Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasia-Manki, ale Oskarek już duży! I rzeczywiście wygląda na znacznie starszego, z tym, że moim zdaniem wcale nie jest "puszysty". No i chyba podobny do Ciebie, prawda? 🙂
Jamargaretka, nie wyobrażam sobie sytuacji, by Tomek miał jechać autem u mnie na kolanach. Choćby ryczał i pąsowiał - fotelik to mus. Tu chodzi o bezpieczeństwo naszych dzieci.
Joma, dużo zdrówka dla Ciebie i Mariuszka! 😘 Niestety nie wiem, co możesz brać, żeby złagodzić objawy choroby. Pamiętam, że do nosa można sól morską no i analogicznie - można płukać gardło wodą z solą. Ohydztwo okropne, ale mi pomagało i odzyskiwałam głos.

Dziś odebraliśmy wyniki pierwszych badań. Wyszły nam te nieszczęsne przeciwciała pANCA dodatnie 😞 Chyba mało, bo 1:10, ale i tak trochę się denerwuję i czekam z niecierpliwością na środową wizytę i na resztę wyników.
Za to widzę poprawę - od wczoraj kupy zaczynają przypominać budyń lub nieco gęstszą papkę 😁 Ile to radości po tych wszystkich płynnych kupkach 🤪
I strasznie się zdenerwowałam dziś na spacerze. Przechodziłam przez ulicę na przejściu dla pieszych, chyba zbyt nisko podniosłam wózek, bo przednie kółka mi nie wjechały na chodnik, lekko się odbiłam od krawężnika a jakieś 20 cm od moich pleców przemknęło auto z niezłą prędkością. I dupek (bo nie wiem jak to inaczej nazwać) gadał przez telefon i pewnie nawet mnie na tym przejściu nie zauważył... Wrrr 😠 😠 😠 Dobrze, że nic się nam nie stało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaa, i jeszcze muszę się pochwalić!
Dziś Tomek odkrył sztukę przewracania się na plecki z brzuszka! 🙂 🙂 🙂
Od kilku dni w końcu zaczął się mocno podpierać na przedramionach, a nawet prostować ramionka i w końcu się bujnął na bok i na plecki. A potem jeszcze raz i jeszcze raz 🙂
Dodatkowo dziś jak go łaskotałam delikatnie się zaśmiał 🙂 Nasz pierwszy głośny śmiech 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anonimosia ja ostatnio przechodziłam przez ulicę i samochód zamiast zwalniać do przyspieszał :O ja w połowie pasów się zatrzymałam a on mi przed wózkiem przejechał!!! Ludzie naokoło zaczęli wyzywać na niego jaki cham itd a ja bylam w ogromnym szoku... :O :O

Super, że już lepiej u Was 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Anonimosia ja ostatnio przechodziłam przez ulicę i samochód zamiast zwalniać do przyspieszał :O ja w połowie pasów się zatrzymałam a on mi przed wózkiem przejechał!!! Ludzie naokoło zaczęli wyzywać na niego jaki cham itd a ja bylam w ogromnym szoku... :O :O

Super, że już lepiej u Was 🙂 😘


O kurcze, to już trzeba być kompletnym kretynem... Dobrze, że nic Wam się nie stało.

I dziękujemy! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolku moj tez słodziak ale jak nie placze heh,a teraz jaki slodki jak spi 😆
Martyna dlatego czsem ciesze sie ze mieszkam na wsi choc i tu nie brakuje piratow drogowych,najgorsza jest polowa lipca jak wszyscy na Grunwald jada(mieszkam jakies 17 km od Grunwaldu).
Anonimosiu bedzie dobrze i brawo dla Tomka za nowe umiejetnosci.aco do smiechu w glos moj od kilku dni chicha sie jak dzieci z reklamy Bebiko 😁
Joma moge tyl;ko polecic witamine C
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale sie rozpisałyście...
Witajcie 🙂
Marinka dziekuje carbonarra pycha 😘
Kasia Manki Oskarek jest boski, ty chyba pączka nie widziałas 🙃
Jamargaretka podziwiam za odwage z fotelikiem. Jeśli chodzi o karmienienie butelka to jakich butelek uzywasz?? Bo to może przyczyna nie jest mleko tylko smoczek??Kolezanki dziecko pije sztuczne ale wieczorem koniecznie musi byc cyc...
Martyna ty masz takie przezycia na spacerach ze ja chyba zaczelabym sie zastanawiac czy wychodzic z domu 😁 😁 😁a tak serio to po ulicach jezdzi banda deb... 🤢
Fijołek moja Zosia ma podobna matę ale ma wieczny konflikt z Kłapouszkiem 😁 😁 😁Ciagle go wyzywa a za karee jak osiolek jest nieposluszny to chce go zjesc 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anonimosia napisał(a):
Aaa, i jeszcze muszę się pochwalić!
Dziś Tomek odkrył sztukę przewracania się na plecki z brzuszka! 🙂 🙂 🙂
Od kilku dni w końcu zaczął się mocno podpierać na przedramionach, a nawet prostować ramionka i w końcu się bujnął na bok i na plecki. A potem jeszcze raz i jeszcze raz 🙂
Dodatkowo dziś jak go łaskotałam delikatnie się zaśmiał 🙂 Nasz pierwszy głośny śmiech 🙂


