Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wczoraj zasnął mi przy cycku 😮 chyba chciał tak szybko zasnąć, żeby tata go znów nie usypiał.. A. poszedł do sklepu(minuta w jedną stronę) jak zaczęłam karmić, a jak wrócił to młody już w łóżeczku spał.. niby dobrze, że tak szybko zasnął, ale co z tego jak ze mną 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny to zostawcie czasem maluchy z babciami i wyskoczcie z waszymi menami na miasto, do kina, do pubu. To dużo daje i na pewno zabija monotonię. Ja niedługo też z mamuś zrezygnuję, bo do pracy idę i nie będzie czasu, może wieczorkiem zajrzę. Mój M. chory bidak już od kilku dni, a przyjeżdżają do nas goście do poniedziałku. Paweł będzie szczęśliwy bo będzie troje dzieci ;-) Jakieś słonko się przebija przez chmury, idę szybko poprasować i biorę Pawliśia na długi spacer, bo przez te deszcze to ostatnio krótko chodziliśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alanku wszystkiego najlepszego i duzo zdrowka,ucałuj mamusie zeby sie nie smuciła!!!!!
U Nas nocka atradycyjna z licznymi pobudkami i rzucaniem sie w łózeczku!!
Tuska ja to jak gdzies wychodze to tylko na chwilke do sklepu a takto wszedzie z mała! Tez mi brakuje chwili spokoju! Nawet jak oboje jestesmy w domu to i tak ja sie nia zajmuje, wolne dla siebie mam wtedy jak spi a ze spi malo to malo mam wolnego!!! (a nawet wcale)
Samantka ja mimo ze z mezem spimy odzielinie to chyba tez musze z nim pogadac zeby zaczal sie starac!! Ale ja tez musze bo troszk sie zaniedbalam z braku czasu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć laski!!!
Myślałam, że wejdę i będzie dużo do czytania, a tu cisza.
Alanku kochany wszystkiego najlepszego, byś stawał się coraz bardziej samodzielny i dał Mamusi swojej odetchnąć.
Tusia ja z młodym też wszędzie chodzę. Jedynie na tę jogę, która i tak jest powodem kłótni, bo Michał twierdzi, że ma wtedy dwie godziny wyjęte z życia, bo nic nie może zrobić tylko się małym zajmować... 2 godziny tylko, a jest tyle gadania, że szkoda słów... Chodzę na 18 do 19.30... brat po mnie przyjeżdża o 17.55 i zaraz potem wracam... w tym czasie to już mam kilka telefonów 😞 no ale karnet już kupiłam, więc chyba tylko przez to dalej chodzę, ale we wrześniu pewnie już nie... gadałam z moim Tatą i jak on się zgodzi brać Antka dwa razy w tygodniu na spacer, to będę chodzić... dla mojego Taty spacer z Antkiem to sama przyjemność, a dla Michała to chyba przykry obowiązek... więc jak widzisz wcale tak różowo nie jest... A dziś się dowiedziałam, że to wszystko moja wina, że ja Młodego tak rozpuściłam... i dziś wył godzinę zanim zasnął w łóżeczku, bo Michał mi zabronił do niego iść... ehhh szkoda słów na to wszystko 😞(( też się czuję jak kura domowa... i przez to wszystko to ja nie mam ochoty na żadne czułości... marzę tylko o spaniu i odpoczynku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOROTA napisał(a):
Ewa fajnie że masz już aguagu obejrzałam sobie zdjęcia Fajna i ładniutka ta twoja pociecha,chyba jak każda dziewczynka na tym forum podobna do taty.
Ciekawe co u Marty i Majeczki. Czy maja już pije z butelki.Marta odezwij się!!!


O nie zgadzam się 🙂. Amelcia tylko do mnie podobna, cały czas szukamy z mężem podobieństwa do niego, ale ni ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Nasz Patryczek odkąd mu wybiły ząbeczki trochę mniej sie ślini, ale wyje podobnie sporo 🙃

Jak mój Mąż przy nim coś robi: bawi się, lezy przy nim, rozmawiaja sobie to w miarę jest spokój, jednak jak tylko ja się pojawię to od razu pokowa na buźce i łee łee łeee. Kurcze, jak On mnie widzi to od razu chce na ręce. W ciągu dnia nie biorę go non stop, tylko jak widze potrzebę, np kiedy już jest mega smutny lub zły 🤔 Ach, te nasz bąble sprytne.

My już dziś ciastusio zrobiliśmy, teraz się piecze a Synuś padł i śpi. Ciekawe jak długo.
Wczoraj wzięło mnie na oglądanie filmów: polecacie moze jakieś interesujące? Zobaczyłabym świetny film akcji, albo film "do myślenia", bądź przezabawna komedię. No w ostatecznosci głupawe romansidło (ale to sama, bo Mąż nie lubi 😜 ). Ostatnio ściągnęłam z "chomika" TRUST, polskie "Pożegnanie niewinnosci". Film dotykał problemów internetowej pedofilii, swietny! Coś jak galerianki, tylko amerykański i poruszający inną tematykę.

