Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Oktawio na pewno będzie dobrze!!!! Zbadaj mocz dla świętego spokoju. A co do tych od bielizmy to oni mają telefon z tych ankiet w szpitalu. Do mnie też dzwonili. Może da sie to jakoś odkręcić? Męczyła mnie też jakaś szkołą językowa, ale przestałam od nich odbierać telefony. Ach te durne ankiety 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Oktawio sprawdź w regulaminie tego zamówienia, może da sie to odkręcić?

Szarla - Amelka na obrońce praw dzieci!!! "Dawać mi tu zaraz misia, bo jak nie to kopnę kogoś prawą nogą...już sie rozpędzam" Po prostu cudowna. To kiedy przyjeżdzasz nad morze 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla napisał(a):
Hej!

Antonio to mały pożeracz wszystkiego 🙂

MandraSala mądrego masz synusia 😁. Moja najpierw "na sucho" rusza buzią, a potem dźwięk włącza. Komicznie to wygląda, ale jakoś tak nieskładnie to wszystko 🙂

A tutaj moja mała rozrabiara:

http://www.youtube.com/watch?v=TVdl793RrZw


Szarla, ale się uśmiałam 🙂))) najbardziej podobała mi się prawa nóżka Amelki, która majtała się tam i spowrotem :P no, ale i tak ręka Tatusia bije wszystko, jak jej podrzuca te zabawki usilnie, a ona bach i je zwala. Najbardziej to kółeczko, jakby chciała powiedzieć "Tata weź spadaj z tym kółkiem". 😁DDD MEGA!!!

Co do ankiet to do mnie też w kółko wydzwaniali i ja zawsze mówiłam, że teraz nie mam czasu i potem mogą zadzwonić... a potem po chamsku nie odbierałam 😁DD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia napisał(a):
szarla napisał(a):
Hej!

Antonio to mały pożeracz wszystkiego 🙂

MandraSala mądrego masz synusia 😁. Moja najpierw "na sucho" rusza buzią, a potem dźwięk włącza. Komicznie to wygląda, ale jakoś tak nieskładnie to wszystko 🙂

A tutaj moja mała rozrabiara:

http://www.youtube.com/watch?v=TVdl793RrZw


Szarla, ale się uśmiałam 🙂))) najbardziej podobała mi się prawa nóżka Amelki, która majtała się tam i spowrotem :P no, ale i tak ręka Tatusia bije wszystko, jak jej podrzuca te zabawki usilnie, a ona bach i je zwala. Najbardziej to kółeczko, jakby chciała powiedzieć "TAta weź soadaj z tym kółkiem". 😁DDD MEGA!!!


Kocham Twoje komentarze 🙂 :*. Ubaw mam z nich po pachy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weszlam na moment i przeczytalam o tej bieliznie..no i mnie przyslali te majtki,ale zaraz jak przyszlo potwierdzenie zamowienia to zadzwonilam ze rezygnuje i przyszla tylko ta jedna paczka, więcej juz nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wszystkie mamusie nie mam czasu czytać ale odpisze to co zapamiętałam Gerda śliczne ząbki . Misia gratuluje sławnego brata . Dorotko ja też daje raz soki od 4 lub 6 miesiąca a pytam sie bo znów teściowa mi sie wtrąca i zawraca głowę. Ona nie daje mi możliwości wychowania Iguśia jak chce ... Iguś idzie tylko do dwóch osób do mnie i do niej ale ostatnio tylko u niej lubi siedzieć jak wraca z pracy to tylko ona sie liczy.Nie mam już sił z nerwów ciągle jestem przygnębiona i chora z nienawidzi do niej. Jak mi która nasze wyprowadzce sie od nich to moja odpowiedz brzmi nie ma takiej możliwości bo po 1 K chce tu mieszkać bo to jego dom a po 2 nie stać nasz na wynajem a już nie pisze o kupnie ... tak bardzo jej nie lubię bo czuje jak by dopiero teraz obudziło sie w niej macierzyństwo bo chce mojego syna wychować a sama nie umiała wychować swoich dzieci tylko babci kazała bo wolała chodzić do pracy niż sie nimi zajmować jej córka a siostra mojego K jest tak rozpieszczona że przychodzi do mnie i każe uspakajać Igora bo jej to przeszkadza że on płacze czy to nie jej egoistyczne okropność po prostu już próbowałam wszystkiego groźby że sie wyprowadzę sama z Igorem, to odrzekli że mi go zabiorą ... nie mam już sił o tym pisać a co dopiero myśleć ide spać... Dobranoc

