Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej mamusie 🙂
no powiedzmy że jestem 😉 bo to tak wiecie niby jestem ale ........sama nie wiem gdzie do końca to ja jestem 😮
julik pytasz dlaczego w ogóle chcemy wracać powiem to tak tutaj jakby pięknie nie było to uwierz mi jak nie jeden to drugi da odczuć że nie jesteś "ich" a i nie ma co ukrywać ciągle sama cała rodzina w PL mały to się tylko z ciociami widuje ale wiesz takimi ciociami koleżankami i jedno co najważniejsze kiedyś wróci sie do PL wiadomo im szybciej tym lepiej by było bo to po takiej przerwie pracy w PL będzie ciężko a z kolei tutaj co na emeryturze chodzić po instytucjach i żebrać bo na pewno nie wyrobie takiej emerytury żeby później tutaj godnie żyć a z drugiej strony co ja na stare lata w PL a jedynak tutaj jakoś na razie ciężko mi to sobie wyobrazić no dobra koniec tego bo zaraz sama sie zakręcę i nie bede wiedziała co napisałam 😉 😮 😁
malamyszko zdrowia życze i ma nadzieje że rocznica udana ☺️ ☺️ ☺️
My teraz też mieliśmy 9 rocznicę 🤪 🤪 🤪
Asiula co za ekspres z tym katarkiem świetnie 🤪 jednym słowem jak już będzie musiała zachorować(czego z całego serca nie życze nikomu) to zawsze takich szybkich powrotów do zdrowia 🙃
monic to zabawa jak trza super tylko powiedz jedno i co będzie rodzeństwo dla Filipka bo tak samo to odczytałam jak julik 😉 😜 😁
no dobra uciekam do wyrka bo to jakoś tak ciężko mi się siedzi spokojnej nocki i jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam 🙂
no no no same wyjazdy rozjazdy imprezy 🙂
Po pierwsze Małamyszko i Alwo Wszystkiego Najlepszego z okazji rocznic 😘 😘
Asiula wygląda na fajną imprezę, muza też trochę nie moja ale zdjęcia i organizacja wygląda kusząco 🙂 no i fajnie że mogliście wyjść z mężem tylko sami 😉
Ale słodziak z tej Twojej Uleńki 🙂 Ja już kiedyś CI pisałam że jest taka delikatna i dziewczęca a teraz to szczególnie widać jak siedzi przy Gosi (ale to zabrzmiało, przepraszam nie chcę obrazić ☺️ )

Alwo ale zapomniałaś napisać jak ty się czujesz? już doszłaś do siebie? mocno bolało i czy się wszystko udało? A co do wyjazdu to domyślam się że nie jest łatwo, język, tęsknota itd ale w Polsce coraz gorzej jest z pracą i z zarobkami, a emerytura kto wie co to będzie? czy w ogóle bedzie!

Monic super wyjazd tylko pozazdrościć i ten baasenn 😎
no a teraz trzymamy kciuki za siostrzyczkę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alwo, z tego co piszesz nie jest łatwo, ale jeszcze troszkę i będziesz w pełni sił 😘 Z tymi wyjazdami to chyba jest tak, że "dobrze tam, gdzie nas nie ma". Wydaje nam się, że "tam", niezależnie gdzie jest to "tam", ludzie mają lepiej, do momentu, gdy sami się nie przekonamy jak to naprawdę wygląda, że nigdzie nie ma tylko różowo.

Monic, super, że wyjazd udany. Teraz musisz na spokojnie czekać czy również owocny 🙂 A jak ładnie z Filipkiem wyglądacie 🤪

Julik, dzięki 🙂 😘 Z tymi wyjściami to mamy o tyle dobrze, że moi rodzice zawsze chętnie przyjmą nas pod swój dach i że Ula bez problemu zasypia i śpi w nowym miejscu, że bez stresu możemy ją zostawić śpiącą u dziadków. Ostatnio się zastanawialiśmy czy dałoby radę, żeby Ula zasnęła beze mnie, żeby babcia ją spać położyła... ale chyba Ula za malutka jeszcze trochę na to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Fajnie macie z tymi babciami i dziadkami 🙃 no my nie mamy tyle szczęścia 🙃
Monic ja jeszcze od narodzin Julki nigdzie nie wyszłam czy sama czy z K. zawsze i wszędzie z Julą, pomijając kilka wyjść do sklepu jak Jula śpi a tata jest w domu 😁
haha ruda wrzuć jakieś zdjęcia na agu 😁 a ja chciałam ostatnio znów wrócić do blondu ale mi się nie udało ale jeszcze kila farbowań i będzie coraz jaśniejszy 🥴

miłego słonecznego popołudnia 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie
Ale dziś u nas piękna pogoda 24stopnie 😎 aż nie chciało się nam wracać z placu zabaw ale potrzeba snu silniejsza 😉
hmm kasztany??!!! to dobry pomysł tylko nie mamy nigdzie w okolicy kasztanowca, muszę pomyśleć.

