Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

po odparzeniu praktycznie nie ma śladu została tylko mała plamka,maśc jednak jest rewelacyjna,ale za to mojej Zuzi znowu zrobiła sie ciemieniucha ,miała ją jak była malutka a teraz znowu,podobno to świnstwo ma tendencje do nawrotów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny tak mi się przypomniało ,jak wczoraj Joanna pisała ze rozbierała Blanusie w sklepie z kurtki ,jak czasami widze w galeriach jak dzieci małe chodza ubrane w kurki pozapinene az po sama szyje a niejednokrotnie maja jeszcze szaliki i czapi to mam ochotę podejsc do takiego biednego dziecka i rozerbać skoro rodzic tego nie ptrafi,powiem Wam ze zdarzyło mi sie juz przejsc obok i powiedzic ,biedne dziecko (kilka razy)wiem ze to nie moja sprawa ale zal mi tych maluchow ,a moze jestem jak te dziadki ktore latem zwracaly mi uwage ze Zuzia za lekko jest ubrana,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem 🙂
T robi mi śniadanko CUD 😜 😜 😜 😜

Ania pięknie spała od 20 do 5,10. Zjadła cycusie i znowu zasnęła do 7,45 🙂 Rewelka, nie ma gorączki i pełna wigoru 🙂 Ciekawe jak będzie po południu, bo te kryzysy przychodzą po 15. No i tylko jest na moim cycu. Mama mówiła, żeby jej nie zmuszać do jedzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie
ale z was ranne ptaszki 🙂
zuzka uśmiałam sie z tej kupy bo u nas było podobnie tylko na szczęście na panelach.
super że Anusia już zdrowa 🙂

W Realu są Pampersy "4" wychodzą po niecałe 0,62 gr za sztukę tylko jest ich az 162sztuki i zastanawiam się czy nie wyrośniemy z tych pampersów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ja już po zakupkach w tesco i powiem Wam, że stanę się chyba "bezalkoholiczką" bo znowu przecenili moje ulubione karmi i teraz kosztuje już tylko 1,25. Wzięłam 4 bo byłam bez wózka a miałam jeszcze masę innych zakupów i bym nie udźwignęła.
Kupiłam też Ani piękne piżamki z F&F za 44 zł 2 szt. z motywem sowy. Bardzo ładne i dobra gatunkowo bawełna. Pajace też były ale rozmiar 12-18 mies wydawał mi się mały a 18-24 jest za duży.Muszę przyjść tam kiedyś z jej pajacem, który jest jeszcze dobry. A takich ma już 2 😞 Strasznie szybko wyrasta 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sobolinku, trzymamy kciuki żeby Anusia szybciutko wyzdrowiała i znów uśmiech zagościł naJej buźce. Ucałuj Ją ode mnie i Michasia.
U nas dziś był cud nocny. Michaś wczoraj zasnął o 20 i obudził się rano o 7 na mleczko. Potem znów zasnął (cud jakiś) i wstaliśmy o 9.30.
Teraz znów się położył, więc mam chwilkę dla Was. Paweł pojechał na zakupy - jutro robimy zaległe urodziny Pawła i moje imieniny. Tylko pare osób z Rodziny ale obiad i ciasto musi być, więc mam trochę roboty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewzcynki ,ja tylko na chcwile bo tak jak zapowiedziałam zaraz idę spać
Dzisiaj Zuza dala mi totalnie popalić ,nie mam pojecia co jej jest czy ma gorszy dzien czy to zeby bo nic nie widac,tak marudnego dziecka dawno nie miałam i do tego cały czas chce cycka tylko po to zeby sie przytulac do niego ,niestety nie daje jej jak nie jest głodna a ona wtedy strasznie ryczy,no i za bardzo nie ma apetytu,
Mam pytanie do mamuś po cesarce ,czy wolał was brzuch ,tak z 2 cm ponizej pępka(nie okolice blizny)jesli tak to jak długo ,bo moją siostrę nadal boli a minęło juz prawie 5 miesiecy,a jej doktorka twierdzi ze to normalne
Sobolinku dzwoniłas o wózek,czy robicie tylko tuning starego?
Małamyszko ale sie masz dobrze ,to Ci Michas niespodzianke zrobił,no ale nalezało sie za te meczarnie z chorobą
Uciekam ,dobranoc,Małamyszko udanej imprezki jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki nie wiem jaka ta nasza Ania jest, ale dziś zachowywała się jakby już choroba minęła. Po 2 dawkach antybiotyku to chyba niemożliwe, więc mam bardzo silną i upartą laskę, której szkoda czasu na chorowanie 🙂
Zastanawiam się czy możemy jutro iść z nią na spacer. Dziś siedziała w domku, bo nie chciałam ryzykować.
Tak jak pisałam zuzce pierwszy raz w życiu piekę gofry i wychodzą super.Bardzo się cieszę z tego nowego opiekacza bo się sprawdza w każdej sytuacji. A gofry z bitą śmietaną i cukrem pudrem PYCHOTKA 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
Joanna kupiłam tą maść Alantan plus ale u nas jakoś się nie sprawdziła. Widocznie na każdą pipkę działa coś innego 🙂 A gdzie byli opiekunowie tego chłopczyka, ja bym nie pozwoliła, żeby mi obce dziecko 4 razy biło Anię. Wiem, że to są dzieci, ale to rodzice za nie odpowiadają.
zuzka znam te aukcje z allegro, a patrzyłaś skąd są te wózki? One są ze Stanów i nie dość że przesyłka dłuuuga 4-8 tyg lub 14 dni lotnicza - droższa, to jeszcze nie ma pewności czy nie będą uszkodzone po takiej podróży no i problem z gwarancją i serwisem, bo nasz dystrybutor Akord zastrzegł sobie, że "obcych" wózków nie serwisuje, nawet za kasę.
A bobowózki znam, masz rację 🙂 najlepsza stronka z wózkami.
Zuzia uparta istotka się robi. Z Anią nie mam póki co takich problemów.


