Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień dobry...
U Nas kolejny ciężki dzień po ciężkiej nocy 😞
Fijolek pozazdrościć mężusiowi Twojemu...eh...u Nas też ładna pogoda więc na spacerek obowiązkowo...już mnie ręce i plecy bolą na samą myśl...no ale...co do blendera ja jeszcze szukam i się zastanawiam.
Martynko Trzymamy mocno kciuki 😘 😘 😘
Joma co do sadzania z poduchami dookoła też jestem przeciwna a do chodzika mam mieszane uczucia ale więcej jest przeciw niż za i jak już pisałam póki co nie planuje zakupu.
Marinko ja mam kilka ubranek i jestem mega zadowolona...my dostaliśmy.
Ewelko miłej imprezki 🙂
Hussi jak Piotruś i Twoje samopoczucie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
joma napisał(a):
My też już zostaliśmy sami, ale na szczęście zaraz Mamcia przyjeżdza 🙂
A Manio drzemie uffff 🙂

Miłego dnia 😘

Mariuszek dzisiaj skończył 4 miesiące, a dokładnie rok temu o tej porze dowiedziałam się, że będę Mamą... 🙂


🙂
Najlepszego dla Mariuszka 😁
Ja dowiedziałam się 3 pazdziernika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Dzień dobry...
U Nas kolejny ciężki dzień po ciężkiej nocy 😞
Fijolek pozazdrościć mężusiowi Twojemu...eh...u Nas też ładna pogoda więc na spacerek obowiązkowo...już mnie ręce i plecy bolą na samą myśl...no ale...co do blendera ja jeszcze szukam i się zastanawiam.
Martynko Trzymamy mocno kciuki 😘 😘 😘
Joma co do sadzania z poduchami dookoła też jestem przeciwna a do chodzika mam mieszane uczucia ale więcej jest przeciw niż za i jak już pisałam póki co nie planuje zakupu.
Marinko ja mam kilka ubranek i jestem mega zadowolona...my dostaliśmy.
Ewelko miłej imprezki:
Hussi jak Piotruś i Twoje samopoczucie?
dziękuje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joma napisał(a):
My też już zostaliśmy sami, ale na szczęście zaraz Mamcia przyjeżdza 🙂
A Manio drzemie uffff 🙂

Miłego dnia 😘

Mariuszek dzisiaj skończył 4 miesiące, a dokładnie rok temu o tej porze dowiedziałam się, że będę Mamą... 🙂
Wszystkiego dobrego dla Mariuszka dużo zdrówka bo to najważniejsze a ja sie dowiedziałam w swoje urodziny 20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie Majóweczki ;-) my juz po spacerku za oknem słońce ale wcale tak ciepło nie jest.Na obiadek mieliśmy kurczaka z dynia i gruszkami - pierwszy raz robiłam - pychota i szybko sie robi nie trzeba stac przy garach :-) Nie wiedziałam ze dynia jest taka pyszna!!!!! jadłam kiedys w occie ale mi nie smakowała...A taka z kurczakiem po prostu bomba. I młodemu zrobiłam 3 słoiczki ;-)

Mam kontrowersyjne pytanie 😁 Byłam wczoraj u znajomej która ma synka z marca, i struchlałam...bo sadza go w bujaczku i zapodaje mu mini mini...kurcze a co z oczkami takiego babla co układem nerwowoym? kurde chyba za wcześnie moim zdaniem, maskara jakas - jeszcze sie zdazy na ogladać...wiem ze maluchy interesuje te kolory i migajacy obraz, no ale bez przesady...jakie jest Wasze zdanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bambosz dziękuje 🙂 😘

Małgosia ja się z Tobą zgadzam - ja planuje jak najdłużej nie pokazywać Maniowi bajek - jeszcze się w życiu naogląda tv...
Dla takiego malucha to za dużo bodźców no i za wcześnie dla jego oczek...

Hussi tak mi się przypomniało - urodziła już ta Twoja koleżanka, ktorej pomagałysmy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale ciiiiiiiiiiszaaaaaa 😮
Joma,Małgosiu co do tv to zgadzam się z Wami ale przyznam się szczerze że czasem Małego mam w foteliku i ja cos robię to widzę że zerka na tv i nie zaqbraniam mu ☺️ ☺️ ☺️Ale nie sadzam go przed żeby oglądał...
Jamargaretka ja też lubię ta nutelle ale sama nie robię...zbieram się za robienie papryki ale Oskar ostatnie dni daje tak popalic ze niema szans,ostatnio udało mi się blok na szybkiego zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anonimosia Kochana dziękujemy 😘

Jeszcze co do tv to mój Manio oczywiście też zainteresowany, ale pozwalam mu tylko kilka sekund i odwracam go w drugą stronę 😉

