Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja za 20 minut biore się do kąpania. Dziś znów sama (dopiero po raz 2) bo mąż do 21 w pracy 😞 Dobrze, że mam tą foczke do kapieli bo bym chyba nie udźwignęła tego mojego słodkiego grubaska. Jak nie padnę na twarz (bo nocka jak zwykle do d..y) to jeszcze zajrzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej dziewczyny, wróciliśmy do tej okropnej Warszawy, a bylo tak fajnie, tutaj żar z nieba ołów spaliny wrzewa miasta - no ale niestety mus to mus - musiałam odbębnic wizytę u alergologa (moją) i chyba w piatek wrócimy na Jędrusiową bo tu wytzrymac tej spiekoty nie idzie.

Przepraszam nie czytałam co pisaluscie przez tre kilka dni bo naprodulowało się prawie 100 stron no i jesteście na nowym forum tu tego jeszcze więcej 🙂

Monisia wrzucałaś juz ten link z masażem, przegapiłam czy dopiero zamierzasz wrzucic?

Pytanko techniczne - tutaj powinny działać login i hasło z brzuszka czy od nowa trzeba sie rejestrować? Jeśli tak to czy kasujecie konto na brzuszku?

Pati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się udało - zalogowałam się - matko tyle zachodu - Adminie mogłeś przecież jeno konto dla wielu forum zostawić. I wielka prośba do Ciebie - może by tak zwiększyć ilośc postów na stronie - bo to męczące tak klikac i klikać jak ma sie do nadrobienia kilka godzin a czasem posty krótkie a miejsca duzo zajmują same suwaki. No i ponawiam prośbę pozostałycj forumowioczek o wyszukiwarkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jeszcze jedna próba i........ udało sie!!!!!!!!!!!!!!! 🙂)))))))))))))))))))))))

Powtórzę co pisłam jako gość jeszcze żeby nie bylo 🙂
Hej dziewczyny, wróciliśmy do tej okropnej Warszawy, a bylo tak fajnie, tutaj żar z nieba ołów spaliny wrzewa miasta - no ale niestety mus to mus - musiałam odbębnic wizytę u alergologa (moją) i chyba w piatek wrócimy na Jędrusiową bo tu wytzrymac tej spiekoty nie idzie.

Przepraszam nie czytałam co pisaluscie przez tre kilka dni bo naprodulowało się prawie 100 stron no i jesteście na nowym forum tu tego jeszcze więcej

Monisia wrzucałaś juz ten link z masażem, przegapiłam czy dopiero zamierzasz wrzucic?


Np tp Idziemy się kapać też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Piszecie Dziewczyny w tempie zaskakujacym 🙂
Jejku tak czytam o tych bioderkach, asymetrii itp i teraz sie obawiam ze Ninius cos moze miec 😞 A tutaj niestety jakos nie ufam tym lekarzom 😞 Pojde z problemem a On stwierdzi ze i tak nic nie ma a mnie wysmieje ze poczatkujaca Mama, tak jak to było poprzednio 😞 Ahhhh Chce do Warszawy ... Juz tak nie moge sie doczekac tego wrzesnia !!!!! Co do noska to czyszcze wtedy gdy zobacze glutki, a tak nie mecze Dawidka i uzywam tylko gruszki.
Ja mam z kolei problem, bo Niunius nie chce spac na zadnnym z boczkow, chodzi mi tez o glowke, tylko na płask i nawet jak go przekładam to zaraz jest placz i nici z tego... I znow wyskoczyły mu krostki na buzce i teraz nie wiem czy to te jego potoweczki czy moze kleik ryzowy je wywolal????????? ehhhh codziennie jakies zagadki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edyta, po pierwsze, sama musisz się uspokoić. Dzieci podobno wyczuwają takie rzeczy. MOże jak ty sie opanujesz to i Kornelcia trochę sie uspokoi. A może spróbuj się z nią położyć do łóżka, żeby czuła Twoją bliskość. Mojego maluszka bardzo uspokaja głaskanie po czole. Nie wiem co jeszcze moge Ci doradzić, ale trzymaj się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No właśnie tul mocno Kornelcię, żeby Cię czuła blisko. Ja nos czyszczę codziennie przed kąpielą i psikam Nosefrida krople. Filmik się wgrywa, ale Pawliś tam jest trochę głodny i za dużo osób nad Nim stało. Teraz się bardziej cieszy z karuzeli, bo jest ciemno i slajdy lepiej widać ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gość napisał(a):
Chyba się udało - zalogowałam się - matko tyle zachodu - Adminie mogłeś przecież jeno konto dla wielu forum zostawić. I wielka prośba do Ciebie - może by tak zwiększyć ilośc postów na stronie - bo to męczące tak klikac i klikać jak ma sie do nadrobienia kilka godzin a czasem posty krótkie a miejsca duzo zajmują same suwaki. No i ponawiam prośbę pozostałycj forumowioczek o wyszukiwarkę 🙂


Adminie, zgadzam się mogłoby więcej postów wchodzić na jedną stronę ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Uff zasneła ciekawe na jak dlugo!
Dzieki kochane za rady ale to wszystko juz dawno wyprobowalam, praktycznie caly czas mam ja na rekach nawet teraz jak spi, boje sie ja odlozyc bo moze sie rozbudzic, jeszcze poczekam! Tak mi jej szkoda! Chyba juz sama byla zmeczona tym placzem bo to juz od 15 walczymy! Ja jestem wykonczona a jaeszcze musze na jutro sie naszykowac! Tylko jak z nia na rekach! Nic chyba poczekam na meza (wraca przed 23) On ja polula a ja sie zajme szykowaniem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niunia26 napisał(a):
Gość napisał(a):
Chyba się udało - zalogowałam się - matko tyle zachodu - Adminie mogłeś przecież jeno konto dla wielu forum zostawić. I wielka prośba do Ciebie - może by tak zwiększyć ilośc postów na stronie - bo to męczące tak klikac i klikać jak ma sie do nadrobienia kilka godzin a czasem posty krótkie a miejsca duzo zajmują same suwaki. No i ponawiam prośbę pozostałycj forumowioczek o wyszukiwarkę 🙂


Adminie, zgadzam się mogłoby więcej postów wchodzić na jedną stronę ;-)

Jednego konta dla brzuszka i mamusiek nie zrobię, bo nie każda osoba sobie życzy, by kopiować jej dane pomiędzy różnymi stronami. To są dwie różne strony, pod różnymi adresami.

Odsyłam do wątku http://www.mamusie.net/forum,a_moze_tak_wiecej_wpisow_mieszczacych_sie_na_jednej_stronie_forum,45,2220.html,str=0#2232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...