Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wiecie? Monika nie pisze na forum miesiąc, a Wy dopiero teraz się pytacie co z nią...no przynajmniej z 3tyg. nie pisze. No i szczerze to tylko na naszym wątku. Poczytajcie troszkę dokładniej forum to będziecie wiedzieć. Jak nie chce sie Wam szukać to jest druga opcja, bo praktycznie każda ma fb i Monia też, mogłyście zapytać, ale żadna z Was na to nie wpadła, tzn. przepraszam nie żadna,bo aż 3 z nas z tego co wiem do niej napisały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fasol tak jak pieski za gonem się kręcą, za tą skarpetką biegał ;-) Zdycham dziś dalej, mam trzeci dzień gorączkę, masakra normalnie ;-( Czy macie może kulę pełzak? M wylicytował ją i powinna u nas być w przyszłym tygodniu, zastanawiam się czy spodoba się Pawciowi. Dorotka w przyszłym roku wybieramy się Pawełkiem do Kostrzyna Wlk. to musimy się koniecznie zobaczyć!!!! Uciekam zdychać dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
wiecie? Monika nie pisze na forum miesiąc, a Wy dopiero teraz się pytacie co z nią...no przynajmniej z 3tyg. nie pisze. No i szczerze to tylko na naszym wątku. Poczytajcie troszkę dokładniej forum to będziecie wiedzieć. Jak nie chce sie Wam szukać to jest druga opcja, bo praktycznie każda ma fb i Monia też, mogłyście zapytać, ale żadna z Was na to nie wpadła, tzn. przepraszam nie żadna,bo aż 3 z nas z tego co wiem do niej napisały.


Monia nie pisze dokładnie tydzień i 5 dni ;-P I nie czaję o co teraz chodzi. Jak inne dziewczyny długo nie piszą to nie ma takiego zamieszania. Hmmm? Uważam, że nie jest konieczne za każdym razem pisać do kogoś jak tu nie zagląda. Wtedy kiedy Ja długo nie pisałam, moja nieobecność nawet nie została zauważona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny!
U nas noc jak zwykle dzięki super proszkowi była w miarę znośna. Normalnie niesamowita jest ta Teetha. Młody zasypia w 5 sekund po połknięciu proszku.
MandraSala nie pomogę z policzkami, bo Grzesio miał czerwone tylko przez jeden dzień a potem mu jakoś samo przeszło.
Szarla,Samantka ja też mam ogromny sentyment do Białegostoku, bo dzięki tamtejszym lekarzom mam teraz Grzesia 🙂 W tamtym roku w maju i w czerwcu jeździłam tam bardzo często,bywało że i codziennie.
ManraSala Fasolek na filmiku świetnie próbuje dorwać tę swoją skarpetkę 🙂 I jak już fajnie raczkuje.
Myszko a Igorek też bardzo wesoło się kąpie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fasolek jest bombowy 🙂
A mnie zaczyna męczyć kaszel i właśnie się powstrzymuje bo Olek śpi tuż obok...
Z tego co zauważyłam to Mandrasala rzadko tu zagląda więc mogła nie wiedzieć kiedy Monia przestała pisać...mi też to umknęło i wcale nie zamierzam szukać dlaczego przestała pisać bo też nie wiem kiedy przestała...no Niusia teraz napisała kiedy ale gdzie tego teraz na forum szukać...niema przecież żadnego obowiązku żeby tu być na forum...więc skoro taką podjeła decyzję...ja też czasem na forum nie pisałam i tylko nieliczne z Was się odzywają do mnie prywatnie...Mandrasala pewnie wpadła na forum rzuciło jej się w oczy że Monia nie pisze i zapytała...nie masz obowiązku Tusia odpisywać i jej wyjaśniać...niepotrzebnie się unosisz...po co wprowadzać taką atmosferę na forum...Miłego dnia...zdrówka...i dobrego humoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oktawia napisał(a):
Fasolek jest bombowy 🙂
A mnie zaczyna męczyć kaszel i właśnie się powstrzymuje bo Olek śpi tuż obok...
Z tego co zauważyłam to Mandrasala rzadko tu zagląda więc mogła nie wiedzieć kiedy Monia przestała pisać...mi też to umknęło i wcale nie zamierzam szukać dlaczego przestała pisać bo też nie wiem kiedy przestała...no Niusia teraz napisała kiedy ale gdzie tego teraz na forum szukać...niema przecież żadnego obowiązku żeby tu być na forum...więc skoro taką podjeła decyzję...ja też czasem na forum nie pisałam i tylko nieliczne z Was się odzywają do mnie prywatnie...Mandrasala pewnie wpadła na forum rzuciło jej się w oczy że Monia nie pisze i zapytała...nie masz obowiązku Tusia odpisywać i jej wyjaśniać...niepotrzebnie się unosisz...po co wprowadzać taką atmosferę na forum...Miłego dnia...zdrówka...i dobrego humoru 🙂


Oktawia, szybciutko łykaj Gripex, żeby się nie rozkręciła choroba. Mnie chłopaki wywalili do innego pokoju, bo mają dość kaszlu ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech to się Oktawia nazywa uprzejma zjebka. No, a jeśli chodzi o psucie atmosfery to tu średnio co tydzień jest psuta atmosfera.. no a napisałam, że możecie się Moniki zapytać o co chodzi, bo nie tylko MandraSala zapytała, bo wcześniej też pytano.
