Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzieki dziewczyny za słowa otuchy...co do terapii to juz proponowałam WAŻNIAKOWI jednak on stwierdził żebym najpierw sama poszła do psychiatry...ja od jakiegos czasu po prostu traktuję go jak powietrze ...dobrze że mam swoją mamę niedaleko to na nia w razie co moge zawsze liczyc ...o ile nie sa to jej godziny pracy niestety...odkąd malutka się urodziła nawet raz nie wyszłam z domu bez dzieci...bo on z synem zostanie ale z małą nie bo ona płacze ...trudno żeby nie płakała skoro widzi go tylko sporadycznie...na ręce od urodzenia wziął ja może z 10razy...bo mu kazałam albo stwierdził że pokaże mi że sie choc troche nią interesuje...wczoraj tez się z nim pokłóciłam bo dobrze wie że dzieci sa chore...a on dzwoni i sie pyta jak tam Michas nasz synek...wkur...sie i powiedziałam mu w końcu że mamy dwoje dzieci i jak pyta tylko o jedno to nic mu już do tego...nie wiem dlaczego tak odtrąca małą...przecież to sama słodycz 😜...poza tym mała wczoraj strasznie płakała z powodu zebów...czy któraś z wszych pociech ma juz ten pierwszy ząbek...bo w sumie to w wiekszości wasze dzieciaczki maja juz po te PÓŁ ROKU>>>I TU GRATULACJE I MOCNE CAŁUSKI DLA WSZYSTKICH SOLENIZANTÓW I KIEDY TO ZLECIAŁO DZIEWCZYNY CZAS GONI JAK SZALONY 😉)

MISIA ANTOŚ JEST PO PROSTU THE BEST!!!!A POMAGIER Z NIEGO PO PROSTU REWELACJA!!!!

MYSZKA 2010 OCZYWIŚCIE TRZYMAM KCIUKI!!!BĘDZIE OK BO JAKBY MOGŁO BYĆ INACZEJ!!!

SUPER ŻE MACIE TAKIE ŚMIESZKI W DOMU ..MOJA TEŻ POTRAFI POMIMO SWOJEGO ZŁEGO SAMOPOCZUCIA UŚMIECH OD UCHA DO UCHA...ALE SŁABIUTKA SIE ZROBIŁA I TAK MI ŻAL TYCH MOICH SKARBÓW 😞MAM NADZIEJE ŻE SZYBKO IM MINIE...
A JAK MONISIU JULECZKA...POPRAWIŁO SIE JEJ PO ANTYBIOTYKU?

A CO DO TYCH KASZEK TO JA TEZ DZIŚ SPRÓBUJE DAC MALUTKIEJ TAKA MLECZNO- RYŻOWA Z BOBOVITY(TAKA DO KTÓREJ WYSTARCZY DODAĆ WODĘ)...ZOBACZYMY CO BĘDZIE SIE DZIAŁO KILKA GODZINEK PO PODANIU BO MOJA MISIA NA WSZELKIE NOWOŚCI REAGUJE BÓLEM BRZUSZKA...ALE TRZEBA JA PRZYZWYCZAJAC WIECZNIE CYSIA JEŚĆ NIE BEDZIE 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haliszczanka napisał(a):
Ja również witam! U nas noc tragiczna. Mlody obudził się o 4 i nie spał do 5 a potem już nie spał od 6. Nie wiem gdzie szukać przyczyn takich kiepski nocek. Może to te ząbki?
Życzę wszystkim miłego dnia!


