Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Cześć dziewczyny!
Spóźnione ale szczere życzenia dla Nikolki i Alanka!
Tuśka też bym się wkurzyła. Dochodzę do wniosku, że Ci lekarze i rehabilitanci to naprawdę szukają dziury w całym. Powiem Wam jak to było u nas. Grzesio najpierw przewracał się na brzuch tylko przez prawy bok, po jakimś miesiącu, bez żadnych ćwiczeń i rehabilitacji, zaczął to robić przez lewy bok. To samo z przewrotami z brzucha na plecy. Najpierw tylko na jedną stronę, ale po jakimś czasie załapał i w drugą. Teraz jak z pozycji czworacznej siada to też tylko na jedną stronę (chodzi mi o ten siad skośny) ale nie martwię się, bo pewnie za jakiś czas załapie i na drugą stronę. Gdybym chodziła na rehabilitacje to przez te miesiące pewnie bym się nadenerwowała, a tak bez niepotrzebnego stresu mały doszedł do wszystkiego sam.
Co do nocek, to po jakichś 2 tygodniach tzw. dobrych nocy teraz znowu nadeszły te gorsze. Grzesio budzi się po kilka razy, a nad rano jak wcześniej spał do 6.30-7.00 tak dzis pobudka już o 5.50. A ja taka zmęczona przez tą pracę, że wyjątkowo potrzebuję snu. Niestety synek nie chce współpracować.
Ach no i muszę pochwalić mojego R, bo już drugi tydzień sam kąpie, karmi i układa do snu małego od poniedziałku do czwartku, bo ja jestem w domu dopiero po 20. Jak przychodzę to Grzesio już dawno smacznie śpi 🙂
Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no ja muszę pochwalić A., bo od trzech dni wieczorami usypia Alana 🙂 ja mu daje cysia, a później do tatusia się przytula (opiera głowę o ramię) i po chwili zasypia.. to jest takie słodziutkie! Tak samo zasypia u mnie, uwielbiam to! Dota może się wypowiedzieć na temat jak to strasznie słodko wygląda 😁 jejciu jak ja strasznie kocham tego Szkraba mojego!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wrocilam do doma z 74cm i 7,7 kg zywej milosci 🙂 🙂 🙂I dzis oficjalnie pozegnalismy masaze..bo udalo mi sie jej az wymasowac 1 noge 😁 Pani prowadzaca masaz nie wierzyla,ze Jula ma 7 miesiecy,bo taka ruchliwa jest hihi.A potem mloda walnela sobie 3 godzinna drzemka 🤪 🤪Kurde,jak ja kocham ta lobuziare!!To jest nie do opisania 😉
Myszko strasznie mi przykro z powodu twojej babci.Mam nadzieje,ze to nic powaznego i szybko wroci do domku.Edyto tesiowi rowniez zdrowka zycze i wierze,ze ten bezwlad jest tylko tymczasowy.Tuska co do regabilitacji to ja sie nie wypowiadam..powiedzialam ci juz moje zdanie na skypie i nie bede sie powtarzac.Ci lekarze to kretyni i zawsze cos znajda,nawet u zdrowego dziecka.Haliszczanka u nas tez Jula najpierw zrobila cos prawa reka badz noga,a dopiero potem wzmacnia sobie lewa.I na moje to jest normalne u kazdego dziecka.Jesli nie,to wszystkie dzieci,ktore dzis widzialam oraz kilka dzieci moich znajomych tez maja problem z rozwojem...paranoja,jak oni potrafia czlowieka zdenerwowac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, Pawcio zdrowieje ;-) Dziś wzięłam wolne, bo nie maił kto z nim zostać i poszliśmy sobie na spacer, fajnie w domu być, ale chyba cieszę się z powrotu do pracy ;-P Wychodzą Pawłowi dwie dolne jedynki ;-) I powiem Wam, się zastanawiam się, czy ta choroba to właśnie od zębów przypadkiem nie była. Monia, Julka długa jest ;-) Nadgoniła wszystkich ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Tuska nie stresuj się, jak młoda zaczęła raczkować to rehabilitanci mówili, że źle, bo o 1,5 miesiąca za wcześnie. Wcześniej jak miała pozycję czworaczą to źle, bo miała piąstki zaciśnięte, Ja teraz widzę jak młoda szoruje po mieszkaniu z otwartymi dłońmi i czworakuje tak jak inne dzieci i się już nie stresuje. Poszłabym teraz do rehabilitanta to bym się dowiedziała, że źle bo nie siedzi. Też już mam dosyć lekarzy i rehabilitantów i już nigdzie nie chodzę. Tylko pójdę do neurologa 19 października, ale pewnie to co powie wleci mi jednym uchem, a wyleci drugim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny, dawno mnie nie bylo, ale nie mam kompa.... w sobote kupie w koncu laptopa to bede czesciej... bo juz nie wyrabiam bez kompa:P:P
z tych nerwow 2 dni temu zrobilam test i jaka bylam szczesliwa jak wyszla jedna kreska 🙂 🙂 🙂 normalnie od razu humor wrocil:P
u nas wszystko ok, mala rosnie i dokazuje 🙂
a jak tam u was???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello
Zgadzam się z Monią i Haliszczanką, że rehabilitanci przesadzają. Ja na szczęście chodzę do spoko neurolog. Powiedziała, że Antek rozwija się prawidłowo i wcale nie za szybko na raczkowanie. Co do jego przewracania się na brzuch jedynie przez prawy bok, to powiedziała, żebyśmy go po prostu więcej turlali przez lewy bok. Siedzieć też nie siedzi. Dlatego mam mu podawać dłonie, żeby się podciągał i ćwiczył mięśnie brzuszka. Na razie też mamy go nie stawiać, bo się na paluszkach opiera. Mamy masować stópki, żeby zaczął ciężar ciała trzymać na całej stopie. No i bezwzględnie zakazała wszelkich chodzików 🙂
Monia to Julka lasencja będzie. Znaczy już jest, wysoka i szczupła 🙂 a mój klusek 1,5 tygodnia temu 8600 gr ważył, a na długość to jakieś 76 ma...
