Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Sto Lat dla Grzesia Antosia i Weroniki!!! Buziaki maluszki i duzo zdrowka!!!!
Monia straszne co sie u Was dzieje!! Najgorsze ze to są nieobliczalni idioci ktorych stac na wiele!!!
Uwazajcie na Siebie!!!
Moja niunia jak zasnela o 20:45 to obudzil ja tatus (niechcacy) o 5:30 Normalnie szok 🤪 🤪 🤪 Pobawila sie do 7 i dopiero wstalysmy!! A o 7 musialam cycka sciagac bo mi pekal, a drugiego corcia oprozniła!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wszystkiego naj, naj, naj dla Weroniki, Grzesia i Antosia!!!

Monisia uważaj tam na siebie! A może byście na parę dni do Polski przyjechali póki tam się nie uspokoi? Bo to kto wie co oni tam powymyślają :/

A my spotkałyśmy ostatnio znajomą, która urodziła 25 lutego. No i ta jej Kasieńka to cały czas uśmiech na twarzy i do wszystkich. A Amelcia tak nie ma. Nad nią to trzeba się napracować żeby się śmiała. No szkoda mi troszkę, ale już moja dzidzia tak ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny.
My od soboty u rodziców sobie leniuchujemy. Cały czas was czytam ale jakoś nie miałam okazji nic pisać. Jak to dobrze odpocząć i pobyć trochę z innymi ludźmi.
Sto lat dla Grzesia i Antosia. Gerda, gratulacje za ząbki 🙂
Monisia, uważaj tam na siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to daj znać 🙂 ja mam auto, ale nie jest do końca sprawne 🙂 A. musi kupić jakieś kable i wymienić 🙂 Jejciu dota jak się cieszę, że w końcu się z kimś spotkam, bo powoli dziczeje w tym mieszkaniu! 😜 teraz wróciła A. kuzynka z Niemiec, więc ma mi towarzyszyć na spacerach jak tylko będzie mogła, ale jak na razie musi się pospotykać ze wszystkimi znajomymi po półrocznej nieobecności 😜 no i różne sprawy pozałatwiać 😁 a dota możesz też wejść na wątek KAtowice i okolice 🙂 tam są mamy z Zabrza, Siemianowic Śląskich, Tychów, Katowic no i jeszcze była mama z Tarnowskich Gór, ale coś nas ostatnio opuściła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uśmiałam się, bo dzwonił do mnie z Krakowa facet, bo jak byłam w klasie maturalnej to wypełnialiśmy ankietę ;-) śmialiśmy się razem 🙂 bo mi sie pytal czy studia,praca,itp. a ja ze nie bo dziecko...a on a no tak 🙂 a pozniej zadawal pytanie ja ze nie, a on do mnie: dziecko? a no 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny! Wszystkiego najlepszego dla Weroniki i Antosia!
I oczywiście dziękuję w imieniu Grzesia za życzenia 🙂
Tusia to prawda, że dziecko modyfikuje wszystkie plany. Jeszcze będzie czas na studia i pracę, a póki co, jeśli jest taka możliwość, trzeba poświęcić się wychowaniu dziecka, bo czas tak szybko płynie, że zanim się obejrzymy, będziemy posyłać nasze pociechy do szkoły. Mnie również od września nie czeka raczej praca. Trochę się martwię, jak sobie poradzimy finansowo, ale wszyscy dookoła mówią mi, że to dobrze, że mam możliwość być z Grzesiem przynajmniej przez najbliższy rok, a z pieniędzmi no cóż, trzeba będzie zacisnąć pasa.
MandraSala, to chyba Ty pisałaś, że Fasol śpiąc na boku odgina się do tyłu. Grzesio robi dokładnie to samo i też czytałam, że to normalne i nie ma się czym martwić.
Ale dziś paskudny wiatr wieje. Aż boję się wyjść z małym na spacer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Kaczuszko masz ten sam problem co ja z Alankiem, bo też mało w dzień śpi i krótko umie się sam sobą zająć..
a jeśli chodzi o odginanie główki w czasie snu to u nas to samo.. poprawialiśmy go, ale odkąd szarla napisała, że się nie poprawia to go zostawiamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
obiad przygotowuje na raty...jak młody zaśnie na 10min. ;p

jakos treba sobie radzic.
ostatnio myslałam o tym jak w ciąży sobie człowiek wyobraża jak to będzie a jak tem maluch już jest to to jest zupełnie inna bajka. 😉 chyba napiszę książkę mity i reality o macierzyństwie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...