Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Ja już spakowana, Michaś też a Paweł jak zwykle ma czas. Oczywiście konsola xbox już spakowana i teraz wybiera gry. Nie wiem po co, bo gra teraz w jedną co jest strasznie długa. Jak spytałam, czy spakował ubrania, to powiedział, ze jeszcze ma czas.

taaaa noc jest długaaaaa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Malmayszko a ile Michalek ma zabkow?? Wogle moj M wczoraj do domu przyniosl ze sklepu kierownice z pedalami do samochodowej gry na play station i powiedzial, ze to z mysla o mnie bo przeciez bede zdawac prawko niedlugo hahah ale sie usmialam ponoc w sklepie tez sie z niego smieli bo powiedzial to samo sprzedawczyni a tak do niego powiedziala " tak jasne!!" heheh Moj M tez zapalony gracz ale mi to akurat pasuje przynajmniej sie czyms zajmie i nie siedzi mi na glowie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nanusia69 napisał(a):
alwo a wy gdzie w koncy zamierzacie mieszkac i zyc w Dani czy PL>>?

wiesz co nie wiem pewnie w PL bo tam cała rodzina z kolei tutaj lżej się żyje ale na konkretną decyzję mamy czas dopóki Gabryś do szkoły nie pójdzie bo jak już gdzieś zacznie edukację to tam będzie kończył nie będę mu mieszać w głowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamusie!
Widzę, że korzystacie z pogody jak i my 🙂 Blanka uwielbia siedziec w piasku, ma go nawet w pieluszce 🙂 no ale brudne dziecko to szczęsliwe dziecko 🙂 na razie jest zdrowa, tylko ma leki na odrobaczenie, pierwszy test kału wyszedł ujemnie ale ponoć dopiero przy trzecim może wyjść ze sa robaki, jednak nie bedziemy czekali i juz bierze ziólka na nie.... diagnoza wyszła na podstawie podkrązonych oczów od jakiegos czasu, dwóch pediatrów stwierdziło ze to wlasnie w zlobku sie nabawiłą robaczków :/ od poniedzialki po dugiej przerwie wraca do zlobka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NANUSIU bardzo fajnie,ze znalazlas zlobek! Oby Ali się podobało i zeby była zdrowa bo to najwazniejsze!
Fajnie, ze przyjedziesz w tym rloku zobaczyć się z rodziną, pewnie drogie bilety???? Kurcze mi się marzą wyjazdy np. do nowego yorku ale jak widze ze 2 osoby płacą ok 5 tys to masakra!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna1984 napisał(a):
czesc mamusie!
Widzę, że korzystacie z pogody jak i my 🙂 Blanka uwielbia siedziec w piasku, ma go nawet w pieluszce 🙂 no ale brudne dziecko to szczęsliwe dziecko 🙂 na razie jest zdrowa, tylko ma leki na odrobaczenie, pierwszy test kału wyszedł ujemnie ale ponoć dopiero przy trzecim może wyjść ze sa robaki, jednak nie bedziemy czekali i juz bierze ziólka na nie.... diagnoza wyszła na podstawie podkrązonych oczów od jakiegos czasu, dwóch pediatrów stwierdziło ze to wlasnie w zlobku sie nabawiłą robaczków :/ od poniedzialki po dugiej przerwie wraca do zlobka!

no właśnie też się zastanawiam czy nie odrobaczyć Niutka teraz jak w PL będę bo nie raz już o tym czytałam a w żłobku to wiadomo co i jak jest i słyszałam też że nawet jak nie ma to i tak dziecku nie zaszkodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
alwo napisał(a):
ale Gedserowa ładnie w spiętych włosach wygląda 🙂a tak na marginesie to w ogóle nie lubię jej jak z tymi rozpuszczonymi kudłami w garach miesza 😠

Też mi się dziś spodobała w spiętych włoskach 🙂 A widziałaś tą bransoletę, dla mnie nie do pomyślenia, żeby coś takiego do kuchni zakładać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
alwo napisał(a):
Asiula napisał(a):
Dobrej nocy Alwo.

EDIT: Dooglądałam zdjęcia Gabrysia 🙂 Słodziak z niego, a jak dzielnie pomagał tatusiowi przy naprawie samochodu 😆 No i podobieństwa między Twoimi mężczyznami w żaden sposób nie da się ukryć 😎

wrrr każdy mi to mówi kurcze a ja tak chciałam żeby był do mamusi podobny 😉


Tak coś czułam że nie będziesz zadowolona gdy to przeczytasz 🙃 ale tego naprawdę nie da się ukryć 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Ja już spakowana, Michaś też a Paweł jak zwykle ma czas. Oczywiście konsola xbox już spakowana i teraz wybiera gry. Nie wiem po co, bo gra teraz w jedną co jest strasznie długa. Jak spytałam, czy spakował ubrania, to powiedział, ze jeszcze ma czas.


