Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Haha, Antoś mnie powalił, normalnie szczęka mi opadła i kolana poobijała! Zdolniacha!!!

Hawajka ja jestem rocznik 84 i u mnie rodzice też skorpiony. No i ta wrodzona oszczędność to chyba do znaku przypisana, bo i ja i rodzinka to oszczędzamy na wszystkim :PP. Chociaż ja to młodej wszystko bym oddała. Pod choinkę chcę jej kupić stoliczek edukacyjny, ale patrzyłam na allegro to jest tego masa i nie wiadomo co wybrać. Teraz w biedronce będzie, ale niski i nic ciekawego. Aha i młoda strasznie ciągnie mnie za włosy, najpierw głaszcze, dotyka, a potem znienacka pociąga :PP

Gerdzia, Patryczek ma szczery uśmiech. I wygląda już tak jakby miał 1,5 roku 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześc dziewczyny!
Generalnie czytam na bieżąco tylko zapomniałam co komu miałam popisać, więc daję to, co pamiętem.
Przede wszystkim Antoś na "rurze" mnie rozwalił. Myślałam najpierw, że on tam na czymś siedzi, a dopiero potem załapałam, że wisi w powietrzu.Szok! Siłacz mały.
Misia a Twój brat to normalnie znana osobistość w świecie mody. Poczytałam sobie trochę o nim i jego marce na necie. Gratulacje!
Gerda a Patryczek jest niesamowity z tymi ząbkami. Wszystkim opowiadam, że chłopczyk w wieku mojego bezzębnego Grzesia ma już 6 zębów! I komu nie powiem to jest w szoku 🙂
Szarla, Hawajka przyjmijcie moje spóźnione choć szczere życzenia urodzinowe. Dużo dużo zdrowia i spełnienia marzeń.
Myszko, Grzesio pije mleko 3 razy na dobę (rano, ok. 14 i przed snem). Jak mu daję obiadek czy podwieczorek to popija sokiem rozcieńczonym.
Edytko, ja Twoją teściową to bym rozszarpała, choć rozumiem, że nie możesz jej za ostro potraktować 🙂 Ja to bym się pewnie do męża nagadała, ale teściowej w twarz opieprzu bym dać nie potrafiła.
Hawajko, bardzo Cię podziwiam, że sobie tak z mężem dajecie radę. Wyobrażam sobie, że musisz być bardzo zmęczona, skoro nawet w nocy nie możesz odpowiednio zregenerować swoich sił. Zresztą podobnie jak Edytka. Życzę Wam dużo siły!
My Gregora to nawet z oczu spuścić na chwilkę teraz nie możemy, bo się wszystkiego czepia i wstaje a potem z hukiem upada. Więc oczy dookoła głowy.
Co do zabawek, to szczerze mówiąc myślałam małemu na Gwiazdkę sprawić właśnie taki pchacz, ale wypowiedz przytoczona przez Gerdę bardzo mnie zniechęciła. Dla mnie Zawitkowski to też autorytet, więc muszę pomyśleć nad innym prezentem. Jak to dobrze, że jest to forum i można się Was poradzić ze wszystkim. Buźka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Antoś gościu, powaliłeś mnie na kolana ;-)
Patryś zaraz będziesz miał całą klawiaturę. Chyba ci ciocia musi zamiast zabawek szczoteczkę do zębów wysłać ;-)
Paweł ciągnie za włosy. leje ojca po łysince, nawala wszystkim co pod ręką ;-)
Czy znacie dobre maści na opryszczkę? Tanią oczywiście ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia26 napisał(a):
Szarla ten stolik, jest w miarę tani i ma dużo pierdół http://allegro.pl/muzyczny-stolik-edukacyjny-swiatlo-gratisy-i1898323525.html Ja go kupuję na Święta właśnie.


Niunia też na niego patrzyłam i wzbudził moją uwagę. Natomiast czekam na bony na święta, tam zawsze było 15% zniżki na zabawkę z Auchan i może coś tam będzie. Wstrzymam się jeszcze troszkę, ale nie mogę za długo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawajka napisał(a):
jaki Patryś jest słoooodki!!!! Normalnie do schrupania. Krystian ma dolne jedynki i to już 2 miesiące a mi się nadal zdjęcia im nie udało zrobić. Nawet jak się chłopak chichra to nie bardzo je widać na zdjęciach, widoczne są tylko jak krzyczy 🙂

Pati, 4 h drzemiki O.o normalnie szok, mój ciągiem to nawet w nocy tyle nie śpi 😞

