Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A tu obiecane zdjecia. Jedno z daleka!

Drugie juz z bliska:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Biedna Kornelcia.. to ja już wolę tą siatkę co moja mała miała... przynajmniej nie opinała tak główki... 😞

I wrocę jeszcze do tematu zazdrości... powiedziałam mojemu że ten Daniel przyjechał... a on się spytał po co.. to ja powiedzialam, że trochę zarobić, a on na to.. "To pewnie chcesz go zaprosić do nas co???"
Więc niech któraś z was powie... czy on jest zazdrosny??? 😮 hehe na pewno nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ja bym to roznie odebrala czasem takie gadanie moze oznaczac zazdrosc, zalezy w jaki sposob to powiedzial! Spokojnie czy z lekka ironia w glosie?

No biedna ta moja corcia! Anajpiekniejsze bylo to ze jak sie juz obudzila i Nas zobaczyła to sie bosko usmiechnela! Dzielna moja kruszynka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No nie wierze moja cora spi! I to znow w łózeczku! Poszlam zobaczyc co moje szczescia robia, a moj maz mowi ze zasnela i polozył ja do lozeczka! Ohh strasznie musiala byc wykonczona! Ja tez juz myka (tym razem naprawde) trzeba korzystac z okazji i isc wczesniej spac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj byłam w pepco. Pracuje tam taki wydziarany bardzo pan 🙂. Spytałam się czy mają czarne body, a on mi powiedział, że nie :/. Skończyłam więc zakupy na 3 czapeczkach i pajacyku dla Amelci. A pojechałam po body 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Normalnie łzy mi poleciały na widok zdjęć Kornelci, to jest niesprawiedliwe że takie małe dzieciaczki muszą tyle przejść, wiem, że to dla ich dobra ale jakoś tak przykro, ale obie dzielne byłyście zwłąszcza Malutka, trzymamy z Filipem kciuki na pewno wszystko będzie ok 🙂))
Mój Skrab był dziś bardzo grzeczny tak dla odmiany chyba za wczoraj 🙂
Kolorowych Snów 🙂 bo już późno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I od razu korzystając z okazji, że mamy już 11 czerwca, bo jest po północy, życzę Ci Monisiu spełnienia marzeń, dużo zdrówka, szczęścia i miłości... jeszcze więcej pociechy z Julci i w ogóle wszystkiego co najlepsze... Całuje i ściskam kochana!!!!!!!!!!!!!!! Buziaczki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisiu moja kochaniutka wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin!! Dużo zdrówka, no i dużo uśmiechów od tej Twojej małej cwaniary!Buziaki!! 😘

no i dużo zdrówka i morza mleczka dla Nicolci z okazji 3miesiączków! Buziaczki od cioci Tuśki i Alanka! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...