Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Okarek spi już od jakiegoś czasu...chwila dla siebie...dziś dodałam mu do mleka troszkę kaszki,zobaczymy.
Dotarły do mnie dziś 2 wiadomości,jedna dobra,druga zła 😞Dobra:sąsiadka urodziła córeczkę,ma na imię Julia,ważyła 3200 g i mierzyła 53 cm 🙂
Zła:siostra cioteczna pojechała wczoraj do szpitala z bólem brzucha...diagnoza:ciąża martwa 😞Dzis miała czyszczenie jak będzie ok,jutro do domu wyjdzie biedna.

Jamargaretko trzymamy kciuki za Majkę...
Anonimosiu a jak Tomek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
w koncu moge usiasc. nie ukrywam ze byl to bardzo trudny dla mnie dzien.. no ale juz sie relaksuje. Hania o 18:15 postanowila zasnac w tym czym stala 🙂 bez kapieli i kolacji. ( otatnia drzemke miala kolo 12 i trwala 30min). No ale po niespelna godzinie obudzila sie i szybka kapiel, mlesio i spaaac. Dziecko generalnie nam padlo. ufff..
no a mnie nadal kapie z nosa, ale udalo mi sie zamknac temat kombinezonu na zime. tadaam. kupiony. o taki 🙂
http://images8.fotosik.pl/2593/479d5b30b409e278.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
w koncu moge usiasc. nie ukrywam ze byl to bardzo trudny dla mnie dzien.. no ale juz sie relaksuje. Hania o 18:15 postanowila zasnac w tym czym stala 🙂 bez kapieli i kolacji. ( otatnia drzemke miala kolo 12 i trwala 30min). No ale po niespelna godzinie obudzila sie i szybka kapiel, mlesio i spaaac. Dziecko generalnie nam padlo. ufff..
no a mnie nadal kapie z nosa, ale udalo mi sie zamknac temat kombinezonu na zime. tadaam. kupiony. o taki 🙂
http://images8.fotosik.pl/2593/479d5b30b409e278.jpg
Fiolku przesliczny, a jaki to rozmiar?kurcze no bo zima to trwa do marca...misia kupilam 74 ale taki zimowy ortalionowy to chyba wezmę 80????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Okarek spi już od jakiegoś czasu...chwila dla siebie...dziś dodałam mu do mleka troszkę kaszki,zobaczymy.
Dotarły do mnie dziś 2 wiadomości,jedna dobra,druga zła 😞Dobra:sąsiadka urodziła córeczkę,ma na imię Julia,ważyła 3200 g i mierzyła 53 cm 🙂
Zła:siostra cioteczna pojechała wczoraj do szpitala z bólem brzucha...diagnoza:ciąża martwa 😞Dzis miała czyszczenie jak będzie ok,jutro do domu wyjdzie biedna.

Jamargaretko trzymamy kciuki za Majkę...

Kasiu a w jakich proporcjach zrobilas ta kaszkę no i jaką i z jakiego pil smoczka?? Ja się przytmierzam do kaszki w przyszłym tygodniu...wczoraj dałam Frankowi trochę soczku jablkowego hippa, jak posmakowal to az nim wzdrygnelo a potem wytrabil wszystko,,,tzn 30ml bo tyle mu tylko dalam na poczatek...kurcze ale te soczki sa drogie mala buteleczka 3-4zł, masakra 😁
Anonimosiu a jak Tomek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malgosia31 napisał(a):
Fijolek napisał(a):
w koncu moge usiasc. nie ukrywam ze byl to bardzo trudny dla mnie dzien.. no ale juz sie relaksuje. Hania o 18:15 postanowila zasnac w tym czym stala 🙂 bez kapieli i kolacji. ( otatnia drzemke miala kolo 12 i trwala 30min). No ale po niespelna godzinie obudzila sie i szybka kapiel, mlesio i spaaac. Dziecko generalnie nam padlo. ufff..
no a mnie nadal kapie z nosa, ale udalo mi sie zamknac temat kombinezonu na zime. tadaam. kupiony. o taki 🙂
http://images8.fotosik.pl/2593/479d5b30b409e278.jpg
Fiolku przesliczny, a jaki to rozmiar?kurcze no bo zima to trwa do marca...misia kupilam 74 ale taki zimowy ortalionowy to chyba wezmę 80????