🙃 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczoraj był miły dzionek, Ula pół dnia na podwórku spędziła więc oczywiście zachwycona 😜 Było ciepło, ale nie upalnie, więc pogoda wymarzona. Nawet w baseniku się chlapała Niunia, tatuś przyniósł ciepłej wody z kranu i sobie się taplała 😁 Mamy kilka zdjęć, ale najwcześniej dopiero wieczorem będę mogła coś na agu wrzucić.

Ula cały czas ma katar. Zaczynam podejrzewać, że to coś alergicznego, bo na podwórku się nasila (w domu praktycznie spokój z katarem) a do tego oczko jej łzawi... Zaczekam jeszcze kilka dni i jak coś to będziemy się badać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kochane
Nareszcie przed chwilą spadł deszcz, od samego rana się nosiło i nic. Od razu się inaczej oddycha 🙂 Ania śpi, T się uczy a jak po kawce zaraz zabieram się za obiadek i praliny (T zwariował na ich punkcie hehe)
Asiula super, że tak ładnie spędziłyście z Uleńką wczoraj dzień no i basenik z wodą 🙂 Pewnie aż piszczała z radości 🙂 A powiedz jak tatuś zareagował na Uli coraz lepsze chodzenie? Pewnie dumny jak paw 🙂 Całkiem możliwe, że ten katarek jest alergiczny. Może jakiś zyrtek lub fenistil w kropelkach jej daj, gdyby był bardziej uciążliwy.
Alwo Kochana nie przejmuj się tym, że Gabryś bardziej podobny do taty niż do Ciebie, ja mam chyba jeszcze gorzej bo Ania jest dziewczynką i skóra zdjęta z T. Każdy mi to mówi i ja to wiem, od chwili jak ją pierwszy raz ujrzałam. A teraz to już istny klon tatusia. Ale to ma swoje plusy 🙂 Tatusiowie są jeszcze bardziej dumni ze swoich pociech 🙂 A u nas to jest jeszcze zabawnie bo Ania ma ciemna karnację, oprawę oczu i włoski i już kilka razy obcy ludzie mnie zaczepiali i pytali czy tatuś przypadkiem nie jest murzynem lub mulatem. Mój T i ja jesteśmy raczej biali a ona taka czarna wyskoczyła hehe. Nawet wczoraj mój kuzyn nam to samo powiedział hehe. Także jest wesoło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejjjj i juz po pierwszym egazminie
Powiem wam,ze nawet nawet.Chociaz bulwersuja mnie klucze z odpowiedziami,bo kazdy je moze inaczej sformulowac prawda?? a klucze sa narzucone.Mam nadzieje ze beda tez liczy na poprawnie udzielona odpowiedz.

Wypracowanie pisalam z Lalki i Ludzi bezdomnych.Charakterystyka -letury liznelam co prawda ale nie zle poszlo,byly dwa teksty wiec z nich samych mozna bylo wiele napisac kwestia weny 😉

Przepraszam ale musze usciekac Szymcio cos sie pochorowal,katarek mam co prawda nie zatyka mu noska ale slysze ze inaczej brzmi jego glos i kaszle troszke... Po maturach zajrze na dluzej

Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
alwo napisał(a):
ale Gedserowa ładnie w spiętych włosach wygląda 🙂a tak na marginesie to w ogóle nie lubię jej jak z tymi rozpuszczonymi kudłami w garach miesza 😠

Też mi się dziś spodobała w spiętych włoskach 🙂 A widziałaś tą bransoletę, dla mnie nie do pomyślenia, żeby coś takiego do kuchni zakładać.

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiula napisał(a):
Wczoraj był miły dzionek, Ula pół dnia na podwórku spędziła więc oczywiście zachwycona 😜 Było ciepło, ale nie upalnie, więc pogoda wymarzona. Nawet w baseniku się chlapała Niunia, tatuś przyniósł ciepłej wody z kranu i sobie się taplała 😁 Mamy kilka zdjęć, ale najwcześniej dopiero wieczorem będę mogła coś na agu wrzucić.

Ula cały czas ma katar. Zaczynam podejrzewać, że to coś alergicznego, bo na podwórku się nasila (w domu praktycznie spokój z katarem) a do tego oczko jej łzawi... Zaczekam jeszcze kilka dni i jak coś to będziemy się badać.

no rzeczywiście z tego co piszesz -zaobserwowałaś może być to na tle alergicznym
a taplania w wodzie Gabryś na pewno jakby rozumiał to by zazdrościł 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...