Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Czesc dziewczyny, jestem, chociaz na 2 dni :P raz na jakis czas bede wpadac, bo udao mi sie skolowac laptoka:P
ale niestety nie uda mi sie byc na biezaco 😞
co tam u Was, jak maluchy, zdrowe juz???
Moja mnie zaczyna rozbrajac 🙂 ciagle rechocze, znajduje sposoby zeby siegnac po cos co chce dostac 🙂 oczywiscie musi byc w poblizu 🙂 coraz lepiej siedzi i tylko by spedzala czas na dworze 🙂 dzisiaj znowu caly dzien bylysmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe 🙂

No my prywatnie ze względu na asymetrię i napięcie mięśniowe. A teraz udało nam się załatwić na NFZ, ale to jest przyjęcie do szpitala i mamy rehabilitację dzienną. 10 dni roboczych, ma masaże dwa różne, bo ręczny i takim specjalnym urządzeniem, laser, naświetlania i ćwiczenia. Mam nadzieję, że to już ostatki i młoda wyjdzie z tego 🙂))

Też uciekam spać, dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i przeprasza że mnie wczoraj nie było ale Iguś tak dawał w dupę bo marudzi i płakał przez cały dzień że jak tylko poszedł spac ja też padła obudziliśmy sie teraz ja wstałam z katarem a Iguś przez to że tak wczoraj marudziła to jescze nie spał cały dzień zatomiast nocy było spoko tylko 2 pobudki o 1 a druga o 5 wiec jestem w miare wyposzeta
Szarla super Amelcia sie rozwija 🙂

my idzemy na wizyte kontrolną i zobaczymy co powie padiatra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no moja malutka tez raczej do tych pozwalajacych się wyspać nie nalezy...budzi sie w nocy co 3-4godziny na jedzenie...wstaje około 6...6:30 ...i tak do 10tej nie spi po 10tej pada i spi do 12-przy dobrych wiatrach 13...potem jeszcze jedna krótka drzemka i schemat sie powtarza...usyia na noc po 20tej...

a teraz ostro marudzi bo oczywiście winne zęby...których nadal wyglądamy...gada co nie miara...ga ga da da ta ta no ale ma ma nie mówi nadal choc ja stale ucze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My z Igorkiem już jesteśmy w domu ... Iguś mierzy 68 a waga 8,880kg lekarka mówiła że jest okazem zdrowia i za niedługi mu wyjdą pierwsze ząbki 😁 a i że wygląda na 8 m-cy a nie na 5 😜
Jestem bardzo zadowolona bo był bardzo grzeczny i spokojny teraz śpi wiec mam chwilkę dla wasz 🙂
Po zazdrości że Martynka smoka doi bo mój to nawet nie chce na uspokojenie wiąz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a mi pediatra, dodam, ze polka powiedziala, ze wystarczy, ze na sloneczku ja chwilke ptrzymam... nie trzeba bezposrednio, nawet promienie sloneczne odbite od ziemi, trwy itp, sa wystarczajace do wytworzenia odpowiedniej ilosci wit D3 w organizmie... wiadomo slonce czasami w dzien nie wyglada, ale to nic... ja jej powiedzialam, ze w polsce to wszystcy lekarze karza dawac... a ona ze smiechem powiedziala "bo to polska"... tak wiec ja nic nie podaje i malej nic nie brakuje... podaje jej witaminki Protovit z bayera, jest tam 10 witamin, w tym D i D2, ktore powiedziala ze sa wazniejsze, bo ich organizm sam nie wytwarza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...