiero teraz bo wczoraj byłam zmęczona (bardziej psychicznie) i nie miałam już weny 🙂 W nocy Ania dała mi popalić i budziła się 4 razy, ale już wiem dlaczego. Przebiła jej się w końcu dolna dwójka, a ja wypatruje wciąż tych dolnych czwórek (one nie potrafią się przebić) Górne już dawno są a dolne nabrzmiałe i nic.

Jeśli chodzi o wczorajszy świąteczny dzień, to jak zuzka pisała było magicznie i bardzo wzruszająco (przynajmniej dla mnie) Jakoś cały czas starałam się być wczoraj z Anią, tuliłam ją, głaskałam po główce i przy tym płakałam ze szczęścia. Ale tak to już chyba z nami będzie do końca życia ... i powiem Wam że to cudowne uczucie!!! Oczywiście nie mogło być tego miodku za dużo 🙂 Ania wczoraj nie chciała zasnąć po południu, T ją miał usypiać (doglądać) a ja poszłam się zdrzemnąć do sypialni. I po jakimś czasie słyszę jak Ania zasuwa na kolanach po mieszkaniu. Wkurzyłam się na T, że się poddał po 1,5, bo bałam się że będzie zmierzła i marudna na imprezce. Ale niepotrzebnie 🙂 Ania po prostu była w swoim żywiole. Chodziła z każdym za rączkę, non stop uśmiechnięta. Nie wiem skąd ona ma tyle energii i radości życia 🙂 Super bawiła się dziećmi mojego brata a najbardziej wszystkim się podobało jak trzymała "za frak" Madzię i ją całowała po twarzy 🙂 Normalnie wszyscy odeszli od stołu i patrzyli na pieszczotki Ani. Tak między nami, to ja się bardzo z tego cieszę, że Ania ma charakter po mnie i mojej rodzinie a nie po T. Bo oni się chłodniejsi i zdystansowani. Zresztą teściowa też kilka razy mi się przyznała, że się cieszy,że Ania jest taka ciepła i uczuciowa, że jest podobna do mnie, a nie do T.
Ogólnie to jesteśmy zadowoleni...że mamy już to za sobą 🙂

Joasiu dobrze, że Blanusi już troszkę przeszło, z drugiej strony szkoda, że znowu przyplątał się ten kaszelek. Kurczę żal mi wszystkich żłobkowych dzieciaczków, bo non stop są chore 😞 Dużo zdrówka dla Blanusi!!!!!!

zuzka widzę, że Wasza imprezka wyjazdowa również udana 🙂 Co do tej Blanki to ja też wolę mieć dziecko, które bez problemu wyraża swoje uczucia i emocje. U nas coraz częściej się zdarza, że jak coś zakażemy Ani to robi usta w podkówkę i powoli rozkręca syrenę. To jest takie słodkie, bo wiem że coraz więcej rzeczy rozumie 🙂 A powiedz mi czy ta Blanusia patrzy w oczy? Nawiązuje kontakt wzrokowy z ludźmi?
Szkoda, że komp jednak do naprawy 😞 A masz net w telefonie?
I jeszcze jedno - Jesteś Kochana 😁 😁 Dziękuję za te wymiary nocnika 🙂 Byłam dziś przed spaniem Ani w Smyku pomierzyć i kupić ten nocnik i zwątpiłam. Było ich chyba z 20 różnych szt i wszystkie miały 14,5-15 cm. Wkurzyłam się i poszłam do tesco i ujrzałam Hipcia Zuzi. Szkoda, że nie widziałaś mojej zadowolonej miny 🙂 Zaraz go zmierzyłam i wymiary ma takie jak podałaś 🙂 Jeszcze raz dziękuję. Wybrałyśmy z Anią ten różowy, bo niebieski był taki trupi.

Asiula super, że Uleńce te plamy poznikały. Najwidoczniej musiała jednak coś zjeść. No i fajnie, że zaczęła znowu ładnie jeść 🙂
Co do tych promocji to jak tylko jest okazja (w granicach rozsądku oczywiście) po prostu staram się kupować produkty taniej. Przed zakupem czegokolwiek większego do domu mam manię sprawdzenia opinii w necie o tym produkcie. I powiem Ci, że jeszcze się nie zawiodłam 🙂 W ciemno nic nie kupuję, a już na pewno nie wierzę sprzedawcom, którzy mają prowizje od wypchnięcia danego sprzętu.To tyle 🙂
Malamyszko trzymam kciuki za Waszą dzisiejszą imprezkę. Bawcie się kochani i świętujcie urodzinki cudownego Michasia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sobolinku, dziekujemy za życzenia :-)

My juz jestesmy po "imprezie" Borys właśnie śpi.
Byli tylko moi rodzice 🙂 Wiec posiedzielismy sobie, zjedlismy obiad i moje wypieki :P
Pogoda troche nam dowaliła, a nikt nie mieszka "na miejscu".


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
Ania dziś pięknie śpi 🙂 Właśnie zasnęła a popołudniu po prostu ją odłożyłam i zasnęła 🙂
Mam nadzieję, że tej nocy da mi pospać.

Gabb fajnie że imprezka w gronie rodziny się udała 🙂 Ja następną też już zrobię w domu, ale chyba goście będą przychodzić na raty. W ten sposób wszyscy się zmieszczą i z każdym z osobna sobie porozmawiam 🙂 Bo na kupie się za bardzo nie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...