Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Troche mnie nie było a tu tyle do czytania! Nie mam niestety kiedy nadrobic
Dzisiaj znowu na nocke 😞
Kornelce chyba wychodzi dolna lewa jedynka bo ma tylko taka biała kreseczke na dziasełku... ale jeszce nie słychac jak stuka pod łyzeczka :P
Antos jak zwykle jest przesłodki! A jak slodko stoi! Brawo dla niego!
Obejrzlam tez inne filmiki i sa przecudne! Igorek jak fajnie sie bawi w kapieli!
A zdjecia Olusia sa przesliczne! Wogole cały Oluś jest przesliczy!
Niunia zycze zdrówka!
Szarla moj M. tez mial dzis oddac krew ale sie okazalo ze punkt byl zamkniety!
Ja oddawalam przed ciaza chyba dwa czy trzy razy ale jak zaczelismy starania i musialam brac leki to mnie odrzucano ze wzgledu na leki wlasnie! bo zawieraly duze ilosci hormonow! No i mialam przy nich kiepska morfologie! Bede musiala sie tez wybrac!
A co do grupy krwi to ja mam 0+ a maz AB + A Kornelka miala robiona w szpiatalu i ma B + ale to jeszcze jest niepewny wynik! Dopiero po drugim roku zycia jej zrobie! Bo warto wiedziec cos takiego!
Dobra lece sie szykowac! Za dwie godz wyjazd! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasienka napisał(a):
Witam.
Teraz to chyba każdy chodzi przeziębiony! Mój Wojtuś na szczęście już wyzdrowiał, inhalacja pomogła 🙂 Za to mnie gardło zaczyna boleć.
Mojemu maluchowi już jeden ząbek wyszedł a teraz chyba idzie drugi bo wczoraj cały dzień płakał, jak zasnął o 20 to i ja padłam!
Zaglądam tu co jakiś czas i widzę, że są pustki..


jak robiłaś małemu inhalacje? przez inhalator?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
patii0423 napisał(a):
kasienka napisał(a):
Witam.
Teraz to chyba każdy chodzi przeziębiony! Mój Wojtuś na szczęście już wyzdrowiał, inhalacja pomogła 🙂 Za to mnie gardło zaczyna boleć.
Mojemu maluchowi już jeden ząbek wyszedł a teraz chyba idzie drugi bo wczoraj cały dzień płakał, jak zasnął o 20 to i ja padłam!
Zaglądam tu co jakiś czas i widzę, że są pustki..


jak robiłaś małemu inhalacje? przez inhalator?


