Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

U nas dzisiaj wieeeeelkie pranie...wczoraj przyszła mega paka ubranek dla Wiktora 🙂
UWAGA UWAGA w rozm. 74,80,86 😜 😜 😜
ogarnęłam temat staruch ciuszków ,moja mama przywiozła spora paczkę w rozm.80 i 86 zobaczymy na jak długo nam posłużą... 🤢bo w niektóre to nawet razu go nie ubrałam i juz się okazują za małe...

Z zakupów to nabyliśmy też ostatnio leżaczek Fisher-Price Dzungla 🙃 😁z wodospadem i papugą i małpą no fuuul wypas....małpa najciekawsza się okazała i melodyjki w tle Wiktor jest didzejem jak machnie w papugę albo w małpę to się zmieniają melodyjki 🙂 a no i zauważyłam że mój syn nie lubi jak mu tyłeczek wibruje(bo wibracje też tu mamy).

Wracam do łazienki nastawić 2 partię prania...

Na koniec pytanko...ile mają wasze dzidzie w pasie cm/?bo mój tłuścioszek ma 52cm 🤪 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny! ja już po spacerze 🙂 🙂
Muszę poprasować choć troszku 🙂
A potem lecimy na małą imprezkę i będziemy oglądać zdjęcia ze ślubu i wesela naszego super przyjaciela 🙂
My nosimy ubranka na 68. 3-6 mies.i są dobre 🙂

Aneczka dziękuję za komplement 🙂 🙂 A fotki jakoś same takie wychodzą 🙂 🙂

Kasedelko
hehe śmieszek z Twojego synka 🙂

Lecę babeczki, bo znowu nic nie zrobię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie,
Polecam książkę Rachel Waddilove "Pierwszy rok życia dziecka. Rozwój i pielęgnacja". Aż żałuję, że wcześniej jej nie znalazłam, bo to co udało mi się wypracować przez 2 miesiące jako plan dnia ona podaje jak na tacy już gotowe 😁 I dzięki jej pomysłom nie mamy już problemów ze wzdęciami 🙂
A my w dalszym ciągu w zawieszeniu - 6.09 pierwsze szczepienie, a potem znów próbujemy wracać do piersi. Oby się tym razem udało.. Choć kupka nieciekawa - znów pojawił się śluz 😞
Tomek ładnie przesypia już noce. Zasypia koło 21-22, mąż go budzi na nocne karmienie koło 23-24, a potem sobie wszyscy śpimy do 7, a dziś nawet 7:30 😁 Jak Tomek marudzi w nocy to przekręcam go na brzuszek lub daję smoka i znów zasypia. Ogólnie jest super 🙂

Kasidelko, coś musi być w tych małpkach, bo mój Tomek w karuzeli też najbardziej lubi małpkę i uśmiecha się do niej i zagaduje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie! u nas nocka w miare aczkolwiek przez te upaly misio moj budzi sie troszke czesciej.
co do siadania podnoszenia to Piotrus tez tak robi a zlosci sie podobnie do Hani jak mu cos zabronie, tak wiec czekam na opinie lekarza Fijolku.
a co do zabkow to niestety u nas nie idzie to bezbolesnie ale dzis poki co i tak jest najlepiej z tych wszystkich dni moze dlatego ze troszke sie wyrznely te zebuchy wstreciuchy!
a co do ciuszkow to podobnie do Marinki 68cm 3-6msc, ooo musze uciekac bo moj artysta wygibasy w lozeczku cwiczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ola1978 napisał(a):
moja dzisiaj ma maly apetyt..poszlysmy nad morze i tam dalam jej bananka ze sloiczka to wciagnela szybciutko 🙂pije duzo ale apetutu dzisiaj nie ma..moze za goraco..


no napewno , jak gorąco to nawet nam sie jesc nie chce.. najwazniejsze ze pije 😁 😁 usciski dla Anki od Anki 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
moja dzisiaj ma maly apetyt..poszlysmy nad morze i tam dalam jej bananka ze sloiczka to wciagnela szybciutko 🙂pije duzo ale apetutu dzisiaj nie ma..moze za goraco..


no napewno , jak gorąco to nawet nam sie jesc nie chce.. najwazniejsze ze pije 😁 😁 usciski dla Anki od Anki 😁 😁
dziekuje jejku Twoja ma fajne dlugie wloski 🙂moja to taka lysiutka hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
Jamargaretka mi sie cos o uszy obiło z sie nie słodzi.. a jedzenie nie soli.. ☺️
ja tez tak slyszalam...cukier i sol nie za bardzo..ja wole kupowac gotowe ze sloiczkow..przebadane z atestem...bez cukru bez soli..polecam naprawde rewelacja 🙂moj synek sie wychowal na nich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc mamunie... 🙂
moj maly nadal jakies ma sensacje z kupkami....tydzien temu zrobil rano wielkiego zielonego balasa,po godzinie zolta kupke jajeczniczke,po jakims czasie musztardke,a potem wodnista zolta a pozniej to juz tylko woda.....w pn bylam z nim u lekarza,powiedziala ze to nic groznego i ze mam mu dawac dicoflor...sytuacja powtorzyla sie dwa dni pozniej na wsi,juz przyjmujac dicoflor....i juz narazie spokoj....ale obserwuje...dzis byla kupka normalna ale zielonkawa....przy okazji jak juz bylismy w przychodni nie moglam sie oprzec zeby malego nie zwazyc 🙂 i juz mamy 6200 🙂
poza tym mielismy maly wypad na wies....godz jazdy autem ale wszystko super maly ani troche nie spal....i nawet nie marudzil....i 4 dni na swiezym powietrzu zaliczone....ale ile komarow...ludzie..... 🤢 jakas plaga...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ola1978 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Jamargaretka mi sie cos o uszy obiło z sie nie słodzi.. a jedzenie nie soli.. ☺️
ja tez tak slyszalam...cukier i sol nie za bardzo..ja wole kupowac gotowe ze sloiczkow..przebadane z atestem...bez cukru bez soli..polecam naprawde rewelacja 🙂moj synek sie wychowal na nich 🙂


sorry ale np sok jabłkowy od 4 miesiaca ochyda - wogole nie czuc jabłuszka. a w słoiczku znalazłam włosa i to mi wystarczyło zeby sie zniechecic choc pewnie czasem kupie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...