Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
No hej!
Dzisiaj tez było ciezko ale troszke lepiej jak wczoraj!!
U okulisty wszystko wporzadku i mamy kolejna wizyte we wrszesniu! Mala troche plakala bo samo badanie nie nalezało do przyjemnych a jeszcze czekalisny 1,5 godziny na doktorową bo miala zabieg! I troche po wczorajszym szczepieniu byla jeszcze marudna!
Natomiast po usg głowki troche sie zalamałam bo okazuje sie ze ma "blizne" w miejscu udaru. Nie wiem jakie to bedzie mialo skutki dla malej bo pani nie chciala powiedziec, musze dopytac o to neurologa a wizyte mamy dopiero w lipcu! A najgorsze jest to ze w poprzednim usg nic nie było!!!
Po przyjezdzie mala znow wpadla w histerie, ale maz mi pomogl i ja uspal a my w tym czasie zdazylismy posprzatac! Teraz wstala w lepszym humorze a ja chodze i sie ciagle głowie co to bedzie!
Boje sie jutrzejszego eeg!! No ale co ma byc to bedzie A musi byc dobrze!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
"Jak głowa boli to dupa rośnie"

Dziewczyny w końcu pediartra sama zadecydowała że mam spróbować podać małej soczek. Zapomniałam jej tylko spytać jak mam to zrobić. Kupiłam Bobovite jabłkowy, winogronowy z koperkiem. Zacznę od jabłkowego mam nadzieje że w końcu kupa wyjdzie.
Podawaliście już jakieś soczki maluchom?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Dorota,wez mnie nie przerazaj,ze moja dupa jeszcze wieksza bedzie 😁 😁 Bo sie w drzwi nie zmieszcze hihi.A Julka dzis strasznie marudna jest,nie wiem o co biega 😞 Bidulka moja kochana,nawet mleczko musialam jej wciskac,a to juz dziwne


Monisia to życzę Tobie by u Ciebie korelacja była odwrotna.

A soczek dawałaś Juli bo nie wiem czy mam go rozcieńczyć z wodą. Myślę żeby dać jej z 20 ml.
Co myślisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jejku zawsze piszecie najwiecej jak nie moge do netu dojsc :P
Juz ta metode z ksiazki tez wyprobowalam i Mały i tak sie obudził na jedzenie w nocy ( a przez to zjadł o jedna butle za duzo na dobe )... Nie wiem, moze jak zacznie jesc inne specyfiki to mu minie ... Tylko czy dam rade do tego czasu :P
Mnie tez dzis boli glowa ( tak samo jak wczoraj i przedwczoraj ) i mam nadzieje ze to efekt niewyspania a nie rosnacej dupy, bo chciałabym zeby malała a nie rosła 🙂
Monisiu od tego jest forum zeby troszke czasami posmecic 🙂 np tak jak ja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
.A Julka dzis strasznie marudna jest,nie wiem o co biega 😞 Bidulka moja kochana,nawet mleczko musialam jej wciskac,a to juz dziwne

Monisia a może Julka ząbkuje? Właśnie dziś czytałam, że gdy dziecko ząbkuje to może właśnie niechętnie jeść bo dziąsła je bolą i jedzenie sprawia ból. Mój Grześ dziś też wyjątkowo płaczliwy. Nie wiem co mu jest. I piąstki tak nerwowo pcha do buźki. Na razie śpi ale zobaczymy jaka będzie noc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga:

- Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne?

- Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie.
On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą.

- Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym?

- Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia.
I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy.

- A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie?

- Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić.

- A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą?

- Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić.

- Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni?

- Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem.

- Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział.

- Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie.

W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało:

- O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła.

- Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał:
"MAMUSIU".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...