Ja robię od dwóch tygodnia Pawciowi inhalacje przez inhalator.
Dziewczyny mam zapalenie oskrzeli ;-(.
Najgorsze, że Pawełem wrócił do domu z gorączką 38,4 ;-( Ma tylko to, bez kataru i kaszlu. Mam nadzieje, że to zęby, a nie jakieś choróbsko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny 🙂
Misia już z tą nogą nie mam żadnych problemów od kilku lat 🙂Dzięki w sumie to cały czas każdy mówi że jak dziewczynka Olek wygląda...dobrze że nie słyszy jak ktoś tak mówi bo by się wkurzył 😉
Niusia rzęsy takie same bo to bliżniaki a nie podobni już bo okazuje się że to bliżniaki dwu jajowe czy jakoś tak 😉
Dobrze że żyjesz bo zastanawiałam się wczoraj czy do Ciebie nie zadzwonić bo tak dziwnie napisałaś nie mogę mówić ratunku...i tak mi to po głowie chodziło czy aby nie zasłabłaś...
Ale te choróbska panują teraz...mam nadzieję że nie zarazisz Pawełka...
Pati pytałam ile waży ale ja też się nie znam jaka jest norma...mi się wydaje że Bartuś zbyt wiele nie waży ale chyba też nie za malutko...chyba teraz już mniej będą nasze dzieciaczki przybierać na wadze...
Olek śpi dawałam mu czopki i ma takie 37 i 2 lub 37 i 6 może mu przejdzie...kaszle i w nosku też coś się dzieje ale niema tragedii...na razie łagodnie przechodzi i mam nadzieję że się to przeziębienie w coś nie rozkręci...
Oluś w podziękowaniu wysyła ciociom buziaki 😘
Eh...napiłabym się herbatki...A Misia dobre to dżem dobry 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Podziwiam Cię Edytko że masz tak małe dziecko a pracujesz na nocki...to dopiero wyczyn...jak Ty funkcjonujesz?...Ja bywam sama ale wczoraj rozmawiałam z siostrą męża że w sumie nawet jak są kobiety których mąż jest w domu to zazwyczaj pracuje i i tak cały lub prawie cały obowiązek opieki nad dzieckiem spoczywa na mamie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Antek jest boski 🙂.
Ja dzisiaj oddałam krew, załatwiłam parę spraw, a jutro jedziemy do Białegostoku, więc znowu nas pakuje. Nie będzie mnie do wtorku, także udanych świąt, szerokiej drogi wszystkim. I apel, uważajcie na drogach, bo dzisiaj już jest masa kierowców. Trzymajcie się i zdrówka dla Was i dla wszystkich dzieciaczków :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia26 napisał(a):
patii0423 napisał(a):
kasienka napisał(a):
Witam.
Teraz to chyba każdy chodzi przeziębiony! Mój Wojtuś na szczęście już wyzdrowiał, inhalacja pomogła 🙂 Za to mnie gardło zaczyna boleć.
Mojemu maluchowi już jeden ząbek wyszedł a teraz chyba idzie drugi bo wczoraj cały dzień płakał, jak zasnął o 20 to i ja padłam!
Zaglądam tu co jakiś czas i widzę, że są pustki..


jak robiłaś małemu inhalacje? przez inhalator?


Ja robię od dwóch tygodnia Pawciowi inhalacje przez inhalator.
Dziewczyny mam zapalenie oskrzeli ;-(.
Najgorsze, że Pawełem wrócił do domu z gorączką 38,4 ;-( Ma tylko to, bez kataru i kaszlu. Mam nadzieje, że to zęby, a nie jakieś choróbsko.


ile dajesz soli fizjologicznej? dodajesz jeszcze jakieś kropelki? Ja narazie małemu daje 1 ml i bez kropli , bo krople do nosa dostaje osobno i może by miał za dużo tego wszystkiego. Ale tak na przyszłość chciałabym wiedzieć czy jakieś kropelki dodajesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szarla napisał(a):
Hej!

Antek jest boski 🙂.
Ja dzisiaj oddałam krew, załatwiłam parę spraw, a jutro jedziemy do Białegostoku, więc znowu nas pakuje. Nie będzie mnie do wtorku, także udanych świąt, szerokiej drogi wszystkim. I apel, uważajcie na drogach, bo dzisiaj już jest masa kierowców. Trzymajcie się i zdrówka dla Was i dla wszystkich dzieciaczków :*


Miłej podróży! również daje oklask za oddanie krwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oktawio masz rację z tym, że nawet jak jest mąż na miejscu to i tak obowiązek opieki na dzieckiem jest mamusi. Mój M pracuje w domu, a też wszystko na mojej głowie 🙂))) ale jest okay.
Szarla szczęśliwej podróży i udanego wyjazdu. No i oklask za oddanie krwi.
My jutro wybieramy się do Łodzi na Polish Fashion Week 🙂 Akurat mój brat ma pokaz. Już się nie mogę doczekać. A wieczorkiem idziemy z M na koncert Bakshisha... Rany, pierwszy raz odkąd Antek się urodził wychodzimy sami, we dwoje i to na dłuuuugi wieczór :PPP aż się napiję jutro trochę :P już mleczko rozmrażam... ale powiem Wam, że się strasznie boję zostawić Antosia z moim Tatą. Znaczy boję się go z kimkolwiek zostawić, zwłaszcza teraz jak ma takie akcje ze spaniem... nie wiem czy Tata sobie poradzi... niby czworo dzieci wychował, no ale ostatnie 26 lat temu takie małe było 🙂 Mamy wyjść o 19 i wrócić koło 24... a Antek ostatnio dopiero koło 21 zasypia... oj nie wiem co to będzie. Oj nie wiem...
Oktawio napisałam Ci na maila dane, żebyś na fb mnie znalazła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny za oklaski, chociaż dla mnie to jest tak naturalne, że oklaski się nie należą.

