Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
My tez wybieramy sie na zajęcia na basenie, wiem ze w Wawie sa na Potockiej ale to OSiR i nie jestem przekonana do czystości na takich basenach miejskich, chodzilam tam kilka lat plywac niby, no zobaczymy... Emka a Ty gdzie znalazlas w Wawie te zajęcia, moze razem sie wybierzemy?

Dziewczyny jak to jest, zalecają w książkach do pól roku karmić tylko mlekiem matki a sloiczki są juz od 4 miesiąca, czy to sie tyczy tylko maluchów które są na modyfikowanym czy na cysiu tez? Bo wszystkie tu juz podajecie sloiczki a ja juz zglupialam co robic?

Dzis idziemy z Alkiem pierwszy raz na squasha do BluCity jeszcze nie byl nigdy w centrum handlowym, ciekawe jak sie bedzie zachowywał mam nadzieje ze da nam pograć i zasnie grzecznie bez cyrkow bo troszke głupio bedzie jak sie wydrzeć na pol godziny 😉... Zobaczymy 🙂

A na spacerki tez nie chodzimy od 2 dni w domu ale Aleks jest non stop przy otwartym oknie i w nocy rownież wiec mam nadzieje ze to go zachartuje bo na deszcz to nie chce mi sie wychodzić, sama nie wiem co to bedzie jesienią??????
A dzis spędziłem 6 h w CH i sie troszke w koncu obkupilam na wyjazd aż mi sie humor poprawił 🙂))
Bedziemy oboje przebrani w stroje pilotow ja mam byc kapitanem M pierwszym oficerem odebralam dzis koszule z pagonami, do tego obcas czarna spudniczka raybany wloski w koczek I pochwałę sie Wam ze nawet sie sobie podobalam całkiem sexy nie jest chyba ze mna jeszcze tak zle hihi ale ciagle mi brakujące 5 kg do starej wagi w ktorej sie dobrze czuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fajowe fotki i filmiki wrzucacie Dziewczyny, jak patrzę na Wasze dziciaczki to mam wrażenie ze Aleks daleko z tylu w postępach ruchowych moze dlatego ze jest leniuszkiem i ze ma ta asymetrie i odgiecie ;( Boje sie ze wszystko przez to sie opóźni siadanie raczkowanie wstawanie... Okazało sie ze nawet te przewroty na plecki to nie sukces tylko porażka bo robi je przez odgiecie głowa mu przeważa wygina sie i bum i to nie jest prawidłowe ;( No ale robimy te ćwiczenia systematycznie plus dwa nowe, postaram sie pozniej filmik z nimi wrzucić.

