Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Jolajcik dużo duuużo siły ci zycze i zdrówka dla synia teraz jż tylko lepiej bedzie trzymamy kciuki Oliwka też trzyma 🙂
my nocke przespałyśmy ładnie przerwa w spaniu była od 1-2 od 5-6 i chwilowa o 7 wiec nie tak zle jakos nie moze przespac ponad 3 h nie wiem o co chodzi moze jeszcze jest za malutka ale odkad odbijamy juz sie nie prezy chociaz rano troszke napinała brzuszek wiec zaczełam masowac i usnełyśmy obie 🙂
a dzisiaj tata przyjeżdża czyli misiek 🤪 już sie nie moge doczekac poprasuje troszke ciuszków i skoczymy na spacerek bo jutro znowu ma być patelnia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hello mamusie.Mam chwilke,to pisze do Was.Kevinek spi teraz na moim ramieniu.Jak go klade...to budzi sie po 15 minutach 🙂: Malutki jest bardzo aktywny w dzien,malo spi w dzien.Wieczorem jak tata wraca,to aniolek zasypia,bo przeciez jest zmeczony,a spac kiedys musi : 🙂 Jestem zmeczona,ale szczesliwa.Malutki zawsze rano ok 4 ej ma problem z kupa,i musi sie pare godzin nameczyc,ale pozniej pieluszke 3 razy trzeba zmieniac.Chyba to od tego co jem.Ale czasami glupieje....bo niedlugo z jadlospisu mi nic nie zostanie 🙂 Kevinek skonczy w piatek 10 tygodni i mamy nadzieje,ze wtedy kolki i wzdecia pojda w sina dal 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie
Oskar wczoraj znow dAl popalic wieczorem,ciagle przy cycu a potem wielkie ulewanie i wymioty 😞Noc ok.Karmienie ok 2 pozniej po 5...pospal potem od 6 do 7 i teraz trzymam go na rekach bo marudzi cos...no i oczywiscie co chwila cyc...eh...
Jolu NAJWAZNIEJSZE ze z Szymkiem juz lepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Witajcie
Oskar wczoraj znow dAl popalic wieczorem,ciagle przy cycu a potem wielkie ulewanie i wymioty 😞Noc ok.Karmienie ok 2 pozniej po 5...pospal potem od 6 do 7 i teraz trzymam go na rekach bo marudzi cos...no i oczywiscie co chwila cyc...eh...
Jolu NAJWAZNIEJSZE ze z Szymkiem juz lepiej...

Kasiu a może Twój Mały nie dojada? Pytam bo moja Toślandia też tak robi ale zachowuje się inaczej jak dostanie butlę na dokarmienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gusia333 napisał(a):
Kasia-Manki napisał(a):
Witajcie
Oskar wczoraj znow dAl popalic wieczorem,ciagle przy cycu a potem wielkie ulewanie i wymioty 😞Noc ok.Karmienie ok 2 pozniej po 5...pospal potem od 6 do 7 i teraz trzymam go na rekach bo marudzi cos...no i oczywiscie co chwila cyc...eh...
Jolu NAJWAZNIEJSZE ze z Szymkiem juz lepiej...

Kasiu a może Twój Mały nie dojada? Pytam bo moja Toślandia też tak robi ale zachowuje się inaczej jak dostanie butlę na dokarmienie.


Niewiem już sama...ale kiedys tez tak myslalam i dalam mu butle i wszystko oddał.
A jAkie mleko podajesz Tosi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
gusia333 napisał(a):
Kasia-Manki napisał(a):
Witajcie
Oskar wczoraj znow dAl popalic wieczorem,ciagle przy cycu a potem wielkie ulewanie i wymioty 😞Noc ok.Karmienie ok 2 pozniej po 5...pospal potem od 6 do 7 i teraz trzymam go na rekach bo marudzi cos...no i oczywiscie co chwila cyc...eh...
Jolu NAJWAZNIEJSZE ze z Szymkiem juz lepiej...

Kasiu a może Twój Mały nie dojada? Pytam bo moja Toślandia też tak robi ale zachowuje się inaczej jak dostanie butlę na dokarmienie.


