Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
W dniu Twoich pierwszych urodzinek życzę Ci Borysku
aby wszystkie dziecięce dni w żółwim tempie upływały,
by co dzień uśmiechał się do Ciebie Świat cały.
By nigdy nie było już porannej pobudki i zawsze wiał wiatr specjalny,
co rozwiewa wszystkie smutki!
Niech na ten roczek zniesie Ci kilka sroczek moc prezentów,
dużo zdrowia, no i serca Twoich bliskich....
Mnóstwo wielkich buziaczków przesyła: Natalia i Alicja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W dniu Twych Borysku urodzin, w dniu pełnym radości,
najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
zawsze uśmiechniętej buzi,
mnóstwa słodkich całusów,
i spełnienie wszystkich marzeń!!!
Wszystkiego najlepszego życzy julik z Julą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki jestem w koncu mam chwile. Urodzinki sie w miare udaly- tylko, ze na koncu M sie z mama poklucil itp, ale pomijajac to bylo ok. Alusia dostala bardzo duzo prezentow, za duzo !!! ALe co juz tesciowej na ten temat mowilam, ale jej nie dociera. Dostala reklamowke ciuszkow na lato, 3 ksiarzeczki ( to akurat fajne) taki grajacy bebenek, lalke, worek miskow pluszowych ( za to bylam wsciekla )!! I najfajniejsze co Luska uwielbia to wielki fotel specjalnie dla nie heheh 🙂 siedziala jak krolewna tak jej sie podobal. No i od nas rowerek, ale wiecie co dziewczyny jest taki swietny naprawde !! ALusia go uwielbia !! Dzis rano bez zartow, ale siedziala w nim 1,5 h i wozilam ja a ja np sprzatalam to tu to tam i ja tylko przemieszczalam w tym rowerku- nie chce z niego wychodzic. Naprawde polecam- jest bezpieczny wygodny i wcale nie duzy pedaly narazie nie sa potrzebne, ale puzniej siedzonko do przodu sie podsowa i mozna jezdzic no i jest do 3 lat 🙂
wstawie fotki na augu puzniej wieczorem. Spanko nam sie rozregulowalo dzis Luska wstala o 5:30 i nie dala rady zasnac. Musze zaraz nadrobic forum i widzialam, ze Sobolinku fotki dalas na agu wiec ide ogladac 😁 3majcie sie kochane 😘
Joasiu jak Blanusia ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkiego najlepszego dla kochanego Boryska 🙂

Sobolinku fajnie, ze Ania była gwiazdą imprezki 🙂 w końcu to jej impreza 🙂 co do spania, to my już drugi dzien walczymy z Blanką, nei chce spać aż do 21h! coś jej się poprzestawiało :/

Nanusiu nie dziwie Ci się, ze jesteś wsciekła za te misie 🙂 to wszystko tesciowa kupiła?? A jaki to rowerek? Ciekawa jestem :0
A z Blanką jakby lepiej, z rana zjadła tylko mleczko, pozniej nie chciała ani kaszki, ani deserku, nawet biszkopta nie chciała, a bardzo je lubi 😞 dopiero poznym popouldniem zjadła deserek, no i ciągle robi rzadkie kupki 😞 za często!dalej jest marudna i ciągle coś leci z tego uszka 😞 jutro idziemy do lekarza, zobaczymy co powie:/

Uciekam spac mamusie bo jestem padnięta po pracy:* dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem.
Obejrzałam M jak ... i popijam sobie malinowe karmi 🙂
Joasiu dobrze, że Blanusi już przechodzi i powolutku wraca jej apetyt 🙂 Dobranoc, odpocznij sobie.
nanusiu fajnie, że imprezka udana. A teściowa faktycznie przesadziła z tą ilością zabawek. To u nas było skromnie 🙂 No i czekam na fotki Alusi na rowerku, bo zastanawiam się nad kupnem dla Ani czegoś co przetrwa jeden sezon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joasiu biedna Blanusia tak mi jej szkoda 😞 moze to zapalenie uszka ??? A szczepilas na te pneumokoki ??? 3mam kciukasy z Alusia zeby kruszynce juz przeszlo !!
Sobolinku ten rowerek to smart trike i naprawde jestem w nim zakochana, a Ala jeszcze bardziej niz ja ! Podobnie Zuzka mowila, ze Zuzi sie bardzo podobal ! Takze mysle, ze dzieci to lubia 🙂 ja wiem, ze napewno na drugie lato napewno bedzie uzyteczny no a puzniej latwo mozna to sprzedac. Zaraz zgram fotki to powrzucam na agu 😉
Joasiu o i ta sprawa w sadzie kurcze wspolczuje, ze musisz tam jechac, ale dasz sobie rade- bedzie dobrze.!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękujemy pięknie za życzenia ! 🙂)))

Wrzucam własnie na agu kilka zdjęć, jeśli miałybyście chęć obejrzeć to zapraszam 🙂

A co do tej zabawy roczkowe- Borys wybrał swój łańcuszek z chrzcin haha :P Tak myslalam, ze to wybierze, ale przewrotnie wyszło, bo my z B nie kościołowi zupełnie, niewierzacy.:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie, szukałam cytatów i znalazłam coś takiego i pomyślałam że wam wrzucę 🙂 🙂 może już to czytałyście? mi się bardzo spodobało 🙂

Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga:

- Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne?

- Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą.

- Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym?

- Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia.
I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy.

- A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie?

- Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić.

- A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą?

- Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić.

- Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni?

- Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem.

- Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział.

- Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie.

W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało:

- O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła.

- Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: MAMUSIU.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Julik przepiekne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 az sie wzruszylam
Sobolinku wiem ze ten rowerek to drogi interes ale wydaje mi sie ze warto- naprawde. Jeszcze nie mowie w 100 % bo nie wiem jak sie sprawdza na zewnatrz, ale jak widze Ala taka dumna to mnie sama radosc rozpiera. Dzis jak wstala to znowu godzine w nim siedziala, a ja spokojnie moglam porobic duzo rzeczy. Jak szlam do kuchni powkladac naczynia itp to tylko robilam brum i ona siedziala ze mna bardzo spokojna i patrzyla heheh takze naprawde fajny. Juz nie doczekam sie ladnej pogody zeby go wyprobowac 😁
Wiesz Sobolinku jak czytalam twoj opis z urodzin, ze bylas wzruszona itp to powiem ci, ze ja tak samo mialam. Bylam tak szczesliwa jak na nia patrzylam i za razem dumna, ze przetrwalysmy ten rok 🙂 ehhhh takze rozumiem co czolas 😉
ok uciekam juz puzno musze sie wyspac bo wczoraj tylko 5h snu mialam. do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roczek to magiczna data,
która uchyla przed tobą rąbek świata.
Już gaworzysz, biegasz, skaczesz,
już nawet coraz mniej płaczesz.
W tym magicznym dniu,
życzę ci krasnoludków siedmiu,
życzę ci cukierków bez liku,
i słonika w kapelusiku.
BORYSKU całuski od Zuzki i ciotki Kasi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julik siedzę z Zuzią i czytamy zaległe strony i aż się popłakalam jak czytałam cytat,który wkleiłaś,a Zuza oczywiście dostała dodatkową porcję całusów 😘
Nanusia ,ja oglądałam ten rowerek właśnie w tym sklepie do którego podałaś linka Marko bo w tym właśnie sklepie kupowałam rowerek dla Zuzi,to sklep koło mnie 😁ale niestety nie stac mnie na niego ,bo tak jak piszesz ta cena jest przeliczona na dolary a my zarabiamy w złotówkach ale jest swietny,my juz jezdzilismy rowerkiem po centrum handlowym zamiast wozka,a w domu to codziennie jest bru brum,albo Zuza wklada misie do niego i sama je wozi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobolinku,Małamyszko ,super ze impreza sie udała,za rok następna 😁zaraz zobaczę fotki Ani
Małamyszko i Asiula tak to już z facetami jest oni poprostu są z Marsa,i nie rozumieją nas czasami,ja tez tak mam wolę nie mówić o co mi chodzi a jak A widzi ze cos jest nie tak to gada ze mam powiedziec co jest a jak mu powiem to potem zaluje bo on uwaza ze robie z igły widly i zazwyczaj konczy sie to awantura potem mowie sobie ze juz mu nie powiem nigdy ,wole przemilczec ale konczy sie jak zwykle,
Małamyszko ,dałas rade z tym sprzataniem?dla nich to faktycznie nic takiego ale jakby mieli to zrobic sami to ooo Boze 😉a powiedziałaś mężowi ze nie podoba Ci sie jego pomysł?dlaczego nie pojechałas z nimi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobolinku moj A tez nie jest skory do okazywania uczuc większosc facetow chyba tak ma,nie raz zastanawialam sie od czego to zalezy ,moze od wychowania przez matke?moj Michal jak byl maly to przytulasek byl straszny teraz juz nie ale za to kochliwy jest niesamowicie 😘ale znowu moja mama tez nas nie przytulala a ja Zuze to bym mogla czasami zacalowac 🙂
Joanna trzymam kciuki za ciebie w tym sadzie daj znac jak juz dojdziesz do siebie po jak bylo?i jeszcze z Blanusia musisz isc d o lekarza?a co jej dawalas na tego wirusa?bardzo dobry jest nifuroksazyd,u Michala zawsze dzialal po 2 dniach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pokoiku Zuzi to tylko taki tymczasowy ,skromny na 2,4 lata bo nauczona doswiadczeniem wiem ze wczesniej nie ma sensu kupowac mebelkow,potem trzeba bedzie dokupic wieksze lozko i biurko wiec wtedykupie jakies wieksze meble,ja mam lozeczko Zuzi ze zdejmowanym bokiem wiec jak przyjdzie czas to go zdemontuje i wystarczy na okres poki nie wyrosnie z niego,szafy zostaly mi z sypialni (kiedys byly brazowe ,potem pomalowalam na biało)ale nie mam ich gdzie wstawic dopuki nie dobudujemy jeszcze jednego pokoju,ale to w dalekich planachi jednak powiem Wam ze brakuje mi sypialni,teraz jak rozkladamy kanape to jakos tak mi wszystko jedno jaka posciel i jak to ogolnie wyglada,a w lozku w sypialni bylo tak...nie wiem jak to okreslic ,teraz to tak byle jak ,byle sie wyspac a wczesniej bylo to miejsce odpoczynku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...