Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Zuzka, masz rację. Skoro mamy duże auto, to zabrałam całą walizkę ubranek dla Michasia. No bo nie wiem jaka będzie pogoda. Zamiast 3 bluzeczek wzięłam chyba z 6 z każdego rodzaju, kupę spodni itp. No a w Zwardoniu jest przecież pralka, a Babcia kupiła dla Michasia proszek do prania. No, ale wolę, żeby mieli więcej niż żeby miało zabraknąć czegoś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Ja też wierzę w Dentinox. Nie jedną noc pozwolił mi przespać.
Sobolinku - ja też uwielbiam tą sukienkę Anusi. Prześliczna jest. I taka dorosła.
Alwo - ja też walczę z nadprogramowymi kilogramami. Przyznam, że ostatnio jestem na takiej niby diecie. Nie jem chleba, bułek, makaronów i pomaga. Zamiast chleba rano jemy takie placuszki z otrębów - zapożyczone z diety Dukana. No i udało się. Powoli zrzucam co nieco. W końcu zeszłam poniżej 70 kg. Dziś było 69,3.

no to Gratulację i powodzenia 😘 wstyd się przyznać ale ja 70 kilo to przed ciążą nawet nie ważyłam jednym słowem ja to inna liga 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
Alwo ,Małamyszko z tym pakowaniem to tak jest im wiekszy samochod tym ciezej sie spakowac,my w zeszlym roku tez mielismy combi i ledwo sie zmiescilo a teraz spakowalismy sie do malej toyoty yaris ktora praktycznie nie ma bagaznika

Święta racja hehe

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alwo napisał(a):
zuzka napisał(a):
Julik własnie zobaczyłam Twojego smsa,ipol nieodebrane,sorki ze nie odpisze ale kasa mi sie skonczyla na tel.a nie dołodowałam bo leze w lozku od 2 dni 😞niestety nie dam rady sie z Toba spotkac bo jutro wieczorem wracamy moze latem ,wtedy bedziemy na dluzej to sie jakos zgadamy[/quote
a Ty co chora zamiast jodu wdychać to co wyro grzejesz ???


zebys wiedziała 🤨
kuzynka A przywiozla paskudna grype zoladkowąona chorowala w piatek i sobaote,w poniedzialek jak ja zawozilismy na lotnisko to w samochodzie wzielo Zuze zygała jak kot bylam przerazona bo to byl jej pierwszy raz ,Sobolinku teraz wiem co przezywasz z Ania,ale Zuzi przeszlo po 3 godzinach a mnie ,A i babcie wzielo wczoraj w nocy i 2 dni lezałam jak placek,A przeszlo wczoraj po poludniu bo wziol apap,ja wzielam dopiero wieczorem i bylo troche lepiej,a sławetną ciotkę to licho nie bierze,moze i dobrze bo zajmowała sie małą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
Dziękujemy za komentarze. Sukienkę dostała wczoraj od mojej mamy 🙂
A tu jeszcze jak zdobywa z tatusiem szczyty i walczy z piachem pod nogami hehe
http://www.youtube.com/watch?v=up5PS-xKZ3E&feature=youtu.be

a to ta sukienka Sliczna ma mama gust nie tak jak moja 😉 i jedno co zauważyłam to piaskownica wielka a i okolica ładna dużo zieleni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Dziewczynki
Dziekuje za odpowiedzi co do jedzenia w kawalkach. Jakos powoli daje Ali w kawalkach ale narazie kanapke z szynka i serem, banana itp. Jablka sie boje nie wiem czy pamietacie jak mi sie na poczatku zadlawila i bylam sama w domy i byla fioletowa od tamtego momentu jak cos jej daje wiekszego to nogi mi sie uginaja. Sobolinku ja wlasnie sie tez boje z tym ze u nas Ala bardzo chetnie chce szystko tylko ja jestem jakas przeczolona i jej nie daje. Wiem ze by sobie poradzila i czytalam o metodzie BLW ale jakos ta wczesniejsza sytuacja strasznie na mnie zadzialala. ehhh juz kolejne zabki ida wiec bedzie jej niedlugo latwiej. Asiula u nas Ala tez trzyma sama lyrzeczke i widelca ja juz jej od 8 miesiaca dawalam i odzielna miseczke. Bardzo lubi karmi mnie i sama je owszem ja mam zawsze druga miseczke i ja karmie 😉
Sobolinku dzieki za filmik z wozkiem- widze ze kola takie same macie ale ogolnie caly wozek to inny model niz my mamy. Czytalam na necie o tym dokladnie co mam to ludzie pisza ze maja problemy ze skrzeczy kola sie blokuja itp. Ciagle probuje go sprzedac wystawilam za 150 $ ale ludzie pisza, ze moga go za 100$ kupic i jakos dla mnie to za mala cena. Ostatnio M na oliwil kola i duuuzo lepiej jezdzi. WIec zobaczymy jak ktos sie znajdzie do kupienia za to co wystawilam to sprzedam jak nie to zostawie.
Alwo wiesz co ja nie mam jak nadrabiac postow zabardzo zawsze co tam postaram sie polebkach poczytac i w sumie nie wiem czy ty w Polsce jestes nadal czy wrociliscie do siebie???
Zuza juz jutro wracacie to ile w sumie byliscie??
JA juz w koncu wiem, ze do PL przyjezdzam Wrzesien Pazdziernik w czerwcu kupuje juz bilety 😁 😁 😁 jejjj nie moge sie doczekac !!! Nie wyobrazacie sobie nawet jak sie boje leciec samolotem 9 h !!!! szok!! az mnie ciarki przechodza ehh
ok uciekam narazie cos porobic w domku bo gora ubran do skladania. O i zapomnialam powiedziec, ze i u nas od wczoraj ciepelko 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małamyszko jak tak słysze o tych upałach u nas to chyba Wam jednak nie zazdroszcze,gadalam z siostra i Lena tez zle je znosi cały czas placze bo jej za ciepło,nawet moj Michal gadał ze nie wychodzi z domu przed 15,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
Dziękujemy za komentarze. Sukienkę dostała wczoraj od mojej mamy 🙂
A tu jeszcze jak zdobywa z tatusiem szczyty i walczy z piachem pod nogami hehe
http://www.youtube.com/watch?v=up5PS-xKZ3E&feature=youtu.be


