Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
patii0423 napisał(a):
pustki, pustki..

DOROTA sa super maty wodne np. http://allegro.pl/mata-wodna-tomy-toy-story-aquadoodle-2-figurki-i1968732481.html (sa rozne ceny na allegro). Co do wigilii widdze ze u was rodzinnie ;-) u mnie to pewnie wszystko bedzie na mojej głowie : gotowanie, przygotowanie itp. ;/ niestety moja mama mi wogóle nie pomaga.. ona tylko zyje swoja praca ;/ I tak się zasnanawiam czy nie zrobimy wigilii sami. Bo u mnie jest taka sytuacje , że mieszkamy w domu , moi rodzice na dole my na górze.



co do maty wodnej to kupiliśmy mu na Zająca był tak tym zainteresowany że zapomniał w ogóle zabrać do domu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DOROTA napisał(a):
patii0423 napisał(a):
pustki, pustki..

DOROTA sa super maty wodne np. http://allegro.pl/mata-wodna-tomy-toy-story-aquadoodle-2-figurki-i1968732481.html (sa rozne ceny na allegro). Co do wigilii widdze ze u was rodzinnie ;-) u mnie to pewnie wszystko bedzie na mojej głowie : gotowanie, przygotowanie itp. ;/ niestety moja mama mi wogóle nie pomaga.. ona tylko zyje swoja praca ;/ I tak się zasnanawiam czy nie zrobimy wigilii sami. Bo u mnie jest taka sytuacje , że mieszkamy w domu , moi rodzice na dole my na górze.

A bo to faktycznie ciężko przewidzieć, co się dziecku spodoba. Szczególnie w tych czasach, gdy dzieci mają dosłownie wszystko.
Hawajka gratuluję ząbków. U nas nadal w tym temacie cisza.
Jutro idziemy do lekarza na kontrolę.
Ogólnie to już się świąt doczekać nie mogę i tylko bez śniegu nie czuję tak atmosfery. Ale i tak się cieszę, że go nie ma ze względów czytso praktycznych (łatwiej się jeździ i wózkiem i samochodem).
Pozdrawiam!



co do maty wodnej to kupiliśmy mu na Zająca był tak tym zainteresowany że zapomniał w ogóle zabrać do domu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawajka, gratulacje zęboli ;-)
U nas ząbki nie chcą sie przebić już chyba z 2 tygodnie mój synuś się męczy, są 2 kreseczki białe przy dwójkach na górze i nic nie stukaaaa, a jedyneczki bardzo popuchnięte. 😠

Czekam kurcze już 3 godziny na mojego synka, bo chciałam wyjść z nim na spacer.. taka ładna pogoda (póki co) a on jak na złość śpi i śpi ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!

U nas też się górne dwujeczki wybiły, także mamy 6 ząbków 🙂. Widzę, że coraz mniej czytania jest :/

A tak po krótce, to Amelcia już 4 tygodnie chodzi do żłoba, bez choroby! Normalnie sukces! A ja staram się dojść do siebie po ciąży i trenuję 3 razy w tygodniu (jeszcze mam małe plany na przyszłość, ale napiszę kiedyś o tym) no i niestety jest to troszkę kosztem czasu spędzonego z Amelcią. Natomiast ja fizycznie czuję się już coraz lepiej i oczywiście mniej się męczę. Tęsknię troszkę za forum, ale przepraszam, nie mam ostatnio czasu :/. Ale czytam na bieżąco! Pozdrawiam i kolorowych snów życzę :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, mi brakuje czasu na mamusie ;-( Czasami podczytuję, ale nie mam siły pisać, ogólnie ostatnio na nic nie mam siły, za dużo mam na głowie. Pawcio był zdrowy, ale coś wczoraj katarku dostał i kaszel, myślę, że może to być od zębów, bo górne jedynki mu wychodzą. Jak możecie to dajcie mi przepis na domowy kisiel do maluchów. Jakie dajecie prezenty na gwiazdkę? My kupiliśmy klocki duże, od babi dostanie sanki ze śpiworkiem, a od drugich dziadków skrzynię piracką na zabawki. Czy macie problemy z łupieżem po ciąży? Pozdrawiam i mam nadzieję, że jeszcze przed Świętami napiszę.
PS. Spóźnione życzenia dla wszystkich dziewięciomiesięcznych bobasów i 100 lat dla przyszłych dziewięciomiesięczniaków ;-) I dla niektórych dziesięciomiesięcznych już niedługo buziaki;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia26 napisał(a):
Hej, mi brakuje czasu na mamusie ;-( Czasami podczytuję, ale nie mam siły pisać, ogólnie ostatnio na nic nie mam siły, za dużo mam na głowie. Pawcio był zdrowy, ale coś wczoraj katarku dostał i kaszel, myślę, że może to być od zębów, bo górne jedynki mu wychodzą. Jak możecie to dajcie mi przepis na domowy kisiel do maluchów. Jakie dajecie prezenty na gwiazdkę? My kupiliśmy klocki duże, od babi dostanie sanki ze śpiworkiem, a od drugich dziadków skrzynię piracką na zabawki. Czy macie problemy z łupieżem po ciąży? Pozdrawiam i mam nadzieję, że jeszcze przed Świętami napiszę.
PS. Spóźnione życzenia dla wszystkich dziewięciomiesięcznych bobasów i 100 lat dla przyszłych dziewięciomiesięczniaków ;-) I dla niektórych dziesięciomiesięcznych już niedługo buziaki;-)


już myślałam , że zapomniałas o nas. Pawełek fajne prezenciki dostanie pod choinkę. U nas Bartuś dostanie od nas fotelik sam. + tam pare ciuszków. Od mojej siostry czyli od chrzestnej dostanie takiego edukacyjnego miśka co śpiewa, mówi itd. Od chrzestnego stoliczek edukacyjny, od jednych dziadków konia na biegonach, od drugich też jakaś zabawka. ;-)