Niewiem już sama...ale kiedys tez tak myslalam i dalam mu butle i wszystko oddał.
A jAkie mleko podajesz Tosi?


Ja dawałam Nan Pro1 ale lekarka powiedziała nam że z uwagi na jej gazy trzeba dawać mleka AH więc zmieniliśmy na Bebilon AH1 i powiem Ci że jak na Nanie robiła kupę co 2 dni tak teraz robi jakieś 2 na dzień. I chyba jej bardziej smakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Hania dzisiaj po spacerze płaczliwa :/ nie chciała jeść (2min i ryk, 1min. i ryk...), bączki, kupki i płacz... 😞
i mój teściu mnie wku...rza.... 😠 ja pierdziele... nie dość, że włazi cały czas od rana bez pukania, to jak tylko mała zapłacze, to ten już zagląda... spojrzy i zamyka drzwi... w końcu wszedł i "nie sądzisz, że ją coś boli?" ---- ja pierniczę... no sądzę, sądzę, ale co ku(t)wa mam zrobić?! Przytulam, masuję brzuszek, śpiewam piosenki... :/
Mała zasnęła po 2,5 godz. na 20 min i dorwała się w końcu do cyca na 20 min.... i teraz śpi... Mam nadzieję, że troszkę pośpi... ale taka niespokojna jest... ufff... 😞 Musiałam się Wam wygadać, sorry!
(i wiem, że teściu się pewnie martwi ale niech do jasnej anielki puka !!! bo to mnie kompletnie rozwala... :/ ) sorry. dziękuję za przeczytanie moich żalów...
Idę jeść makaron z twarogiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka w ogóle zauważyłam, że przodujesz na forum!!! 😉 131 postów już masz... hihi 🙂 nieźle... 😉 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
chociaż ja też jestem na podium :P bo po Tobie jest Kasia-Manki i ja 🙂 🙂 hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MArtynko a moze maz porozmawia z tata zeby zaczal pukac itp.moze pomoze...a co do Hani to wspolczuje...moj Oskar tez daje w kosc...ale co zrobic,trzeba zacinac zeby i jakos se radzic.Mnie to denerwuje to ze jestem z synkiem sama bo maz jest w domu raz na dwa tyg.a jak przyjedzie to nie pomaga przy nim bo...nosic sie boi,przewijac sie boi,wszystkiego sie boi eh...ja tez nie umialam a musiala sie nauczyc...
Jamargaretko to chusta sie przydaje co?
GusiA,Joasia moj Nan wypija chetnie ale zaraz po wymiotuje 😞wiec to mleczko mu nie pasuje.Niewiem jakie moge kupic,nAjlepiej chyba poradzic sie pediatry co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia mąż już kilka razy mówił tacie :/ (mi byłoby głupio, gdyby ktoś mi kilka razy o takie coś zwracał uwagę, kultura wymaga tego aby pukać, tym bardziej, że nie jestem jego córką, tylko synową...). Mój mąż wrócił od wczoraj do pracy, ale popołudniami, wieczorami jest, więc bardzo Ci współczuję, że Wy na odległość...
Mój się nie boi ani przebierać, ani nosić... a wczoraj ją wykąpał 🙂

Właśnie też cały czas o tej chuście myślę... i chyba w końcu kupię, chociaż mąż kręci nosem, bo kasy za bardzo nie mamy... :/

Czekam na babeczki, są już w piekarniku 😉 Jamargaretka Ty jadłaś te z kokosem, tak? Bo właśnie te zrobiłam (tylko z samym kokosem, bo moreli nie miałam...) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Martynko To niewiem co Ci doradzić...hmm...dziwny ten Twój teść,jeżeli mąż Twój mówił mu coś na ten temat to dlaczego nie rozumie???Ty zacznij wchodzic do niego bez pukanie,niech Zobaczy jak to jest.

A moj Maly nabawil sie plesniawek 😞


Ech... no nic, muszę przeżyć jeszcze te 3 miesiące!!! ( 🤔 przeprowadzka 🤔 🙃 🤪 🙃 🤪 )


Ojej... to na języczku jest? Ja po karmieniu myślałam , że Hania ma pleśniawki, ale to było chyba mleko ... bo teraz już tego nie widzę... No to buziaczek dla Oskarka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...