Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Olinek to sporo przeszłaś, ale masz już swoją ukochaną Emilkę! My się zmagamy z asymetrią i wzmożonym napięciem. Czasem jest super, a czasem maksymalne dołki łapię.

A ja też się podpięłam niedawno, a podczytywałam od chyba września 🙂. No i bez dziewczyn teraz żyć nie mogę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
U nas wszystko jak w zegarku!Nie przygotowywałam dla niej planu dnia,zrobiła to sama i codziennie się tego trzyma-to niesamowite że dziecko tak potrafi!Emilia jest bardzo grzecznym dzieckiem z czego się bardzo cieszę bo mam praktycznie czas na wszystko co zaplanuję!Ale dzieci są różne i wiem że kolejne już takie nie będzie!Teraz pozostaje mi się tylko cieszyć a z Wami się łączę w tych wszystkich wyczynach Waszych dzieci i będę Was wspierać jak będziecie tego potrzebowały 🙂

















akcjach jakie macie i będę wspierała!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe 🙂) tu nikt, nikogo bić nie będzie 🙂 sprawdzałam ile do siebie mamy i wyszło 97km..szacowany czas przejazdu 2h... trochę daleko.. ale czekam aż się z dotą spotkam;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny!!!
Witaj olinek 🙂 Moja na początku też miala problem z jedzeniem łyżeczką, bo próbowała ją wessać jak smoczek 🙂 Ale teraz obiadki wcina bez problemu 🙂
Dorotko, ja też właśnie przez te siedzenie wieczorami zaniedbuję trochę A. no ale siedzę tu, bo on ciągle przed tv.. :/ Mam nadzieję, że się to zmieni...
Niunia, ja się z mamą pokłóciłam i nie mam komu zostawić Niki, ale A. powiedział, że jak pracował w takiej kamienicy, to tam była dziewczyny, która się nadaje do pilnowania, nie pracuje więc jakby co to jest niania 🙂 Może niedługo :P
Coś jeszcze miałam napisać, ale skleroza nie boli:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu mi się udało, po minie Amelci widać, że ciężko było wykonać zdjęcia:



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla napisał(a):
W końcu mi się udało, po minie Amelci widać, że ciężko było wykonać zdjęcia:





hhehehhe świetne!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wróciliśmy ze szczepienia Agatka waży 6170 trochę mało przybrała,ale lekarka mówi że ok. No wiję sobie na siatkę centylową zaznaczam że to siatka dla dzieci urodzonych między 32a37mc. Szczepienie zniosła lepiej niż ostatnio.
Ogólnie niczego się nie dowiedziałam lekarka odpowiada na moje pytania zdawkowo.Nie podobało jej się że Agatka zaczęła się jej w łuk wyginać,czasami tak robi.No i ciągnęła ją za ręce i posadziła po dłuższej chwiliAgatka darła się w niebogłosy. Ona nie lubi takiej pozycji,kazała mi ją sadzać u siebie na kolanach. A jak byłam u neurologa we wtorek i mówiłam że nie pozwala się do pozycji siedzącej trzymać to mi powiedział że widocznie za wcześnie dla niej na siadanie i mam ją kłasc na brzuszku a nie sadzać. Więc już sama nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Do dziewczyn podających słoiczki!!!
Czy wy zastępujecie posiłek mleczny np. deserkiem?? Jak u was to wygląda???
Bo u mnie tak:
ok8h00 180ml mleczka
później mała nie chce jesc.. 😞 czasami ze 100ml wypije jak wcisne
ok 12h30-13h00 obiadek
ok 16h00 150ml mleka
ok 19h00 150ml mleka
ok 22h00 180ml kaszki
chciałabym zamienic posilek o 16h00 na owocki, tylko nie wiem czy tak można...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olinek witaj śliczny Avatarek!Oklask za odwagę ujawnienia się w końcu!
Samantka teraz zaktualizowałam dane trochę poniżej zjechaliśmy.
MI się wydaje że spokojnie możesz darować sobie ten posiłek ewentualnie daj jej owoc a potem mniej mleka. Np.100ml.
Co do jedzenia od 8-12:30 to się nie denerwuj że nie chce jeść ona po prostu głodna nie jest,na sztucznym i to takiej porcji to spokojnie conajmniej 4h nie musi jeść.Więc 4,5 wydaje mi się ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorota, a nie wydaje ci się, że Niki ogólnie za mało je? Boję się, że jej dieta jest zbyt uboga...
Co do siatki centylowej to praktycznie nic nie zjechaliście w dół... moim zdaniem jest ok, u nas były większe wachania na siatkach i doktor powiedziala, że wszytsko jest ok!!! Jeśli u Ciebie mała będzie się miescila miedzy 25, a 75 to chyba wszytsko gra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alanku kochany,wszystkiego najlepszego z okazji 5 miesiecy!!Duzo mleczka,ale najlepiej pitego z buteleczki,zeby mamusia mogla sobie odpoczac 😁 😁
Wlasniewas nadrobilam.Wy sie rozpisalyscie.Witam 2 nowe marcoweczki 🙂Ciesze sie,ze sie odwazylyscie odezwac.Im nas wiecej,tym lepiej.Szarla zabki wymiataja 😁 😁 U nas niestety dalej masakra,a zebow nie ma.Wczorajsza wizyta byla pod znakiem krzykow i placzu i o dziwo viburcol pomogl,a ostatnio nic nie dal...Dzis od rana niby ok bylo,a potem okazalo sie,ze ma 38temp i bylo jedno wielkie darcie 😞Zasnela 10min temu i nawet przez sen poplakiwala.Misia zdjecia z kotem sa pierwsza klasa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...