Przepis na pyszny malinowy kisiel
*150g mrożonych malin lub inne owoce
* łyżka cukru
*250 ml wody
*łyżeczka mąki ziemniaczanej

Maliny odstaw do rozmrożenia, następnie zblenderować. Przełóż do garna, dodaj cukier i 200 ml wody. Zagotuj, zmniejsz ogień. Mąkę ziemniaczaną rozrób w 50 ml zimnej wody i szybko dodaj do garnuszka, ciągle mieszając. Gotuj jeszcze chwilkę aby kisiel zgęstniał. GOTOWE! ;-)
mój mały to wcinał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie.
Niunia w końcu się odezwałaś. Rozumiem Cię, że nie masz czasu na nic, dobrze wiem jak to jest. Praca, dom, dziecko 🙂 Za dużó na jedną kobietę 🙂 🙂
Ja mam po prostu pecha. Ja w końcu zaczął mi działać net to wstając rano depnęłam na netbooka i teraz mam "piękne" pajączki na monitorze. No zabić się to mało. A mąż to mi chyba nogi z d..y powyrywa. Pati, super przepis na kisiel. No i boska fotka w awatarze. Możesz wrzucić jakiś fotki synka bo milo sie na niego patrzy a na agu nie ma ich za dużo 🙂
Miłej niedzieli, pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ja jestem n fb jakoś tak mi sie ciężko czyta. Za dużo na raz. Tutaj przynajmniej wszystko poukładane jest 🙂. A u nas młoda podziębiona, T. wziął urlop do końca tygodnia i siedzi z młodą w domku 🙂. Jeszcze w styczniu bierze 2 tygodnie tacierzyńskiego, więc młoda będzie w domku szalała 😁. Tak poza tym to u nas bez zmian. Z prezentów to kupiliśmy młodej sanki z oparciem, od rodziców moich dostanie wózek typu "parasolka" na wiosnę będzie jak znalazł, a od mojego brata podobno jakieś ciuszki i zabawki, także same praktyczne rzeczy. Ja jestem zadowolona. Podejrzewam, że moi rodzice coś jeszcze tam kupili, ale ja nic o tym nie wiem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szarla napisał(a):
Hej!

Ja jestem n fb jakoś tak mi sie ciężko czyta. Za dużo na raz. Tutaj przynajmniej wszystko poukładane jest 🙂. A u nas młoda podziębiona, T. wziął urlop do końca tygodnia i siedzi z młodą w domku 🙂. Jeszcze w styczniu bierze 2 tygodnie tacierzyńskiego, więc młoda będzie w domku szalała 😁. Tak poza tym to u nas bez zmian. Z prezentów to kupiliśmy młodej sanki z oparciem, od rodziców moich dostanie wózek typu "parasolka" na wiosnę będzie jak znalazł, a od mojego brata podobno jakieś ciuszki i zabawki, także same praktyczne rzeczy. Ja jestem zadowolona. Podejrzewam, że moi rodzice coś jeszcze tam kupili, ale ja nic o tym nie wiem :P


2 tygodnie tacierzyńskiego? wydawało mi się że jest 1 tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pati super Avatarek!
Hawajka niezła dolina z tym laptopem.
Ja to mam zamiar dzisiaj wziąć się do roboty bo u nas z przygotowań świątecznych to tylko mąż nazewnątrz świerki w lampkach zrobił i wyglądają cudnie. Choinka może pojutrze mam już kojec więc może nie ucierpi. Z prezentów to Agatka na pewno dostanie kostkę której każda. strona coś ma ciekawego i szczeniaczka uczniaczka. Sami nic jej nie kupujemy bo co chwilę są jakieś wydatki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patii0423 napisał(a):
szarla napisał(a):
Hej!

Ja jestem n fb jakoś tak mi sie ciężko czyta. Za dużo na raz. Tutaj przynajmniej wszystko poukładane jest 🙂. A u nas młoda podziębiona, T. wziął urlop do końca tygodnia i siedzi z młodą w domku 🙂. Jeszcze w styczniu bierze 2 tygodnie tacierzyńskiego, więc młoda będzie w domku szalała 😁. Tak poza tym to u nas bez zmian. Z prezentów to kupiliśmy młodej sanki z oparciem, od rodziców moich dostanie wózek typu "parasolka" na wiosnę będzie jak znalazł, a od mojego brata podobno jakieś ciuszki i zabawki, także same praktyczne rzeczy. Ja jestem zadowolona. Podejrzewam, że moi rodzice coś jeszcze tam kupili, ale ja nic o tym nie wiem :P


2 tygodnie tacierzyńskiego? wydawało mi się że jest 1 tydzień.


Bo widzisz, ja kadrowiec z wykształcenia i jeżeli chodzi o prawo pracy to jestem na bieżąco 🙂. 1 tydzień przysługiwał w 2009 i 2010, natomiast 2 tygodnie w 2011 i 2012. A można go wykorzystać do ukończenia przez dziecko 12 miesięcy, dlatego mąż mój dostał zakaz brania w tym roku, za to od stycznia ma 2 tygodnie i zamierza z niego skorzystać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...