PS : Bardzo przepraszam że się tu wyżalam ale tylko tu mogę wszystko wygarnąć co mi leży na sercu bo jestem samotna przyjaciółek nie mam wszystkie mnie olały wiem że to samo prawdo podobne ale tak jest od skąd sie urodził Igor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka - dasz radę , tylko się nie załamuj. A miejsce dziecka zawsze jest przy matce !! nie mogli by ci go odebrać!! Wogóle jak mogli ci tak powiedzieć? Jakbym mieszkała z teściową to wydaje mi się , że była by u mnie podobna sytuacja co u ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

My dzisiaj w domku, zadzwonili ze żłoba, że mam młodą natychmiast odebrać, bo gorączkuje i chora jest. Miała 39 stopni. Pojechałam, w domu kupa za kupą, patrzę w buzie a tam gdzie mają być górne jedynki dwie takie nabrzmiałe kule. Także zębole idą, a w żłobku nawet im się do buzi nie chce spojrzeć. A ktoś mi kiedyś powiedział, że nie da się przeoczyć jak idą górne zęby i faktycznie. Tak czy inaczej popołudniu jedziemy do pediatry. A młoda w domu z każdą zabawką się bawiła i raczej na chorą nie wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Spóżnione życzenia dla Hawajki i Agatki 😘 😘
Szarla mam nadzieję że malutka nie jest chora że to te ząbki idą...a ja się niecierpliwię bo tata zawiózł te siuśki Olka na badanie...mam nadzieję że będzie ok...mam nadzieję że tych siusiek wystarczy bo Olek jedne mi zakupkał tak że się nie nadawały...Póżniej latałam za nim z rumiankiem i jeszcze troszkę siknął ale tylko troszkę.
Tusia uspokoiłaś mnie z tą bielizną to może jednak się ode mnie odczepią 🤪Ale się dałam naciągnąć zawsze mówię że nie mogę rozmawiać aż się odczepią a teraz tak się złapałam 😠Właśnie wysłałam wiadomość że rezygnuję z przesyłki...może nie wyślą bo napisałam że nie jestem dyspozycyjna finansowo i nie będę mogła za nią zapłacić 😁
Amelka i Antoś to chyba będą parą 😉Ale rozrabiaki małe...Amelki nóżka rozwala 🙃
Ale widzę że Patryczek też nie jest gorszy 🙂Tylko mój Olek taki spokojny on się nie chce nigdzie przemieszczać a jak leży na macie to po pieciu minutach patrzy na mnie płacze i ciągnie mnie za getry 🙃
Patii życzę zdrówka dla Bartusia 😘
Myszka trzymaj się i nie załamuj dziecko zawsze będzie za mamą 😘Przykro mi że taką masz teściową 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas z zębolami podobnie, ale na razie bez gorączki i kup, ale za to wrzaski, że hohoho. Poza tym Antoś odkrył jak to fajnie jest krzyczeć. I tak sobie wrzeszczy bez powodu i się cieszy jak tylko spojrzę. Cwaniak. Śmiesznie to robi, raz ciszej, raz głośniej i radochę ma z tego.
Myszko strasznie Ci współczuję teściowej. Nie wiem co CI napisać. Ale pamiętaj, że to Ty dla Igorka będziesz zawsze najważniejsza 😁 no, może potem jak się zakocha to nie, ale to też zależy :PPP głowa do góry!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olek już nie krzyczy choć miał taki etap...teraz płacze jak mama znika z zasięgu wzroku...nie ma dziś gorączki a jednak badanie trzeba będzie zrobić w poniedziałek bo za mało tych siusiek...choć mi się wydaje że to nie jest nie normalne że tydzień miewa gorączkę bądz podgorączkowy...nie miał więcej niż 38,5 wydaje mi się że organizm nadal zwalcza chorobę...ja zachorowałam w tym samym dniu co Oluś a też dopiero wczoraj się lepiej poczułam więc jego tym bardziej moze trzymać parę dni dłużej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oktawia, lepiej dmuchać na zimno i najlepiej zrób te badania moczu dla spokoju. Najlepiej wiedzieć, że dziecko ma dobre wyniki itd. niż się zamartwiać niewiadomo czym. A może zębole po prostu idą? ;>
Ja własnie czekam na wyniki, zaraz dzwonie do szpitala czy już są.. i jakie. bo miał robione na posiew poczu. Mam nadzieje , że ujemne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam... dzięki za miłe słowa dziewczyny 😞 widzę że znów temat o zębach no u nasz ich jeszcze nie widać ...ale za obserwowałam inne zjawisko że mój synek sie strasznie ostatnio poci w nocy temperatura w pokoju jest 20, kołdrę cienką przedtem też tak było jak miał miesiąc może dwa i teraz znów od czego?
Misia mój też tak krzyczy żeby na niego patrzyła i również ma z tego ogromną radochę jak nie wiem co ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka2o1o napisał(a):
Witam... dzięki za miłe słowa dziewczyny 😞 widzę że znów temat o zębach no u nasz ich jeszcze nie widać ...ale za obserwowałam inne zjawisko że mój synek sie strasznie ostatnio poci w nocy temperatura w pokoju jest 20, kołdrę cienką przedtem też tak było jak miał miesiąc może dwa i teraz znów od czego?
Misia mój też tak krzyczy żeby na niego patrzyła i również ma z tego ogromną radochę jak nie wiem co ha ha

