Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
moniczka1979 napisał(a):
OLA GDZIE TY BYLAS JAK CIE NIE BYLO???? KIEDY URODZILAS???BO NIKT NIC NIE WIEDZIAL CO Z TOBA...
mialam i mam problemy.....rozwodze sie itp...rodzilam 14 kwietnia!!!14 godzin...wczesniaczka..wszystko oki...trzymam sie jakos,relaksuje,pochlaniam nasze polskie morze,wykorzystuje pogode 🙂opalam sie,odchudzam heheh i zakochalam sie w mojej coreczce.poswiecam sie i oddaje jej cale moje serce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
OLA GDZIE TY BYLAS JAK CIE NIE BYLO???? KIEDY URODZILAS???BO NIKT NIC NIE WIEDZIAL CO Z TOBA...
mialam i mam problemy.....rozwodze sie itp...rodzilam 14 kwietnia!!!14 godzin...wczesniaczka..wszystko oki...trzymam sie jakos,relaksuje,pochlaniam nasze polskie morze,wykorzystuje pogode 🙂opalam sie,odchudzam heheh i zakochalam sie w mojej coreczce.poswiecam sie i oddaje jej cale moje serce!

Oj to nie wesolo...wspolczuje...ale glowa do gory...
ja tez zakochana w synku...po uszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja mimo wszystko nie dosladzam ani nie dosalam,poki co jedzonko przygotowuje sama i jestem zadowolona,kaszki nie podaje bo mleko wystarczajaco syte a pozatym kaszka ciezka wiec boje sie o ten moj maly brzuszek.
Olcia bardzo mi przykro z tym co sie dzieje ale masz Anie masz dla kogo zyc a reszta jakos sie ulozy 🙂 Anki to fajne dziewczyny i napewno bedziesz z nia miala wiele radosci glowa do gory i buziak 😘 a twoja niunia jest tylko 4 dni starsza od mojego Piotrusia, pierwsza bylas ty potem dwie Justyny a na koncu ja. to tak dla twojej wiadomosci 🙂
Aneczko buziaki dla Martynki nie moge sie napatrzec na te jej kiteczki zjadlabym 😘 😘
a co do upalow to moje dziecie dzis chodzilo w samym pampku tak bylo goraco...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka moje gwiazdeczki 🙂 pomimo upalu moja cora przespala dzis na spacerze 3h 🤪 juz nie wiedzialam gdzie lazic w koncu misiek wyszedl z piwnicy i posiedzial z nia chwile a ja moglam pojsc na gore i zjesc chociaz obiad 🙂 u nas kupy dzis nie bylo a to pierwsza taka sytuacja i chyba jej to przeszkadza ciekawe jak nocka minie 😮
no i w koncu przyszedl moj zasilek macierzynski w sumie za trzy miechy ale jestem happy jutro idziemy z niuncia na zakupki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a co do zakochania sie w ddzieciaczkach to wstyd sie przyznac ale stała sie wazniejsza od miska 😮 😮 😮 na swoj sposob oczywiscie i jak to on okreslil jestem jak pitbull na krok jej nie odstapie i nikogo nie dopuszcze 😁 chyba wszystkie tak mamy ze te maluchy jednym drgnieciem ust potrafia rozmiekczyc nam serduszka ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 🙂

Dziewczyny przepraszam, że nic nie piszę, ale całymi dniami nie ma nas w domu, a jak jesteśmy to nie ma czasu...
Wieczorem wpadam, przeczytam wszystko i sama nie wiem co napisać, bo nie jestem na bieżąco 😉

U nas wszystko ok 🙂
Manio mój straszny śmieszek - non stop buźka otwarta 🙂
Daje duuużo radości, ale duuużo uwagi też potrzebuje 🙂

A ja mam pytanko:
Śpią już Wasze dzieci w nocy w swoich pokoikach?
Bo ja myślałam, że po 3 miesiącu Mariuszek pójdzie do swojego pokoju, ale 3 miesiące minęły, a ja nadal niegotowa...hehhh 😉
A wiem, że im później tym gorzej...


😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajce
Troszkq Nas nie bylo ale brak czasu...
OLU witamy po przerwie...trzymaj sie kochana i pamietaj ze nie jestes sama...sliczna masz corcie:PJa tez zakochana w moim Oskarku 🙂

Hussi od kiedy zaczelas podawac Piotrusiowi cos innego niz mleko i co takiego?Ja chce na koniec września zaczac...

Aaaa i mój Synek zaczal interesowac sie mata edukacyjna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joma napisał(a):
Fijolek najpierw warzywa - marchewka, ziemniak, potem dopiero owoce - jeśli na odwrót - dziecko po słodkich owocach nie będzie chciało mniej smacznych warzyw.


No wlasnie ostatnio w jakims czasopismie o tym czytalam...a jak podawac te warZywa?jak gotowac?ile podawc it.itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...