Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mamusia20 napisał(a):
Witaj Fijolku. Dziękuję za pozytywny komentarz. Naprawdę zrobiło mi się przykro, ale już jest ok. W piątek również wyjelam gondolke i jeździmy w spacerówce i Bartuś jest bardzo zadowolony ma więcej swobody 🙂 życzę miłego dnia. P.S. Bartuś ma chyba ospę.

nie ma sprawy, mnie tez sie czasem cos nie podoba, ale nie wale z grubej rury.. mozna powiedziec cos delikatniej, albo wogole przemilczec..
daj koniecznie znac co z Bartkiem!

a mnie zaczely garsciami wychodzic wlosy.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek dzieki 😘 😘, no my tez włozymy mała do spacerówki lada moment.... łał i szybciej sie chodzi ?? supcio 🙂 🙂 ja juz zrzuciłam duzo ponizej wagi sprzed ciazy ..ale o kondycje trzeba dbac 😘 😘 🙃

Mamucia super ze zostajesz z nami.... !!!! ja pozostawie TEN TEKST BEZ KOMENTARZA, !!!!!!!!
ja tez zaraz łysa bede.. boje sie czesac bo ona co złapie to wychodza... boziu czy mi cos na głowie zostanie...??? a jeszcz e wiecie co?? czytałam ze to moze jeszcze potrwac 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK 🤔

Właśnie oto o godz 10.00 30.08.2011r. dowiedziałam się jaką ZŁĄ kobieta jestem...ponieważ napisałam szczerą prawdę i to co myślałam(a z czego większość z Was się na pewno nie źle uśmiała albo prawie opluła monitor 😜 )

Ale cóż robić takie jest życie złe i okrutne dla ludzi szczerych i bezpośrednich w tłumie miejsca nie ma..
Dlatego ja ZŁA KOBIETA już Wam gitary zawracać nie będę 😜 😜
Zamiast czytać że od lustra dziecko mi zdziwaczeje oślepnie czy tam ogłuchnie zajmę się synem domem i mężem jak przykładna żona i matka aaaa i na studia od października mnie zawiało wiec na brak zajęć na pewno narzekać nie będę 🤪 🤪


Aaa i nie wiem która z Was to napisała ze mój tekst był DEBILNY ale uważam że nie był debilny był ukąśliwy ,uszczypliwy, złośliwy, nie kulturalny ale debiny na pewno nie był !!!w przeciwieństwie do teksu mamusi20 na temat lustra i dziecka postawionego przed nim 😮

To tyle z mojej strony ZŁEJ KOBIETY(w zasadzie nie wiem co gorsze zła czy głupia kobieta- ta zła odchodzi na rzecz tej drugiej...babcia mi zawsze mówiła Kasiu bądz mądrzejsza ustąp...to też czynię mamusiu20).

Marinko jeśli chciałabyś się spotkać to nr. do mnie masz ale uważaj bo wyklęta zostać nie trudno za zadawanie się ze ZŁYMI KOBIETAMI 😜

Żegnam miłe Panie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny ... widze że robią się tu jakieś podziały... ale czy to ważne że ktoś pisze tu bądź tu? ... hm... jedne z nas dogadują się lepiej, inne gorzej ale to przecież norma...

My z Milenką powróciłyśmy do rzeczywistości... Mąż wrócił do pracy po 2 tyg urlopu i straaaasznie nam go brakuje ... ale znów mamy czas tylko dla siebie 🙂
Moja mała żabcia zaczyna się do nas rechotać 🙂 ubaw czasem nie z tej ziemi jak zacznie i skończyć nie może 🙂

co do lusterka...słyszałam o tym co Mamusia20 pisała... ale to czy ktoś w to wierzy czy nie to jego indywidualna sprawa... i myślę że nie powinno się nikogo z tego powodu obrażać i to na forum publicznym...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a co do włosów - u mnie też się zaczęło... ale w sumie mam dosyć gęste więc się zdytnio nie przejmuję... ale denerwuje mnie to że wszędzie jest ich pełno! w zlewie, pod prysznicem i co najgorsze przy Milence, więc muszę baaardzo uważać żeby jakiś się nie zapałętał do jej rączki a w efekcie do buźki 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak mi wczoraj nagadała! Że co ja jeszcze nic nie daje małemu do jedzenia?? zapytała w czym go kąpie i tez źle... W ogóle mimo , że olałam jej teksty to jakoś niemiło mi się zrobiło. Wszystko skrytykowała... Ech dziś do dupy dzień... idę kończyc gołąbki... To wszystko przez te tabletki! Durne!
Wczoraj myślałam, że wyprowadzę męża z równowagi ale on mądrzejszy się okazał 🥴 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...