Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

cichutko tutaj.. czyżby faktycznie forum powoli opuszczały Kobietki? nnie no pewnie czas brak.. jak ja znalazłam chwilę to reszta go nie ma 🙂 mnie nie będzie to znów 20stron do nadrobienia będzie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!
Szarla dziękuję za stronę z ćwiczeniami:* My po wizycie u neurologa i nawet nie musimy się rehabilitować 😁tylko będziemy na kontrolę chodzić!Cieszę się strasznie a jednocześnie boję że wcale nie jest tak dobrze jak się tej Pani doktor wydaje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Monia, jaka Julka jest chudzinka 😁
Dorotko - oglądałam Wasze agu - Agatka rzeczywiście zajada się z apetytem gruszkami, ja sama bym skosztowała. Dzisiaj Patrys dostał ziemniaczki ze szpinakiem ze słoiczka... paskudne;/ a nie chciałam Synkowi dawać tego, czego sama bym nie tknęła. Trudno, mamy inne smaki 😜 Patryś zajadał aż mu się uszy trzęsły 🙂

Oktawia - rzeczywiście u nas podobnie z wiekiem: 27, 35 🙂 Co do zawodu to trafiłaś, ale nie ten przedmiot 😉 Odbierz ode mnie priv - skrzynke odbiorczą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że się wtrącam, ale moja jak zaczęła się więcej ruszać też spadła z 50 centyla na 25 🙂 no to jak zacznie chodzić to co?? 🤪 będzie na 10? i waży aż 7,6kg - najedzona hahaha! 🙂

Gerda, Niunia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Gerda nie dosc,ze chuda,to jeszcze dluga 😜 😜 70 cm juz ma,a urodzila sie majac 51 🤪 Blue u nas pewnie dlatego,ze Julka jest male ADHD to spadla,bo jesc je duzo 😜


Moja obiadki to też wcina za 2 tylko dać (dzisiaj to 190g obiadku i 125g owoców jedno po drugim, a mlekiem i kaszkami to gorzej gardzi ile wlezie pije po 3 razy dziennie od 100-150ml 😁 w takim tempie to mając rok będzie ważyć 8,5kg 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue u nas na sniadanie albo sloiczek,albo budyn(tez ze sloiczka),albo kaszka z 9 lyzeczek,potem caly obiadek,deserek badz 2 jogurty i 3 butelki mleka-jakies 500ml lacznie plus butelka 250ml herbatki badz soku 😁 😁 Ale ona od poczatku bardzo ruchliwa jest wiec sporo spala 😜 Ale ja sie nie martwie,bo wiem,ze je wiec jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko faktycznie jak macie wszystko na prąd to może drogo wyjść :/

Monisia Julcia przesłodko wygląda w tym stroju 🙂. Dać jej tylko w rączkę garnuszek z miodem 😁. No i figurkę ma taką, że jej mega zazdroszczę!

Olinek ja to jestem mistrzynią we wkręcaniu sobie, że z Amelcią jest coś nie tak. I jak mi w końcu lekarz powie, że jest w porządku to i tak będę się bała, że coś nie tak. Ale to spowodowane miłością 🙂

Gerdzia ja z przyjemnością też się dowiem jaki ten Twój zawód 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamuśki.
Ja dalej u rodziców i postanowiłam jeszcze zostać. M. jutro wraca a ja z małym posiedze jeszcze z dwa tygodnie.
Olinek nie wkrecaj sobie niepotrzebnie, Twoja córcia na pewno jest zdrowa i do tego śliczna.
Monisa, Julcia-puchatek wymiata. Słodka z niej chudzinka.
Gerda teraz to już musisz zdradzić swój zawód bo sie wszystkie zaciekawiły 🙂
Samantka, jak zatesknisz wracaj 😘
Ja na razie odpuszczam rozwija nie diety. Ostatnio mały tak strasznie zwymiotował, że prawie zawału dostałam. A tego dnia dostał pierwszy obiadek z mięskiem wiec może to od tego. Całą nockę miałam nieprzespaną bo po zwymiotowaniu strasznie niespokojnie spał. Zresztą w kolejną noc też si rzucał prze sen. No ale mam nadzieje, ze dziś będzie już lepiej.
Buziaki dla wszystkich:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,
czekam cały dzień na kuriera i dupa jeszcze go nie ma. O 16 wymieniłam się z mężem i poszłam na spacer. Na Monciaku puszczali takie ogromne bańki mydlane i wiecie, że Pawcio się za nimi oglądał ;-) Ale już Nasze bobaski mają dobry wzrok.
Monia Julcia jest słodkim Kubusiem 😜 😜 Pawcio go lubi ;-)
Blue Gerdzia już podziękowała, a to ode mnie 😘
Haliszczanaka, może za wcześnie dla małego na mięsko, w końcu ono jest po 5 miesiącu.
Jakie ciekawski baby 😜 😜 Wszystkie chcą wiedzieć co robi Gerda 😜 😜 😜 😜 😜 (nie obrażajcie się za baby, to w formie żartu oczywiście)
Nie wiem co dalej pisać, może jeszcze się pożalę, że boli mnie dalej moja ósemka i cierpię bardzo ;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia tulę żeby mniej bolało :*