wspomnij o tym poceniu pediatrze.. może dr powie ci z czego może to być, a może pośle Igorka na jakieś badania. U Bartka też nie widać jeszcze zęboli.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie już może na uwadze z jakiej firmy będziecie zakupywać foteliki samochodowe dla brzdąców? i jakich wagowo? Ja myśle nad tym http://allegro.pl/oryginal-fisher-price-fotelik-9-36-regul-zaglowek-i1891409948.html . Już musze myśleć bo wszyscy się mnie pytają co kupić małemu na święta i na roczek.. musze soobie liste zrobić i chyba komuś powiem żeby kupił fotelik , przynajmniej jeden wydatek mniej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
patii0423 napisał(a):
macie już może na uwadze z jakiej firmy będziecie zakupywać foteliki samochodowe dla brzdąców? i jakich wagowo? Ja myśle nad tym http://allegro.pl/oryginal-fisher-price-fotelik-9-36-regul-zaglowek-i1891409948.html . Już musze myśleć bo wszyscy się mnie pytają co kupić małemu na święta i na roczek.. musze soobie liste zrobić i chyba komuś powiem żeby kupił fotelik , przynajmniej jeden wydatek mniej 😜


tak mamy też chcemy kupić coś tego samego typu fotelik a jeśli chodzi o prezenty na mikołaja i roczek to ja wole żeby to były zabawki bo ja mam wyrachowywany gust sama wole wybierać sprzęty ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale Wam fajnie, mnie nikt nie pyta co dla małego na święta i roczek. Wiem, że od mojej mamy Antek dostanie 4 kalendarze na 2012 rok z jego fotkami... dla mnie to mega głupota, bo to bardziej dla nas prezent, a nie dla Antka. Na pytanie po co nam 4 kalendarze, stwierdziła, że damy chrzestnym Antka i Dziadkowi... więc w sumie żaden to prezent dla małego 😞(( no cóż...
Odnośnie pocenia się, to u nas młody też się pocił, mimo że śpi w samym bodziaku pod kołderka niezbyt grubą... no i doszliśmy od czego. Pod prześcieradło miał ceratkę położoną. Odkąd ceratkę wyjęliśmy zniknął problem pocenia się, ale dalej śpi w samym bodziaku i się i tak rozkopuje. Dobra potem napiszę więcej, bo muszę go wykąpać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Patii no właśnie żle mnie zrozumiałaś 🙂Ja dałam tacie siusiu Olka żeby dziś rano zawiózł do laboratorium bo ja nie mam się jak ruszyć...okazało się ze za mało było tego moczu by zbadać...Jutro mama ma wolne to rano do mnie przyjedzie i ja pojadę do laboratorium z tymi siuśkami...wiem Patii że to ważne...Ja tak szybko czasem nie mogę czegoś załatwić nawet jak to ważne bo jestem chwilowo sama 😞Od kilku dni to jestem psychicznie wykończona tą samotnością...pierwszy raz mnie taki dół złapał...nawet nie miałam tak jak pierwszym razem mąż wyjechał a Oluś miał miesiąc...najgorzej jest wieczorem i w nocy 😞eh już Wam nie smęcę ☺️