kupilam 74. nie sadze zeby byl potrzeny mi wiekszy. Hania teraz nosi 62/68 wiec raczej nie urosnie do 80. poza tym ja planuje 80 na roczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgosiu31 polecam zrobienie samemu takiego soczku gotujesz jablko na wodzie i masz 2 w 1, mus jablkowy i kompocik moj Piotrul sie zajada i zapija a jakie kupsztalki wali 🙂, a co do mleka to ja zageszczam 3 miarki mleka bo tyle wypija moj maluch (no moze 4 normalnie ale do kaszki 3) i 2 miarki kaszki, nie jest moze super geste ale pozywniejsze napewno a smoczka uzywam do tego do kaszki, do mleka ma wolny ale juz sie przymierzam do szybszego jakiegos.
Fijolku cudny kombinezonik i widac ze gruby,porzadny napewno bedzie uzyteczny, buziaki w nosek dla ciebie bo wiem co czujesz aczkolwiek jakby odrobinke byloby lepiej na ta chwile...
no nic zegnam sie z wami z nadzieja ze jutro bede juz normalnie mogla sie zajac moim dzieciem bo dzis to tak z doskoku. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Małgosiu ja narazie boję się od razu wprowadzić większą ilość więc na 150 ml mleka wsypałam miarkę(taką łyzeczkę ktora odmierza sie mleko)kaszki,nie bylo geste ale zAwsze to cos innego niz samo mleko i powiem wam ze pierwsza pobudka byla o 23(a jadl ok 19) a druga po 4...wiec troszke lepiej.Smoczka użylam tego samego co do mleka(mam butelkie i smoczek avent) ale mysle ze jak bede wsypywac wiecej kaszki to na bank bedzie trzeba zmienic smoczek.Co do soczkow to ja narazie nie,podaje wode lub herbatki Hipp ale wczoraj dostal deserek 🙂
a i dostalismy takie skarpetki jakby z glowkami zwierzat na stopki i zauwazylam Ze Oskar oglada swoje stopki wiec zalozylam i od 20 min mam spokoj bo sie bawi i przyglada,a jakie minki strzela...
Hussi,Fijolek mi pomagala sol morska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka no u nas noc masakryczna praktycznie co dwie godziny bylo budzenie na jedzenie a w miedzyczasie napinanie sie i pierdki normalnie o 5 juz moglaby nie spac ale dostala smoka i jakos zasnela ale przed 8 nas obudzila i pewnie zaraz padnie a ja sprzatam gotuje i czekam na gosci zmykam jutro mamcia przyjezdza wiec pewnie zajrze wieczorem dopiero jak juz sobie pojada
Fijolek widzialam ten kombinezon i przez chwile o nim myslalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monalissa, dziękuję za odpowiedź :*

U nas wczorajszy dzień bez kąpieli . Nie wiem co się dzieje mojemu dziecku 😞 Zaczął się prężyć, wyginać gdy leży na pleckach, na brzuszku się denerwuje, najlepiej się czuje trzymany na rękach jak do odbicia lub przytulony do mojej klatki piersiowej, ale też w pozycji pionowej. Jak już zasnął to nie chciałam go już budzić - dopiero na karmienie o północy. Dzisiaj poranek podobny - zjadł, posiedział chwilkę, ale położony na pleckach znów się pręży i marudzi. Widzę, że jeszcze śpiący, ale nie może usnąć. I znów usnął u mnie na piersi jakieś 15 minut teu.

I już się obudził 😞
Nie wiem co się dzieje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Hej
Małgosiu ja narazie boję się od razu wprowadzić większą ilość więc na 150 ml mleka wsypałam miarkę(taką łyzeczkę ktora odmierza sie mleko)kaszki,nie bylo geste ale zAwsze to cos innego niz samo mleko i powiem wam ze pierwsza pobudka byla o 23(a jadl ok 19) a druga po 4...wiec troszke lepiej.Smoczka użylam tego samego co do mleka(mam butelkie i smoczek avent) ale mysle ze jak bede wsypywac wiecej kaszki to na bank bedzie trzeba zmienic smoczek.Co do soczkow to ja narazie nie,podaje wode lub herbatki Hipp ale wczoraj dostal deserek 🙂
a i dostalismy takie skarpetki jakby z glowkami zwierzat na stopki i zauwazylam Ze Oskar oglada swoje stopki wiec zalozylam i od 20 min mam spokoj bo sie bawi i przyglada,a jakie minki strzela...
Hussi,Fijolek mi pomagala sol morska