JA MAM TAK SAMO NOCAMI OD KILKU DNI...I UWAŻAM ŻE TO TYLKO WINA ZĄBKOWANIA... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry.Ja tylko na moment,bo nie mam na nic czasu.Julka wczoraj na 24 godziny spala....20...Ale dzis za to juz duzo lepiej wyglada i chyba lepiej sie czuje,bo wlasnie mi pelza po mieszkaniu.Misia i capslocc sliczne foteczki.Mnie tez dzis nie bedzie,bo wieczorem walka jest i gosci bede miala...no i musze jedzonka narobic 😁 Kurde,capslocc przykro mi z powodu meza.Musi ci byc ciezko.Ja na mojego nie moge narzekac.Wczoraj zapytal,czy mam plany na nastepna sobote.Ja ze nie,bo co?A on do mnie,czy wole isc do restauracji,czy wole kolacje przy swiecach?Wybralam opcje nr 2 😁 Wiec w sobote po poludniu ide z mala na spacer,a tatus robi nam mily wieczorek,bo nam sie nalezy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześc dziewczyny 🙂
Capsloc, śliczne zdjęcia 🙂 Niuńka taka happy 🙂
Monia, a wy tą walkę zamówiliście w systemie ppv??? czy idzie na jakims innym programie???
Ja dzisiaj tez wybywam z chaty na caly dzien, bo jest super cieplutko i w ogole sliczna pogoda 🙂 idziemy do parku siedziec.
Cos mialam napisac, ale zapomnialam... to spadam kapac mala, bo wczoraj miala dzien dziecka, a dzisiaj brudasek maly 🙂 milego dzionka:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Capslock, ale fajna i śliczniuchna Twoja córcia :*
Śmiać mi się chce, bo każdy się mnie pyta czy Antoś to dziewczynka... 🤪 dziś chodziliśmy po mieście i miałam go w nosidełku. Najpierw zasnął, a potem w House jak się obudził to zaczął się do babek śmiać. Podrywacz jeden.
Idę obiad robić.
Aha w tesco jest promocja na pieluchy Pampers. !62 sztuki za 100 pln. Rozmiar 4. Właśnie muszę iść i kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj już ostatni raz tu zaglądam ... mam nadzieję, że jutro dam radę zajrzeć 🙂 zaraz prysznic, a na 16.00 do aqua strasznie się cieszę i nie mogę się już doczekać 🙂 weźmiemy z A. aparat, więc może będzie jakaś fotorelacja ze spotkania 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ja dopiero teraz bo od rana juz na zakupach byłam, wysprataliśmy z mezem chate no i nastawiłam gołąbki!!
Tuska ja jem te pikantne!!!! Bo je uwielbiam!!!!! Malej nic nie jest bo juz wczesniej jadlam!! Wogole jem wszystko!! Juz nie patrze na diete!!
Moja Kornelka tez ciagle by patrzyla w T jak ja obroce to sekunda a ona juz sie sama jakos odwroci!!! A to podpelza a to zrobi obrot cialem o 180 stopni, jednym slowem zawsze cos wynajduje!! 🤪 Staram sie ja wtedy zainteresowac czyms innym!! Ale jak puszcza reklamy to wiadomo glowa na TV!
Misia ja karmie mala dalej piersia i na poczatku dawalam jej kaszki na swoim mleku te z bobovity!! Byly rzadkie ale stwierdzialm ze na poczatek to dobrze bo łatwiej bedzie jej strawic niz jakby byly gesciejsze!! I tak dawalam chyba 1 lub niecale 2 miesiace!! No a teraz daje jej mleczno- ryzowe tez bobovity! Mimo ze mleko mam Nan 2 (tak w razie "W" ) To do kaszek Nestle cos sie nie moge przekonac no a w Bobovicie jest wiekszy wybor w smakach@! Korni uwielbia waniliowa!!!
Capslocc Martynka jest prześliczna!! To dziwne ze maz interesuje sie tylko synkiem! A jak bylo gdy byl maly chetnie sie nim zajmował?? Bo moze teraz jest inaczej bo z nim juz moze pogadac a z mala nie umie!!
Dobra lece do mojej kruszynki! Do pozniej!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam raz jeszcze szkoła super 🙂 miło zobaczyć koleżanki i nauczycieli po tak długim okresie 🙂ale miło mnie przyjęli i nawet wytłumaczyli materiały przygotowujące z przedmiotów i do matury. teraz będę miała ciężki okres bo matura się szykuje 😞 Ale chciałabym pochwalić mojego K dziś opiekował się Igorekiem rewelacja nawet pokój posprzątał chciałabym tak często było ... Capslocc I Tuska dzięki za trzymanie kciuków I życzę miłej nocki ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
samantka napisał(a):
Misia, 62 szt. za 100 zł?????o Chryste Panie jak drogo, ja kupuję tutaj za 20 euro 102 sztuki!!!!!

162 sztuki albo 164 🙂 coś musiałam źle napisać.
My już wróciliśmy. Młody dopiero zasnął... a w dzień spał ze 30 minut około 13, a od tamtej pory nic a nic. Nie marudził, bo było na urodzinach dużo ludzi. Tańczyliśmy, bawiliśmy się i ogólnie było super, a Antek zachwycony 🙂)) zwłaszcza swoją przyszłą chrzestną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny!!!!

