Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
julik napisał(a):
u mnie Jula też nie lubi jak tata czyta i biega z książeczkami do mnie 😁 ale jak ma ochote na wygłupy to leci do tatusia i się popisuje 🙂


hehe,skąd ja to znam ,tylko ze u mnie zamiast tatusia,jest starszy brat,ktory czasami nie zna umiaru 🙃


Ula ze mną też lubi sobie poszaleć 😎 i czasami to ona nie ma umiaru 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Będę kończyć Dziewczęta,
net mnie wkurza, a i małż czeka, żeby usiąść przy kompie.

Dobrej nocki 😘

PS. Na szczepieniu byliśmy 20. marca, więc to już 10 dni temu, ale obiło mi się o uszy, chyba nawet tutaj, że podwyższona temperatura i po takim czasie może się pojawić... Oby rano było już po wszystkim. Jakoś nie panikuję, ale szkoda mi było patrzeć na Ulcię taką wypompowaną... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
julik napisał(a):
o teraz dopiero widzę! ślicznie to wygląda na żywo pewnie jeszcze lepiej 🙂

qurcze, zazdroszczę Wam tych ślicznych pokoików dla dziewczynek najpierw Zuzia, teraz Ania ma taki fajny 🙂

Dziewczynki dziękuję 🙂 Wiem, że napstroczone, ale wierzcie mi, że Ania wcale nie miała stricte pokoju dla dziewczynki więc musiałam go czymś ożywić. Ma stare meble, bo na razie nie ma sensu kupować nowych. Niech sama wybierze za klika lat.
Asiula dobrej nocy. Na pewno jutro Ulcia będzie już zdrowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia ona tak zaczeła dopiero od kilku dni powtarzac to co my ,oczywiscei nikt obcy nie wiedziałby co mowi,i z dnia na dzien mam wrazenie ze rozumie wszystko co do niej mowie,jak wczoraj A nie mogl znalezc telefonu i tak dla jaj zapytał mala czy nie wie gdzie jest jego telefon ,to mu przyniosła z Michała pokoju 😲byliśmy w szoku,a tak wogole to Zuza mowi cały czas ale po "chińsku" do Michała to ma na noc,on jak był w jej wieku to mowil o wiel wiecej a jak miał 2 latka to gadał jak najety pełnymi zdaniami ,zostało mu do dzisiaj 😆Zuza bedzie chyba taka sama 😉
Julik co to za net za darmo?bo ja mam teraz Pleya ,zaden inny w mojej dziurze nie działa ,a radiowego tez nie ma 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie(widziałam na żywo) wcale nie napstroczone ,wręcz przeciwnie ,podoba mi się że jest jeden temat (motylki) i się go trzymasz 🙂
Kochane ja tez uciekam ,bo to juz kolejny tydzien jak A ma nocki i sama wstaje do Zuzi w nocy po kilka razy ,ide spać
Dobranoc
Asia,rano pewnie wszystko będzie ok,spokojnej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a napisze jeszcze bo jutro zapomne,
Jak robiłam pokoik Zuzi to myslałam ze pewnie to nie ma sensu bo nie bedxie sie w nim bawic tylkoz nami w salonie siedziec,jakze sie pomyliłam ,ona uwielbia tam siedziec ,ciągnie nas za reke ,prowadzi tam i ,wystarczy ze przy niej siedzimy a ona bawi sie i po 2 godziny,dzisiaj nawet pomyslałam ze chyba wstawie tam stolik p lapka zebym mogła z wami pisac jak ona sie bawi
Dobra teraz to juz ide spac ,dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka nazywa się Aero2, u nas śmiga, ma jednak wady kaucja 29zł którą niby zwracają ale kto to wie co bedzie za dwa lata, druga to że trzeba co godzinę kliknąć "połącz" a trzecia to modem ale jak masz w Playa to pewnie masz właśnie taki modem Huawei, bo ja kupiłam w pleya za 119zł chyba, ale wiadomo modem później się sprzeda.tu masz stronę http://www.aero2.pl/
ale najważniejsze żę za darmo 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
a napisze jeszcze bo jutro zapomne,
Jak robiłam pokoik Zuzi to myslałam ze pewnie to nie ma sensu bo nie bedxie sie w nim bawic tylkoz nami w salonie siedziec,jakze sie pomyliłam ,ona uwielbia tam siedziec ,ciągnie nas za reke ,prowadzi tam i ,wystarczy ze przy niej siedzimy a ona bawi sie i po 2 godziny,dzisiaj nawet pomyslałam ze chyba wstawie tam stolik p lapka zebym mogła z wami pisac jak ona sie bawi
Dobra teraz to juz ide spac ,dobrej nocki 🙂

