Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
cześć mamuśki...ja mam dość ...ledwo żyję po tej nocy spałam oże ze 3godziny...mała co chwilę płakała...a nawet krzyczała to mało powiedziane...raz że te cholerne zęby...dwa że ni może zrobić kupki trzy odparzyła sobie psipsię moczem po antybiotyku który brała...tragedia...robię co mogę aby jej ulżyć...i klops wielki ...śpi tylko na moich rękach...i ja mam po postu dość...dobrze że M. się obudził i pomaga mi przy tej kłopotliwej dwójce...ale co będzie jutro ?ja pojedzie do pracy? 🤢...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej dziewczyny czy któraś z was słyszała badź uzywała leku na ząbkowanie o nazwie Camilia...znalazłam tą strone przez przypadek...bo moja mała jakby innych objawów było mało zaczęła gorączkować...37.9...no i panikuję...a ten lek podobno wiekszość mam poleca...a ja dopiero pierwszy raz o nim słyszę ..wrzucam wam link z tym lekiem...
http://radosnezabkowanie.boiron.pl/camilia/camilia/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja własnie dzis czytałam o tym leku w gazecie dla maluszkow i własnie tam bardzo go chwalą!!

Dziewczyny Kornelka znow mi zleciała z łóżka, a własciwie tym razem sie sturlała po mojej nodze!! 🤪 🤪 Nie uderzyła sie na pewno ale sie strasznie zdziwiła i przestraszyła!! Przez co strasznie płakala! Jak ona to zrobiła nie wiem tego ani ja ani nikt z rodziny!! A sporo Nas było w pokoju!! Moja kaskaderka jedna!! Bylismu u tesciow i lezala na łózku kolo moich nog i nagle czuje jak probuje je "przeskoczyc" i tak to sie szybko potoczyło ze nie wiem nawet kiedy!! W domu juz nie klade jej na łóżku tylko na podłodze ale u tesciow nie ma za bardzo jak!!
Tesciwa zapowiedziala ze kupi kojec i w nim bedzie u nich sie bawic do woli!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!!!!

My dzisiaj baaardzo leniwy dzień. Masakra. Młoda już w łóżeczku i raczej za moment zaśnie.
Wybudowali koło moich rodziców nową biedronkę i dady tam są za 19,99. Nie powiem, że wyszłam z 6 paczkami pieluch :PP. Chyba do końca roku mi wystarczy 😁. HEHE

Edytko uważaj lepiej na swoją kaskaderkę, ja za moją już nie nadążam :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam ja nie śpię z małym od 3 , Iguś bawił się przez pół godzinki spałam dziś tylko 3 godziny przerwami co półtora godziny:/ kiepsko ale zaraz połóżłam go koło siebie na łóżku i zasnął w tulony we mnie... wczoraj niż nie wyszło z grillem wystawili się ti którzy mieli przyjdź no to K poleciał do sklepu i kupił po dwa piwka ja zrobiłam sałakę i mieliśmy mini imprę 🙂
Szarla słyszałam że te pampersy są bardzo dobre ale nie dla wszystkich bo uczulają K kupuje Pampers i są też dobre mino że trochę duża cena ...
Edytko nasze dzieciaki są bardzo ruchliwe i powiem że nie myślałam że 5minutowe odwrócenie może dąć małemu dziecku tyle czasu na poruczenie się w inne miejsce ja ciągle szukam Igusia po pokoju a to jest po łóżkiem a to pod fotelem jeszcze kiedyś indziej już w innym pokoju więc ja nigdy go nie kładę na łóżku no tylko kiedy ja leże ale tak to nie za dużo artykułów przeczytałam na ten temat i naprawdę się przeraziłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też nie spimy gdzieś od 6. Ale u nas to standard, bo to jest godzina o której młoda wstaje. Nie narzekam, bo chodzi spać o 19-20 i śpi całą noc.