Amelka wzrostem bije wszystkich 🙂
Oj rozpisałam się. Miłego wieczorku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Samantko witamy spowrotem 🙂Domyslam sie,jak sie z tej jednej kreski ucieszylas.My narazie twierdzimy,ze po ostatnich dniach Julia bedzie jedynaczka 😁 Misia a no chude taki i dlugie jest..jak tasiemiec hihihi.A le mi sie cisnienie podnioslo!Czajcie to.Miesiac temu koles kupil ode mnie 2 ksiazki-jedna Kinga i 1 Coelha.Obie wyslalam mu w 1 paczce.No i dzis wchodze na moje konto ebaya,a tam koles zalozyl mi case,ze niby ksiazki Kinga nie dostal i ze ze mna sie kontaktowal,ale nie odpisywalam,w zwiazku z czym chce full refund.No to mu odpisalam po angielsku(bo resolution centre ma wglad),ze nie dam mu refunda,bo nie wierze w to,ze ksiazki nie dostal.I ze jesli cos jest nie tak,to powinien sie ze mna skontakotwac od razu,a nie po miesiacu.No i zapytalam,dlaczego sklamal,ze sie ze mna kontaktowal,bo ja nie mam od niego zadnej wiadomosci..Koles nic nie odpisal,wiec zadzwonilam do ebay customer service i im wszystko wytlumaczylam.Stwierdzili,ze dla nich to tez podejrzane,ale przez 8 dni nie moga nic zrobic,bo takie sa przepisy.I po tych 8 dniach moga dopiero sprawe rozpatrzyc,a do tego czasu mam kontaktowac sie z kupujacym...Przed chwila weszlam na ebaya,a tam sprawa anulowana przez kupujacego!Co za frajer.Jak juz chcial mnie na kase naciagnac i wymusic zwrot pieniedzy,to mogl chociaz pomyslec i zarzadac kasy za obie ksiazki,a nie za jedna.Boze,co za burak!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julka tu akurat mówi bebebe... ale zauważyłam po rozmowach na skypie,że ona to najbardziej lubi mówić ble ble be .. 😜

Szarla no wiesz, ale ja mam już dosyć tych rehabilitacji 😞 chodzę z małym na nie od maja..teraz przez miesiac nie byliśmy, bo młody chorował..później przez tydzień nie mogłam się dodzwonić i znowu załapał zapalenie ucha.. i co? PRzychodzimy, no i dowiadujemy się, że jest bardziej asymetryczny niż był przed miesiącem i pełza, ale pełza źle. Szlag człowieka może jasny trafić :/
dobranoc dziewczyny! :-* jak dam radę to jutro zajrzę.. :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wasze dzieci moje kochane stoją raczkują i robią wiele inny rzeczy nie tak jak mój on tylko sie czołga i nic więcej nawet zauważyłam że znów ma ciśnięte rączki w piątki i co ja mam zrobi moje drogie ... ty mamy same wiem ze nasze maluchy sie dobrze rozwijają mimo neurologów opin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale cisza dzisiaj...
Marlena to fajnie, że mata przypadła małemu do gustu 🙂 no widzisz jak z tą kaszką, u Was poszło gładko, a u Czerwcowki problem z brzuszkiem... już sama nie wiem czy mu ją podać...
dziewczyny jaka kaszka najlepsza na początek?? kaszka mleczno-ryżowa, którą robi się na wodzie, czy sama ryżowa którą dodaje się do mleka modyfikowanego??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ryżowa wg mnie bo można zwiększać powoli gęstość, nie wspominając o tych z glutenem te przez jakiś czas tylko 1-2łyżeczki. dodać.
Samantka witaj cieszę się że już jesteś!
Jestem padnięta idę spać bo jutro ciężki dzień inwentura za której przeprowadzenie jestem odpowiedzialna czyli zjebka na koniec. gratis.Jutro z tego powodu prawdopodobnie nie będę się widzieć z Agatką i nie dam jej po południu pierwszy raz piersi, bo póżno wrócę.W sumie to i tak już mało mam pokarmu więc powolisię będę żegnać z karmieniem.
Edytka a ty jak teraz Kornelkę karmisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuśka jesteś dzielna że tak długo z Alankiem ćwiczysz.
MJa to teraz już uczulona jestem na wszystko tym sposobem dopatrzyłam się u nas asymetrii jesyem pewna że niedługo mi to fachowiec niestety potwierdzi. ZAgatką coraz gorzej się ćwiczy i ciągle mam do. siebie pretensje że za mało i nieprawidłowo ćwiczymy 😞 I że w ogóle to moja wina że na rehabilitacje trafiliśmy dopiero w 30.08.Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy!
Już tyle razy miałam prawie napisaną całą wiadomość i nie szło dokończyć bo ciągle rozchwytywana wczoraj byłam 😜 jestem na bierząco , ale nie wiem co mnialam napisac 😜
Co do lekarzy to nie będę się wypowiadać , bo szkoda słów! Co lekarz to inaczej mówi.. ah
Bartuś nie chce już teraz wogóle siedzieć, jak załapał że nóżki są do stania to chce cały czas aby go trzymać na nogach 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...