Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Dorota czy Ty mowilas,ze mieszkasz w Sycowie? Bo jak tak to jest bardzo bisko mnie..Ostatnio przejezdzalam obok.
Mi wlasnie przyszla butelka z Madeli za 65 zl..Ostatnia proba..jak nie zadziala to nie wiem co zrobie..
Bede mogla sie pochwalic cala kolekcja butelek z kazdej firmy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witajcie dziewczyny.
Nie było mnie parę dni bo byliśmy całą trójką u rodziców. Dziś rano wróciliśmy do Szczecina. Jechaliśmy pociągiem i mimo moich obaw mały był grzeczny. Pierwszym razem musiałam mu dać cycusia od razu po wejściu do pociągu a w drodze powrotnej obyło się bez tego. Krystian trochę pospał, pooglądał widoki i nawet nie płakał. W domu było super, poza tym, że mały spał nie najlepiej ale wydaje mi się że nie przepada za spanie w łóżeczku turystycznym. No i udało nam się go ochrzcić, chociaż ksiądz stwarzał problemy. Także diabeł wypędzony i mam nadzieję, że teraz mój kochany synek będzie takim aniołkiem jak Pawełek 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jedziemy pociągiem ( a konkretnie w tej chwili to jeszcze stoimy na peronie 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/567032c6a7.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9599/567032c6a7.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska 🙂 super ten twój Alanek 🙂 prześliczny 🙂 moja weronika jeszcze się nie przewraca, tylko raz jej się udało tylko że z brzuszka na plecy. Powiedzcie mi dziewczyny jak wasze dzieci śpią ubrane w nocy Bo moja śpi tylko w body i nie pozwoli się przykryć ani pieluszką ani kocykiem. W pokoju mam różnie 23-26 stopni zależy jaka pogoda. Marta a ta butelka ma jakiś specjalny smoczek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata wklejam Ci link do tej butli:
http://www.mamabebe.pl/product-pol-10800-Medela-Calma-rewolucyjna-buteleka-do-karmienia-niemowlat.html

A moze pokazesz nam zdjecie swojej coreczki? Jeszcze chyba nie pokazywalas na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta myślę, że jest to normalne i że niektóre dzieci po prostu tak mają, że długo śpią. Tylko się cieszyć 🙂 No chyba że sama czujesz, że Maja śpi dziś dużo więcej niż zazwyczaj, to wtedy ją poobserwuj. A może po prostu ma taki dzień.
Tuśka, Alanek jest faktycznie przesłodki. A jak się zdenerwował, że nie mógł "podejść" bliżej taty. Grzesio też taki nerwus i zaczyna piszczeć jak chce po coś sięgnąć a nie może.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc

Wchodze, by looknąć, co z Samantką i Edytkową Korni a tu cisza....
Patryś dziś jakiś marudkowy jest a mnie boli głowa, także jest wesoło... .

Marta nie martw się tą butlą - może podaj ją Mai, jak zbkiżać się bedzie czas karmienia - nie będzie nazbyt wsciekła i zbyt głodna, by odrzucić smoczek. A może ją oszukać i mocno przytulić do siebie z "odkrytą piersią" i próbować z butlą. Ja chyba bym tak próbowala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerda ja juz wszystko chyba probowalam..Dalam piers i potem z boku wcisnelam butle, byl ryk..Glodna bardzo byla, bo jadla o 9.30 ostatni raz i o 15 jej dalam..Nie dziala..
Tuska kubek niekapek tez mam..
Cholerka z drugim dziecku od poczatku bede butle dawac, zeby sie przyzwyczailo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta każde dziecko jest inne, ja na początku dawałam butlę, bo miałam za mało swojego pokarmu.. później dawałam pierś, bo już wystarczająco mleka miałam.. i co? nie chce mi się teraz butli chwycić. No a na początku jadł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska sliczne zdjecie i nie wiem,co ty chcesz od miny.A Alanek jest boski.Normalnie zjadlabym go calego 😁 😁 Te wloski sa mega 🙂 🙂 I nie wiem,czym ty sie martwilas,bo on jest bardzo silny i niesamowicie sie rozwija!!Niusia no niestety parszywy humorek sie udzielil i niestety poprawa sie nie zapowiada 😞Ech moze jutro bedzie lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta Paweł też dużo śpi,, dziś wstał dopiero o 9.30 potem poszedł spać o 13 i śpi do teraz z jedną krótką przerwą. Wczoraj też dużo spać, także widocznie nasze dzieci tego potrzebują.
Tuska włosy Alana są boskie ;-)
Martwi mnie Samanta, bo się nie odezwała od rana ;-(
Moniś jak Cię rozweselić?
Hawajka, a jak twój syn jechał w tym pociągu to był w nosidełku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niusia gdybym ja to wiedziala 😞 😞To bym sama juz to zrobila.Taki dol mnie zlapal jak juz nie mialam od lat.Dziubek sama wlasnie zasnela a ja ide obiadek robic.A Samantka pewnie sie nie odzywa,bo miala dzis cale mieszkanie sprzatac.I jak ja znam,to zamiast do szpitala poszla sprzatac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak, w nosidełku lub jak kto woli foteliku (był w komplecie do wózka). Pociąg bez przedziałów (bo to właściwie nie pociąg tylko szynobus), siedzieliśmy sobie w miejscu gdzie siedzenia są naprzeciwko siebie, także M. siedział do mnie twarzą a obok Krystuś w foteliku. całkiem stabilnie ten fotelik stał na siedzeniu choć i tak w sumie trzymałam go cały czas (na szczęście to tylko 2h jazdy). No i mały spał mimo, że podróżowali z nami bardzo hałaśliwi harcerze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Ja znow tylko na chwilke!!
Mam wrazenie z mala juz ciut lepiej ale to jeszcze nie to, narazie odzyskuje po malu apetyt!! A to juz dla mnie duzo!! Ale dalej biudulka lezy i mruczy z wypiekami na buzi i załzawionymi oczkami!! 😞
I chyba mnie pomalu rozbiera bo cos mnie glowa zaczyna bolec!!!
Moj M wzial dzis wolne bo ktos znalazł jego portfel z dokumentami i pojechal je odebrac, ale fajnie, chociaz to z głowy!!!
Uciekam sie polozyc i troche z mala pospie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech u mnie mały taki maruda, że już nie wiem co mam wymyślić aby nie marudził, teraz na moment zasnął, ale co z tego jak już oczy jak 5zł i nie zamierza spać.. musiałabym cały czas z nim leżeć aby spał, a chciałam coś w mieszkaniu ogarnąć i troszkę z A.posiedzieć 😞

a właśnie co z Samantą? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...