Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

No my chyba musimy się wyprowadzić z pokoju Amelci, bo tam na razie śpimy. A ona co się trochę pokręci w łóżeczku to ja już przy niej stoję. Także się nie wysypiam, a tak może też by spała do 5 🙂. Muszę wypróbować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej ja chcialam tylko napisac, ze robie przerwe od forum....Nie wiem jak dlugo..Moze dzien a moze tydzien..
Zlapal mnie jakis zly humor i wszystko mnie denerwuje..
Po pierwsze postanowilam, ze naucze Maje jesc z butelki..To w ogole sie nie oplaca, bo i tak musze wszystko wylewac..Ryk taki, ze hej jak tylko jest butla..Zrobilam 50 ml i dodalam az 3 lyzeczki kleiku, zeby bylo geste i karmilam lyzeczka..Myslalam, ze moze przyzwyczai sie do smaku to pociagnie z butli..Nie ma mowy...
Po powrocie do domu masakra..Nawet na minute nie moge sie oddalic, bo jest wrzask niesamowity..Wlasnie ja zamknelam w pokoju i wrzeszczy...
Tez bym chciala miec jakies zycie a nie tylko dziecko! Mamy we wrzesniu isc na wesele, na ktore dlugo czekala, ze w koncu sie wybawie...a tu dupa, bo przeciez nawet nic nie wypije i bede musiala latac z cyckiem do domu..
Do dupy ze mnie matka, bo nie potrafie nauczyc mojego dziecka absolutnie niczego..!!!!
Butelki, smoczka, przewrotow, siadania, zasypiania bez bujania.
Takze zmykam i nie wchodze, zeby sobie humoru nie pogarszac.Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta mój mały też nie potrafi pić butelką i kupiłam kubek niekapek i wypił z niego rozcieńczony soczek! Mleka nie próbowałam nim dawać, ale może Ty też spróbujesz? U nas się udało!
A jeśli chodzi o przewracanie to mały całkiem na brzucho się nie przewróci, bo nie wie co zrobić z ręką, którą ma pod sobą!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a patrzyłam co tam kilka stron dalej było i obejrzałam filmik jak Julcia siedzi.. no i Monisiu twój głos już słyszałam, ale Misi nie i pierwsze co mi się nasunęło to, to że jej głosik jest strasznie fajny, taki spokojny.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie powiedziano, że on sam musi do tego dojść.. i jak zawsze chce wyciągnąć tę rączkę spod niego to A. mi mówi, żebym nie wyjmowała, bo nigdy się nie nauczy sam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska tutaj filmik z Amelci jednego z pierwszych przewrotów:
http://www.youtube.com/watch?v=1JnE7LyE6JA

Pod koniec widać że nie wie co z ręką zrobić, ale w końcu ją wyjmuje, ale też długo się siłowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem czy Amelcia nie ma zapalenia ucha :/ Kładzie głowę ciągle na jedno ucho i wydaje mi się, że coś tam z niego śmierdzi. Wyczyściłam dokładnie tym patyczkiem z zabezpieczeniem namoczonym rumiankiem, zobaczymy wieczorkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widziaałam ten filmik, już go kiedyś dawałaś 😉
a przynajmniej po tych obrotach wiem, że dzięki ćwiczeniom jest lepiej 😉 bo jemu zawsze główka zostawała, a teraz główka do góry tylko rączka zawadza! 🙂 hehe 😜 ale dojdziemy do tego! 🙂 mamy czaaas!
A jeśli chodzi o siadanie to mały nad morzem pierwszy raz nad morzem mi się dźwignął jak dałam mu tylko palce..tak to z półleżąca siada, tak jak Nikola na filmiku, który samantka kiedyś wstawiła;-)

aaa no i Misia od pisania smsków masz jeszcze mnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla napisał(a):
A ja nie wiem czy Amelcia nie ma zapalenia ucha :/ Kładzie głowę ciągle na jedno ucho i wydaje mi się, że coś tam z niego śmierdzi. Wyczyściłam dokładnie tym patyczkiem z zabezpieczeniem namoczonym rumiankiem, zobaczymy wieczorkiem.

To u mojej z uszka śmierdziało, ale nic więcej... no i było zapalenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba tak! 😁
a ja jutro idę z małym go zaszczepić.. mam nadzieje, że zaszczepią mi małego, bo zauważyłam, że ten katarek ma rano tylko i jak popłacze.. zobaczymy co lekarka jutro powie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no muszę odciągnąć i spróbować mu podać mleko nim..
a ja Ci nawet nie powiem jakiej firmy, bo kupowaliśmy w realu, taki za 20zł, bo te aventowskie i w ogóle były drogie, a ja się bałam, ze będzie reakcja taka jak na butelkę i nie chciałam wydawać nie wiadomo ile pieniędzy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska ja w rzeczywistości to mam inny głos. Nagrałam ostatnio jak Antek się podciąga i gadam do niego na tym nagraniu. Potem jak oglądaliśmy to Misiek stwierdził, że mam zupełnie inny głos, e w rzeczywistości fajniejszy. Całe szczęście, bo mi się ten z nagrań nie podoba :PPP
A w ogóle przepraszam, że wczoraj nie odpisałam, ale poleźliśmy do kościoła, potem do moich rodziców, a jak wróciliśmy to padnięta byłam.
My też jutro na szczepienie idziemy 🙂))) muszę zapytać pani doktor czy jeśli Antek ładnie przybiera na wadze to czy mogę dawać samą pierś przez pół roku. Wtedy dopiero we wrześniu bym zaczęła coś wprowadzać.
Wczoraj odkryłam, że w mojej gondoli jest możliwość regulacji materacyka do pozycji półleżącej i jak młodemu podnieśliśmy trochę to w ogóle nie płakał tylko się rozglądał i był bardzo zadowolony.
Monisia ja mam nadzieję, że Ci się wyniki poprawią :*** w ogóle to tęskni mi się za smsowaniem :P a na gg nie zawsze mam czas 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie zawsze mam czas na gg pisać, ale zawsze się jakiś znajdzie! 😁
oj Misia nic się nie stało, ja też tak czasem mam, że przeczytam smsa i nie odpiszę, bo brakuje mi czasu, a później jestem padnięta albo w ogóle na drugi dzień się kapnę, że miałam odpisać! 😜
Skleroza! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta nie łam się ja mam to samo. AGatka nie chce się nawet z brzuszka na plecy obracać,głowy nie trzyma i w ogóle nic nie chce robić. TERAz wzięłam się ostro za nią i mimo płaczu kładę ją na brzuszek. Z butelki umie pić bo od początku butelkę dostawała co mnie też dolinowało bo własnego dziecka nie umiałam wykarmić. Wyluzuj tak to jest że są dzieci które bardzo wszystko szybko robią,a inne później, widocznie będziemy się cieszyć postępami później. Co do zachowania no cóż chciałoby się rzec Pawełek jest tylko jeden no ale jest jeszcze grzeczna AMelka,Nikola,Kornelia,Julia ale małe diabełki też muszą być jak Agatka czy Majeczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...