U nas leje obudzil mnie niunius na jedzonko o 3:30 i zasnąć nie moge....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mandrasala ja tez na jakims osirze znalazlam. Kurcze, tylko wszedzie sa zajecia, a mnie interesuje taki jednorazowy wypad. A Ciebie?
Mam za soba AZ 3,5 h snu... W sumie :/ Zasnelam kolo 1.30, a o 2.30 mlody juz sie obudzil i nie spal do 4 ale z nami w lozku 😞(( myslalam, ze pospi dluzej. Patrze na zegarek, a tu dopiero 6.30. Nie wiem co mu sie pozmienialo z tym spaniem. Dwa dni temu to samo. Dzis go chce wyesmitowac z kolyski do lozeczka. Bratowa mi opowiadala, ze jej synek jak mial pol roku to mu sie poprzestawialo i wstawal o 1 w nocy i do 5 bawic sie chcial, a ona na 8 do pracy szla... To miala tez wesolo.
Ach BlueCity... Pracowalam tam w Raiffeisen Banku, ale w biurowcu, nie w CH. Brakuje mi troche tamtej pracy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Acha w Tesco jest promocja na huggies'y. Paczka 3 kosztuje ok. 55 pln za 124 szt. Kupikam mlodemu. Z wygladu i w dotyku to sa calkiem fajne i troche dluzsze na plecach od pampersow, wiec moze nie bedzie mu kupa wylatywac tylem. No zobaczymy jak sie sprawdza. Dada u nas egzaminu nie zdaly. Chcialam Gagi z tesco sproboeac, ale nie bylo rozmiaru, wiec sa huggies.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tyle sie napisalam i mi net padl...ehh
Wszystkiego najlepszego dla Agatki z okazji 4 miesiecy!!! Zebys maluszku Nasz kochany nie miala juz problemow z kupkami, zeby mamusia nie musiala sie juz martwic!!!! DUZO ZDRÓWKA!!! Moja niunia wstala jak zwykle po 8 a poszla spac pozniej o 2 godz. Ale zdazymy przynajmniej pocwiczyc i wyszykowac sie do kosciola!!
Salamandra ja jz od 4 miesiaca zaczne bo musze nauczyc mala jesc cos innego niz mleko bo jak wroce do pracy to caly dzien mnie nie bedzie (pracuje 12 godzin + 2 na dojazd) i chcem zeby do tej pory juz lubila inne smaki, a nie zawsze maluchy od razu akceptuja cos nowego. Tym bardziej ze miedzy nowymi smakami trzeba odczekac co najmniej 3 dni!
Uciekam sie szykowac, zatem do napisania!!! I miłej niedzieli!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia gwarantuje Ci, ze jak raz sprobujesz to bedziesz chciala wiecej..A w tych zejeciach to o to chodzi, ze najpierw oswajaja z woda, na nastepnych dzieci nurkuja itd.
Mandrasala ja tez czasem mam wrazenie, ze Maja wolno sie rozwija, bo wielu rzeczy nie robi..Wiem, ze to wina tej asymetrii, ale mam nadzieje, ze sie poprawi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA NIE MOGE!!!!!!! MOJE DZIECKO JE Z BUTELKI 🙂))))))) TATUS ZNALAZL SPOSOB I JA WLASNIE KARMI.
Boze jak to mi zycie ulatwi 🙂 Chyba byla bardzo glodna, bo nie pozwolil mi jej dac cycka.
K. sie wkurzyl, bo kregoslup mi wysiada, strasznie mnie boli i jestem spieta caly czas..Powiedzial, ze pier...li ale mam sie napic i odstresowac niedlugo, bo mu zejde 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Antek postanowil mnie dzis wykonczyc i juz od ponad godzint nie spi.
Marta troche daleko mam do Wawy i nie ukrywam, ze same dojazdy by wyszly ze dwa razy wiecej niz ta nauka 😞(( ehhhh jakby to bylo na miejscu ;(
Agatko zdrowka, usmiechu i pelnego, zadowolonego brzuszka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzisiaj zapowiada się beznadziejny dzień, od samego rana leje deszcz,brak słońca... aż się nie chce nic robić! a czeka na mnie cała góra prania do prasowania. Od kiedy już się nie prasuje ubranek? Wojtuś ładnie spał,bo ok. 19 zjadł, o 21 zasnął,obudził się ok1 na jedzenie i do 7 spal, zjadł i znowu sobie śpi 🙂 Wczoraj mi cały dzień marudził,mam nadzieje,że dzisiaj będzie spokój bo jeszcze głowa mnie boli! a J. w pracy do 20..wczoraj jak wrócił to widział,ze wykończona jestem wiec troszkę się zajął małym a ja leżałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmykam. Idziemy na obid do tesciow a potem na urodzinki do 2 letniej dziewczynki..trzymajcie za mnie kciuki.. Mam nadzieje, ze wytrzymam w towarzystwie prawnikow i psychologow, bo takie jest towarzystwo mojego meza :/ Przynajmniej Maja pozna nowe kolezanki i jedna z osob, ktore tam beda jest psycholog dzieciecy..Moze cos mi powie o Mai i jej zachowaniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatko wszystkiego dobrego i żadnych kłopotów z brzuszkiem i kupkami!!!
Marta - gratulacje, ja tez się pochwalę - Hania wypiła przedwczoraj 90 mleczka z butli 🙂 więc z głodu nie umrze jak mamy nie będzie, może po prostu trzeba właśnie wyczekać aż bardzo głodne dziecko i wtedy je, bo głodne.
U nas srednio - ja nawet nie zagladałam, bo Michaś mój chory byl trochę, a przy chorobie to wiadomo, człowiek milion razy wolałby być sam chory niż patrzeć jak się jego dzieciaczek męczy (choć to zwykłe przeziębienie), ale już lepiej.
Hania - różnie, czasami wydaje mi się, że już starsza, dłużej sama się zabawi, nie marudzi, a innego dnia masakra, ciągle na rączkach i to tak na prosto przed sobą, bo na leżąco krzyczy. Jak tak wszystko przemyślałam, to wychodzi mi, że to jednak wina moja, i jedzenia mojego, i tych gazów przebrzydłych, bo to na pewno przez nie marudzi . Samantka, a Twoja Nikolka nie przez gazy i brzuszek płacze czasami? Ostatnio "załatwiłam" moje dzieciątko mizerią z ogórków- swoich z działki, zero pryskania, ja tak je lubię, ale na drugi dzień Hania bardzo płakała i jestem pewna, że to przez to.
Wiem, że są dzieciaczki, którym dieta mamy wogóle nie przeszkadza, ale moja Hania taka nie jest, oczywiście jem prawie wszystko, ale muszę uważać.
Salamandra, ja też będę dawać wcześniej coś innego do zjedzenia przez powrót do pracy we wrześniu, Michałowi dawałam po skończeniu 4 mcy ale z Hanią chyba ciut wcześniej zacznę próbować. Te sześć miesięcy to dla dzieci karmionych piersią, ale szczerze - ja nie znam żadnej mamy, która by dopiero po tym czasie zaczęła wprowadzać nowe jedzonko, ale oczywiście każda mama robi jak uważa 🙂
Jeszcze mam dwa pytanka na koniec:
Szarla - oglądałam waszą galerię Amelka przecudna, oczka ma takie ciemne przepiękne i wogóle śliczna, na jednym zdjęciu widziałam taką fajną podusię do wózka jakiś pluszaczek, czy to specjalna poduszka czy jakaś inna?
Drugie pytanko o Grzesia - podobno jeździ w spacerówce rozłożonej na płasko - chciałam zapytać jaką macie spacerówkę i czy się składa tak do samochodu? Bo ja muszę kupić i tak myślałam że może w rozłożonej na płasko już mogłaby jeździć, bo my musimy wszędzie samochodem a ten nasz wielki wózek się nie składa.
Za długo, wiem, ale nie wiem kiedy znowu będzie czas,
pozdrawiam wszystkie mamusie cieplutko bardzo, życzę jak najmniej płaczu, spokoju dużo i pięknej pogody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamamichala bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Przykro mi, że Hania tak reaguje na to co zjesz. U nas na szczęście z tym bez problemów. Co do podusi, to jest wielbłąd, były też owieczki, krówki konie i inne. Kupiłam na sali w Auchan. Bardzo fajne. Na metce mają www.frote.pl, ale wchodziłam na ta stronę i tych poduszek nie widziałam. Ale widzę wiele fajnych podobnych na allegro, tylko że drogich, bo ja za swoją płaciłam 21 zł. A tam około 50 zł.