słonecznego popołudnia mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny 🙂
Chciałam się przywitać 🙂
Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie pisałyśmy razem na brzuszku na dzidziusiach lutowych 2011 🙂 Nie długo drugi raz zostanę mamą dokładnie za 10 dni i będę miała drugiego chłopca 🙂 Pozdrawiam wszystkie lutowe mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
larosanegra84 napisał(a):
Cześć Dziewczyny 🙂
Chciałam się przywitać 🙂
Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie pisałyśmy razem na brzuszku na dzidziusiach lutowych 2011 🙂 Nie długo drugi raz zostanę mamą dokładnie za 10 dni i będę miała drugiego chłopca 🙂 Pozdrawiam wszystkie lutowe mamusie 🙂

jasny gwint 🤪 kobito pewnie że pamietamy 🤪 🤪 🤪
no i kochana GRATULACJĘ 😘 😘 😘 no to pierwsza jestes tutaj dopiero dziewczyny dojrzewają do następnych członków rodziny 😉 i zaczynają działać 🙃 😁 😜
kurczę napisz co u Ciebie jak bąbel ten ten obok i w mamusi hihihi
jak sie czujesz ??? jak ta ciąża przebiega ??? w której lepiej się czułaś czy są jakieś różnice u Ciebie między jedną a druga ciążą ??????????????? ale pytań na dzień dobry no cóż moja droga jak sie tyle nie odzywałaś to teraz na wielkieeeeee opowiadanie czekamy 🙂
jeszcze raz GRATKI 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie 🙂
julik operacja oki po operacji troche bolało wiadomo ale myślałam że będzie gorzej mąż mówi że ja tydzień po lepiej chodze i sie czuje niż on po dwóch tygodniach ale wiadomo kobiety silniejsze są i bardziej na ból wytrzymałe już od wieków było o tym wiadomo 😜
teraz już jest dobrze ale ja za długo pochodzę czy posiedze to brzuch mi sie stawia naprawdę stawia sie jednym słowem jakbym w ciąży była takie uczucie na początku jelita tak pracowały jakby dziecko się ruszało śmieszne uczucie 😉 tearz ok dzisiaj ide do lekarza z inną rzeczą ale przy okazji zapytam sie o szwy bo na jednej ranie 2 szwy zaczynaja się wrastać a ściągnąc niby mogłabym w sobote to jak mu pokarze to może dzisiaj albo jutro pozwoli je ściągnąć 🙂 no to tyle o mnie 😜
monic my kasztany też juz zbieraliśmy tylko że Gabrys nic ciekawego z nich nie chce robic tylko do buzi ładuje w ogóle zauważyłam ostatnio że ten znów do buzi wszystko pcha 😠
co do zostawiania Gabrysia z dziadkami to zawsze jak w PL jesteśmy to ten z jakąś babcia zostaje nie chciałam go tak izolowac bo wiem z doświadczenia że póżniej jest tylko gorzej z rozłąka dla mamy jak i dziecka bo wiadomo dziecko płacze bo coś nowego i nie rozumie dlaczego mama go zastawia a zawsze była i dla mamy jak widzi takie płaczace dziecko ba drące sie nawet bym powiedziała ale wiadomo to ja tak myśle wiem że nawet jak Gabryś mały był to zawsze chociażby koleżanka przyjechała w odwiedziny to staraliśmy się wyjśc z domu tzn. ja z W po prostu nawet razem ze śmieciami poszliśmy tak wiecie na 10 min i powrót i on jakoś od początku nauczył sie że rodzice wychodzą ale póżniej wracają do niego ..............chociaż jedna rzecz powiem zawsze to ja Niutka do żłobka prowadziłam teraz po operacji zaprowadzał mąż i wiecie że pierwsze 2 dni płakał jak go zostawaił bo to tylko mama go zostawiała tata nigdy ale mu przeszło teraz wchodzi do żłobka buziaka puszcza i tyle go widział 😁
pogody też Wam zazdroszczę tutaj od tygodnia już leje wieje zimno brrrrr 😞
no dobra uciekam miłego dnia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Witajcie Dziewczyny.
My po wizycie u fryzjera. Miszka znowu bez loczków. Ma prosciutkie krótkie włoski i wogóle nie jest podobny do "naszego" Michałka.

