Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aneczko ja juz sie czaje na mate tylko nie wiem jaka wybrac, moze sie pochwalisz swoim nabytkiem a i poslucham innych dziewczyn w tej sprawie.
Dzis zadzwonila do mnie kolezanka jest w 8msc ciazy i chlop ja zostawil,nie ma kasy,wiec zrobilam jej mini paczuszke z drobiazgami a ta jak sie dowiedziala co w niej jest to sie poryczala i nie wiedziala jak mi dziekowac, a mi sie tak fajnie na sercu zrobilo ze moglam pomoc 🙂
Kasidelko ja tez sie wybieralam do frycka od porodu a zobacz ile Piotrus juz ma wiec troche mi to zajelo 🙂
ale moj niunius palaszuje zupke i zadnej alergii ani zlych kupek nie ma,mama dumna! a w piatek szczepienie ale tez damy rade! buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hussi31 napisał(a):
Aneczko ja juz sie czaje na mate tylko nie wiem jaka wybrac, moze sie pochwalisz swoim nabytkiem a i poslucham innych dziewczyn w tej sprawie.
Dzis zadzwonila do mnie kolezanka jest w 8msc ciazy i chlop ja zostawil,nie ma kasy,wiec zrobilam jej mini paczuszke z drobiazgami a ta jak sie dowiedziala co w niej jest to sie poryczala i nie wiedziala jak mi dziekowac, a mi sie tak fajnie na sercu zrobilo ze moglam pomoc 🙂
Kasidelko ja tez sie wybieralam do frycka od porodu a zobacz ile Piotrus juz ma wiec troche mi to zajelo 🙂
ale moj niunius palaszuje zupke i zadnej alergii ani zlych kupek nie ma,mama dumna! a w piatek szczepienie ale tez damy rade! buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My dostaliśmy na chrzciny mate tiny love , ma dosyć dużo bajerów ale też jest dosyć droga ok 200 zł. Ma lusterko, melodyjki, jak maluszek kopnie to sie różne odgłosy włączają,3 zawieszki - jedna ma wibracje, druga dzwoneczek a trzecia to taki gryzak, poduszke/zagłówek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My miałyśmy dzionek przyjemny, ale wieczór marudny totalnie... :/
A mnie jeszcze do tego głowa boli... 😞 apap ledwo co pomaga :/

Więc lecę w pióra, może jeszcze zerknę na mecz Barcelona-Real... 🙂 🙂 jak nie usnę...
DOBRANOC :*

Gosia
musimy się zgadać :* dzisiaj byłam w centrum z Hanią, a z powrotem 20 min od domu musialam ją w chuste wziąc to w ogole mi dzisiaj w wozku nie chciala spac 😮 😆 może 40min a wyszłyśmy o 14.00 z domu i wróciłyśmy o 17.00 🙂 🙂 więc już przed 17.00 zaczęła marudzić i chusta dała radę 😉 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobrryyyyy 🙂

Nastawiłam budzik bo jechałam dziś zawieźć Szymka mocz do badania no i zamiast na 6 to na 5 się ustawiło ;( no nic, dzięki temu mam dłuższy dzień. a na dziś mam ogrom planów. Muszę powalczyć z kurzem i brudem w domu, zrobić pranie i mam kilka spotkań i wyjazdów .Życzę wam miłego dzionka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek 🙂 co do mat to nasza z firmy "sama nie wiem" bo ja dostaliśmy po znajomych córce, ale tam ma lusterko, piszczalki, grzechotki, misie i synusiowi się bardzo podoba.

Beti ja tak dokładnie to też nie z Gdańska mam aż 20km a do kaszub mi też nie daleko. Na kaszubach było nasze weselicho, z chęcią przeżyła bym to jeszcze raz. A grajka z Kartuz mieliśmy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 🙂
U nas nocka średnia,bo o 2.00 Hanna zrobiła bunt i po cycku zamiast dalej spać, to płakała... musiałam ją nosić, lulać, cuda wianki 😜 🙂
Ale później tylko cyc, spanie, cyc, spanie... więc chyba ok (bo takie straszne sny miałam...)
Teraz córcia jeszcze śpiocha, chociaż już oczy otwiera... 😁 😁
No nic, lecę 🙂 bo mój skrzacik się obudził 🙂

Jolajcik
3mam kciuki, żeby Ci się udało wszystko pozałatwiać i posprzątać! 🙂 🙂

DO PÓŹNIEJ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejho ja nie śpię od 4... nie komentuję tego już sama! nie mogłam zasnąć.

Aneczka rzeczy są niedrogie, naprawdę! wiadomo nie zawsze co jest ale się wybierze co nie co... http://sklep.coccodrillo.pl/index.php/category/663/SUKIENKA_TKANA.html

A ja się chyba spakuję bo jutro od razu wyjeżdżamy do rodziny P. a mamy 500 km więc trochę będzie tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam! Nocka spokojna , mała obudziła sie dzis juz o 4tej (przeważnie budzi sie ok 6tej) ale to pewnie dlatego, że kupke w brzusiu "mieliła" i po karmieniu w końcu po 6 dniach zrobiła 😁 A mnie cos prawy cycek boli, jak go dotykam to bardziej. Hmm nie wiem co to...
Mamusia20 ja rok temu miałam ślub i też chętnie bym to przeżyła jeszcze raz.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...