Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Myszka - super filmiki z Igorkiem 😉

Byłam dzisiaj w poradnii z Bartkiem i się po prostu załamałam ;/ Bartek przez przeszło miesiac przybrał tylko 200g ;( wazy 7400.. Jutro albo w pon musze z nim jechac na badania posiew moczu. To nie wszystko - zaraził sie faktycznie od mojej siostrzenicy (jestem mega wsciekła na siostre, bo pani dr powiedziała że mogła córce przynajmniej kupoić maske żeby go nie zarazić) Ma katar ropny, kaszle - powinien atybiotyk dostac ale powiedziala ze lepiej go mam podac w ostatecznosci czyli jak wystapi goraczka bądz kaszel bedzie sie nasilał..
Krucho pod koniec mies z kasą ale postanowiłam, że kupie dziś małemu inhalator.. Mam nadzieję ze pomoże!
😞 ahhhhhhhhhhh
Próbowałam dać małemu obiadek ze słoiczka - krztusił się, miał odruchy wymiotne. I musiałam mu szybko ugotować domowy obiadek. Mały cwaniak! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

tuska8 napisał(a):
no u nas maluszek już butlą pije 😁
i co? mamusia się wczoraj spiła.. obaliłam całe wino i zamiast iść spać to ja sobie dwa driny zrobiłam ... 😜 wydawało się, że słabe, ale nieee były mega mocne. No a dziś jak zajmowanie się dzieckiem to wyczyn, łeb pękał, ale przespałam się z młodym godzinkę i już lepiej 🙂
dobrze, że młody wstał pierwszy raz o 4.30, ale i tak jeszcze pijana byłam, a A. wstał do pracy i się ze mnie śmiał 🙂


Gratulacje dla Alanka 😉 a mamusia zaszalała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Patii strasznie mi przykro...a ile Bartuś ma cm?Olek jakiś miesiąc temu ważył 8100 ale przy 78cm teraz obstawiam że waży 8600 tak mi się wydaje bo nie mam jak go zważyć...mam nadzieję że bez antybiotyku się obejdzie...Olek koło 15stej miał 38 i 6 gorączki więc dałam mu czopek o 17stej miał 37 i 6 a póżniej go wykąpałam i mi zasnął a kolejny czopek powinien dostać o 19stej czyli teraz ale śpi 🤔
Tusia zaszalałaś 😁
Kąpielowy Igorek jest superowy 🙂
Haliszczanka jakoś daję radę tym razem lepiej znoszę wyjazd męża bo jak wróci to już będzie z nami w domku do kwietnia 🙂 🙂Fajnie że pracujesz teraz Ci ciężko ale z czasem będzie łatwiej... 🙂
Gerda przepraszam bo dopiero zobaczyłam Twoją wiadomość ☺️Mam nadzieję że mi wybaczysz...Twój Patryczek z tymi ząbkami jest niezwykły 🙃-nasz marcowy przystojniak 🙂
Misia z czego Ty chudniesz?Przecież Ty taka chudzinka i masz najlepszą figurę z forumowiczek... 🙃stanie na głowie...nieżle 🥴oj ja to zawsze nienawidziłam ćwiczyć w szkole...tam zawsze wymyślali takie stania na głowie wymyki itp. 😠A ja miałam zastałą nogę i nie mogłam jej do końca zginać i było mi ciężko ćwiczyć dlatego się zrażałam...a miałam tak bo w 6 klasie jakiś chłopak podłożył mi nogę i pękły mi stawy kolanowe jakoś poważnie że miałam nogę na szynie tak usztywnioną że nie mogłam przez parę miesięcy jej zginać w kostce kolanie i udzie więc leżałam płasko 😞Codziennie karetka mnie zabierała na punkcje czyli takie wyciąganie wody czy tam krwi z kolana...Strasznie ten okres wspominam bo to taki głupi wiek że koleżanki mnie nie odwiedzały no bo co ze mną robić skoro tak leżałam...póżniej to mi się przy najmniejszym stuknięciu odnawiało więc bałam się ćwiczyć i skakać na wf-ie.W końcu jakoś mi to przeszło i od paru lat mam spokój pewnie już się wszystko tam zarosło 🙂A joge kiedyś ćwiczyłam w domu jak leciała taka w telewizji i muszę przyznać że nigdy nie miałam takiej energii jak wtedy...oj ja to się zawsze rozpiszę... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oktawia, ja surowych nie mroziłam, ale wydaje mi się, że można 🙂

