Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
julik napisał(a):
właśnie wczoraj pisałam że jakby się nudziła to ja chętnie tylko nie wiem czy ona nas jeszcze czyta a nie mam do niej kontaktu, a z drugiej strony może chce sobie odpocząć

Może zuzka chwilowo nie na dostępu do kompa i nie może odpisać.Bo na pewno spotkać by się chciała (jeśli ma czas oczywiście).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sobolinku dzieki za odpowiedz. Probuje sprzedac ten wozek jak najszybciej na internecie zobaczymy czy ktos kupi. dobrzez ze po 5 latach wciaz dobry moze ja akurat kupilam jakis trefny fabrycznie hmmm
Julik tak czytalam to co pisalyscie 🙂 dziekuje ja jakos tak ostatnio sie zamartwialam czy oby Ala dostaje wszystko co trzeba . Kurcze to rzeczywiscie Jula cie zmartwila z tym jedzeniem dobrze ze juz cos sie zmienia.
Kurcze moja wlasnie wstala po 4 godzinnej drzemce 😲 😆 zrobilam budyn malinowy na deser uciekam bo wlasnie krzyczy :"mama" heheh do nastepnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
julik napisał(a):
trochę ten serwis niedopracowany bo powinna na forum wprofilu gdzie jest napis poczta pokazywać się koperta że ma się nieodebraną wiadomość, a tak lipa

Dokładnie, ale przychodzi wiadomość na maila. Więc już jakiś ślad jest. Ale fakt, kopertka też powinna być na mamuśkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
julik napisał(a):
Pity wypełnione? jutro ostatni dzień!

Ja już wydaję kasę z pita hehe a do łóżka też już zmiatam.
Pa dobranoc 🙂


no to dobrze, po to jest żeby ją wydawać a najważniejsze że jest co! 🙂
dobranoc pa pa, spokojnej nocki i słodkich snów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Ja też się melduję że jestem i będę zaglądać wieczorkiem więc piszcie dziewczynki jeśli nie jesteście na majówce 🙂
U nas chyba jutro lub na dniach będzie ostatnia 3 bo Ania dziś 2 razy zwymiotowała 😞 Wczoraj i dziś wymiotowała po moim mleczku, które dawałam jej po rannej kaszce i doszłam do wniosku, że chyba ma już za dużo więc zrezygnuję z tego karmienia, z poobiedniego też dziś zrezygnowałam i jakoś Ania się bardzo nie domagała. Spróbuję dawać jej cyca tylko w nocy, bo nie chcę żeby rzygała moim mlekiem. Zobaczymy jak to zniesiemy, czuję, że to będzie początek końca, chociaż w nocy Anka uwielbia cycusia 🙂 i nic jej nie jest nawet jak się przeje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jestem ,ale się kochane za Wamistęskniłam
poczytała ale nie bardzo mam czas odpisac ,bo znowu tyko na chwile ,dorwałam kompa ciotki a w dzien nie bylo szans bo była tutaj jeszcze kuzynka A i caly czas spedzalismy razem ,dzisiaj poleciała wiec bedzie troche wiecej czasu,
Julik posle Ci nr tel na priv ,jak chcesz sie spotkac to ja bardzo chetnie tylko ze mi pasuje dopiero we czwartek,
Evek trzymam kciuki za mature ,dzisiaj myslałm o Tobie jak byłam w parku i widziałam kasztanowce na ktorych jeszcze niestety nie ma kwiatów a juz chyba powinny byc skoro matury za pasem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobolinku chyba faktycznie pozazdroscias mi tego wyjazdu bo tutaj niestety nie ma tak pieknej pogody jak na slasku,u nas podobno tropiki a w Gdansku zaledwie 20 st,a po 18 to zimno jak nie wiem i strasznie lodowaty wiatr od morza
Asia ,dobrze mnie zrozumiałas ,Zuze wyjelamz fotelika i jechała na kolanach A ale była przypieta pasami razem z nim ,wiem ze to nie jest takie zabezpieczenie jak w foteliku ,ale inaczej bysmy nie dojechali chyba ,bo sama nie wyobrazam sobie jazdy w takim foteliku jakbym miala ograniczone ruchy i jeszcze by mnie ktos pasami poazpinal,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
a u nas zadna majowka pada deszcz caly dzien i do tego musialam z Ala do pracy jechac bo tesciowa dzis nie chciala pilnowac bo jej syn kotry ma juz 7 lat wymysli ze go swedzi gardelko i powiedziala, ze zostanie w domy a zebysmy Ale wzieli do pracy 😞 😞 buuu moje zdenerwowanie jest temu bo on jest chory srednio 2 razy w miesiacu i oszukuje ja a ona mu wierzy a pozatym widze ze nie chce Ali pilnowac i zmysla rozne rzeczy jak ja jak bylam mala i nie chcialam isc do szkoly ehhh no nic siedze wlasnie i szukam przedszkola jutro jedziemy popatrzec co sie dzieje. Zyczcie mi szczescia zeby znalazla cos fajnego i niedrogiego 😉 a teraz uciekam 3majcie sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nanusia69 napisał(a):
hejka
a u nas zadna majowka pada deszcz caly dzien i do tego musialam z Ala do pracy jechac bo tesciowa dzis nie chciala pilnowac bo jej syn kotry ma juz 7 lat wymysli ze go swedzi gardelko i powiedziala, ze zostanie w domy a zebysmy Ale wzieli do pracy 😞 😞 buuu moje zdenerwowanie jest temu bo on jest chory srednio 2 razy w miesiacu i oszukuje ja a ona mu wierzy a pozatym widze ze nie chce Ali pilnowac i zmysla rozne rzeczy jak ja jak bylam mala i nie chcialam isc do szkoly ehhh no nic siedze wlasnie i szukam przedszkola jutro jedziemy popatrzec co sie dzieje. Zyczcie mi szczescia zeby znalazla cos fajnego i niedrogiego 😉 a teraz uciekam 3majcie sie

nanusia na pewno coś znajdziesz a i zobaczysz że placówka to nie takie złe Alusia odżyje bo inne dzieci otoczenie a i Tobie będzie lepiej bo nikt focha nie strzeli po prostu nie będziesz zależna od kaprysów teściowej trzymam kciuki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...