Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witajcie Majóweczki powakacyjnie prawie, dlugo mnie nie bylo, troche musialam ponadrabiać,miło Was poczytać...Byliśmy 6 tygodni poza domeme u mamy, nad jeziorem i nad morzem i było cudownie. Jutro druga dawka szczepienia - mam nadzieje ze bedzie ok.Franek od 4 tygodni przesypia nocki - zasypia po 20 i budzi sie 5-6 rano, mam nadzieje ze juz tak zostanie :-) Mam pytanko do butelkowych mamusiek które nie biora tabletek anty? Macie dziewczyny regularne miesiaczki? Bo u mnie to jakas masakra, spoznił mi sie 16 dni....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej 🙂
malgosia31 to widzę,że miałyśmy podobne wakacje,my też dopiero co wróciliśmy 🙂 było super.
Antek jako podróżnik się sprawdził a u Dziadka na rękach wyrżnął mu się 2 tyg temu pierwszy ząbek- dolna dwójeczka - cycucha czasem przygryzie,że łzy polecą 🥴
i mimo, że karmię tylko piersią i biorę tabletki anty to już mam 2 okres 😞 tak chciałam by mnie to ominęło i doopa 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bea29 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
Bea - Twój Staś pięknie przybiera na wadze. a ja myślałam że Majka jest spora bo ma prawie 6 kilo i 64 cm - no ale Majunia to dziewczynka i urodziła się malutka

chyba za rzadko zaglądam bo znów jestem nie w temacie i nie wiem o co chodzi z drugim wątkiem.


Majeczka rosnie pieknie !!!Dobrze jej na mleczku mamusi a jak tam u was z zółtaczką i reszta mam nadzieje że juz ok ,my po pierwszym szczepieniu i powiem Ci Małagosiu że okropnie było Stas juz dużo rozumie i płakał strasznie a Majeczka juz szczepiona była?


jeszcze nie byla szczepiona

a bilirub ostatnio było 2,7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monalissa napisał(a):
no my za tydzien mamy drugie szczepienie wiec i wazenie bedzie ale jak wchodzilam z nia na wage lazienkowa to wyszlo 5800 ale cos czuje ze ma wiecej 😁 mój kluseczek 😁
a miska siostra i bratowa zawsze powtarzaly ze takie kleseczki to na sztucznym mleku ze na piersi to niemozliwe zeby dziecko tak przybieralo i ze to od razu widac czym karmione 😮
a jakie oczy robia jak mowie ile wazy 😁 i ze ladnie przybiera ale w mamusie sie wdala wiec apetyt ma 🤪

Monalissa, jak wchodziłam z Hanką na wagę to też nam wychodziło 5800g 😁 A u lekarza wyszło 5300g 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie! co za pogoda beznadziejna! niektore mamuśki narzekają na upały a u nas ciągle pada! wcz bylo ładnie ale ok 17tej dosyc sie ochłodziło. Ledwo oczy otworzyłam a tu burza i juz nawet druga sie zaczyna 😠 😠 a mój aniołek ma drzemke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bea29 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
Bea - Twój Staś pięknie przybiera na wadze. a ja myślałam że Majka jest spora bo ma prawie 6 kilo i 64 cm - no ale Majunia to dziewczynka i urodziła się malutka

chyba za rzadko zaglądam bo znów jestem nie w temacie i nie wiem o co chodzi z drugim wątkiem.


Majeczka rosnie pieknie !!!Dobrze jej na mleczku mamusi a jak tam u was z zółtaczką i reszta mam nadzieje że juz ok ,my po pierwszym szczepieniu i powiem Ci Małagosiu że okropnie było Stas juz dużo rozumie i płakał strasznie a Majeczka juz szczepiona była?

Witaj Bae29 mozesz dac mi znac co z lezaczkiem?buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie kochane! u nas znow marudzenie juz naprawde nie wiem co mam zrobic boje sie czy to nie jakies powiklanie po piatkowym szczepieniu,czy nie robi sie chory, czy to faktycznie zeby,czy pogoda, az rece opadaja...co do termometru to ja mam petit theralion i nigdy sie nie pomylil mimo ze strzelajacy.
Aneczko ciesze sie ze ci u nas dobrze i Martynko ty tez jestes nam tu potrzebna bez dwoch zdan!
a co do okresu a jestem butelkowa mama nie na tabletkach mam regularny poki co no moze roznica 2-3 dni wiec moze proponuje pojsc do lekarza co???
no nic ide ratowac ta moja mala zabke zaplakana.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Hussi Hania też od poniedziałku marudna... i tez się zastanawiam, czy to wina szczepienia, czy to ta pogoda a może moja rozszerzająca się dieta jej zawadza... :/ yhh...
Całuski dla Piotrunia w bolące ząbki 😘


moze pogoda. u nas tamten tydzien był super a od niedzieli od południa maruda straszna. tylko na raczki chce. przeciez jak majka sie nie zmieni to zadna opiekunka z nia nie zostanie - nie mowiac juz o złobku 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jakas porypana..jak tuczymy???moja mala 6150 i wyglada szczuplo..pozatym je juz zupki,soczki pije po 60 g marchwiowe,owoce wcina..nie rozumiem co za okreslenie..tuczymy??czy ona zartowala??odwyklam od tego typu komentarzy przez doktorow..lekarz jest od pomocy nie od krytykowania i to w taki sposob 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewelka Ty sie nie przejmuj..wiem ze karmisz piersia i wiem ile to pracy..sama karmilam dwa lata 🙂teraz daje tylko do usypiania cycka bo mam taki chudy pokarm ze caly dzien by jadla i jadla ,wiec zdecydowalam sie na buteleczke.nie przejmuj sie lekarka..moze miala zly dzien 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ola1978 napisał(a):
Ewelka Ty sie nie przejmuj..wiem ze karmisz piersia i wiem ile to pracy..sama karmilam dwa lata 🙂teraz daje tylko do usypiania cycka bo mam taki chudy pokarm ze caly dzien by jadla i jadla ,wiec zdecydowalam sie na buteleczke.nie przejmuj sie lekarka..moze miala zly dzien 😞
dziękuje jestes moze na gg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewelka_17 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
sluchajcie to moja Anna jest najstarsza z wszystkich naszych dzieciaczkow????czyli ja pierwsza urodzilam?
Śliczna jest twoja Anulka 🙂
dziekuje Ewelka..no sliczna Twoja tez taka slodka....moja to dzisiaj na pobraniu krwi byla pierwszy raz slyszalam zeby tak plakala..ona jest taka spokojniutka..taki pieszczoch..usypia sama w dzien tylko musi miec pieluszke na glowce,wieczorem cycek i tez spi szybciutko...ale co ja przeszlam wczesniej jak lezala w inkubatorku ..boze tylko ja wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...