Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
eMka z tym ubezpieczeniem, to od września mam zamiar zarejestrować się w Urzędzie Pracy i liczę, że będziemy mieli ubezpieczenie zapewnione. Ale jakby co, to mogę się tez pod męża chyba 'podczepić' 🙂 No i jestem w szoku, że studiowałaś w Olsztynie. Dlaczego akurat to miasto? No i ciekawa jestem, czy znam tą Twoją koleżankę z Kętrzyna. Jeżeli jest z rocznika 83' to całkiem mozliwe, bo różnica wieku nie taka duża. A byłaś kiedyś w Kętrzynie?
Dorotko, co do praw świeżo upieczonych matek to jest tak jak mówisz, ale w przypadku, gdy ma się umowę na stałe. A mi niestety umowa kończy się 31 sierpnia i dyrektorka nie ma obowiązku jej przedłużać. Straszna z niej osoba, bo ma 35 lat i dwójkę małych dzieci a jednocześnie ZERO wyrozumiałości. Uważa, że skoro ona dała radę całą ciążę pracować, to każdy powinien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aha, no i zapomniałam dodać, że nie poszliśmy dzisna szczepienie. Mążpojechał rano do przychodni i się okazało, że nasz pediatra jest na urlopie i nikt go w Poradni Zdrowego Dziecka nie zastępuje. Także musimy jeszcze poczekać dwa tygodnie. Z jednej strony się cieszę, bo może wtedy nie będzie takich upałów jak teraz. A ten gorąc strasznie małego męczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haliszczanka napisał(a):
eMka z tym ubezpieczeniem, to od września mam zamiar zarejestrować się w Urzędzie Pracy i liczę, że będziemy mieli ubezpieczenie zapewnione. Ale jakby co, to mogę się tez pod męża chyba 'podczepić' 🙂 No i jestem w szoku, że studiowałaś w Olsztynie. Dlaczego akurat to miasto? No i ciekawa jestem, czy znam tą Twoją koleżankę z Kętrzyna. Jeżeli jest z rocznika 83' to całkiem mozliwe, bo różnica wieku nie taka duża. A byłaś kiedyś w Kętrzynie?
Dorotko, co do praw świeżo upieczonych matek to jest tak jak mówisz, ale w przypadku, gdy ma się umowę na stałe. A mi niestety umowa kończy się 31 sierpnia i dyrektorka nie ma obowiązku jej przedłużać. Straszna z niej osoba, bo ma 35 lat i dwójkę małych dzieci a jednocześnie ZERO wyrozumiałości. Uważa, że skoro ona dała radę całą ciążę pracować, to każdy powinien.



NIENAWIDZĘ TAKICH WREDNYCH KOBIET, JA W OGÓLE UWAŻAM ŻE NAJWIĘKSZYM WROGIEM KOBIETY JEST DRUGA KOBIETA.

Co do ubezpieczenia to na pewno pod męża możesz się podpiąć, ale jeśli nie masz zamiaru teraz podejmować pracy tylko korepetycje to ja na twoim miejscu poszłabym na wychowawcze wtedy masz ubezpieczenie i liczą Ci się lata pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A w ogóle to pisze w oddzielnych postach, bo chcę w końcu 'dobić' do tych 20 i wstawić jakieś zdjęcia i filmiki. Na brzuszku miałam juz 19 postów 🙂
Dziewczyny, czy Wy wszystkie tak regularnie chodzicie na ważenie dzieciaczków i w ogóle na kontrolę do pediatry? Bo Grzesio jest ważony tylko przed szczepieniem (tylko raz ok. miesiąca temu była położna z wagą). Pediatra też widział go ostatni raz 6 tygodni temu przed ostatnim szczepieniem. I teraz już nie wiem, bo może powinnam chodzić do lekarza jakoś częściej, niezależnie od tego czy się coś dzieje czy nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki moje kochane, a może by tak wszystkie zrobiły galerię zdjęć swoich pociech na Agu Agu? Część z Nas już ma i się podglądamy ;-) A Ja uwielbiam oglądać Nasze maluchy i można by to robić wtedy kiedy się chce, a nie jak mamusia wrzuci tu.Co Wy na to? Tam są albumy podzielone na miesiące, więc wszystko jest fajnie poukładane. Naprawdę polecam ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tu nie są podzielone na miesiące ?
Co do dostępności, to klikasz na zdjęcie avatara danej mamusi na forum i w zakładce "Galeria" masz wszystkie zdjęcia jej maluszka. Jedno kliknięcie.

Czy można prościej ? Prościej już się chyba nie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
a tu nie są podzielone na miesiące ?
Co do dostępności, to klikasz na zdjęcie avatara danej mamusi na forum i w zakładce "Galeria" masz wszystkie zdjęcia jej maluszka. Jedno kliknięcie.

Czy można prościej ? Prościej już się chyba nie da.


No tak zgadzam się ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia to są zabawki z canpola przyczepiane do wózka lub fotelika samochodowego. Mąż je przyczepił na matę i tak już zostały 🙂. A mała ma podwójną radochę, bo więcej może złapać 🙂. Lusterko też lubi, ale jednak krowa jest najbardziej męczona 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...