Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
my wyszlysmy przed 11 na spacer i dopiero wrocilysmy. Matko, alez jestem padnieta!! niedaleko mamy ogrod botaniczny i jest tam tak pieknie ze nie chcialo mi sie z niego wychodzic.
Dzis Hanulka ma znacznie lepszy nastroj. Pieknie spala w zasadzie caly dzien.
A jutro jedziemy znowu na trzy dni na dzialke. Szkoda mi siedziec w domu jak mozemy pojechac. tu nie mam zle bo dzialke tez mam pod nosem, tyle ze siedze sama, a tam moja mama i babcia wiec zawsze razniej. dodatkowo bedzie bratowa z dziecmi.

co do forum, ja zostaje tutaj. nie bardzo mi sie chyba chce skakac z jednego watku na drugi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie dziewczyny długo mnie nie było spedzilismy dlugi czas nad morzem pogoda w kratke ale intensywnie spacerowalismy nad morzem wdychajac swieze powietrze i słuchajac szumu morza czy to wiatr czy deszczyk czy słonko prawie cały dnie bylismy nad wodą
Stas był bardzo spokojny spał gaworzył usmiechy rozdawał wszystkim polubił nadmorski domek i wczoraj jak wrócilismy nie mogł sie odnalesc w domu 🙂
A dzis bylismy na bilansie :Waga 7700
:Wzrost 69 cm
:za chwilke mamy sie spodziewac dwóch ząbków
I jestesmy po pierwszym szczepieniu bylo mase placzu a po czterech godz krzyk straszliwy w domu przestraszyłam sie troche bo nie umiałam go wcale uspokoic teraz spi i mam nadzieje ze nie bedzie juz płakał bo ja bede razem z nim 😞
Pozdrawiam wszystkie mamusie i maluszki i biore sie za czytanie zaległosci jak dam rade 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monalissa napisał(a):
dziwne 😮 mialam skomentowac nowy watek ale sie powstrzymam kazdy robi co chce .........
u nas dzis slicznie spanie jak w zegarku i nawet male zakupki zaliczone ehhh albo mam zwidy albo jakies biale kreseczki na dolnych dziąsełkach widziałam 😮 oby to byly zwidy 😁

chyba mamy podobne zdanie co do "nowego watku" 🙂 i jakos dziwnie odebralam jednen z ostatnich wpisow tam.. ale no trudno. jak to ladnie ujelas: kazdy robi co chce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochaniutkie. Nie wytrzymałam i muszę wam napisać mamy już pierwszego ząbka 🙂 hura... Dziewczyny co do wypadających włosów to normalne po porodzie. W czasie ciąży nam ich przybywa a około 3 miesiąca po porodzie wypadają i tak może być od 6 do 9m-ca no chyba że się karmi piersia. Bo włosy podczas rośniecia przechodzą 2 fazy i w tej drugiej wypadają a w czasie ciąży ze względu na zmianę hormonów nie dochodzi do ich wypadania. Także nie martwcie się to minie. Też tak mam i trochę sobie poczytalam ale łyse nie będziemy 🙂 no i też muszę przyznać że szkoda że się podzieliłysmy na dwie grupy, ale ja was nie opuszczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamusia20 napisał(a):
Hej kochaniutkie. Nie wytrzymałam i muszę wam napisać mamy już pierwszego ząbka 🙂 hura... Dziewczyny co do wypadających włosów to normalne po porodzie. W czasie ciąży nam ich przybywa a około 3 miesiąca po porodzie wypadają i tak może być od 6 do 9m-ca no chyba że się karmi piersia. Bo włosy podczas rośniecia przechodzą 2 fazy i w tej drugiej wypadają a w czasie ciąży ze względu na zmianę hormonów nie dochodzi do ich wypadania. Także nie martwcie się to minie. Też tak mam i trochę sobie poczytalam ale łyse nie będziemy 🙂 no i też muszę przyznać że szkoda że się podzieliłysmy na dwie grupy, ale ja was nie opuszczę 🙂

na sama mysl o zabkach moje brodawki sie chowają 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
a ja sie nie moge doczekac pierwszego zabalka. Codziennie ogladam Hanulkowa "szczeke",a noz widelec cosik tam wypatrze 🤪
dzis nawet zakupilam taki zestaw dla malucha do pielegnacji zabalkow. no i od jutra zaczynamy masowanie dziaselek.. 😜

masowanie u nas odbywa sie prawie non stop jeden palec dwa palce trzy i za chwile cztery i prawie sie krztusi musze jej czasami pilnowac bo jeszcze cala reke wlozy i zwymiotuje 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
justiks22 napisał(a):
Fiolku ja proponuje nie obrazac sie tylko posledzic wpisy wszystkie na watku na brzuszku jeszcze tak nie bylo jak tu ale wlasnie dlatego zalozylam 2 watek zreszta o czym mowimy mialam do tego prawo 🙂

a kto sie obraza?
i nie bardzo rozumiem co kryje sie pod stwierdzeniem ze "jeszcze nie bylo jak tu". o co chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monalissa napisał(a):
Fijolek napisał(a):
a ja sie nie moge doczekac pierwszego zabalka. Codziennie ogladam Hanulkowa "szczeke",a noz widelec cosik tam wypatrze 🤪
dzis nawet zakupilam taki zestaw dla malucha do pielegnacji zabalkow. no i od jutra zaczynamy masowanie dziaselek.. 😜

masowanie u nas odbywa sie prawie non stop jeden palec dwa palce trzy i za chwile cztery i prawie sie krztusi musze jej czasami pilnowac bo jeszcze cala reke wlozy i zwymiotuje 🙃

hehe no Hania tez wciska sobie lapki do pysia. i juz dwa razy nam zwymiotowala 😮 bo nagle wyprostowala paluszek wskazujacy .. hihi ale ja chce tez sama jej tronke pomasowac dziasla, nawet przez pieluszke tetrowa. podobno pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
justiks22 napisał(a):
dokladnie jak napisalam na moim wątku i powie ci jeszcze ze to niee jest tylko moje zdanie ze duzo osob na majowkach czulo sie ignorowane wiec poprostu przestaly pisac lub wcale sie nie ujawnialy mimo ze sledzily wątek

na nowy watek weszlam moze z dwa razy zeby zerknac co to. nie wczytywalam sie. ja na wiele pytan nie otrzymalam odpowiedzi, to sobie odpuszczalam. z reszta, nie ma co pisac. niech kazdy robi co chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...