Dzieki Kasiu tak wlasnie myslalam żeby pomalutku jedna miareczkę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hussi31 napisał(a):
Malgosiu31 polecam zrobienie samemu takiego soczku gotujesz jablko na wodzie i masz 2 w 1, mus jablkowy i kompocik moj Piotrul sie zajada i zapija a jakie kupsztalki wali 🙂, a co do mleka to ja zageszczam 3 miarki mleka bo tyle wypija moj maluch (no moze 4 normalnie ale do kaszki 3) i 2 miarki kaszki, nie jest moze super geste ale pozywniejsze napewno a smoczka uzywam do tego do kaszki, do mleka ma wolny ale juz sie przymierzam do szybszego jakiegos.
Fijolku cudny kombinezonik i widac ze gruby,porzadny napewno bedzie uzyteczny, buziaki w nosek dla ciebie bo wiem co czujesz aczkolwiek jakby odrobinke byloby lepiej na ta chwile...
no nic zegnam sie z wami z nadzieja ze jutro bede juz normalnie mogla sie zajac moim dzieciem bo dzis to tak z doskoku. 😘 😘


Hussi Kochana pomysl jak najbardziej ok, tylko napisz jak gotujesz,prosze. No i napisz mi czy nie jest za kwaśne, bo te kupne one są jakoś tak z siebie słodkie, a nasze jabłka takie kupione nie zawsze, no a ja sobie nie wyobrazam zeby dosładzać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek super wybór 😉 🙂 I wszystkiego najlepszego dla Hanusi!!! 🙂 🙂

Anonimosia
😘

Moja Hania była wczoraj pod opieką mojej mamy, bo my mieliśmy wychodne... I dzisiaj mi mówiła,że bardzo martwi ją to, kiedy Hania je i nagle się spina i krzyczy. Nie raz mi tak przy cycku robiła... jadła, jadła i nagle wrzask! i za chwilę dalej jadła... No i chyba umówię się w końcu prywatnie do takiej pani doktor u nas w Bełchatowie...


A DZISIAJ JEDZIEMY NA BASEEEEEN!!! 🙂 🙂 HURRRRRAAAA!!! 🙂
Naszykowałam juz pampersy do pływania, dwa ręczniczki, płyn do kąpieli, żeby ją opłukac z chloru później i oliwkę. O czymś zapomniałam??!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie! dzis u mnie ze zdrowkiem juz lepiej choc nie do konca cacy ale wazne ze moge juz troche pobyc z malym.
dziewuszki! co do jabluszka to w sklepie prosze o jak najslodsze jablka - narazie pani mnie nie zawiodla, potem obieram jedno, dziele na cwiartki i te cwiartki wrzucam do wody,gotuje do miekkosci, odlewam kompocik a jabluszka blenduje ot i cala filozofia a maly jak sie tym zajada.
Kasiu ja tez mam takie skarpetki musze je z ciekawosci zalozyc!
Wszystkiego najlepszego Haniu, my za tydzien konczymy 5 miesiecy ale ten czas leci!
Martynko zazdroszcze tego basenu u nas cos ostatnio Piotrun wody nie lubi 😞 zdaj relacje jak bylo,czekamy!
no nic ide sie troszke pokrzatac po domu juz mi sie nie chce lezec! buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hussi dziekuję...jutro spróbuję.Już 5 m-cy...eh...leci ten czas.
Anonimosiu to nie musi oznaczać nic złego,może Tomeczek maa gorszy dzień...niewiem kochana...miejmy nadzieję że wszystko jest ok... 😘 😘 😘
Joma udanego chrztu... 😘
Martynko zdaj relacje z basenu,a co do tego ze Hania krzyczy przy jedzeniu to u mnie było tak samo jak Oskar był karmiony piersią,mowilam o tym pediatrze i ona stwierdzila ze to dlatego ze moje mleko szybko leci na poczatku i Maly tylko lyka,a pozniej musi sie napracowac zeby sciagnac a nie chce mu sie i sie denerwuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...