Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

ja się szykuje na sylestra bo mamy wychodne ;-) Idziemy do kuzynki mojego męża, ona ma dwójke dzieci więc Bartek będzie mimał się z kim bawić. Jak mój W wróci z pracy to jedziemy na zakupy , potem coś upichce i idziemy. Kupie dzieciaką czapeczki i balony..

A i chciałam napisać że mamy kolejny ząbek (górna jedynka).. teraz to zaczęły się mnożyć jak króliki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/408/petardaok.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/2708/petardaok.th.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Jeszcze chwila, jeden krok
i wejdziemy w Nowy Rok.
Niech się życie z górki toczy,
niech Ci wiatr nie wieje w oczy.
Spełnienia marzeń,
wielu pięknych wrażeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szarla.. zdrowia!! ;*

i jak wasze dzieciaczki zaaragowały na petardy?
U nas plany się pokrzyżowały i zostaliśmy w końcu w domu bo mieliśmy iść do kuzynki od mojego W ale jej syn dostał ospy ;o O 0.00 Bartek się obudził i na początku bał się petard, potem się śmiał ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oluś wysyła cioci Niusi buziaki i pozdrawia Pawełka 🙂
Szarla zdrówka dla Was 😘
Patii szkoda że tak męczyły Bartusia te ząbki ale cieszę się że coś się pojawiło 🙂-gratulacje!
Misia gratulacje dla zdolnego Antosia...chyba Juleczka dała mu parę lekcji jak się widzieli 😉
Olek obudził się ale koło 21 ale to chyba sąsiedzi się kręcili i obcasami stukali i dlatego się przebudził dałam mu mleczko i zasnął...całe fajerwerki przespał 🤪A tak głośno było u nas że ledwo co się mogłam dogadać jak ktoś z życzeniami dzwonił a on taki śpioch... 😁
Podobał mi się ten sylwester romantyczny z mężem 🙂Mieliśmy fajny widok z 7 piętra 🙂Teraz mąż na spacerku z małym a ja na chwilę tu do Was zajrzałam żeby życzyć Waszym rodzinkom
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!DUŻO ZDRÓWKA I SPEŁNIENIA MARZEŃ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Robili tak że ponoć dziecko się uodparnia i lepiej jak przechodzi wcześniej niż w póżniejszym wieku...tylko lekarz się wypowiadał że choroby się mutują i tak jak przechodzi jedno dziecko to drugie jak od niego złapie w cale nie musi przechodzić identycznie...może przechodzić dużo gorzej...jak ludzie mogą coś takiego wymyśleć i narażać swoje dziecko na chorobę... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszka a pleśniawki chyba mogą byc też z mleka...?

Oktawia.. niby mówią że najlepiej jak się w jak najmłodszym wieku przejdzie te choroby zakaźne, ale ja np. nie miałam żadnej z nich.. wszystko zależy od orgzanizmu. Ale żeby dziecko świadomie zanieść wsrod chore dzieci i to chore na ospe... okropne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

No my już zdrowi. Ale zmęczeni. Poszliśmy spać o 23.45, bo normalnie oczy nam się kleiły po całym dniu rzygania :P. I kwadrans został, ale nie wytrzymaliśmy do północy :P. Musimy za rok sobie odbić. A młoda przespała fajerwerki, jak zabita, nawet nie drgnęła. I całe szczęście, bo bym chyba padła wczoraj na ryjek jakby się obudziła 🙂