My dostaliśmy fotelik od męża siostry niemiecki firmy Romer ale szlag nas trafia a szczególnie męża bo tak się go ciężko zapina w samochodzie że mąż się z nim pół godziny zawsze siłuje...dobrze że mi przypomniałaś Patii bo muszę sprawdzić do ilu kilo mamy ten fotelik...Ten co zamieściłaś fajnie wygląda cena jest korzystna i bezpiecznie wygląda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja chciałam jeszcze napisać, że na parę dni zostałam słomianą wdową... M pojechał do siebie... dziwnie tak bez niego, zwłaszcza, że my 24h/dobę razem... no i w domu nie usiedzę. Wyszłam na spacer po 12, a od 14 do 19 w kawiarni siedziałam :P wróciłam, młodego wykąpałam i nakarmiłam i śpi... jutro na szczęście mama imieniny robi, to też jakoś to zleci. A potem będę dalej kombinować, żeby samej nie siedzieć :P znaczy samej z Antkiem... nie chodzi o pomoc, bo i tak ja wszystko sama robię, tylko to o czym napisała Oktawia... samotność. Podziwiam Cię moja kochana. Ja czasem na M narzekam, że my ciągle razem, ale jak go nie ma to jest mi smutno, pusto... tak cicho i dziwnie.
Dziewczyny co myślicie o stosowaniu łóżeczka turystycznego na codzień??? Bo chyba nowe musimy kupić, ze względu na to, że to które dostaliśmy jest za płytkie i ja się boję, że Antoś mi wyleci. Ale i tak musimy sprawić sobie turystyczne i tak się zastanawiam czy będę mogła je zamiast zwykłego też używać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ello, ello!!!

Młoda zdrowa, także pewnie ząbki. Tak piszecie o tym płaczu, a my nawet nie wiemy co to jest. Mamy anioła nie dziecko...

Misia, a Twoja mama to może Elżbieta? Moja to Elka i jutro ma imieninki 🙂. Co do pocenia się to mojej się zdarza, ale nie za często. I dobrze mówisz, że wyjęliście ceratkę. My też mamy i jutro jej wyciągnę, bo w sumie po co jej. Ja teraz rozłożyłam łóżeczko turystyczne u nas w sypialni i w końcu wróciliśmy do naszego pokoju!!!! Można się normalnie wyspać 😁. Tylko że wzięłam młodej wsadziłam materac ze zwykłego drewnianego łóżeczka, żeby wygodniej miała. A mamy gryko-pianka-kokos, a wole żeby na takim spała niż na tym czymś z turystycznego.

Oktawia ja Ciebie podziwiam, pewnie gdybym musiała to dałabym radę, ale nie chciałabym mieć takiej sytuacji. Pewnie teraz byłabym wrakiem człowieka. Jakoś dasz radę, a kiedy teraz mąż wraca?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...