Fajna ta kula, Niunia czekam na relacje i opinie.
No i dzięki za życzenia 🙂 🙂 🙂

sama jestem w szoku , że tak długo spał. Obudził się, pobawił, zjadł, dałam mu antybityk i dalej śpi ;o ale to chyba przez chorobe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na opryszczkę najlepszy to Zovirax, ale cenowo to ja nie wiem jak stoi, bo (odpukać) jeszcze nie musiałam go stosować.
Stoliczek fajowy, wczoraj go oglądałam.
A co do Antka to mi też kopara opadła, a jak to kręciłam to się ze śmiechu trzęsłam :P
Coś miałam jeszcze napisać, ale zapomniałam.
Obejrzałam właśnie film "Kobieta zła". Myślałam, że to dramat czy coś, a się uśmiałam po pachy. Fajna komedia na jesienny wieczór 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahhaha rozboił mnie Antoś na rurze! 😁 agencik
Bartek strasznie mnie ciągnie za głosy, z długich ściełam na krótkie ale to i tak nic nie dało.
Właśnie kupiłam kule pełzak ;-)
Dużo czytałam o chodzikach i jestem przecina chodzika - chociaz mamy chodzik bo dostaliśmy, ale nie bedziemy go uzywać. Czytałam że jeździki są o wiele lepsze! I myśle , że pod choinkę kupimy jeździk, bądź http://allegro.pl/sterowana-wyscigowka-fisher-price-v2758-i1857226712.html lub http://allegro.pl/fisher-price-k8844-interaktywna-pileczkowa-zyrafa-i1908223734.html , też myślałam nad tym stoliczkiem edukacyjnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej a ja z roboty właśnie wróciłam!
Jestem padnieta a nie mam mozliwosci połozenia sie! Wyobrazcie sobie ze od 5 rano z mala byla tesciowa i czekala jak przyjade. Wracalam z mysla ze chociaz do 11 pospimy z Kornelka, a moja tesciowa jak zobaczyła ze przyszłam to rozbudziła Kornelke i teraz siedzimy! Mala sie bawi w najlepsze a ja zasypiam na siedząco! 😠
Korni tez ciaga mnie za włosy az czasami mi łzy staja w oczach tak mocno potrafi szarpnac.
Misia juz Ci pisałam na fb ze Antonio powalił mnie na kolana, o malo z krzesła nie spadłam.
Musze kupic szczoteczke, dobrze ze mi przypomniałyscie.
Kornelka tez ma mało zabawek bo nie chce sie nimi bawic. Mysle ze jeszcze troche i to sie zmieni wtedy bedzie sie kupowac.
Nie pamietam co jeszcze.
aaaa Agatko wszystkiego naj z okazji ukonczonego 8 miesiaca!
No i dla dziewczyn wszystkiego co najlepsze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień doberek!
uffffff w końcu mały zaczal spać w nocy, jeszcze troche meczył go kaszel ale nie tak jak ostatnio. W sumie się zastanawiam czy on nie symuluje z tym kaszlem 😁 w swoim łożeczku kaszle aż się dusi (ma specjalnie poduszke wyzej) bierzemy go do naszego łóżka i kaszlu nie ma nawet jak położe go na płasko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny wpadam na chwile sie przywitac, przejrzałam kilka stron ale szczerze odechcialo mi sie po chwili, bo przyznam ze milo mi sie czyta jak piszecie o postepach bąbelinów, z uwagą ślędzę problemy i sposoby jakimi sobie z nimi radzicie ale cholernie nudzą mnie te wszystkie wątki nie dotyczące bobasów, kłótnie powodujące lawinę łańcuszków i inne pierdoły, odpuśćcie i wrzućcie luz na poślady bo fajne forum fajne bobasy i fajne mamusie i po co to zmieniać.

Niunia u nas sprawę zabezpieczenia rozwiązał kojec i puzle piankowe - btw pomysł ściągnięty żywcem od Misi 😉 Zdrówka Ci zyczę.

Pozdrowienia od Fasolka co zębów ciągle nie ma a poliki wciąż czerwone, alergolog nie rozwiązał sprawy, ale chociaż dostałam oświadczenie potrzebne do zniźki na Bebilon Pepti.

Do nastepnego napisania, lęcę na gimne z niemowlakami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AAA Antos dopiero zobaczyłam - na rurze - wymiatasz chłopaku !!!! 🙂

Z powodów do dumy pochwalimy sie że Fasolek powiedział pierwsze "slowo" hihi nie Mamam nie Tata nie Baba tylko "Mniam Mniam" hihihi od kilku dni łazi i ciągle powtarza jak tylko mu sie jedzonko przypomni albo jak cos mu bardzo smakuje 🙂 Do tej pory bylo tylko aaaa eeee yyyyyy więc i Mniam Mniam Głodomorka jest tym bardziej superowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MandraSala fajnie, że się w końcu odezwałaś 🙂))) cieszę się, że pomysł z kojcem zdaje i u Ciebie egzamin. Powiem szczerze, że Antoś tam nauczył się siadać. Gratuluję pierwszego słowa 😁 u as było już baba bebe bubu... a ostatnio na tapecie są wszelkie "słowa" na literkę K... no kotek, koko, klukluklu itp. a wczoraj nawet było akuku... m do Antka mówi a kuku, a młody na to też a kuku... znaczy coś w podobie, ale i tak się popłakaliśmy jak głupie matołki :PPPP
Jak MandraSala u Was z jedzonkiem?
U nas młody wczoraj zjadł herbatnika, a dziś biszkopta... nie mówiąc o prawie całym bananie i chrupkach kukurydzianych i misce obiadku... no i cycuś jeszcze. Żarłacz mi rośnie, po mamusi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Antonio to mały pożeracz wszystkiego 🙂

MandraSala mądrego masz synusia 😁. Moja najpierw "na sucho" rusza buzią, a potem dźwięk włącza. Komicznie to wygląda, ale jakoś tak nieskładnie to wszystko 🙂

A tutaj moja mała rozrabiara:

http://www.youtube.com/watch?v=TVdl793RrZw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!Ja przepraszam ale nawet nic nie podczytam co słychać na forum bo mam mega podły dzień...ja już prawie zdrowa...Olusiowi nie chce przejść ta gorączka a że długo się utrzymuje to muszę jutro mu zbadać mocz 😞Lekarka powiedziała że nie jest dobrze jak gorączka się tydzień utrzymuje 😞zdenerwowała mnie tym... 😞Jeszcze jakaś baba przez telefon naciągnęła mnie na biliznę firmy miriale czy jakoś tak...a teraz sprawdziłam w internecie że to naciągacze i wysyłają paczki nawet jak się zrezygnuje a póżniej straszą 😞Przed chwilą Oluś strasznie zaczął kasłać i płakać i już mam dość tego że jestem sama 😞 😞 😞
Przepraszam ale musiałam się komuś wyżalić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...