No do nas dzisiaj zawitała piłka rehabilitacyjna (chyba mam lekką obsesję na punkcie młodej), hehe i ćwiczymy same 🙂. I podpisałam umowę w żłobku i będę mogła przez pierwsze dni dawać na 2 lub 3 godzinki także superowsko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla napisał(a):
Niunia tulę żeby mniej bolało :*

No do nas dzisiaj zawitała piłka rehabilitacyjna (chyba mam lekką obsesję na punkcie młodej), hehe i ćwiczymy same 🙂. I podpisałam umowę w żłobku i będę mogła przez pierwsze dni dawać na 2 lub 3 godzinki także superowsko 🙂


Szarla co to za piłka?podziel sie linkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej to ja!!!
Wrocilismy nadrobilam co pislayscie postaram sie krotko odpisac i strescic nasz dzien ale moze troche przydlugawe wyjsc wiec jak ktos nie chce nie musi czytac 😜
Monia Julka jest przesłodka miodku jej wcale nie trzeba bo jednym usmiechem osladza wszystko!!! Mimo ze taka chudzinka. 😉
Oktawia ja tez rosołku nie dawalam, ale jesli Ty taki masz to moze warto podac tylko sprawdz czy jest z glutenem (no chyba ze juz wprowadzilas mu go do diety). A jesli chodzi o przecieranie tych krosteczek rumiankiem to znajoma powiedziala ze doktor nie kazala przecierac bo on ma w sobie cos takiego ze ułatwia rozwijanie bakterii i lepiej woda przegotowana lub solą fizjologiczna, ale rozmawialaysmy o oczku!
Jesli chodzi o dynie to na sloiczkach wszystkich producentow jest ze od 4 miesiaca ale jak poczyta sie zalecenia lekarzy to mowia ze dopiero pozniej, wiec badz tu madry i pisz weirsze, a ja i tak daje i malej nic nie jest!!
Gerda ja tez mowilam ze nie dam malej szpinaku jesli nie bedzie chciala, ale skubanica tak wcinala ze az sie trzęsła!! Ale ja jej dawalam robiony przez siebie z mieskiem i ziemniaczkiem!!
Hawajka odpoczywaj u rodzicow poki mozesz! Ja dawalam malej miesko od pierwszego dnia 5-tego miesiaca!
Niunia przykro mi z powodu Twojego zeba!!! Moj M. byl dzis u dentysty i ma dwa do kanalowego leczenia (300 stowy w plecy) Moja Kornelka ostatnio zafascynowala sie stopami ale nie swoimi tylko mamy!! 😜
Szarla super ze wywalczylas ten zlobek i ze udalo Ci sie tak szybko zalatwic formalnosci!!
Misia chrzestnych wybierzcie takich jakich Wy uwazacie za dobrych bo to przeciez na cale zycie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olinek napisał(a):
szarla napisał(a):
Niunia tulę żeby mniej bolało :*

No do nas dzisiaj zawitała piłka rehabilitacyjna (chyba mam lekką obsesję na punkcie młodej), hehe i ćwiczymy same 🙂. I podpisałam umowę w żłobku i będę mogła przez pierwsze dni dawać na 2 lub 3 godzinki także superowsko 🙂


Szarla co to za piłka?podziel sie linkiem 😁


http://allegro.pl/pilka-gimnastyczna-rehabilitacyjna-pompka-65-cm-i1775610083.html
Jest identyczna jak te u nas na rehabilitacji, tylko nie mają namalowanego loga firmy (a jest miejsce) także podejrzewam, że one są prosto od producenta. Jest tania bo z przesyłką to koszt 40 zł 🙂
My mamy niebieską. No i panie rehabilitantka pokazuje nam ćwiczonka które możemy robić w domu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale sie rozpisalam to jeszcze szybko co bylo u Nas. Nie udalo mi sie wszystkiego zalatwic i bede musiala jechac we wtorek jeszcze raz (dzis byl zepsuty aparat do RTG i okulista zakladowy przyjmuje tylko we wtorki) Zmeczylam sie okropnie, ale za to Korni zachowywala sie cudownie, była grzeczna wogole nie plakala, nawet jak byla glodna czy zmeczona!! A pociagiem byla zafascynowana! W drodze powrotnej zaczepiala wszystkich pasazerow, my z moja mamą to pekalysmy jak jeden chlopak nie popatrzyl na nia jak do niego "gadala" to zaczela piszczec no to wtedy na nia spojrzal a ta strzelila do niego banana ze sam sie zaczal smiac jak i wszyscy dookola!
Droga powrotna byla wesola!!
Mama gapa pozno skapnela sie ze ma ze soba aparat ale udalo sie kilka fotek wrzucic zaraz cos wstawie!
A po przyjezdzie szybki obiad i poszlismy na spacer z kolezanka i jej synkiem (Tomusiem) i jak usiadlysmy na lawce to Kornelia rzucila sie na niego wyciagajac do niego rece ach ta podrywaczka!!!
Dobra nie smece wiecej!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...