No a to nie jest to samo forum co kiedyś, bo tu zazwyczaj któraś, którejś dojebie..właśnie średnio co tydzień.
A najbardziej mnie rozpieprzato jak ktoś nie pisze, a później napisze, żeby komuś dosrać.. nie chodzi tu o Ciebie, od razu mówię..
Do napisania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wasz nie było mnie odwiedza dwa dni a juz tyle stron do nadrobienia haha
Tuska wiem jak to jest ja na początku też tak piłam a na drugi dniem umierałam... ale należy nam sie bo przeciec 9 miesiecy nie piłyśmy hihi
Dziękuje Patii mam ich jeszcze więcej ale to już dla nasz są ...
Niunia rany czemu od czego miałaś tą gorączkę??
Oktawia śliczne foteczki Olusia słodki facet z niego
Szarla ja nie mogę ja na widok krwi mdleje ... 😞
Misia niezły agent z tego Antka a ta zabawa super haha
A my kupiliśmy kojec i krzesło do karmienia i powiem sorry napisze ze jestem zaskoczono bo w krzesełku ładnie je bez problemu a w kojcu bawi sie aż nie chce wychodzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej hej
MAMY ZĄBKA!!! 😁 😁
Dzisiaj przy karmieniu mi stuknął o łyżeczkę!!! Choć jeszcze go tak bardzo nie idac!! Ale i tak sie ciesze!! Wczoraj w nocy kiepsko spala az M. dzwonił do mnie bo sam nie wiedzial o co jej chodzi!!!
Nadrobiłam co pisałyscie ale zapomnialam z niewyspania i ekscytacji ząbkiem!!!
Zaraz wroce i jeszcze raz nadrobie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobra tak z grubsza pamietam!
Salamandra mam nadzieje ze to nie skaza! Ale chcialam tylko podpowiedziec bo juz dlugo sie borykacie z tymi policzkami! Moja Korni tez mialatroche chropowate i zaczerwienione ale po smarowaniu oliwka Nivea przeszlo w ciagu kilku dni!
Dorotko ja sie wlasnie dowiedzialam ze w przyszlym roku dokladnie 25 sierpnia moja kuzynka ktora mieszka w Lesznie bierze ślub i pewnie sie wybierzemy wiec moze uda nam sie zaplanowac jakies spotkanko!!
Oktawia nie ma co podziwiac Daje rade bo musze dawac a nie jest tak zle jak sobie wyobrazalam! Mala i tak kiepsko sypia wiec nieprzespana noc w pracy to zadna rewelacja! A naszczescie zawsze znajdzie sie ktos kto ja ze 3-4 godz popilnuje zebym mogla sie przespac!
Dobra uciekam bo moja mama wziela ja na spacer i mam troche czasu dla siebie!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratulacje dla Kornelci za ząbka. Filmiki z maluszkami super. Niunia, Oktawia kurujcie się kochanę. Ja pamiętam, kiedy i dlaczego Monia przestała pisać. I szczerze to mi jej brakuje, bo często coś mądrego pisała a poza tym pisała dużo i było co pisać. Ale mi w sumie chyba każdej z was by brakowało bo każda ma coś wyjątkowego 🙂 🙂 No ale jej decyzja, mam nadzieję że jeszcze do nas wróci.
A ja dziś mam wolne, przyjechała do mnie mama i mam super dzień. Mama zawyrokowała, ze górne dziąsła spuchnięte i pewnie niedługo coś się wykluje 🙂
Miłego dzionka i weekendu kochane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelko kochana gratuluję ząbala!
Tuśka ja staram się być na bieżąco i jakoś umknęło mi dlaczego Monika nie pisze i nie będę pisać doniej na fb wiele. znas zagląda tu. rzadziej i to większości z braku czasu.Jajeśli mam chwilę. to właśnie tu zaglądam a nie latam pofb. Zresztą ja uważam za dziwne gadanie raz na forum a raz na gg itp. Po to jestto forum do cholery w końcu. Monka pisała wiele razy żema dużo zajęćże Julia jest absorbująca podobnie pisała Samantka iine dziewczyny Szarla też niewidzę powodu bytraktować Monikę szczególnie.
królowa jest tylko jedna a ją już mianowała Misia. Swoją drogą to do niej czasami rzeczywiście napiszę bo ciekawa jestemcou niej słychać jak Majeczka i żałuję że już z naminie pisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Och, z chęcią zobaczę Agatkę i jej śliczniutką mamusię ;-) Muszę wytrzymać trochę, na pewno będziemy na wiosnę ;-)
Dziewczyny, już prawie wszystkie maluchy pełzają lub zaczynają, niektóre raczkują. Czy z tej okazji macie w domu jakieś zabezpieczenia. Wczoraj z z M. stwierdziliśmy, że już czas przystosować dom do małego. Nie chcemy oczywiście wszystkiego obić gumą, ale chociażby do kontaktów dać zaślepki, bo młody uwielbia tam wsadzać paluchy. Musimy pozabierać rzeczy z podłogi, które może Pawcio łatwo na siebie przewrócić. Co wy macie lub planujecie zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny.