Misia - rzeczywiście na tym baby... całkiem całkiem te artykuly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JA ostatnio oglądałam Paranormal Activity 2... ale to thriller i trzyma w napięciu w każdej minucie... przynajmniej mnie 🙂
Teraz wzięłam się za Magdę M na VOD.
A z filmów to polecam też polski "Świnki". No i czeskie komedio-dramaty, np. Samotari, Guzikowcy, Niedźwiadek, Młode wino oraz serbski Kusturicy Czarny kot, biały kot lub Obiecaj mi 🙂)) Jeszcze z czeskich to Butelki zwrotne 🙂 a i węgierski Kontrolerzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć Dziewczyny, coś mi się wydaje, że ciężki czas przede mną, od kilku dni dziennym drzemkom Młodego towarzyszy płacz, muszę Go usypiać na rękach, bo jak tylko widzę, że jest śpiący i chce Go położyć to zaraz jest płacz.Dodatkowo nie mogę niknąć poza domem, bo jest panika, że mnie nie ma. Dwa razy w tym tygodniu pojechałam na zakupy i musiałam szybko wracać, bo P nie umiał Go uspokoić, a jak wzięłam na ręce ja to zaraz był spokój.
Misia, Ewa mój Filip też mocno ulewa, to są nawet wymioty, dostałam skierowanie do gastrologa i wyobraźcie sobie zapisałam się na wizytę na 12 października. Z drugiej strony mam nadzieję, że jak już Filip będzie miał pół roku to jednak się skończy i nie będziemy musieli iść do lekarza.
Normalnie czasami nie mam już siły, nie mam kiedy odpocząć, P się stara bardzo, ale jak Filip sobie upodobał moje ręce to nic na niego nie działa. Chciałabym mieć czasami chwilę dla siebie.
Ehhh nie chce Wam smucić, muszę się pakować, żebyśmy mogli zaraz po powrocie P jechać do rodziców.
Wszystkiego najlepszego dla Alanka, dużo mleczka i żebyś był grzeczny, żeby mamusia mogła troszkę odetchnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny ja również Was podczytuję od niedawna i mam nadzieję że się nie gniewacie że dopiero teraz daję znać o swoim istnieniu 🙂
Mam na imię Ola,urodziłam córeczkę 21 marca w 38 tygodniu z wagą 3500 i wzrostem 55 cm.Moja niunia ma na imię Emilia więc są już dwie 🙂Obecnie moje słoneczko waży 8 kg i ma 74 cm wzrostu.Niestety z karmieniem piersią miałam problem od samego początku ale 3 miesiące udało mi się małą karmić tylko piersią z czego jestem dumna bo naprawdę było ciężko!Próbowałam wszystkiego a i tak pokarm zaniknął 😞Teraz już się tym nie zamartwiam choć przeszłam koszmar bo miałam poczucie że zła ze mnie matka jak nie potrafię swojego dziecka wykarmić-ale z tego co czytałam to nie tylko ja miałam to poczucie!Mam nadzieję że mnie przyjmiecie do Waszego zacnego grona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Olu, no i Emilkę również 🙂
Alanek strasznie dziękuje za życzenia wsZystkim brzuszkowym ciociom i brzuskowym kuzynom i kuzynkom ;-)
no niestety u nas problem wymiotów zaczął się odkąd mały nauczył przewracać się na brzuszek.. bo jak położę go zaraz po jedzeniu to się przewraca na brzuch i zazwyczaj zwymiotuje.. próbuje go odwracać spowrotem na plecki, ale wiecie to jak walka z wiatrakami 😜
widzę, że nie jestem sama z tymi wszystkimi moimi kłopotami z dzidziusiem mamusi, no ale przepraszam Was dziewczyny, że tak smęcę, ale mnie to wszystko już wykańcza psychicznie 😞 😞
nic nie można samemu zrobić, nigdzie wyjść..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To fakt Emilia jest spora ale tak naprawdę to wcale nie je dużo bo 120 ml mleczka,no niekiedy 150 ml wciśnie ale żadko!Natomiast słoiczków nie chce w ogóle,nawet jak ja zrobię bo nie radzi sobie z jedzeniem łyżeczką-niestety.Cały czas próbujemy ale marnie nam to wychodzi...Znacie jakieś sposoby jak nauczyć jeść?Tak w ogóle to miała też po urodzeniu problem ze ssaniem,także ciągle coś nie tak 😞Oprócz tego zmagamy się z asymetrią i ONM 😞Czasami brak sił ale czego się nie robi dla ukochanej istotki 😁 Może napiszę coś więcej o sobie!W styczniu 2011 poroniłam w 10 tygodniu 😞Z Emi od samego początku byłam na podtrzymaniu-duphaston.W trakcie plamienia i jedno krwawienie przez krwiaka 😞Ale dałyśmy radę i mam wreszcie swoją wymarzona i ukochaną córeczkę 😁 Jak chcecie o coś pytać to śmiało bo ciężko tak wszystko w skrócie naraz napisać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty się♦ nie przejmuj my tu zżyte jesteśmy, ale z chęcią nowe mamuśki poznamy 🙂 Z resztą już nie raz pisałyśmy, że jak jakieś nas podczytują to, żeby napisały 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emi właśnie śpi ale pewnie się zaraz obudzi bo z niej to mistrzyni spania po 30 minut 😁 Za to noce cudowne o 18 kąpiel,19 jedzonko,19.30 już śpi,potem 22 jedzenie na śpiocha i śpi do 7 rano 🙂Także mamy z mężem czas dla siebie,bo całe dnie spędzam tylko z nią bo P pracuje do 19.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdroszczę! U nas niestety mały w dzień właśnie śpi coraz mniej.. 2 razy po góra 20min. 😞 masakra jakaś.. no a wieczorem jak już pisałam walka żeby zasnął z tatusiem.. zaśnie i między 2, a 5 pierwsza pobudka na jedzenie.. no a kolejne zależy o której pierwszy rz się obudzi.. dziś w nocy np. pierwszy raz był jeszcze wcześniej, bo koło północy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...