Przepraszam, że tak na koniec: Agatko wszystkiego najlepszego, zdrówka, szczęścia, dużo mleka i częstych kupek!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc dziewczyny. ja dzisiaj nie do zycia... czytam, ale jakos sie udzielac za bardzo nie bede... spakowalam torby A. i wywaliłam go z domu... w zyciu bym nie powiedziala ze dojdzie do rekoczynow... mam wielka szrame na czole... ale dos juz sie naplakalam... wzielam prysznic sie ogarnelam i nie bede przez bydlaka plakac... nie wybacze mu tego... teraz musze sie postarac zeby Nikolka nie zauważyła ze jest cos nie tak 🙂
powiedzial ze ma w dupie, moje obiady, to ze sprzatam, piore prasuje... jak to on powiedzial "sam to potrafie zrobic"... no to niech robi, ja nie bede sobie nerwow psuc... wogole mnie nie docenia i jeszcze od szmat wyzwal, co nigdy sie nie zdarzylo... dziewczyny... to koniec... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękujemy ciocią za życzenia.
Agatka dzisiaj bardziej chętna była do jedzenia jabłuszka 🙂 Co do soczków to ja już podawałam:jabłkowy,jabłko z winogronem,z rumiankiem,miętą. Teraz gdy ma ten smoczek Avent1 to się tak nie ksztusi.
Cieszyłam się że przestało padać wsadziliśmy Agatkę w wózek,zasęła od razu,bo od rana do 12 nic nie spała a zmęczona była okropnie. Obudziła się po pół godzinie!!! Czasami się zastanawiam kiedy ona regeneruje siły pewnie śpiąc przy piersi lub butelce co zresztą teraz robi.JUż nie mam pomysłu jak ją tego oduczyć,bo gdy tylko dostanie smoczek bądź pierś od razu zasypia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samantka napisał(a):
czesc dziewczyny. ja dzisiaj nie do zycia... czytam, ale jakos sie udzielac za bardzo nie bede... spakowalam torby A. i wywaliłam go z domu... w zyciu bym nie powiedziala ze dojdzie do rekoczynow... mam wielka szrame na czole... ale dos juz sie naplakalam... wzielam prysznic sie ogarnelam i nie bede przez bydlaka plakac... nie wybacze mu tego... teraz musze sie postarac zeby Nikolka nie zauważyła ze jest cos nie tak 🙂
powiedzial ze ma w dupie, moje obiady, to ze sprzatam, piore prasuje... jak to on powiedzial "sam to potrafie zrobic"... no to niech robi, ja nie bede sobie nerwow psuc... wogole mnie nie docenia i jeszcze od szmat wyzwal, co nigdy sie nie zdarzylo... dziewczyny... to koniec... 😞


HUUUUUUUUUUUUUUUG :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...