Niunia, mój skarbuś też uwielbia kontakty, wtyczki i wszelkie kable więc planuję na dniach(czyli po wypłacie 😜) kupić taki zabezpieczenia. Poza tym ja mam schody w mieszkaniu wiec kolejny wydatek. No i szafkę do łazienki muszę kupić bo w tej chwili cała chemia stoi w koszu takim składanym więc mały mógłby łatwo dosięgnąć 😞 Oj rosną nam te maluchy, jak na drożdżach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey dziewczyny.Ja tak na chwile ostatni raz,bo widze,ze znowu jest przez moja osobe problem.Pisze,jest zle,nie pisze,jeszcze gorzej.Kurcze,wyluzujcie troche.Jesli was moja osoba nie interesuje,to po prostu o mnie nie piszcie,bo po co?Czy wy naprawde o wszystko musicie sie czepiac??Nie pisze i to moja sprawa,a wy to roztrzasacie jak nie wiem co.Dorota a ten post byl bardzo niemily.Bo najpierw pytasz,dlaczego nie pisze,a potem na mnie naskakujesz.Masz racje,nie jestem wyjatkowa,na takowe traktowanie nie zasluguje i cholernie ladnie prosze zejdzcie w koncu ze mnie!!Nie tyczy sie to osob,ktore naprawde mialy ochote sie do mnie odezwac i nie bylo dla nich wielkim problemem napisanie do mnie na fb badz gdzie indziej.Hawajka dziekuje za mile slowa.Napisalam ci wczoraj wiadomosc prywatna.Pozdrawiam i mam nadzieje,ze dacie mi w koncu swiety spokoj!!!
P.S.I nigdy z siebie krolowej nie robilam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczyny... Znowu jakies zgrzyty...
Monisia ja nie zauważyłam zeby ktos sie ciebie czepial... w sumie to nie rozumiem z jakiego powodu odeszlas, ale spoko skoro sobie nie życzysz to nikt nie bedzie wnikal... kazdy ma mozliwosc wyboru...
Z tymi wiadomosciami prywatnymi, gg to zgadzam sie z Dorotka... skoro sa juz jakies tajemnice miedzy nami no to na prawde juz sie tak glupio zrobilo... mozna pomyslec ze ktores z was obgaduja za plecami niektore forumowicz-ki...
no ale bede zagladac 😉 tylko niech juz ta moja lobuziara wyrosnie bo mam dosyc 😁
pozdrawiamy :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monika nie zrozumiałaś zupełnie mojego postu albo ja możenie tak go napisałam. Wkurzyło mnie to że Tuśka napisała że nie raczyliśmy zauważyć że ty 3 tyg niepiszesz i nie napisałam do Ciebie wiadomości na fb. Niewidzępowodu dla którego w jakiś wyjątkoky. sposóbmiałabymsięzachowywać w stosunku doCiebie niż do innych dziewczyn. Czy może też powinnam bombardować na fb inne dziewczyny bo się obrażą. Swoją drogą każdazwas jest wyjątkowa i nie mam zamiaru nikogo wyróżniać.
Tekst o królowej od razu mi przypomniał sytuację z Martą i miał zabrzmieć ja
ko żart.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja napisałam, że jeśli chce któraś wiedzieć dlaczego nie pisze Monika tutaj to może się jej zapytać, kto chciał to doczytał o co poszło. No i ja się nie zgadzam z Wami, że nie można pisać z kimś na gg czy gdziekolwiek.
A Ty Dorota sama napisałaś, że czasem piszesz do Marty zapytAĆ CO U NIEJ I MAJKI, więc czemu nie napisać do Moni?? Dobra uważam,że chyba straciło sens pisanie tutaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monika, wydaje mi się, że pisałyśmy o Tobie tylko w takim sensie, że dawno Cię nie było a jedyny zamęt w tej sprawie wprowadziła Tuśka swoim postem. I to wtedy dziewczyny zaczęły komentować "Twoją" sprawę. W związku z tym jedyną osobą jaka mogłaby wyluzować jest moim zdaniem właśnie Tusia. Uważam również, że nie jest już tutaj aż tak źle, że się niby siebie o wszystko czepiamy i dosrywamy sobie. Ja bynajmniej tego nie odczułam.Atmosfera generalnie bardzo mi się podoba i nadal czuję, że mogę się z Wami dzielić swoimi przemyśleniami i opowiadać Wam co się zdarzyło itd. To tyle na ten temat.
Gratuluję Kornelce ząbka! U nas nadal ich brak.
Z tego wszsystkiego zapomniałam, co jeszcze miałam napisać.
To może tylko tyle,że życzę wszystkim miłej niedzieli!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...