Myszka mi położna mówiła, że na pleśniawki nie ma reguły, jak na ciemieniuche. Jak mają się pojawić to się pojawią, trudno. Dał Wam lekarz coś na to??? Na pewno Igorkowi szybko zejdzie i zapomnisz o tym! Zdrówka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka o 00:30 krzyknęła mąż poszedł do niej a ona leży iśmieje się w najlepsze na pewno długo już nie spała ale załączył projektor i zasnęła.Najbardziej z tymi petardami wkurzają mniedzisiaj bo wczoraj to rozumiem ale dzisiaj od 15:00co chwilę ktoś wali a ja akurat. na spacerze z Agatką byłam i do teraz ciągle jakiś huk.
Myszka tak bywa przed pleśniawkami ponoć najlepiej chroni karmienie piersią no ale znas już niewiele karmii a noe sposóbteż ze wszystkim upilnować dziecko. Po maści powinno szybko zejść.
Widziałamna fb że znowu masz problem zteściową trochę dziwimnie ten układ, ja bymchyba wolała przenieść się do swoich rodziców niż się z kimś tak męczyć jeśli byłaby taka możliwość.
Idę spaćw końcu jutro do pracy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 3 dni mamy z mężem duży kryzys.. On się zmienił na gorsze od kąd urodziłam, mam dość 😞
Muszę się go dosłownie prosić (chyba z 50 razy albo więcej) zeby coś zrobił i zrobi ale po kilkunastu dniach albo wcale. Zazwyczaj tłumaczy się że jest po pracy , że ja nie pracyje i nie wiem jak to jest i że chce odpocząć. OK ja to rozumie, ale ja też nie siedze cały dzień na dupie a zajmuje się naszym synem, sprzątam gotuje itp. W sumie on nie wie co to jest być przy dziecku przez cały dzień bo jak miał przy nim zostać to wolał jechać do swojej mamusi - ona się tam małym zajmie i oczywiście zrobi obiad. Ręce mi opadają na tego człowiekaa.. nigdzie mnie nie zabierze w kinie nie byłam już ho ho hooo! a wspólny spacer? to chyba marzenia.. się czuje jakbym była z jakimś dziadkiiem który ciągle by leżał, spał i nigdy mu się nic nie chciało;/ Od kilku dni przestałam gotować i po części sprzątać.. ale i tak nic to nie zadziałało, siedzimy w syfie i jemy "szybkie dania" ;/ A co najgorsze? kłamie!!! 🥴 wszystkich na wokoło kłamie i straszy mnie że spakuje Bartka i go weźmie! 😞 😞 Często się zastanawiam po co ja za niego wyszłam i to jeszcze wzieliśmy ślub kościelny 😞(( Soryyy, musiałam się komuś wyzalić ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dzięki za komentarze ... Co do teściowej to już sama nie wiem co mam myśleć i co robisz ona ma takie humorki raz jest ok a raz to mam ochotę jej coś zrobisz 😠 a wyprowadzić się nie mogę bo u moich rodziców miejsca nie ma!!!!! Patii ja mam to samo to samo 😞 jeszcze nie jestem żoną K ale też mam go totalnie dość i nie jestem szczęśliwa bo jego uzależnienie to komputer nic się nie liczę tylko komp wszystko robię sama od skąd jestem w domu czyli przez 9 miesięcy tylko ja się zajmuje naszym synem a on tylko kompem się zajmuje i też trudno go uprosić i co tu zrobisz w domu rodzinnym nie jestem miło widziana po kłótni z mama...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajjj myszko to masz nie za ciekawa sytuacje.. ja bym się chyba wykończyła psychhicznie a ten komp to bym chyba przez okno wywaliła i też tak powinnam zrobić z moim laptopem bo jak mój przyjdzie z pracy to bierze laptop i idzie do kibla i tam siedzi chyba z godzine ;o proszę go o coś to zachciewa mu się za przeproszeniem srać i siedzi tam godzinami.. ;/
Szkoda gadać ;( jeszcze zaczynamy remontować dom bo został na nas przepisany i tak się zastanawiam czy to wogóle sens wkładać tyle kasy a niewiadomo co jutro z naszym związkiem będzie...!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam w Nowym Roku 🙂
Oj Myszko i Patii... współczuje sytuacji w domach.
Ospa Party... hmm... jakoś mnie to nie przeraża. Ja w dzieciństwie byłam chora na wszystko, łącznie z odrą, ospą, świnką itd. Zawsze we dwoje z bratem. Bo jak jedno w przedszkolu złapało, to zaraz drugie miało. I jakoś żyjemy. Bardziej boję się o mojego mężczyznę, bo on na świnkę nie chorował i jak młody zachoruje i tatę zarazi to nie będzie zbyt ciekawie.
Oktawio młody jak widział się z Julką to w lipcu i jeszcze nie chodzili 🙂 a tak poza tym to on pomaszerował pierwszy :PPP i bronię jego honoru, bo mu smutno będzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pati i Myszka współczuję partnerów. Nie rozumiem jak mogą się. nie zajmować dziećmi, mój odkąd pracuję Agatką zajmuje się tyle co ja amoże i więcej, przy kąpieli to on właściwie myje ją a ja asystuje.Spacery w weekendy bardzo długie i wspólne, jak trzebaposprzątać to jedna osoba. zajmuje się dzieckiem a druga sprząta.Po prostu równouprawnienie ja może mam więcej obowiązków domowych ale mi pomaga.
Komputer do kibla to przegięcie zabierać, co on tam. z nim robi. Masakra.Ostro bym obyma Panami wstrząsnęła.
Myszko twoja sytuacja jest trudna,ale skoro mieszkacie razemto jedyny sposób tosię dogadać wszystko wyjaśnić..nie możesz ciągle się z nawzajem nakręcać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Biedne kochane jesteście. Ale wszystko się ułoży w końcu macie dzieci. Ja za to dla mojego jestem gorsza niż przed ciążą, nie mówiąc o tym, że na seks w ogóle nie mam ochoty, a biedak cierpi 😞((

Myszka, a może te pleśniawki przez brak zachowania higieny przez Twoją teściową???? Kurde, jak sobie przypomnę co ona robi to mi się słabo robi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla ja na pewno jestem gorszą żoną niż przed urodzeniem Agatki i. jedno z moich postanowień noworocznych to właśnie być. lepszą dla niego ( bo mi jeszcze ucieknie 😉!)
Z tego co pamiętam te dziwne zachowania dotyczyły teściowej Hawajki albo Pati (mylicie mi się od początku).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...