ooooo takie śliczne loczki mama pozwoliła obciąć 😞 mnie też to czeka bo Gabryś z tyłu głowy to siano ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
larosanegra84 napisał(a):
Cześć Dziewczyny 🙂
Chciałam się przywitać 🙂
Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie pisałyśmy razem na brzuszku na dzidziusiach lutowych 2011 🙂 Nie długo drugi raz zostanę mamą dokładnie za 10 dni i będę miała drugiego chłopca 🙂 Pozdrawiam wszystkie lutowe mamusie 🙂


WOW 🤪 gratulacje 😁 no to cudnie, że Mikołaj będzie miał braciszka. Tak jak Alwo napisała, skrobnij coś więcej 🙂 Wnioskuję, że będziesz miała cc, skoro tak dokładnie wiesz kiedy będziesz rodzić 🙂 6. października moja przyjaciółka ma urodziny, a w tym roku tego dnia będę się bawić na weselu znajomych, ale na pewno o Tobie pomyślę i ścisnę kciuki 🙂

Monic, pewnie że o zdjęcie poprosimy 🙂 Ja od dłuższego czasu ruda, choć jak wczoraj z mężem oglądaliśmy Ulkowe zdjęcia to się okazało, że na jej roczek miałam ciemne 😮 ...i jakie długie 🙃

Malamyszko, niepodobny ale ten sam? 🙂

Alwo, moja Ula w sumie powinna się już przyzwyczaić, że jak zostaje z babcią to popołudniu przyjeżdża tatuś, a wieczorem widzi się ze mną, ale i tak zwykle przy rozstaniu jest płacz i nie che mnie puścić... 😞 a jak zdarzają się jednostkowe przypadki, że posyła mi całusa i macha, to aż mi jakoś dziwnie, że tak łatwo mnie wypuszcza... 🤨

Julik, u nas też przyjemne ciepełko, ile możemy to korzystamy. Wczoraj wyszłyśmy na spacer i Ula nie zważała na to, że mama na obcasach i nogi już pieką i bolą, twardo nie chciała wracać 😜 Dziś też zapowiada się piękny dzień, obiad jakiś tam jest, więc będziemy się podwórkować 🙂