hahah po piasku ciezko, a po chodniku tak pogrzala odrazu hehehe slodka Anusia 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
alwo napisał(a):
sobolinek napisał(a):
Dziękujemy za komentarze. Sukienkę dostała wczoraj od mojej mamy 🙂
A tu jeszcze jak zdobywa z tatusiem szczyty i walczy z piachem pod nogami hehe
http://www.youtube.com/watch?v=up5PS-xKZ3E&feature=youtu.be

a to ta sukienka Sliczna ma mama gust nie tak jak moja 😉 i jedno co zauważyłam to piaskownica wielka a i okolica ładna dużo zieleni

Dzięki 🙂
To nasz plac zabaw na osiedlu (chronionym) więc bezpiecznie i psy nie sikają do piachu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Małamyszko jak tak słysze o tych upałach u nas to chyba Wam jednak nie zazdroszcze,gadalam z siostra i Lena tez zle je znosi cały czas placze bo jej za ciepło,nawet moj Michal gadał ze nie wychodzi z domu przed 15,

To Wy bez Michała jesteście 🙂 A zastanawiałam się jak Berta weszła Wam do Yarisa na 5 osobę hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobolinku jak wroce to pogode z tad przywioze ze sobą 😁
Nanusiu dzisiaj mija tydzien jak jestesmy,a co do jedzenia kawalkow to tak sobie myslałam ze moze wlasnie sprobuj od bananow one same rozplywaja sie w buzi,u mnie jest odwrotnie Zuza nie cierpi papek nawet jak je zupe tona kazdej lyzce musi byc kawalek marchewki
musze konczyc ,bo Zuza sie kreci od mojego stukania w klawiature i ciotka krzywo patrzy 😠
dobranoc kochane mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobranoc Zuzka, i spokojnej drogi powrotnej. Oby mała wytrzymała w foteliku cały czas.
A co do pogody, to ja też teraz codziennie patrzyłam na północ i zastanawiałam się jaka pogoda u Was.
No i przywieziesz nam tą brzydką pogodę. Jutro już ma być chłodniej i ma padać cały weekend.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
alwo napisał(a):
sobolinek napisał(a):
Dziękujemy za komentarze. Sukienkę dostała wczoraj od mojej mamy 🙂
A tu jeszcze jak zdobywa z tatusiem szczyty i walczy z piachem pod nogami hehe
http://www.youtube.com/watch?v=up5PS-xKZ3E&feature=youtu.be

a to ta sukienka Sliczna ma mama gust nie tak jak moja 😉 i jedno co zauważyłam to piaskownica wielka a i okolica ładna dużo zieleni

Dzięki 🙂
To nasz plac zabaw na osiedlu (chronionym) więc bezpiecznie i psy nie sikają do piachu 🙂

o to świetnie a nie tak jak ja w PL psy i koty toaletę mają masakra jakaś podchodzisz do piaskownicy niby nic nie ma a zapach jest spółdzielnia piach miałą zawsze po zimie zmieniać ale właśnie miała 😠
w Danii z kolei piaskownic jak na lekarstwo a i psy mają większy rygor tam gdzie dzieci nie ma latających luzem psów z resztą tutaj nie zobaczysz biegającego psa a pana ani widu ani słychu zawsze gdzieś jest w pobliżu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alwo, u nas też nieciekawie z piaskownicami. Do tego mamy "plac zabaw", gdzie nie ma ani jednej huśtawki, bo je zniszczyli. No i wczoraj przyszedł do nas sąsiad, żebyśmy podpisali petycję o nowy plac zabaw z takim sprzętem, żeby maluszki też mogły się pobawić. Zobaczymy, czy nasza spółdzielnia na to pójdzie. Pewnie powiedzą, że nie ma kasy. Jak zwykle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Alwo, u nas też nieciekawie z piaskownicami. Do tego mamy "plac zabaw", gdzie nie ma ani jednej huśtawki, bo je zniszczyli. No i wczoraj przyszedł do nas sąsiad, żebyśmy podpisali petycję o nowy plac zabaw z takim sprzętem, żeby maluszki też mogły się pobawić. Zobaczymy, czy nasza spółdzielnia na to pójdzie. Pewnie powiedzą, że nie ma kasy. Jak zwykle.

a no właśnie My niby na młodym osiedlu mieszkamy bo powstało 15 lat temu ale taki plac z prawdziwego zdarzenia gdzie wszystko w klatce jest i podzielone na kryteria wiekowe to mamy pół godz. z buta teraz pewnie jak będziemy w PL to tam zajdę z mały wcześniej to za bardzo nie było po co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...