Nooo....Niuniu usnął...pobuszuje trochę w necie i idę spać...
Jak dawniej zasypiałam pózniej niż 23/24, tak teraz padam po 21/22 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
uff w koncu nadrobilam nie bylo mnie ze 30 stron 😁
co do tv to aktualnie stoi ale nie jest podlaczony do anteny 😁 wiec nie ogladamy ale postaram sie jak najdluzej nie uczyc jej ogladania tv
chodzika nie kupujemy jakos nie jestem przekonana
i juz nie pamietam co jeszcze pisalyscie
u nas sielanka chociaz wczoraj dalam ciala po calosci bo bylo troche chlodno a ja nie zalozylam czapki malej i tak ide i patrze hmmm wszystkie dzieci w czapkach a moja nie ale ze spala wiec troche jej pieluszka przykrylam ale nawet jak jej wloze to ona tak kreci glowa ze w koncu albo ssunie ja do tylu albo na oczy 😮
no i juz wrocilismy od rodzicow do radomia z powrotem i jak wracalismy a jedziemy ok 2h wiec przed wyjazdem jest karmienie i szybkie dobijanie i wczoraj juz zaczela mrudzic przed radomiem z glodu bo spala zaledwie 20 min 😮 no i plakac nawet zaczela ale bylam twarda takie glupoty zaczelam robic miny najrozniejsze cala buzia mnie bolala i wogole i przestala plakac i sie zainteresowala wiec nie moglam ani na chwile przerwac zeby znowu nie zaczela i tak z 15 min az dojechalismy i w koncu moglam zamknac buzie normalnie az mnie policzki bolaly ale teraz wiem ze gloda mozna na chwile odgonic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mam pytanko bo zbliza sie zima i sezon narciarski 🙃 no i misiek dzis spytal czy bysmy nie skoczyli do austrii na przelomie styczen luty i sie zastanawiam czy mala nie bedzie za mala na taka wycieczke 😮 a wogole to odpowiedzialam mu ze wolalabym pojechac nad morze w maju a on pyta czemu w maju no to mowie bo wtedy najweiecej jodu a on no to jedzmy do hotelu jakiegos tam tam jest jaskinia jodowa i jod mozna wdychac caly rok nie musimy czekac do maja 😮 no co za chlop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monalissa ale pytasz w sensie czy na nartach będzie mogła jeżdzić? 🤪
Ja myślę, że jeśli będziecie mieć nianię, która będzie zostawała z małą - to czemu nie...
Choć jeśli ja miałabym wybierać to też wybrałabym morze - lepiej dla zdrowia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja mam pytanie - kiedy mniej więcej można myć dziecku bużkę wodą z wanienki - w sensie nie wacikami itd...
Z przegotowanej wody już chwilę temu zrezygnowałam i nic się nie dzieje...
Poza tym Manio w kąpieli tak chlapie, że i tak ma całą buźkę w tej wodzie... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joma napisał(a):
Fijołek dziękujemy 😘

Ehhhh a ja dzisiaj dostałam drugi okres...tzn jakby nie było - dobrze, że przyszedł 😉
Jakoś na razie nie wyobrażam sobie rodzeństwa Mania rok po roku (w ciąży mówiłam coś innego :silly 🙂

moj ginekolog ostatnio do mnie dzownil i pytal sie kiedy kolejne dzieciatko planujemy? 🙂 no wiec mamy sie ojawic pod koniec roku 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joma napisał(a):
Monalissa ale pytasz w sensie czy na nartach będzie mogła jeżdzić? 🤪
Ja myślę, że jeśli będziecie mieć nianię, która będzie zostawała z małą - to czemu nie...
Choć jeśli ja miałabym wybierać to też wybrałabym morze - lepiej dla zdrowia 🙂


🤪 no mysle ze tata nie przepusci i najpierw stanie na jednej desce 😁 ale na powaznie to mozliwe ze jak bedziemy jechac autem to bysmy moja mame zebrali i wtedy byloby super i ta opcja chyba najbardziej mnie przekonuje ale to z kolei ogranicza kierunki troche bo za daleko to szkoda nam czasu na podroz no i w zimie z malym dzieckiem jechac kilkanascie godzin tez mi sie nie usmiecha
a morza tez nie odpuszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joma napisał(a):
A ja mam pytanie - kiedy mniej więcej można myć dziecku bużkę wodą z wanienki - w sensie nie wacikami itd...
Z przegotowanej wody już chwilę temu zrezygnowałam i nic się nie dzieje...
Poza tym Manio w kąpieli tak chlapie, że i tak ma całą buźkę w tej wodzie... 😉

hmm tak sobie mysle ze nie pamietam nawet kiedy zaprzestalismy przegotowanej wody i myjemy woda z wanienki 😮 nic sie nie dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...