Myszka jak dla mnie Dady są najlepsze. U nas uczulały właśnie pampersy, a ja dodatkowo miałam uczulenie na chusteczki pampers sensitive. Także co dupcia to co innego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek moje panie.To ja was przebilam,bo 4:30 pobudka 😁 😁 A i karmienie o 2,i rzucanie sie.Ehhh.A najlepsze jest to,ze jak P. ma w soboty dyzur,to ona budzi sie tylko raz-na karmienie i spi do 7...
Edyta zdrowka ci zycze! I ty sobie niepotrzebnie nie wkrecaj.Internet to najgorsza matoda szukania informacji o chorobach.A i na pocieszenie ci powiem,ze Julka tez mi raz z lozka spadla.Nic sobie nie zrobila,ale sie przestraszyla.Ona plakala,a ja razem z nia.Tyle,ze ona po pol godzinie o tym zapomniala,a ja bylam caly dzien roztrzesiona 😞Dzieci sa bardzo elastyczne i ciezko im krzywde zrobic.A co do przemieszczania,to tez sie nie wypowiadam...Nawet do lazienki spokojnie isc nie moge,bo ta zaraz obok mnie jest i sie cieszy hihi 😁
Niusia dasz rade.Jak nie ty,to kto 😁 Pomysl o nadchodzacym awansie 🙂
Szarla wcale nie prowadzisz monologow hihihi.Powodzenia na rehabilitacji
Capslocc to jest polski odpowiednik tego proszku Teetha,ktory tak polecalam.Nie wyobrazam sobie bez tego zabkowania.Buziaki dla malutkiej,zeby szybko jej sie poprawilo.
Misia witam w klubie.A to dopiero poczatek,bo nawet 1 zeba nie mamy:P
Myszka to super,ze imprezka sie udala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam ja dopiero wstałam ale poszłysmy spac po 1 a w miedzyczasie miałam dwie pobudki bo mi katar dokuczał. Mala jeszcze spi wiec moge cos tam napisac!!
Myszko ja u siebie nie kalde juz malej na łózko tylko na kocu na podłodze ale i tak smiga po całym mieszkaniu! Natomiast wczraj bylismy u tesciow i nie było jak jej polozyc wiec tesciowa rozłozyła kanape i ja polozylismy. Z jednej strony siedzialam ja z drugiej ona i mala podpelzla do mnie zaczela sie bawic moja bluzka a za chwile poczułam jak mi po nogach leci!! Nie wiem jak to zrobiła bo nie umie sie podciagnac, no ale pewnie cos wykąbinowała!!
Moniu ja za pierwszym razem to ryczalam z nia!! Ale teraz to juz byłam spokojna tym bardziej ze w sumie to nie spadla tylko sie sturlala!!
Powodzenia u lekarza, mam nadzieje ze juz bedzie lepiej!!
A co do pampersów to jak juz pisalam wczesniej to nie wyobrazam sobie zycia bez Dady!! 🤪 🤪 🤪 Dla Nas sa rewelacyjne!
Dzisiaj jedziemy na rehabilitacje po południu a ja sie czuje jak zdeptany kapec!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja uzywam pampers baby dry i dla mnie sa bomba.No i na noc active fit,bo mam mala wiercioszke i czasem ciezko jej pampera na pupie utrzymac,a te fajnie przylegaja 😉 😉 😉Edyta mi Jula zjechala z koldra na dol.To byl normalnie moment,bo wstalam,zeby jej kaszke zrobic a ona za plecami mi bam zrobila.Od tego czasu tylko na podlodze ja klade.Nawet jak w goscine gdzies idziemy,to rozkladam jej koc na podlodze.Traumem mam..Z reszta jak to sie stalo,to przez tydzien wyrzucalam sobie,ze jestem beznadziejna matka..ale teraz wiem,ze z takim malym ADHD to bylo nieuniknione 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale Julka świetnie wyszła na tych zdjeciach!
No ja tez mailam wyrzuty sumienia długo długo, nawet czasem jak o tym mysle to dalej jestem zła!! Niestety u tesciow nie bylo mozliosci bo maly pokoik a bylo 6 doroslych osob i 1 nastolatka (ktroa sie ciagle o cos potyka) i 1 10-latek ktory ma stwierdzone ADHD i nie patrzy gdzie lizie!! Bałam sie ja polozyc na podłodze zeby na nia nie nadepneli, tym bardziej maly bo On cigle skacze i biega nie patrząc na nic!! I nie pomaga tłumaczenie ze male dziecko jest!!
Ehh jedyna rada to chyba nie chodzic do nich.... 😜
Mała jeszcze śpi co mnie zadziwia!! Pewnie bedzie chora!! 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no witam...wszystko się juz objaśniło ..Martynka ma trzydniówkę...drugi dzień gorączki i wysypke na całym ciele...ale humorek jej wrócił..a zęby nadal dokuczają ...rany kiedy się to w końcu skończy!!!! 🤪
Monia Juleczka jest po prostu nieziemska...niedługo sama sobie kanapki zacznie robić!!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...