Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Znów sobie pooglądała foty Mart na FB, matko dziewczyno jakaś Ty śliczna i te Twoje imprezy i Hawaje, zazdroszczę ;-) Teraz bym sobie poszalała, za tydzień idę na panieński i mam zamiar upić się na maxa i szaleć, a na weselu to już powiedziałam M. że tańczymy do rana ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

niunia26 napisał(a):
Znów sobie pooglądała foty Mart na FB, matko dziewczyno jakaś Ty śliczna i te Twoje imprezy i Hawaje, zazdroszczę ;-) Teraz bym sobie poszalała, za tydzień idę na panieński i mam zamiar upić się na maxa i szaleć, a na weselu to już powiedziałam M. że tańczymy do rana ;-)


Hehe, ja zazdroszczę 🙂. Ja nie potrafię przejść na modyfikowane. Jakoś psychicznie źle się z tym czuje. Ale jak przejdziemy to też idę na jakąś imprezę, nie odpuszczę! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie dziewczyny, my już po spacerku, jak wróci P z pracy to możę jeszcze gdzieś skoczymy. Filip śpi, a ja nastawiłam pranie i zrobiłam koktajl truskawkowo malinowy na deser 🙂
Samantka Filip czasami jak zrobi kupę to nie potrafię mu zmienić pieluchy tak śmierdzi.
U mnie na basenie też zajęcia dla takich maluszków dopiero od września, więc cierpliwie czekam. miłego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko dl atych mam bardziej doświadczonych. Ja mam wózek 3w1, czyli fotelik, gondola i spacerówka. I mam zamiar korzystać z tej spacerówki, bo jest fajna, ale widzę że można kupić w miarę tanio takie spacerówki, co jak parasolka się składają http://allegro.pl/wozek-spacerowka-joker-new-milly-mally-kolory-nowe-i1685367336.html , tylko że to już dla troszkę większych dzieci. No właśnie, jak większych? ;>. Ja wiem, że zadaję głupie pytania, ale u mnie w rodzinie nie ma małych dzieci, ja nie mam doświadczenia, a może któraś z Was wie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia dzieki 🙂 Na Hawaje polecielismy w podroz poslubna, tam sie dowiedzialam o Mai 🙂 Mam sentyment do tego miejsce...A co do imprez, to fakt, duzo sie dzialo 🙂 Ale i tak chetnie bym jeszcze sobie poszalala..We wrzesniu tez idziemy na wesele i pewnie dalej bede karmic to sie nie pobawie..Moze tesciowa poda mleczko modyfikowane, a ja sciagne i wyleje mleczko..Niunia Ty sie znasz...jak bede na weselu pila i na poprawinach, to kiedy bede mogla nakarmic cycem? Po ilu dniach.
Jesli chodzi o kupki to sa smierdzace tez. W niedziele K.dal mm i Maja przez 2 dni kupy nie zrobila 😞
A co do basenu to u nas tez drogo..45 zl za 30 min i nie ma zadnych znizek jak ma sie karnet..Ale jak juz skonczymy ten kurs to bede chodzic do Aqua Parku we Wroclawiu i bedziemy mogli z mezem byc razem, bo tak gdzie chodzimy tylko jedna osoba moze byc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MandraSala napisał(a):
A ja wam sie pochwale że coraz czesciej zdaża mi sie nic nie robić i odpoczywac, Fasolek wyrósł z kolek jest tez coraz grzeczniejszy i coraz bardziej przewidywalny docieramy sie coraz lepiej i poza standardowymi obowiazkami pranie gotowanie pieluch przebieranie to nie mam nic do roboty wiec jak sie dobrze zorganizuje to mam coraz wiecej czasu dla siebie 🙂 Teraz juz wiem jak to fajnie miec grzeczne dziecko Ninia 🙂 No możne nie az taki z Aleksa aniołeczek jak z Pawelka ale róznica diametralna do czasów sprzed 2 miesięcy.

Patrycja, czy gdy nie śpi cały czas sam się bawi? Moja nie bardzo...tzn trochę oczywiście się bawi, ale później "woła", żeby być przy niej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szarla taka spacerowka to chyba dla takich rocznych dzieci i powyzej, ale dlaczego to nie wiem..tylko widze takie na spacerach..Co do znoszenia stelaza i gondoli to ja na poczatku tez tak robilam, ale teraz trzymam za raczke i po jednym schodku zjezdzam...i tak samo na gore...Lepiej i Maja nie placze, bo ja pobujam,wiec wszyscy szczesliwi 🙂
ja wlasnie dzisiaj stwierdzilam, ze juz niedlygo sie przezucam na specerowke, bo ciasno w gondoli zaczyna sie robic..
Haliszczanka a jaki Ty masz model wozka, bo mowilas,ze uzywasz spacerowki i ze masz Musty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam tez 3w1 ale jak nam poszlo kółko w wózku to wyjęłam Parasolke i całkiem niezle nam w niej szło 🙂 Mysle ze jak bedzie potrzeba to bede w niej jezdzic ale ona sie sprawdza jak dziecko siedzi i wygodnie mu wtedy a teraz naj;epsza jeszcze gondolka myślę 🙂 Chpoc chorobcia fasol powoli wyrasta 🙂

Ten akurat basen jest drogi bo dośc ekskluzywny woda podgrzeawa ozonowana rozne bajery i nie wielki OSiR z tłumem tylko kameralnie muzyczka elegancja francja jak ja to mówie 🙂 Ale drogo dletego chcialam tylko raz pojsc spróbowac a jak bedzie fajnie to karnet wykupic i 27 zł to juz nie tak strasznie. Emka To jest na Mokotowie chyba perzy stacji metra, ale jak bys jechala i miala nosidelko samochodowe to moge Cie odebrac z dworca i razem tam pojedziemy 🙂