Wiesz matka trzymała go a nie uderzyl blanki mocno, to bylo takie delikatne pacnięcie a popłakała sie jak ją za rękaw chwycił, ja równiez bym nie pozwoliła zeby ktos blankę bił Sobolinku, no co ty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Dziewczyny tak mi się przypomniało ,jak wczoraj Joanna pisała ze rozbierała Blanusie w sklepie z kurtki ,jak czasami widze w galeriach jak dzieci małe chodza ubrane w kurki pozapinene az po sama szyje a niejednokrotnie maja jeszcze szaliki i czapi to mam ochotę podejsc do takiego biednego dziecka i rozerbać skoro rodzic tego nie ptrafi,powiem Wam ze zdarzyło mi sie juz przejsc obok i powiedzic ,biedne dziecko (kilka razy)wiem ze to nie moja sprawa ale zal mi tych maluchow ,a moze jestem jak te dziadki ktore latem zwracaly mi uwage ze Zuzia za lekko jest ubrana,


Ja często takie akcje widzę, jeszcze do tego strasznie płaczą a ich rodzice nawet sie nie domyslą, ze im po prostu za gorąco i jeszcze na nich krzyczą ze płaczą, porażka, niejednokrotnie mi się zdarzyło powiedziec, ze dziecku jest po prostu gorąco....

Zuzka już lepiej się czuje, nos mi się odetkał na szczęście 🙂 głowa mniej boli. Dziękuje że pytasz :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna1984 napisał(a):
tak udało nam się zwazyc, mała wazy 9300 kg i ma 74, 5 cm, wydaje mi sie ze zle zmierzyli bo 2 iesiące temu tez miala 74,5 cm :/

A może sama ją zmierz, będziesz miała pewność. Ja stawiam Ankę w łazience, rysuję kreskę na kafelkach na czubku głowy i później to mierzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...