Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A dziękuję, dziękuję już mi lepiej 🙂. Z tego wszystkiego jakoś nawet na to szczepienie jutrzejsze inaczej patrze 🙂. Może moja neurolog powie coś mądrego, na pewno napiszę. Biorę pierwszy raz ze sobą męża, bo jakby pokazywała jakieś ćwiczenia to co dwie głowy to nie jedna :P.
Biedna Amelcia się wymęczy, ale tak się złożyło że szczepienie a później neurolog 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kateee6 no coś Ty. Ja wdzięczna jestem! Właśnie wertuję co źle napisałam, że się zdenerwowałaś. Absolutnie się nie burzę, cieszę się! Przepraszam jeśli źle mnie zrozumiałaś. Ja po prostu próbuję jakoś opisać to co mała robi. A humanistą niestety nie jestem i źle mi wychodzi pisanie. Jeszcze raz przepraszam i serio bardzo, bardzo mi pomogłaś i wsparłaś!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, że mam Was! Bo normalnie widzę, że faktycznie dzieci to mają. A tak to bym sobie nie wiadomo co wkręcała 🙂. Jak pierwszy raz się zaczęła tak wyginać to miałam łzy w oczach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej - ja tylko wskakuję, by dac znać, ze u nas o.k, ale nadal pozostanę trochę "na uboczu" 😉

Kochane, nasz Patryś też sie różnie wygina, odgina, przegina - nie robimy z tego dramatu. widać bowiem, że jak śpi to nie ma problemu z "uciekaniem główki" a najlepiej jego "rozluźnienie" widac jak się go przewija. Och wtedy to jest jak pełzak 😁 😁 😁 😁

Katee - szarla zapewne nie chciała Cię urazić, zresztą wcale tego nie zrobila, po prostu widac nadopiekuńczość a w Twoim poście perfekcyjność 😜 Ach Mamuśki...

Marta dobrze, ze masz się lepiej. Majeczka jest człowieczkiem z humorkami a że ją bardzo kochacie to wykorzystuje swoją inteligencję i ... wyje sobie chcąc Cię złamać 😜
Patryś też tak lubi robić 😜

Szarla wrótce będę w Bydzi (ale jeszcze nie wiem, kiedy). Może uda Ci się wyrwać do miasta na trochę. (Ja niestety bede bez Synusia..)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysle, ze wątek nie umrze, tylko będzie "dorastał". Nigdy o sobie nie zapomnimy, za dużo nas łączy, mimo że jesteśmy takie różne.

A tak w ogóle to jestem ciekawa, jakbym się spotkała z kazdą z Was face to face, to z którą by mi się najlepiej żyło - w sensie np rodzącej sie "przyjaźni"... .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla Ty się nie martw. Antek też się wygina w C i neurolog kazała dużo kłaść na brzuchu i nosić tyłem do nas podtrzymując pupkę. Ja go mało noszę, a odkąd przewraca się sam na brzuch to w ogóle nawet ja nie muszę pilnować tego by tak leżał. I tak naprawdę jak się zezłości to dalej się wygina. Ale ja tam myślę, że to minie, więc nie przejmuj się :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gerda tez sie ostatnio nad tym zastanawialam.Spotkalam sie z Michasia i powiem ci,ze gadalo mi sie z nia,jakbym ja znala od zawsze.I dzieki temu spotkaniu lubie ja jeszcze bardziej niz kiedys 🙂 🙂I naprawde zaluje,ze dopiero w swieta bede mogla sie z nia spotkac,bo po moim pobycie w Polsce zawsze mam jej wiele do powiedzenia 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla napisał(a):
No ja mam niezwykle rzadki dar do dobierania sobie beznadziejnych przyjaciół, którzy potrafią wbić nóż w plecy.

Ja mam grono wypróbowanych przyjaciół - piszę z całą odpowiedzialnością za termin - ale jestem otwarta na nowych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Gerda tez sie ostatnio nad tym zastanawialam.Spotkalam sie z Michasia i powiem ci,ze gadalo mi sie z nia,jakbym ja znala od zawsze.I dzieki temu spotkaniu lubie ja jeszcze bardziej niz kiedys 🙂 🙂I naprawde zaluje,ze dopiero w swieta bede mogla sie z nia spotkac,bo po moim pobycie w Polsce zawsze mam jej wiele do powiedzenia 😉 😉

Kochana Ty moja nie słodź mi tak, bo w samozachwyt wpadnę :PP
Ale tak naprawdę to mam to samo, nawet o głupotach mam ochotę Ci pisać 🙂)))) i też czekam na grudzień z niecierpliwością!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...