Ja po powrocie od teściów i po paru piwkach, więc nadrobilam, ale nie pamiętam! Sorks.

Natomiast capsloc my, tzn młoda ma ząbki od miesiąca i Gerdzi Patryczek też ma 🙂

Buziaki kochane, jutro napiszę więcej :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DOROTA napisał(a):
Samantka też mi szkoda że przegrał,ale to było do przewidzenia.On na pocieszenie dostanie 3miliony i to dolarów conajmniej także nie martw się jak tylko opuchlizna zejdzie mu z twarzy szybko zapomni o porażce.

Dzień dobry dziewczynki 🙂
Nie obraźcie się, ale uśmiałam się jak przeczytałam, że Wam tak szkoda tego Adamka. Ja tam w ogóle nie w temacie jakiś walk, meczy i innych tego typu rzeczy...
Nicole moc buziaków, dużo mleka, apetytu, uśmiechu i coraz więcej przekrętów... na brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia napisał(a):

A na lepszy humor wklejam dwie fotki mojego łobuziaka. Pierwsza gdy chciałam zmienić mu pieluchę... z każdym dniem robi się to coraz trudniejsze, bo Antek non stop się przekręca, ale dziś to przeszedł samego siebie. A na drugiej fotce widać jak synuś pomaga Mamusi sprzątać w szafie... Kurcze ja się nawet odwrócić na chwilę nie mogę, bo on takie cuda odwala...


Hej Dziewczyny, my ciągle w rozjazdach i ciągle brak czasu na wszystko bo podobnie jak niektóre z Was ja i Fasol ciągle sami - M od świtu do nocy w pracy 😞 Wróciliśmy z Jędrusiowa i znad morza ale jeszcze lecimy do Rabki w październiku - moze ktoś chętny na wypad zapraszamy - będziemy tu: http://rabczanskizdroj.pl/static/osrodek,002/
W dodatku ja zdaje na moto w międzyczasie i szykuje chrzciny. A jak same wiecie do pomocy nikogo.
Misia Antoś jest cudo mały lobuziaczek - Fasol podobnie turla sie po calym salonie a zmiana pieluchy wymaga nie lada cierpliwości od Mamy hihi
Capslock współczuje i jakbys chciała zapraszam do nas na kawkę albo na wspólny spacer gdzieś po warszawskim parku - zabierz dzieciaki w autko ruszymy na plotki i dobre ciastko albo na basen z niemowlakami - jeszcze nie byliśmy - poprawi Ci się nastrój i odpoczniesz.

Dziewczyny tak jak pisałam wczesniej jakbyście się spotykały albo cos to kontakt do mnie macie na stronce jędrusiowej tel (ten na 507) i mail w zakładce jazdy za prace (Patrycja).

U nas ząbków jeszcze nie ma (na szczęście, bo cusie aż trzęsą sie ze strachu na samą myśl) a od przyszłego tygodnia rozszerzamy dietkę. Na razie sporadycznie spróbowaliśmy marchewkę jabłuszko z Fasolkowego ogródka i soczek ze świeżej marchwi i było OK. Od poniedziałku będziemy jeść kleik ryżowy Bobovity i kaszkę mannę - Misia w koncu po konsultacjach zdecydowałam sie na taką zwykłą na wodzie będę gotować jak dla dorosłych i dodawać np. soczek ze świeżego jabłuszka 🙂 Ponieważ dawno nas było wklejam cały album 🙂 i uciekam, zajrzę za jakiś czas w wolnej chwili - pozdrowienia dla wszystkich jubilatek i jubilatów od Fasolka życzymy wszystkim mamusiom i dzieciaczkom wszystkiego dobrego 🙂






























Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie było mnie dwa dni, ale dużo nie pisałyście na szczęście. [b]Niki wszystkiego najlepszego, zdrówka, szczęścia i samych uśmiechów!!!
Miałam bardzo imprezowy weekend, Paweł wczoraj był a Nami na dwóch festynach i bawił się super, cały czas uśmiechnięty ;-) Dziś mamy grilla, a potem idziemy na spacer ze znajomymi i puszczać latawiec, bo wczoraj wygraliśmy, ciekawe czy Paweł go zaważy. Wpadnę może wieczorem, a jutro 5.20 pobudka do pracy ;-( Masakra. Tuska, Dota widziałam fotki ze spotkania - fajne ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...