Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tuska dzieki za info z cwiczeniem ja tez je mam robic 4x dziennie i Aleks tez czasem przy nim Płacze i wygina sie od razu do tylu i musze przerwać uspokoić rozsmieszyc ii od nowa.

Marta super filmik i ten śpiący Tata 😉 Przesliczne fotki jakiego aparatu uzywacie?

Wszystkiego naj dla solenizantow!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki Samantka :*
Marta piękny filmik śliczna z was rodzinka tatuś Majeczki bardzo przystojny ona chyba po tatusiu choć mamę też ma bardzo ładną.
Bardzo żałuję że nie mam zdjęć z okresu ciąży tylko ja głupia normalnie aparatu nienawidzę i tak to jest że później pamiątek żadnych nie mam. Od dzisiaj koniec robię zjęcia bo za pół roku będę marudzić że z Agatką zdjęcia nie mam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zrobiłam właśnie drugie podejście do soczku "Soczste jabłuszko" tym razem dałam nie rozcieńczony. Wczoraj prawie w ogóle nie wypiła dzisiaj skrzywiła się ale za chwilę wypiła wszystko całe 30ml 🤪
Teraz czekam na kupkę... Jak zresztą przez ostatnie 5dni!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejku ale miałam czytania, nie pamietam nawet o czym pisałyscie... Nadrobiłam, a teraz ide sie zdrzemnac, bo noc znow nieprzespana, Dawidek zasnal po 21 ( co nie jest normalne bo chodzi spac ok18/19 ), pobudka ok 23, pozniej 2 i 4.30 i 5.30. Masakra 😞 Pozniej jeszcze zajrze :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam sie moje panie.Wszystkiego najlepszego dla Mareczka!!!Duzo zdrowka i usmiechu:*:*:*A dzis Julka tradycyjnie o 5 na karmienie wstala,mimo ze nie jadla od 18,ale i tak sie 3 razy obudzilam,bo sie przez sen rzucala,a ja wisialam na lozkiem,zeby sie upewnic,ze nic sie nie dzieje 😉I wstala z krzykiem o 8,przytulilam ja i zasnela dalej..Mam nadzieje,ze dzis bedzie lepiej,bo cos ja ewidentnie meczy i ja nie wiem co.Zobaczymy jak wstanie.A co do zdjec,to ja mam obsesje hihi.Ale od zawsze lubilam fotografie 😁 Dzis tez nastepna porcje zdjec(pewnie znowu ze 100 sie zbierze)wybiore i zaniose do wywolania.Tyle,ze u nas to jest bardzo tanie,bo za 200zdjec place 10f,czyli 45zl 😁 😁
Kasiula my cie chetnie do nas przygarniemy.Co prawda marcowecki jestesmy,ale tak naprawde chodzi o fajna rozmowe a nie miesiac urodzenia 🙂
Emka,Tuska i Nusia co wy sie tak malo ostatnio udzielacie?Brakuje mi was 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiua sliczne masz te dzieciaczki.Normalnie sama slodycz.Samantko buziaki dla pieknej Nikolki:*:*:*Mam nadzieje,ze dzis bedzie juz lepiej.I widze,ze u ciebie tez akcja slina 😁 Ja dziennie musze 3-4 sliniaki zuzywac 😁 Dobra,ide sniadanie zrobic,bo glupia zamiast zrobic sniadanie to do was najpierw wlazlam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MandraSala napisał(a):
Fasolek dzis pieknie zjadł o 19, potem kapiel, zasnął o 21 i obudził mnie na karmienie o 2:00, 6:00 i 9:00, z czego 2 razy po 2 godz. przespalismy na fotelu przy karmieniu. Nnie wiem jak Wy Dziewczyny ale padam z nóg i ciagle jestem niewyspana... ;(


MANDRASALA a karm go w łóżku ja od czasu kiedy karmię na leżąco chodzę wyspana jak tylko dam jej pierś to śpię dalej jak ona skończy a ja się przebudzę właśnie to wtedy kładę ją z powrotem do kołyski jak nie śpi z nami. Przy następnym karmieniu tylko zmieniam stronę na drugą pierś i śpię dalej.
TA POZYCJA URATOWAŁA MNIE OD CHRONICZNEGO ZMĘCZENIA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewuszki!
Ja od rana chodze w szoku!!!
Moja mala zasneła wczoraj o 23 polozylam ja do lozeczka bo musialam sie jeszcze wykapac i posprzatac w kuchni i pomyslalam ze i tak pewnie za jakies 30 min wstanie a tu niespodzianka spala jak nigdy 🤪 wiec postanowilam jej nie ruszac, polozylam sie na lozku w jej pokoiku i zasnelam, kolo 4 uslyszklam jak sie kreci wzielam ja do lozka dalam cyca zjadla i zasnela wiec ja znow polozylam i spala do 6 znow jedzonko i juz ja zostawilam u siebie w lozku bo nie chcialo mi sie wstawać! Generalnie calą noc przespala w łózeczku i zasnela szybciej niz zwykle 🤪
Ale ja troszke nie wyspana bo cala noc myslalam o tym czy sie nie budzi, o wczorajszym usg i dzisiejszym eeg!!
Ide naszykowac obiad bo znow spi, a po obiadku jedziemy na badanie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No wstalo moje slonko.Jak narazie zadowolone i usmiechniete 🙂Jak ja kocham ten usmiech o poranku 😁 No moja od poczatku w lozeczku swoim spi.Moze kilka razy spala z nami n poczatku,jak marudzila,ale szybko ja oduczylam naszego lozeczka.Dlatego musze w tym tygodniu lozeczko turystyczne zamowic,zeby bylo juz w Polsce jak przyjade 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiula napisał(a):
no to pierwsze koty za płoty...odkładaj ,odkładaj do łóżeczka-malutka się przyzwyczai..
nad ranem to tez synek był ze mną do 6msc.......ale tez go zaczęłam odkładać ,potem nawrzucam mu jak się zbudzi zabawek do łóżeczka i jeszcze mam z pół godziny na otwarcie oczu....

Korni raczej nie miala problemu ze spaniem w lozeczku to raczej ze mna byl problem, ja sie musze przyzwyczaic i nie myslec czy czasem nie ma drgawek jak na nia nie patrze!! Ale dam rade!! A jak jeszcze w eeg bedzie poprawa to juz wogole bede spala spokojnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...