Zdjęcia super, rosną te nasze dzieciaczki w oczach 😁

A ja jutro idę honorowo oddać krew. W końcu. Pół roku od porodu minęło i 3 miesiące od końca karmienia. Mam nadzieje, że mnie dopuszczą. Dzisiaj w radiu słyszałam, że dziewczynka chora na raka potrzebuje krwi 0Rh+, tylko nie zdążyłam nazwiska zapisać. Postaram się jutro dowiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo!!!
Niuniuś Ty prędko do lekarza leć, bo taka gorączka u osoby dorosłej może być niebezpieczna!!!
Pati porozmawiaj ze swoją siostrą... może taka szczera rozmowa jej pomoże, a jeśli nie to myślę, że warto delikatnie podsunąć pomysł z psychoterapeutą. To nic wstydliwego. A co do Bartusia to bardzo mi przykro. Twoja siostra zachowała się nie odpowiedzialnie i egoistycznie... Mam nadzieję, że z wagą młodego to też chwilowy zastój. Zresztą podobno teraz dzieci już coraz wolniej przybierają na wadze.
Oktawio ja nie odchudzam się, po prostu młody to mały mlekołak i wyciąga ze mnie 🙂)) on nawet jak zje obiadek to wcina na deser cycusia 🙂 kaszki też nie daję mu codziennie, zamiast tego cycuś. Poza tym bieganie za nim robi swoje, no i dużo spacerów :P
Co do jogi to jestem bardzo zadowolona. Czuję, że mam ciało, które z zajęć na zajęcia przekracza swoje granice. Może kiedyś nie będzie stawiało żadnych oporów??? Jeśli chodzi o stanie na rękach to powiem szczerze, że uwielbiam tę pozycję. Może to głupie, ale cudownie się relaksuję, gdy krew dopływa mi do skroni. Stanie na rękach jest trudniejsze. Ja mam słabe barki, ale pomalutku...
A powiedz czy Ty masz jakieś problemy w związku z tym co się stało w podstawówce?
Ach Igorek prześmieszny w kąpieli 🙂)) i super się śmieje na huśtawce i gdy tata go "straszy".
A Oluś ma przepiękne niebieskie oczy z długimi rzęsami... jak dziewczyneczka wygląda. Śliczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁

Ja to przy oddawaniu krwi czuję się spełniona, że chociaż troszkę mogę pomóc. Namierzyłam już tą dziewczynę, teraz muszę się modlić, żeby mnie rano lekarz dopuścił do oddania 🙂.

Ciekawe jaką grupę krwi będą miały nasze dzieciaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej podłam wczoraj i nie wiedziałem co się dzieje. Dopiero w nocy mi chyba gorączka zeszła po wzięciu 3 tabletek ;-( Masakra jakaś. Idę dziś do lekarza. Doszedł mi okropny kaszel ;-( żebym tylko Pawełka nie zaraziła. Oluś m takie długie rzęsy jak Pawełek ;-) Ale teraz nie widzę w nich podobieństwa ;-P Oktawia naprawdę jesteś dzielna, nie wiem czy ja bym tak potrafiła ciągle być sama z małym jak ty. Oklask dla ciebie. Szarla dla ciebie też za pomoc dla innych ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy!
W nocy mały ciągle się budził.. dziś widze , że gorzej się czuje;( Kurcze nie chce mu dać atybiotyku! ;( Zobacze do południa, jak w południe będzie tak dalej to lece do apteki. Oktawia mój ma ok. 75 cm i 7400 wagi - nawet nie wiem czy prawidłowo.
Super foteczki dzieciaczków - one normalnie rosną w oczach ! słodziaki 😉
Niunia wracaj szybko do zdrowia!
Bartek nie da sobie nic zrobić przy nosku , musze mu kroplić na śpiąco bo tak to mogłabym mu prysknąc prosto w oko. Więc szybko lece mu zakrolić, jak się obudzi to zrobie mu inhalacje i dam syropek na kaszel. Zresztą mnie też coś łapie gardło mi wysiada i katar dostałam.. masakra! ;o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
Teraz to chyba każdy chodzi przeziębiony! Mój Wojtuś na szczęście już wyzdrowiał, inhalacja pomogła 🙂 Za to mnie gardło zaczyna boleć.
Mojemu maluchowi już jeden ząbek wyszedł a teraz chyba idzie drugi bo wczoraj cały dzień płakał, jak zasnął o 20 to i ja padłam!
Zaglądam tu co jakiś czas i widzę, że są pustki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też kiedyś oddałam krew. Jak miałam 18 lat. Potem nie chcieli, bo za chuda byłam i za mało miałam czerwonych ciałek... jak skończę karmić to pójdę też oddać... chociaż na razie to się zastanawiam czy przypadkiem drugiej dzidzi w sobie nie ma :PPP bo chodzę non stop głodna jak nie wiem co... nie wiem czy to zajęcia z jogi, czy zbliżająca się zima, ale chce mi się non sto MIĘCHA!!! Nie ukrywam, że raz się zapomnieliśmy 😉 w sumie to chciałabym :P ale ciiiiii... 😁
A tu mój Antonio jak rozwala kojec 😁
http://imageshack.us/clip/my-videos/215/ebcn.mp4/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O jaki agencik 😁 Niedługo to chyba rozwali ten kojec 😉 a jak już fajnie stoi 🙂 Mojemu jeszcze daleko do stania, ale to może i dobrze bo on lubi zrzucać wszystkie rzeczy na podłogę ;D
A Antoś to chyba ma rajstopki z Pepco 😁 bo Wojtuś ma identyczne i to nawet teraz na sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasienka napisał(a):
O jaki agencik 😁 Niedługo to chyba rozwali ten kojec 😉 a jak już fajnie stoi 🙂 Mojemu jeszcze daleko do stania, ale to może i dobrze bo on lubi zrzucać wszystkie rzeczy na podłogę ;D
A Antoś to chyba ma rajstopki z Pepco 😁 bo Wojtuś ma identyczne i to nawet teraz na sobie 🙂

Tak, z Pepco. Jeszcze mamy granatowe 🙂)) Patryk i Pawełek też mają 😁DD Ja to chyba pójdę dziś dokupić ze dwie pary, bo to wygodniejsze od śpiochów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...