Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jestem dopiero teraz. Bartuś niema ospy, ale co mu jest też nie wiadomo. Pani doktor nie umiała określić, ale kazala obserwowac. Wracając do sprawy kasidelko jeżeli ja cię obrazilam tzn twoje dziecko to przepraszam, ale nie miałam w zamiarze. A ty mnie obraziłas świadomie i to dwa razy. Pozatym mówiąc że zajmiesz się teraz mężem domem i dzieckiem i będziesz dobra matka i żona nie wchodząc na forum chcesz powiedzieć że my jesteśmy zle?? Nie rozumiem Cię wogóle. To forum jest po to by się wspierać a nie kogoś obrażać. Ja Cię jeszcze raz przepraszam.

Kochane moje nie opuszczę was, a przy najmniej nie tak szybko. I bardzo wam dziękuję. Bartuniu z brzuszka na plecki się obkreci, ale z plecków na brzuszek nie chce. Za to też się dźwiga do wstawania na nogi. Ostatnio coś nie chce jeść. Ja podaje mu butelkę to je przez chwilę, a potem strasznie się złości. Nawet zrobiłam mu troszkę większą dziurkę... Mały nie jadek. 😞 trochę mnie to martwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
monalissa napisał(a):
no takie rzeczy normalne to ok ale taki spiworek patrzylam same roz 56 kosztowal 120 zł wiec nie sadze zeby byl bardzo cieply o to mi chodzi wole wydac wiecej ale zebym nie bala sie ze jej bedzie zimno


ale to byly takie misie ?????


taki jasny od wewnatrz misiowaty a z zewnatrz taki śliski jak kombinezony wiec wydawal sie własnie zimowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
monalissa napisał(a):
no takie rzeczy normalne to ok ale taki spiworek patrzylam same roz 56 kosztowal 120 zł wiec nie sadze zeby byl bardzo cieply o to mi chodzi wole wydac wiecej ale zebym nie bala sie ze jej bedzie zimno


ale to byly takie misie ?????


taki jasny od wewnatrz misiowaty a z zewnatrz taki śliski jak kombinezony wiec wydawal sie własnie zimowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez mowie dobranoc i zmykam. Babel dostal druga dawke jedzonka i pewnie kolejna pobudka kolo 2-3 w nocy..
zostawiam Wam jedno z moich ulubionych zdjec z ostatniego weekendu.
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/2031z.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/8919/2031z.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie..
Hussi to super że paka doszła.. 🙂
pisałam Wam że Kuba waży 6400gram i ma 75 cm... 🤪 wielkolud nasz...
u nas wczoraj była pielęgniarka i mówiła mi o wprowadzania posiłków stalych i pwiem Wam że mam starsznego stresa... 😮
usiekam się ogarnąć do pókii Kuba śpi i lecimy na spacer...
Buziaki miłego dnia.. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
hehe 🙂 u mnie zeszło tyle, że masakra 😁 🙂 przed ciążą ważyłam ok 60kg, w ciąży przytyłam 6kg a teraz ważę 50kg 😮 🤪 🙂 🙂
Ale już mnie wkurza, jak na każdym kroku mi niektórzy dogadują... "jaka chuda", "przytyj troche" itd... a przecież ja to dla Hani robię (przez tą skazę)... ehhh 🙂


czym ty sie martwisz. ja mam 47 i tez gadaja ale ja mam to gdzies a co wiecej ciesze sier z tego bo jak skoncze karmic to pewnie z 10 kilo nadrobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malgosia31 napisał(a):
Wszystkiego naj dla wszystkich 3 Miesieczniaków, my mamy urodzinki w czwartek:-)
Dziewczynki mam prośbe o porade :-) Szczególnie te mamy które karmia butlą...Czy trzymacie się ksiązkowo czasu wprowadzanie dodatkowych pokarmów oprócz mleczka czy dajecie coś wcześniej, Ja sie zastanawiam .....


DZewczyny ponawiam pytanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malgosia31 napisał(a):
malgosia31 napisał(a):
Wszystkiego naj dla wszystkich 3 Miesieczniaków, my mamy urodzinki w czwartek:-)
Dziewczynki mam prośbe o porade :-) Szczególnie te mamy które karmia butlą...Czy trzymacie się ksiązkowo czasu wprowadzanie dodatkowych pokarmów oprócz mleczka czy dajecie coś wcześniej, Ja sie zastanawiam .....


DZewczyny ponawiam pytanie?

wczesniej nie, ostatnio czytalam ze dzieci na piersi to nawet pozniej po 5 miesiacu a my lecimy na cycku tylko zobaczymy jak dlugo bedzie sam cycek wystarczal jutro mamy szczepienie wiec jak nie zapomne to sie wypytam a pewnie zapomne o tyle rzeczy musze spytac moze spisze na kartce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
Antenka a czemu polozna do Was jeszcze przyjezdza??

Monalissa wielkie dzieki. 😘 uwielbiam nasze zdjecia. pol mieszkania mamy w ramkach ale w sypialni nadal zostalo takie wielkie (100x75) ciazowe. Polecam nasza pania fotografke. Juz wiele kolezanek z niej skorzystalo 🙂


jasne... nie kus a pani fotografka przyjedzie do torunia ?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...