zuzka u nas jest podobnie, odkąd przenieśliśmy Ani dywanik i część zabawek do jej pokoiku. Uwielbia wszystko wyrzucać z pudła i się bawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
Julik a płacisz w tym necie za ściągnięte dane, są jakieś limity? Myślę o teściu 🙂


nie ma nic! tylko jak masz jakiś duży plik do ściągnięcia jakiś film co ściąga się powyżej godziny to przerwie bo musisz co godzinę klikac połącz, tu jest mapka zasięgu http://www.aero2.pl/images/Aero2_zasieg_22-12-2011.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
Super 🙂 Dzięki kochana. Pomyślimy 🙂
Pa 🙂


ja nie namawiam, tylko informuję, żeby potem nie było 😲
my mieliśmy Plusa to chodził gorzej niż to, a koszty się zwróciły w pierwszym miesiącu, chociaż teraz doczytałam że dłużej, do końca 2014, nie wiem sama.
"21.12.2014r. - Data Wygaśnięcia Bezpłatnego Dostępu do Internetu – dzień w którym upływa 36-miesięczny okres Bezpłatnego Dostępu do Internetu dla 900MHz"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kurcze jeszcze z telefonu pisze a to meka! Sporawo do nadrobienia... Dziewczyny ja mam za miesiac mature! Materialu ogrom. Z Szymciem malo jestem bo ciagle sie ucze i cudem znajduje czas zeby Was poczytac. A wolny czas to Sajmi. Juz mam dosc! sobolinku mysle ze nie powinnas sie burzyc. Chcialabym miec wiekszy luz ale niestety to a wykonalne w mojej sytuacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiul oby ta temp u Ulci byla przejsciowa. jesli chodzi o pokoik Szymcio nie ma swego,u rodzicow mamy tylko dwa pokoje wlasne. Ale juz niedlugo. Ja tak haotycznie bo na komorce pisźe i juz ledwo źyje az glowa mi peka. Jutro mamy do rozwiezienia ostatnie zaproszenia. I ja znowu w wielomianach itp... Buziaki i usciski dla maluszkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki
Przed chwilą zaparzyłam sobie kawę z ekspresu tylko zapomniałam o filtrze 🙂 No i dzięki temu poznałam budowę mojego ekspresu 😁 😁
Evek ja się wcale nie burzę, raczej stwierdzam fakt. Jeśli chodzi o Twoje obowiązki, to uważam że każdy bierze na siebie tyle ile potrafi udźwignąć. Ja Cię podziwiam, bo sama na pewno nie robiłabym w tym samym czasie matury i własnego ślubu i to z małym dzieckiem. Ale tak jak piszę, jak ktoś potrafi to pogodzić to wielki szacunek 🙂 I powodzenia na maturze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
czyli co kawka wyszła z ekspresu z fusami 🙂
u nas dziś śnieg z deszczem 😲 jakaś masakra, nawet nie chce mi się iść po zakupy brrr

Evek dzięki za buziaczki i powodzenia na maturze, trzymamy kciuki chociaż to jeszcze trochę czasu więc na razie może otwartego chłonnego umysłu no i mniej obowiązków Ci życzymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny. Zasypało nas w Zwardoniu !!! Śniegu pełno.
Ale się rozpisałyście !!! Na szczęście Michaś śpi, więc mogłam nadrobić. Oczywiście zapomniałam co miałam której odpisać.
Sobolinku - pięknie wyglądają motylki. Ja też myślę o jakimś temacie u Michasia w pokoju, ale nie wiem co to mogłoby być. Myślałam o autkach i jakiś fajnych naklejkach na ścianę, ale sama nie wiem. Nic mi się nie podobało na allegro. A może dżungla i jakieś takie zwierzęta - właśnie na to wpadłam. Chociaż auta bardziej pasują do lampy - ma właśnie taką w samochodziki.
No, coś trzeba wymyślić.
Julik - super zdjęcia na agu z wypoczynku w spa. Mnie też coś takiego by się przydało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malamyszko ale masz super zimę tej wiosny w Zwardoniu 🙂 Mam nadzieję, że pobrałaś cieplejsze ciuszki dla Was 🙂 Jeśli chodzi o motyw na ścianę to u mnie to był spontan, zobaczyłam w biedronce te motyle i się zakochałam 🙂 Specjalnie niczego nie szukałam aczkolwiek myślałam jeszcze kiedyś o jakiś szablonach do przemalowania ale nic konkretnego mnie nie ujęło. Ze mną jest tak, że musi mnie coś ująć, jak nie iskrzy to się za to nie biorę 🙂
Julik kawka była z fusami, ale ją przepuściłam przez filtr i była jak powinna, ale ciut roboty miałam.
Piękne zdjęcia z tego spa 🙂 Widać, że Julci się ta woda baardzo podobała 🙂 No i ten relaks później 🙂 Super!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...