Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej!Ale tu cisza....wpadłam zobaczyć co słychać...spodziewałam się 300 stron a tu 3 🤔
Ja się nie odzywam bo nie mam kiedy.Cały czas coś do zrobienia a jeszcze muszę przygotować mieszkanie na przyjazd rodziny bo od tej soboty zaczyna się do nas zjeżdżać na chrzciny...wieczorami to odłączamy laptop i bierzemy do salonu bo oglądamy filmy a w salonie nie mam internetu...
Wracając do tematu chrzcin to robimy 12 i z tego względu że Olek ma urodziny 22 to chyba od razu zamówię torcik i zrobię mu jakby roczek...
Dajecie groszek i kukurydzę?Mrożone?Nigdzie nie mogę dostać jak są to tylko w mieszankach z marchewką itp. 🤢
Dajecie już całe jajko?
Salamandra boję się mu dawać coś do ręki bo on zaraz się dławi nawet jak go pilnuję bo jak wyczuje odrobinę większy kawałek to mu przeszkadza...wszystkie już dajecie rozgniatane widelcem obiadki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas wszystko ok...mamy 4 jedynki już większych rozmiarów 😆...z postępów to ładnie Olek chodzi za rączki bo już nie muszę go trzymać-sam się trzyma a raczkowanie opanowane do perfekcji 😉Mówi tata i tak i ostatnio nana ale tylko jak płacze 🤔
A i lubi papugować jakieś czynności...Robi papa,daje buzi,pokazuje jak wysoki urośnie,kosi kosi i brawo,pokazuje jaki jest zły i katarek..czyli wyjmuje chusteczkę z pojemnika i wyciera nosek i tak śmiesznie dmucha...i chyba tyle jak na razie...życzymy miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oktawia jak tak czytam o Olku to normalnie zazdroszczę 😁. Moja nie ma w planach się uczyć, jedynie "papa" zrobi, ale to chyba w żłobku się nauczyła 🙂. Za to ładnie już sama chodzi i tyle.

Póki co to mamy 7 ząbków. Aż dziwnie, bo zawsze jej z obu stron równo szły, a teraz wyszła dolna prawa dwójka, a lewej nie widać w ogóle. Hehe

Co do urodzin to też bym tak zrobiła. Upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu, nawet nie ma sensu w tak krótkim czasie dwóch poważnych imprez robić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oktawia ożywienie nastąpiło na fb.Zapraszamy!
Jestem pod wrażeniem umiejętności Olka.U nas raczkowanie i nic poza tym Agatka nawet sama nie siada, a siedzieć potrafi. Papa i bdawo, świnkę robi, mówi tata i dziadzia.Jak jest zła to dadada.. Mamę chyba na końcu opanuje 🙂
Ja daję Agatce chleb, makaron, ciastka do rączki raz rybę dostała, a tak to słoiczkowe dania je.
Jajka całego jrj nie daję bo od czasu do czasu uczuleniowe problemy mamy.
Pozdrawiam buziaczki dla Olusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oktawia, ja już Pawełkowi nawet nie rozgniatam widelcem, tylko daję małe kawałki i on je sobie sam mieli w buzi. Te papkowe jedzenie to już traktuje jak sok ;-) Pawcio też chodzi za rączkę, bawki się w kosi łapki, w sroczka kaszkę ważyła, robi papa, tańczy, papuguje odgłosy, raczkuje już perfekcyjnie, a do niedawna tylko pełzał, siada sam i ogólnie wszędzie go pełno. Z szuflad mm wszystko powywalane;-)
Ja też bym zrobiła dwie imprezki ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusie
Ale Wam zazdroszczę. Aleks raczkuje i siada, chodzi tylko za chodzikiem albo krzesełkiem któe przesuwa oraz wokoło stołu, mówi dada i to wszystko, zębów nie ma, nie robi papa ani nic innego szczególnego, rozkminia zabawki wkłada i wyjmuje do pudelek różne elementy, rozrzuca wszystko po pokoju, uwielbia jak przedmioty upadają, wścieka sie jak mu czegoś zabraniam a ma akurat zły humor, dużo się śmieje, nie tańczy, uwielbia kąpanie, odkręca i zakręca kran, płacze jak wychodzę z jego pokoju i nie chce siedziec i sam sie bawić, je prawie wszystko, ale głównie w postaci papek, jedynie jajko na twardo gotuje i rozgniatam widelcem oraz kaszę i ryz daję całe nie blenduje ich, staram się coraz więcej dawać mu rzeczy w kawałeczkach ale woli papki, na wieczór gotuje mu kaszkę mannę a do obiadu dorzucam zawsze krakowską (kupuje na wagę) lub jaglaną bo najzdrowsze podobno. A w ogóle to od 2 tygodni siedzimy w domu przez te mrozy i katar nie wysciubiamy nosa poza samochód i pomieszczenia zamknięte, chodzimy za to na basen systematycznie i na fitness oraz staram się utrzymywać jak najwięcej kontaktów z innymi dziećmi ale nie zawsze mam jak i kiedy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...