Brawa dla Tomka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bambosz napisał(a):
Ale sie rozpisałyście...
Witajcie 🙂
Marinka dziekuje carbonarra pycha 😘
Kasia Manki Oskarek jest boski, ty chyba pączka nie widziałas 🙃
Jamargaretka podziwiam za odwage z fotelikiem. Jeśli chodzi o karmienienie butelka to jakich butelek uzywasz?? Bo to może przyczyna nie jest mleko tylko smoczek??Kolezanki dziecko pije sztuczne ale wieczorem koniecznie musi byc cyc...
Martyna ty masz takie przezycia na spacerach ze ja chyba zaczelabym sie zastanawiac czy wychodzic z domu 😁 😁 😁a tak serio to po ulicach jezdzi banda deb... 🤢
Fijołek moja Zosia ma podobna matę ale ma wieczny konflikt z Kłapouszkiem 😁 😁 😁Ciagle go wyzywa a za karee jak osiolek jest nieposluszny to chce go zjesc 🤪 🤪 🤪

no no 🙂 Hania tez probowala ugryzc Kube w noge 😁 sie nie dal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
Bambosz napisał(a):
Ale sie rozpisałyście...
Witajcie 🙂
Marinka dziekuje carbonarra pycha 😘
Kasia Manki Oskarek jest boski, ty chyba pączka nie widziałas 🙃
Jamargaretka podziwiam za odwage z fotelikiem. Jeśli chodzi o karmienienie butelka to jakich butelek uzywasz?? Bo to może przyczyna nie jest mleko tylko smoczek??Kolezanki dziecko pije sztuczne ale wieczorem koniecznie musi byc cyc...
Martyna ty masz takie przezycia na spacerach ze ja chyba zaczelabym sie zastanawiac czy wychodzic z domu 😁 😁 😁a tak serio to po ulicach jezdzi banda deb... 🤢
Fijołek moja Zosia ma podobna matę ale ma wieczny konflikt z Kłapouszkiem 😁 😁 😁Ciagle go wyzywa a za karee jak osiolek jest nieposluszny to chce go zjesc 🤪 🤪 🤪

no no 🙂 Hania tez probowala ugryzc Kube w noge 😁 sie nie dal 🙂

Ja go czasem wyczepiam bo nie moge zniesc tych piskow, jak ona potrafi do niego krzyczek przez dobre 15 minut 😮 😮 😮dluzej ja juz nie wytrzymuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadrobilam...
jesli chodzi o chlodne dni to body dlugi rekaw plus polspiochy i bluza z kapturkiem albo czapka ale czapki nie lubimy wiec kapturek a mamy taki fajny ze jest dopasowany.a na noc to samo tylko bez bluzy albo spodenki plus skarpetki no i kocyk mamy taki milutki nie wiem jak sie nazywa to tworzywo ale Piotrus jest pod nim taki cieplutki.
Fijolku nie moge sie napatrzec na ta twoja panne cudowna 😘 piski tez sie wlaczyly w nasz codzienny repertuar ale to slodkie 🙂 zwlaszcza o 7 rano 😉 a blender mam philipsa http://allegro.pl/robot-blender-philips-hr-1341-moc-300w-i1809449329.html troche trzeba go wziasc na sposob ale dziala zadowolona jestem.
KasiaManki zaden paczus tylko cudowny maly mezczyzna naprawde nie widac zeby byl jakis grubiutki czy cos.
Martynka u nas na wiosce nie ma chodnikow ale sa rynsztoki i ostatnio sobie jade z naprzeciwka autobus wiec zjechalam wozkiem delikatnie w rynsztok a ten trabi zebym sie dalej przesunela i o malo co to by mi w wozek nie wjechal no palant jakis a ze mieszkam na przeciwko soltysa sprawa poszla dalej i juz jezdza ostrozniej!
maluch juz spi i ja sie powoli szykuje do spania.buziaki moze jeszcze zajrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...