Samantka z chęcią bym się z Tobą spotkała, szkoda, że już nie mieszkasz :/. Ale tam gdzie jesteś na pewno jest 100 razy lepiej 😁. A ja kocham Białystok i już nie mogę się doczekać. Całą niedziele pewnie będziemy spacerować po tym mieście. Uciekam spać, dobrej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!

Nie miałam czasu nadrobić wszystkiego ale widziałam kilka filmów - fajowe te nasze dzieciaczki - kąpiel Igora w wannie przekonała mnie żeby samej tak spróbować - dziewczyny biegamy po tych neurologach cwiczymy martwimy sie a jak tak patrze to wszystkie dzieciaczki sozwijaja sie supeer 🙂
A tu Fasolek goni swoja skarpetę http://imageshack.us/clip/my-videos/846/gfm.mp4/ - niestety do góry nogami 🙂

Szarla, wydawało mi sie że Ty jeszcze karmisz? I pozwolili Ci oddawac krew, mi powiedzieli że musze przerwac na czas ciąży i karmienia.

Mielismy w srodę ostatnia wizyte właśnie u neurolog - powiedziała że jest już super i wiecej nas nie chce oglądac 🙂 ze Fasol wyszedł z tych wszystkich nieprawidłowości w mega tempie a wszystko zasługa ćwiczeń. Jedyne to kwestia sztywnych wyprostowanych nóżek (ale to chyba przez tą wyginkę) zabroniła nam stawać i to że Fasol staje z obu nóżek to bardzo niedobrze bo bedzie mu ciężko chodzić będzie szurał nogami bo nie będzie umiał zginac kolan a w dodatku uszkadza sobie tak stawy skokowe i obciąża jeszcze nie przygotowany kręgosłup - to bardzo zle więc chciałam podpowiedzieć wszystkim mamom żeby nie pozwalały dzidziusiom wstawac z klęku zbyt wczesnie do stania jesli wstaja na obie nóżki jednocześnie. prawidłowe wstawanie jest poprzez wysunięcie jednej ugiętej nogi do przodu i dopiero wstawanie.

Misia właśnie skończyłam montować mate piankową i kojec - rety to zajmuje cąły salon - nie mam juz miejsca na meble - haha musze sie ich pozbyc 😉))))))))))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haliszczanka napisał(a):
Cześć dziewczyny. U nas też okres kryzysowy. Mały budzi się w nocy z płaczem często. W dzień też śpi dużo gorzej niż zwykle. Mam wrażenie, że to przez te ząbki, których jednak ani widu ani słychu. Jak podaję mu Teethęto przez pierwsze 2-3 godziny dobrze śpi ale potem znowu się zaczyna, a nie chcę mu za dużo tego proszku podawać. Monisia odezwij się i powiedz jak to jest u Was z tą Teethą. Jak dużo tego podajesz i czy organizm się do tego przyzwyczaja i potem już gorzej ten proszek działa?
Młody właśnie zasną, ale nie oczekuję, że na długo. Patrząc na ostatnie dni, to pewnie za pół godziny się obudzi.


Hali u nas w nocy tez Fasolek bydzi sie z płaczem a raczej krzykiem - M do niego idzie kładzie ręke na plecach i ten zasypia, ale kilka razy budzi sie jest głosny krótkie ryknięcie i spi dalej, niestety często też nie zasypia tylko płacze i jak juz zacznie na dobre to skończyć nie może 😞

Dziewczyny życzę zdówka dla wszystkich chorujących Alek Pawcio Wojtek bądźcie szybko zdrowi!!!

A o co kamon z Moniką?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...