W warszawie fakt wszystko drozsze kurcze ale w Osirach takie zajecia duzo tansze. Tylko ja sobie pomyslalam ze na pierwszy raz to wole taki lepszy basen a jak Fasolek podrosnie to bedziemy chodzic tam gdzie wszyscy na Potocką do OSiRu - tam sa happy hours 50%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja chyba zakupię tak jak mała będzie miała około roku. Na przyszłą wiosnę, bo na zimę to wolę tą potężną spacerówkę, bo wiem, że będzie miała cieplutko.
MandraSala a co się z kółkiem stało? Pompowane było?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mama Michala mysle ze mozna tylko po co? Jej minusem jest na pewno to że nie jest oslonieta od wiatru i jest dosc chwiejna, moja torebka przeciazala ja do tylu i musialam bardzo uwazac zeby wozek z półtora miesiecznym Alkiem sie nie wykopyrtnął.

Acha - Aleks sie bawi raczej sam ale roznie to bywa czasem godzine szaleje i mam spokój a czasami po 10 minutach marudzi i musze mu zmienic miejsce zabawic na chwile albo dac jakas inna zabawkę albo wsadzic do kolyski do spania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Taka składana jest dla dzieci , które już siedzą i nie muszą spać na leżąco. A Te 3w1 są dla Naszych bo zawsze można położyć na płasko, latem fajna taka parasolka, ale jak pisała Szarla na zimę lepsze to dużo, bo zakrywają więcej i dzieci mają cieplutko. Teraz bym Pawła nie dała do takiej parasolki, może za rok.
Marta zależny ile chcesz wypić, po dwóch dniach alkoholizowania się bym ze dwa odczekała na pewno, nawet trzy, żeby mieć pewność, że wszystko zeszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emka znalazlam jeszcze taki kamerlalny basen na kabatach zajecia sa w soboty co pol godziny rano i wejscie jednorazowe 35 zł :
Informacje o basenie:
- wymiary: 15 m x 6 m
- głębokość: od 1,5 m do 2,1 m
- temperatura: od poniedziałku do piątku - od 28 do 31 stopni Celsjusza. W soboty woda jest podgrzewana do 33 - 34 stopni ze względu na zajęcia niemowlaków. Oznacza to również że w niedzielę woda jest cieplejsza.
- Jacuzzi - temperatura wody ok 36 stopni Celsjusza.
- woda chlorowana - dzięki zastosowaniu technologi Grandera, woda jest zmiękczona dzięki czemu zachowanie chloru w wodzie jest łagodniejsze dla skóry.
http://www.bodyshape.waw.pl/basen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerda napisał(a):
Ja tylko na momencik, nie mogłam sie powstrzymac z pokazaniem Wam, jak nasz Synuś się raduje 😁 😁 😁

http://imageshack.us/clip/my-videos/16/edp.mp4/


Hehe, super!!! Uśmiałam się razem z Patryczkiem :P. Idę tak moją pomęczyć piłeczką :P. Boski jest!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta mnie glowa boli ale nie przez karmienie tylko migreny powrociły i nic z nimi nie zrobie bo jak karmie piersia to nic nie moge na nie brac dopiero jak przestane karmic!
Moja Korni tez wali śmierdzące kupska!
Gerda ale Patrys ma super smiech, taki zarazliwy!!!
Ja mam 3w1 i juz jedzilam w spacerowce jak byly upaly ale teraz jak sie troszke ochlodzilo i padalo to przerzucilam sie z powrotem na gondole choc jeszcze chwilka i juz bedzie za mala bo juz jest troszke ciasno!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i jeszcze relacja z wizyty!!
Po wizycie jestem troche zdolowana, bo okazuje sie ze Korni ma jednak dyskretny niedowlad po prawej stronie! I mimo ze na pierwszy rzut oka tego nie widac to jednak w badaniu jest widoczny, Plusm jest ze ma eeg prawidlowe bo padaczka nam narazie nie grozi!! Ale ten nieszczesny niedowlad moze sie poglebiac i musze z nia bardzo duzo cwiczyc bo mimo ze jest rehabilitowana od samego poczatku to jednak sie ujawnił!!! No ale mam nadzieje ze bedzie dobrze!!
We wrzesniu na kontrol i jak dalej bedzie postepowac to polozy nas na pediatrii, zrobi badania i wtedy postanowi co dalej no a do tej pory cwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc!!!
Znow sie bede do wrzesnia zastanawiac czy sie to badziewie nie powieksza!!!
Az mi sie plakac chce!!! Ehh... jutro pewnie bedzie lepiej!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EdytaS napisał(a):
No i jeszcze relacja z wizyty!!
Po wizycie jestem troche zdolowana, bo okazuje sie ze Korni ma jednak dyskretny niedowlad po prawej stronie! I mimo ze na pierwszy rzut oka tego nie widac to jednak w badaniu jest widoczny, Plusm jest ze ma eeg prawidlowe bo padaczka nam narazie nie grozi!! Ale ten nieszczesny niedowlad moze sie poglebiac i musze z nia bardzo duzo cwiczyc bo mimo ze jest rehabilitowana od samego poczatku to jednak sie ujawnił!!! No ale mam nadzieje ze bedzie dobrze!!
We wrzesniu na kontrol i jak dalej bedzie postepowac to polozy nas na pediatrii, zrobi badania i wtedy postanowi co dalej no a do tej pory cwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc!!!
Znow sie bede do wrzesnia zastanawiac czy sie to badziewie nie powieksza!!!
Az mi sie plakac chce!!! Ehh... jutro pewnie bedzie lepiej!!


Ty się biedna wymęczysz 😞((. Będzie dobrze, na pewno. Dobrze, że Korni ma taką dobrą mamusię!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...