Kasiu!, odezwij się do nas. Strasznie długo Cię już nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja już po wizycie szwy zdjęte nie licząc tej w pępku jutro ma zadzwonić i powiedzieć co i jak jednym słowem z pępka suma wąsy mi wystają dalej 😁 aaaa i ściąganie nie bolało nawet co ta rana gdzie się wrastać zaczęły i ogólnie boli to jakoś tak to elegancko zrobił że zero bólu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kochane 🙂
U mnie nic ciekawego. Wiodę sobie żywot kury domowej (nie zdążyłam wrócić do pracy bo zaszłam w drugą ciążę). Mikołajek chyba jest zadowolony ,że ma mamę dla siebie 24 na dobę ale nie wie jaka niespodzianka mu się nie długo szykuje 🙂 🙂 🙂 Drugą ciążę zniosłam w miarę dobrze nie miałam problemów z ciśnieniem i puchnięciem tak jak w ciąży z Mikołajkiem (przez te problemy musieli mi wtedy wywołać poród w 37 tygodniu) teraz jestem w 39 i jak na razie mój drugi maluszek ma się dobrze i nie ma mu się na wychodzenie z brzuszka mamy 🙂 Wczoraj byłam u lekarza i przeżyłam szok bo okazało się ,że moje dziecko waży już 3900 kg a do porodu może dobić do 4100 😮 Do tego jest długi może mieć nawet ok 60 cm tak wynika z pomiaru kości udowej. Jest to dla mnie totalne zaskoczenie bo Mikołajek ważył tylko 3 kg i miał 50 cm więc jego braciszek jest jego zupełnym przeciwieństwem. Łudzę się tylko nadzieją ,że będzie jednak troszkę mniejszy w końcu granica błędu usg wynosi +/- 0,5 kg... Gorzej jak okaże się jeszcze większy albo Ja przenoszę to moje dziecko dobije w końcu do 5 kg 😮 W ogóle jesli obliczenia mojej gin się sprawdzą to będzie największe dziecko w mojej rodzinie... I wczoraj spanikowałam jak Ja dam radę urodzić takiego klocuszka ale moja gin żeby mnie uspokoić zmierzyła mi miednicę i stwierdziła ,że mam tak szerokie biodra ,że spokojnie dam radę urodzić nawet 4500 kg dziecko 😮 Zobaczymy jak będzie na razie staram się nie martwić na zapas i spokojnie czekam na moją godzinę zero 🙂 W ogóle jestem bardzo ciekawa jak Mikołaj zareaguje na swojego braciszka czy nie będzie zazdrosny... Ostatnio zrobił się z niego straszny pieszczoch cały dzień chodzi i się do mnie przytula. Wcześniej tak nie miał mamusia mogła dla niego nie istnieć bo był zapatrzony w tatusia teraz mu się pozmieniało. Boję się pomyśleć jak dam radę ogarnąć dwójkę takich maluszków - dobrze ,że mam rodziców którzy bardzo dużo mi pomagają bo powiem Wam ,że już teraz pod koniec ciąży bez ich pomocy byłoby mi bardzo ciężko zajmować się Mikołajkiem. Zwłaszcza ,że On jest teraz na etapie pokazywania swojego Ja i często próbuje postawić na swoim. Czy Wasze maluszki dużo już mówią? Bo Mikołaj jak na razie mama, tata, baba, dziadzia, nie i Jola 🙂 Naśladuje też zwierzątka wie jak robi piesek, lew, konik, kotek, kurka, wąż, rybka i to tyle 🙂 I oczywiście jak robi samochodzik bo moje dziecko to zapalony fascynat brum brumów 🙂 🙂 🙂 I potrafi pokazać wszystkie części swojego ciała. Ogólnie bardzo dużo rozumie co się do niego mówi ale do mówienia jako tako jak na razie się nie garnie. Czy Wasze maluszki załatwiają się już na nocnik? Bo Mikołajka jak na razie nie możemy do tego przekonać. Ale dajemy mu czas do 2 latek a później bardziej przyłożymy się do tematu. Nie chcę go zmuszać żeby się nie zniechęcił. Myślałam ,że może któraś z Was zdecydowała się na drugiego maluszka ale okazuje się ,że tylko Ja jestem taka szalona 🙂 🙂 🙂 Z moim M mieliśmy od zawsze w planach co najmniej 2 albo 3 dzieci ale nie sądziłam ,że drugi maluszek będzie tak szybko... Cóż życie pisze różne scenariusze i widocznie tak miało być 🙂 Na początku jak się zorientowałam ,że jestem w ciąży byłam spanikowana ale teraz bardzo się cieszę bo chłopaki będą mieli ze sobą super kontakt i mam nadzieję ,że będą się ze sobą ładnie bawić. Tzn na pewno będą sytuacje ,że bić też się będą ale tak jest chyba w każdym rodzeństwie 🙂 🙂 🙂 Napiszcie co U Was? Jak Wasze maluszki? Alwo miałaś operację? To coś poważnego? Monic jaki Filipek już duży 🙂 Napisz co u Ciebie.
Asiula mam zamiar rodzić siłami natury a napisałam ,że za 10 dni zostanę mamą bo mam nadzieję urodzić w terminie albo wcześniej w każdym bądź razie biorąc pod uwagę wagę mojego dziecka mam nadzieję ,że nie przenoszę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Larosanegra - super, że się odezwałaś. No i gratuluję maluszka. NIe wyobrażam sobie, że jestem w ciąży w tej chwili. Ledwo wyrabiam z moim Michasiem. Co do mówienia, to u nas tak jak u Ciebie. Praktycznie te same słowa i wszystko potrafi pokazać, ale z mówieniem to też leń mały. A nocnik? Siada, oczywiście, ale jak tylko wstanie to robi kupe lub siusiu do pieluszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Larosanegra - super, że się odezwałaś. No i gratuluję maluszka. NIe wyobrażam sobie, że jestem w ciąży w tej chwili. Ledwo wyrabiam z moim Michasiem. Co do mówienia, to u nas tak jak u Ciebie. Praktycznie te same słowa i wszystko potrafi pokazać, ale z mówieniem to też leń mały. A nocnik? Siada, oczywiście, ale jak tylko wstanie to robi kupe lub siusiu do pieluszki.


Cześć Małamyszko 🙂 To widzę ,że nie jestem sama z z niechęcią do mówienia i nocnikowymi problemami Mikołajka 🙂 Co do ciąży to Ja się już oswoiłam z nową sytuacją w końcu miałam na to 9 miesięcy 🙂 Ale jestem świadoma ,że lekko nie będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...