Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Niunia śnił mi się dzisiaj Pawełek nie mogłam się nadziwić,ale już chodził w takich ogromnych butach i mówił i był bardzo grzeczny.
OLInek moja Agatka wg siatki będzie miała 8kg przed ukończeniem 9miesiąca,no ale twoja pannica to bardzo długa jest,moją Agatkę właśnie zmierzyłam to 63-64cm mi wyszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dorota dopoki oscylujecie pwyzej/poniezej jakiegos punktu,to jest ok.Trzeba sie martwic,jesli skok bylby bardzo duzy.Samantko to moze wprowadz Niki jogurty?Zastepua mleko i sa urozmaiceniem diety.
A tu Julka bawi sie swoja nowa zabawka 😁 Jutro zamontuje jej ja na wozek 😉
http://www.youtube.com/watch?v=O43K23NJsMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Ola Super ze sie odwazyłas!! A mamusie ktore Nas poczytuja zapraszamy serdecznie!!!
Emikla jest sliczna i taka duza!!!
Prawie kazdy marcowy bobasek mial wizyte u neurologa i cos jest do "naprawy", ehhh macierzynstwo!!!!
Monia maly rajdowiec ci rosnie...hihih
Szarla zabki Amelki sa takie przeslodkie ze chyba co chwila bym zagladala zeby na nie patrzec!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A i zapomaialam Dorotko ciesze sie ze na szczepieniu nie bylo tragedii! Ja tez myslalam ze maal za malo przybrala ale doktor powiedziala ze oki!!!
Ola moja korni tez jest mistrzynia spania na 30 min. jakby miala zamontowany budzik w glowie bo mija pol godz a sie budzi mimo ze minutke wczesniej spala w najlepsze!!!
Przykro mi ze stracilas swoje malenstwo, ja tez przez to przeszlam ( i nie tylko ja na naszym watku) wiec wiem przez co przeszlas!! I tak jak Ty od poczatku ciazy mialam problemy ale nawazniejsze ze nasze skarby sa juz z Nami i moga nam dawac w kosc!!!! 😁 😁
Wczoraj wieczorem odwiedzila Nas moja ciotka z Nieniem (za ktora nie przepadam) i jak mala ja zobaczyla to zaczela strasznie plakac!!!! Nigdy jej sie to nie zdarzylo nawet jak kogos nie znala!! Mamusi krew!!!
moja mama przyszła rano i zajmuje sie Kornelka ale co z tego jak musze byc w poblizu zeby mnie widziala bo w ryk wpada! Jak zasnela to wyskoczylismy z mezem na zakupy! Teraz zjedlismy obiad i idziemy na spacerek wiec do potem!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My u neurologa nie byłyśmy i raczej nie widzę potrzeby... Ja u Małej nie zaobserwowalam wyginania się w łuk, czy też główki w jedmną stronę lub innych rzeczy... staram się nie wyszukiwać. jesli doktor podczas wizyty nic nie widzi, to ja niedoświadczona nie będę tego podważać 🙂 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam.
wszystkiego najlepszego Alanku.
Witam Olinka i imienniczke mojej córeczki.
Tusia ja mam to samo- jak jestem sama z malutka to nic nie mogę zrobić. Dopiero jak Piotrek wraca z pracy to moge sie czyms zająć ale z przerwami bo córcia domaga sie mojej obecności.
Szarla ząbki prześliczne. Dzis rano też robiłam takie fotki. Potem postaram sie wrzucić.
Dziś w nocy wstawałysmy prawie co godzine- może to kolejne ząbki bo ma rozpulchnione dziąsełko. A od pierwszego ząbka minęły już 3 tygodnie.
o moja córcia właśnie sie wyspała- po 20 min....
tak więc musze lecieć...
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my właśnie wróciłyśmy bo deszcz nas pogonił do domu 😞Lato beznadziejne w tym roku 😞Urlop też się nam nie udał,bo jak byliśmy nad morzem u moich rodziców to tylko 2 dni słoneczne a w resztę padało 😞Tragedia!EdytoS Emilia dziękuję za komplement wyrażeniem agi...agu... he he 😁 Córka faktycznie duża ale mała też się nie urodziła,tylko najgorzej mi ją nosić jak już bardzo się domaga bo mój kręgosłup nie daje rady 😞Ja ważę 52 kg i jak tu nosić 8 kg tak dłużej,ale plus tego taki że żadko chce się nosić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z tego co zauważyłam to jak przychodzi weekend to pustki się robią na forum 😞Mam pytanie do dziewczyn,które karmią modyfikowanym mlekiem.Wasze dzieci też raz na jakiś czas robią zielone,śmierdzące kupska?Nie ma w niej śluzu albo krwi ale ten zapach i kolor mnie niepokoi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia dacie rade, nie Ty pierwsza i nie ostatnia 🙂 Jeszcze troche i będzie po wszystkim... A i powiem Ci, że miałam koleżankę tutaj co tak się męczyła z małym... Ząbki byly na prawdę blisko tylko nie mogly się przebić przez ostatnią część dziąselka, to ona pojechala do szpitala i małemu nacieli delikatnie dziąsełka... Później to już było z górki 🙂 Jak zauważysz u Julii mocno napuchnięte dziąsełka aż bordowe, to musisz jechać do szpitala... bo tylko mała się będzie męczyć..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia u Nas to samo! Tak sie poryczalam ze moj M. az sie wystraszyl!! Jak mala zasnela kazal mi isc na spacer sie przewiwtrzyc! Poszlam kupic sobie karmi malinowe i teraz zasiadlam do picia!! M. wykapal mala ja przygotowalam kaszke zjadla i teraz sie bawi grzecznie ale jak zacznie znow plakac to moj maz powiedzial ze sie nia zajmie!! Ja juz mam dosc tego zabkowania, a Tobie wspolczuje bo dluzej i gorzej przez to przechodzicie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Może głupio to zabrzmi, ale cieszę się, że nasz Synuś nie był od początku grzeczniutkim chłopcem, bo my dzięki temu ząbkowanie przechodzimy w miare naturalnie. Współczuję jednak Julce i Korni, bo to naprawde boli.
Nasze Maleństwo niestety nie pozwala sobie zrobić zdjęcia z zębnym uśmiechem..., ale kiedyś go przechytrzę. Najlepsze jest to, że przez 2, 3 dni był spokojniejszy, z uwagi na to, że te zębulki się juz przebiły a teraz gryzaczek idzie w ruch w innym dziasłowym rewirze. No ciekawe, co go tam tak swędzi 😜

Olinka nasze kupy są przeróżne: od wyboru do koloru 😁 😁 😁 nawet niestety zdarza się śluz , ale wtedy (jeśli to trwa kilka dni) podajemy Dicoflor 30 -probiotyk z "dobrymi" bakteriami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...